Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

7-Zip 15.13 PL

7-Zip to darmowy i bardzo dobry program do kompresji plików. Znany jest z tego, że w najwyższym stopniu kompresji generuje pliki (we własnym formacie 7z). Obsługuje także formaty takie jak: ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM i DEB. Według autorów program umożliwia także o 2 do 10 % wyższą kompresję w formatach ZIP i GZIP niż w programach PKZip i WinZip. Dodatkowe możliwości to: możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwum (SFX) dla formatu 7z, integracja poprzez menu kontekstowe z Eksploratorem Windows, własny manager plików, możliwość szyfrowania dla formatu 7z (AES-256) oraz obsługa z linii komend.

Dodane 31.12.2015 | Pobrań: 888 Pobierz

WinRAR 5.31 PL

Najnowsza wersja archiwizatora WinRAR, popularnego programu do kompresji plików uznawanego za jedną z najlepszych aplikacji tego typu. Program WinRAR obsługuje własny format RAR oraz najbardziej popularny ZIP, a także nie w pełni (tzn. jedynie rozpakowuje) CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z oraz 7-Zip, konwertuje do formatu TGZ, umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwów, dzielenie archiwów na odrębne woluminy, szyfrowanie i zabezpieczanie hasłem. Wyspecjalizowane i oryginalne algorytmy kompresowania plików tekstowych, graficznych i muzycznych są jedną z najbardziej podkreślanych cech WinRARa.

Dodane 08.02.2016 | Pobrań: 2961 Pobierz

FreeCommander 2009.02 PL

FreeCommander jest bardzo łatwym w obsłudze menedżerem plików i doskonałym narzędziem do zarządzania plikami. FreeCommander może z powodzeniem być używany zamiast aplikacji z Windowsa - Explorera. Program ten z pewnością pomoże Ci w pracy z systemem Windows - znajdziesz w nim wszystkie potrzebne funkcje do codziennego zarządzania zasobami plików i katalogów. Z FreeCommanderem można pracować wszędzie, nawet na obcym komputerze. Po prostu wystarczy skopiować folder instalacyjny programu na CD-ROM lub na pamięć USB i wystartować go z tego medium.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 194 Pobierz

Adobe Reader X 11.0.16 PL

Adobe Reader to darmowa i zdecydowanie najpopularniejsza przeglądarka dokumentów zapisanych w bardzo popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Adobe Reader jest w języku Polskim, obsługa tej aplikacji dla nikogo nie powinna być problemem. Dokumenty w formacie PDF zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z asortymentami czcionek, kolorów, grafiki. Format i wygląd pozostanie nienaruszony bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny. To, co wyróżnia ją spośród poprzednich wersji to dodana obsługa multimediów, przede wszystkim formatu Flash. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie filmów i animacji umieszczonych w plikach PDF. Ponadto poradzono sobie z wolnym działaniem, na które narzekali użytkownicy. Nowy Adobe Reader działa wyraźnie szybciej. Dodano także wsparcie dla cyfrowych sygnatur oraz 256-bitowego szyfrowania AES.

Dodane 11.05.2016 | Pobrań: 1804 Pobierz

English Translator 3 PL

English Translator 3.2 to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tłumaczy na rynku polskim. W połączeniu z olbrzymim słownikiem angielsko-polskim i polsko-angielskim zawierającym 660 tysięcy tłumaczeń, 140 tysięcy fraz i 3,3 miliona form fleksyjnych, stanowi dobre i przydatne narzędzie umożliwiające przekład tekstu. Aplikacja oferuje 34 konteksty tematyczne pozwalające określić charakter tekstu z możliwością wyboru i wykorzystania kilku kontekstów jednocześnie. Dostępna jest również opcja automatycznego doboru profilu tłumaczonego tekstu. Dodatkowo aplikacja instaluje narzędzie Internet Translator, które daje możliwość szybkiego tłumaczenia anglojęzycznych stron internetowych.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 492 Pobierz

