Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Amiti Antivirus 18.0.405.0 PL

Amiti Antivirus darmowe narzędzie antywirusowe. Program umożliwia ochronę pamięci systemowej, a także bezpieczeństwo całego komputera. Amiti Antivirus jest bardzo prosty w obsłudze i niezwykle skuteczny. Chroni system operacyjny przed wirusami, trojanami, robakami i innymi złośliwymi aplikacjami. Program antywirusowy charakteryzuje się specjalnymi modułami, które skutecznie wyszukują i usuwają wirusy z dysku twardego oraz zapewniają ochronę pamięci systemowej w czasie rzeczywistym.

Dodane 14.11.2015 | Pobrań: 70 Pobierz

UsbFix 9.065

UsbFix jest bezpłatnym narzędziem do wyszukiwania, usuwania i zabezpieczania nośników USB, chroniąc go przed wirusami. UsbFix bardzo dobrze czyści nie tylko nośniki USB, ale również najważniejsze obszary systemu operacyjnego. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze nośniki USB – pendrive, karty flash, zewnętrzne dyski HDD czy inne karty pamięci znajdujące się w różnych urządzeniach. W czasie skanowania i oczyszczania nośników danych, tworzy szczegółowy raport w postaci pliku tekstowego. Możemy z niego odczytać wszystkie najważniejsze informacje o aktywnych procesach i innych usługach działających w tle systemu. Oprócz tego pokazuje, które obszary na nośnikach zostały naprawione i oczyszczone.

Dodane 31.08.2017 | Pobrań: 47 Pobierz

Power Spy Lite 2.30

Power Spy Lite zaawansowana aplikacja do monitorowania i nagrywania wszystkich wykonywanych czynności na komputerze. Program po uruchomieniu jest niewidoczny dla użytkowników i rejestruje wszystkie operacje wykonywane przez osoby, które w tym czasie korzystają z peceta. Używając tego programy możemy się dowiedzieć co się działo na komputerze, gdy korzystali z niego inni użytkownicy czy domownicy. Przechwytuje wszystkie rozmowy z komunikatorów, rejestruje przeglądane strony internetowe, odczytywanie wiadomości e-mail, zapamiętuje hasła oraz odczytuje wszystkie dokumenty. Poza tym wyświetla też czy użytkownicy dokonywali jakichkolwiek zakupów w internecie, przesyłali pliki czy nawet grali w gry komputerowe. W narzędziu tym znajdziemy też przydatny tryb Stealth Mode, który służy do ukrywania aplikacji i jej działania przed innymi użytkownikami korzystającymi z komputera. Program tworzy raporty i wysyła je za pośrednictwem poczty elektronicznej. Power Spy to idealne narzędzie do monitorowania pracowników w biurze (pracy), dzieci i innych domowników.

Dodane 11.01.2016 | Pobrań: 60 Pobierz

CLIQZ 1.6.0

CLIQZ to świetna i bardzo nowoczesna przeglądarka internetowa z wbudowaną szybką wyszukiwarką oraz wyposażona w najnowsze technologie zapewniające bezpieczeństwo i prywatność użytkownika. Przeglądarka bazuje na kodzie źródłowym Mozilla Firefox. W aplikacji CLIQZ zaimplementowano nowy system wyświetlania wyników wyszukiwania, technologię Anti-Tracking do ochrony prywatności oraz innowacyjne rozwiązanie antyphishingowe, zapewniające ochronę przed sfałszowanymi stronami internetowymi i cyberprzestępcami, którzy za wszelką cenę próbują wykraść nasze dane.

Dodane 22.08.2016 | Pobrań: 38 Pobierz