Kalendarz XP 29.85 PL

Bezpłatna aplikacja oferująca wiele bardzo przydatnych funkcji. Kalendarz XP to rozbudowany serwis informacyjny z licznymi funkcjami do śledzenia, monitorowania i zarządzania wewnętrznymi procesami. Na początek trzeba zaznaczyć, że nazwa programu stanowi tylko wierzchołek góry lodowej, która skrywa w sobie prawdziwe bogactwo innych narzędzi. Autor pogrupował je z grubsza na dwanaście kategorii. Oprócz szeroko konfigurowalnego kalendarza, który notabene pełni tu rolę czołowego interfejsu, znajdziemy w programie panele konfiguracyjno-zarządzające, które pozwalają swobodne manipulować innymi funkcjami Kalendarza. Okolicznościowe alarmy, wypowiadanie przy użyciu wewnętrznego syntezatora pełnych godzin, przypominanie o ważnych datach (powszednich jak i prywatnych), rotacyjne podmienianie tapet, odtwarzanie mptrójek, sterowanie napędami CD/DVD, pingowanie sieci LAN, wyświetlanie bieżących obciążeń procesora i wolnych zasobów pamięci/dysków twardych (także na pierwszym planie, w głównym oknie programu), pokazywanie szczegółowych raportów na temat pracy systemu i sieci LAN. Oprócz typowo wewnętrznych funkcji jest tu także sporo internetowych narzędzi. Sprawdzanie pogody (z różnymi wariantami podglądu na mapy wilgotności, zapylenia, wiatry i inne podobne zjawiska), synchronizowanie czasu z wybranym zegarem atomowym, odsłuchiwanie internetowych stacji radiowych i bogaty przegląd różnych serwisów informacyjnych, które program ściąga bezpośrednio do własnego okienka - wiadomości z kraju i ze świata, programy TV, notowania giełdowe, kursy walut, humory, wyniki lotto, horoskopy, biorytmy, premiery kinowe, ceny paliw i inne podobne aktualności. Nie brakuje tu także notyfikatora pocztowego, który w określonych przedziałach czasu sprawdza wszystkie konta, informuje o nowościach głosowym komunikatem a następnie podgląda tytuły wybranych wiadomości i usuwa bezpośrednio z serwera niepotrzebny spam.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 335 Pobierz

Dzieńdobry! 4.0 PL

Program Dzieńdobry! to mała, całkowicie bezpłatna aplikacja, która pomoże zachować Ci dobry humor na początku każdego dnia. Dodatkowo, program dostarcza najświeższych wiadomości, z ponad 30 źródeł, dokładnej prognozy pogody, kursów walut oraz wielu innych przydatnych informacji. Przy tym wszystkim program zajmuje minimalną ilość miejsca w systemie - wymaga jedynie 0,8 MB przestrzeni na dysku. Aplikacja uruchamia się codziennie podczas pierwszego włączenia komputera, umieszczając swoją małą, szarą ikonkę na pasku systemowym koło zegara. Gdy tylko pobierze wszystkie dane, zmieni swój kolo na żółty, informując użytkownika o swojej gotowości. Nic nie stoi na przeszkodzie, by program uruchomić w dowolnej chwili, korzystając z jednego ze skrótów.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 308 Pobierz

Twój Dietetyk 1.0.3 PL

Twój Dietetyk to doskonały program, który pozwoli Ci kontrolować ilość spożywanych kalorii, oraz innych wartości odżywczych. Kontrola tych czynników dobrze sprzyja lepszym efektom chudnięcia lub budowie masy mięśniowej (Nowa wersja posiada 850 pozycji). Program jest dość dobrze rozbudowany i pozwoli na efektywna walkę z nadwagą. Osobom nieobeznanym z komputerem zapewne spodoba się też wyjątkowo prosta obsługa - wystarczy wybrać odpowiednią pozycję żywieniową i określić jej gramaturę.

Dodane 21.09.2009 | Pobrań: 621 Pobierz

Power NET+ 2.0.9.5 PL

Power NET+ jest darmową aplikacją firmy CAD Projekt K&A do aranżacji wnętrz. W odróżnieniu od innych programów do samodzielnej aranżacji wnętrz, Power NET+ jest programem całkowicie uniwersalnym. Dzięki bogatej bazie najróżniejszego rodzaju mebli i wyposażenia, pozwala na zaprojektowanie nie tylko kuchni czy pokoju dziennego ale także łazienki, sypialni i innych domowych pomieszczeń. Proces tworzenia aranżacji jest bardzo prosty i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy podać wymiary i wybrać kształ pomieszczenia, a następnie nanosić poszczególne meble na zdefiniowaną powierzchnię. W każdej chwili można skorzystać z dynamicznego podglądu 3D. Stworzoną aranżację można wydrukować lub zapisać.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 241 Pobierz

Drzewo Genealogiczne 2.8.2.0 PL

Drzewo Genealogiczne jest wspaniałym programem do tworzenia i wspomagania budowy drzewa genealogicznego. Aplikacja ta została wyposażona w wiele interesujacych funkcji pozwalających na wygodne budowanie nawet skomplikowanych linii rodowych, umożliwia wprowadzanie zdjęć oraz informacji o zdarzeniach z życia osób. Program wyposażony został w mechanizmy weryfikacji poprawności wprowadzanych danych oraz ochrony prywatności (wybrane dane mogą automatycznie być usuwane z publikacji i wydruków). Umożliwia import i eksport GEDCOM oraz zapis drzewa w formacie SVG. Pozwala na automatyczne generowanie serwisów WWW oraz publikowanie na CD, informacje można również drukować w formatach od A4 do A0.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 324 Pobierz

WinAce 2.69

WinAce służy do kompresji plików i archiwizacji danych. WinAce doskonale kompresuje pliki w formatach: ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, JAVA JAR, a dekompresuje formaty: ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, JAR, ARC, ARJ, GZip, TAR, ZOO, JAR. Tworzy pliki samorozpakowywalne (self-extracting) z archiwów ACE i ZIP. Program oferuje rozbudowane funkcje związane z weryfikacją i naprawą archiwów, a także ich optymalizacją. Program jest wyposażony także w intuicyjną przeglądarkę plików graficznych, HTML, txt itp. Zaletą jest również możliwość wykonywania podstawowych operacji na plikach (kopiowanie, przenoszenie, kasowanie).

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 199 Pobierz

Total Commander 9.12 PL

Total Commander to najlepszy program do zarządzania plikami, a także doskonały klient FTP. Aplikacja ta opiera się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych... Wersja 7 zawiera bardzo dużo ulepszeń, m. in. związanych z interfejsem, rozbudowane wyszukiwanie, a także zakładki z Ulubionymi.

Dodane 25.11.2017 | Pobrań: 524 Pobierz

Total Commander PowerPack 2012 4.1.9 PL

Total Commander PowerPack to bardzo dobry zestaw dodatków, pluginów i poprawek do popularnego menedżera plików Total Commander. Aplikacja zawiera m.in. własny instalator z możliwością wyboru składników, kilkadziesiąt automatycznie skonfigurowanych wtyczek, przebudowane menu, zestaw skórek i wiele innych usprawnień w porównaniu do standardowej edycji. Szczególnie przydatne wtyczki to m.in. 7zip - umożliwiający kompresję i dekompresję plików w formacie 7zip, tcCalendar - kalendarz, FlashView - podgląd plików SWF, iso - odczyt obrazów płyt ISO, TCBurner - umożliwiający nagrywanie płyt CD/DVD z poziomu programu, Virtual Disk - do tworzenia napędów wirtualnych. Całość instalowana jest automatycznie i wstępnie konfigurowana.

Dodane 04.06.2012 | Pobrań: 235 Pobierz

DWG TrueView 2011

DWG TrueView to darmowe narzędzie znanej firmy Autodesk do przeglądania projektów zapisanych w formacie DWG i DXF. DWG TrueView umożliwia intuicyjne i łatwe przeglądanie plików z projektami - również w trybie 3D, z obsługą komend 3D Orbit, a także pozwala na drukowanie czy plotowanie projektów z możliwością wyboru skali. Dzięki zastosowaniu tych samych mechanizmów i narzędzi do wyświetlania co w programie AutoCAD 2010, DWG TrueView zapewnia doskonałą wierność obrazu zarówno na monitorze, jak i na wydruku. Oferuje wsparcie dla objektów z produktów takich jak Autodesk Building Systems czy Autodesk Architectural Desktop. Oprócz funkcji przeglądania i wydruku plików DWG i DXF, program daje dodatkowo możliwość ich eksportu (opublikowania) do kompaktowego formatu DWF.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 286 Pobierz

HEXelon MAX 6.07 PL

HEXelon MAX to bardzo zaawansowany i darmowy kalkulator matematycznego autorstwa Jerzego Znamirowskiego. Program pozwala na rozwiązywanie ciągów działań w postaci np.: Sin(Pi)-Pierwiastek(-8;3) itp., posiada wbudowany przelicznik walut i jednostek, a także gotowe, wbudowane wzory z różnych dziedzin (matematyka, fizyka itp.) oraz możliwość zapisania nowych wzorów - stworzonych przez użytkownika. Do dyspozycji są też zmienne, których wartość i opis może modyfikować. Kalkulator operuje na kilku systemach liczbowych oraz miarach kąta. Wychwytuje błędy w czasie wpisywania działań oraz posiada rozbudowany system pomocy.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 168 Pobierz

Vista Transformation Pack 9.0.1

Najnowsza i najlepsza wersja doskonałego pakietu upodabniającego wygląd systemu Windows XP lub Windows 2003 do Windows Visty. Zmianom po instalacji tego programu ulega nie tylko kolorystyka i ikonki znane z najnowszego produktu Microsoft, ale również cały styl okienek przypominający pełny wygląd Aero z włączoną przezroczystością. Vista Transformation Pack instaluje także boczny pasek, w którym widżety są bardzo podobne do tych znanych z Visty. Obsługiwany jest nawet taki gadżet jak wyświetlanie miniaturek okienek znajdujących się na pasku zadań po najechaniu na nie kursorem myszki. Poza tym zmianie ulega wygląd obrazka ładowania systemu, powitania i wylogowywania, schematy dźwiękowe, tapety, skórka Windows Media Playera, pasek postępu kopiowania, ikonki w zasobniku systemowym i znacznie więcej.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 265 Pobierz

Draco Organizer 3.12 PL

Draco Organizer jest darmowym programem, który w bardzo łatwy sposób umożliwi przechowywanie kompleksowej informacji osobistej. Program pozwala przechowywać typowe informacje związane z czasem: zadania, spotkania i rocznice. Umożliwia także zapamiętanie danych tele-adresowych osób i firm, a także tworzenie grup osób oraz prowadzenie zapisek w notatniku. Wbudowany klient pocztowy pozwala wysyłać i odbierać wiadomości pocztowe od współpracowników bądź znajomych. Jedną z ciekawostek programu jest pobieranie danych pogodowych z sieci.

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 204 Pobierz

OutCook Lite 1.2 PL

OutCook to darmowa aplikacja, która pełni rolę potężnej książki kucharskiej. OutCook posiada aż 4 ogromne bazy z przepisami kulinarnym, które mogą być uzupełniane o własne przepisy (można też tworzyć całkiem nowe, własne bazy). Każdy przepis może zawierać bardzo rozbudowane informacje począwszy od tak podstawowych jak składniki i opis przygotowania potrawy poprzez informacje opcjonalne (kaloryczność, czas przygotowywania, ocena itp.) na zdjęciu gotowej potrawy kończąc. Odnalezienie potrzebnego przepisu ułatwia system kategorii oraz wyszukiwania (np. wg składników). Program umożliwia także wydruk każdego przepisu, przeliczanie porcji oraz bardzo pomocną funkcję tworzenia listy zakupów z przepisów \"wrzuconych do koszyka\".

Dodane 22.09.2009 | Pobrań: 254 Pobierz

Moja Łazienka 1.92 PL

Moja Łazienka to doskonałe narzędzie do projektowania i aranżacji łazienki znanej firmy KOŁO. Podobnie jak w innych programach tego typu, obsługa Mojej Łazienki jest bardzo prosta. Projekt wnętrza rozpoczynamy od zdefiniowania kształtu i wymiarów pomieszczenia, a także kolorów ścian i podłogi (do wyboru są różne wzory). Następnie nanosimy okna, drzwi itp. Po wprowadzeniu danych odnośnie pomieszczenia można przystąpić do aranżacji wnętrza. Do wyboru jest bogata gama urządzeń sanitarnych z oferty producenta. Wszystkie elementy można dowolnie przestawiać, cały czas dostępna jest też trójwymiarowa i dość realistyczna wizualizacja. Wśród różnych widoków ciekawy jest szczególnie widok \"Dowolny\" dzięki któremu możemy przechadzać się po wirtualnej łazience. Gotowy projekt można zapisać lub wydrukować. Co ciekawe, producent udostępnia także kilka przykładowych projektów, które można modyfikować.

Dodane 22.09.2009 | Pobrań: 303 Pobierz

Filmoteka 1.61 PL

Filmoteka to bardzo łatwa w obsłudze aplikacja, która w prosty sposób ułatwi nam katalogowanie filmów, które mamy na płytach CD czy dysku twardym. Filmoteka to program Polskiej produkcji, wyszukuje szczegółowe informacje o kodekach video i audio, dodaje do bazy informację dotyczące rozmiaru pliku, czasu trwania filmu i jego rozdzielczości. Filmoteka oferuje dwa tryby pracy: przeszukanie naszych zasobów dyskowych, opcja - \"Wyszukaj filmy\" oraz przeglądanie płyt CD, poprzez opcję - \"Autoodczyt CD\". Bazę można eksportować do plików TXT bądź XLS. Istnieje również możliwość importowania bazy z Excela (w formacie txt). Atutem dodatkowym Filmoteki, jest możliwość współpracy z kilkoma polskimi serwisami filmowymi.

Dodane 14.04.2014 | Pobrań: 214 Pobierz