Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

avast! Free Antivirus 9.0.2008.177 PL

avast! Free Antivirus 6.0.1125 - Bezpłatny, przeznaczony wyłącznie do użytku domowego program antywirusowy pozwalający na pełną ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. Avast! uznawany jest za jeden z najlepszych darmowych antywirusów dostępnych w Internecie. Silnik avasta! posiada certyfikat prestiżowej organizacji ICSA co pozwala stwierdzić, że mamy do czynienia z wysoce skuteczną w działaniu aplikacją. Program, oprócz standardowych, pozwala wykrywać także rozprzestrzeniające się między użytkownikami wirusy typu In-the-Wild, szkodniki rezydujące na partycjach NTFS oraz wszelkiego rodzaju konie trojańskie. avast! może pracować w tyle, skanując oprócz pamięci operacyjnej i uruchamianych programów także załączniki wiadomości e-mail. Nie zabrakło również modułu automatycznej aktualizacji definicji wirusów. Wśród dodatkowych atutów znajdziemy obecność polskiej wersji językowej oraz możliwość zmiany interfejsu za pomocą dostępnych skórek.

Dodane 11.11.2013 | Pobrań: 3968 Pobierz

Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Comodo Internet Security to darmowy pakiet zabezpieczeń przed zagrożeniami z internetu. Comodo jest cenionej przez wielu fachowców i internautów na całym świecie. Firewall oferowany przez pakiet Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Program antywirusowy Comodo AntiVirus poza funkcją ochrony w czasie rzeczywistym oferuje również ciekawy moduł odpowiedzialny za blokowanie dostępu do niektórych elementów znajdujących się w systemie w tym ważnych folderów startowych, lokalizacji systemowych czy kluczy w rejestrze. Dodatkowym walorem aplikacji jest niskie wykorzystywanie zasobów systemowych oraz możliwość definiowania bezpiecznych aplikacji.

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 769 Pobierz

AVG Anti-Virus Free Edition 2011 10.0

AVG to darmowy program antywirusowy, który cechuje się wysoka skutecznością wykrywania szkodliwych aplikacji na naszym komputerze. AVG posiada dokładny skaner rezydentny sprawdzający każdy otwierany plik na naszym PC, jest też działający z Outlookiem i Outlook Express\'em moduł skanujący pocztę e-mail oraz skaner główny. Program ma przyjazny i prosty interfejs, wiele opcji, w tym m.in. okresowe skanowanie całego dysku, automatyczne uaktualnianie baz wirusów. Sam skaner, dzięki analizie heurystycznej, jest dość skuteczny w wyszukiwaniu i unieszkodliwianiu również jeszcze nieznanych wirusów. Od wersji 7.5 oferuje udoskonalony silnik zapewniający pełną kompatybilność z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista przy poprawionej wydajności skanowania i obsłudze nowych funkcji, takich jak: skanowanie strumieni NTFS, mniejszych plikach aktualizacyjnych i poprawionym interfejsie użytkownika. W wersji 8.5 nowością jest funkcja Active Safe-Surf, która sprawdza stronę internetową znajdującą się pod każdym linkiem i wyszukuje ukryte tam zagrożenia zanim użytkownicy klikną na link

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 1281 Pobierz

Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190

Kaspersky Anti-Virus w wersji 12 to bardzo dobry program antywirusowy kierowany do użytkowników domowych i małych firm. Kaspersky jest dość popularnym programem do walki z wirusami dzięki bardzo wrażliwym czujnikom, które bardzo szybko wskazują nam potencjalnego wirusa na naszym komputerze. Program zapewnia ochronę przed różnego rodzaju wirusami (polimorficznymi i samoczynnie szyfrującymi się, skryptowymi, makrowirusami, a dzięki analizie heurystycznej częściowo także przed jeszcze nieznanymi). Do wykrywania zagrożeń wykorzystywane są trzy podstawowe metody: oparta na sygnaturach, proaktywna oraz heurystyczna. Program wyposażony jest też w moduł pozwalający na wykrywanie i blokowanie ataków sieciowych. Zastosowany w programie moduł MailChecker, który działa jako filtr antyspamowy umożliwia współpracę ze wszystkimi najpopularniejszymi klientami poczty elektronicznej pracującymi w oparciu o SMTP i POP3.

Dodane 25.08.2012 | Pobrań: 886 Pobierz

Ad-Aware Free Internet Security 9.0.5

Ad-Aware to najpopularniejszy program do usuwania szkodliwego oprogramowania. Niestety sporo programów, szczególnie darmowych i reklamowych pozostawia po sobie komponenty szpiegujące (spyware) tj. programy i ich wpisy w rejestrze, które śledzą i zbierają nasze prywatne dane, uruchamiają bardzo kosztowne połączenia modemowe, zapisują naciskane klawisze, często także zmieniają ustawienia przeglądarki i w końcu wysyłają w \"eter\" zebrane informacje o nas. Ad-Aware usuwa bardzo skutecznie takich niechcianych gości. W parze z Spybot Search & Destroy chroni nasz komputer niemal w 100%.

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 554 Pobierz

ClamWin Free Antivirus 0.97

Darmowa aplikacja ClamWin Free Antivirus to antywirusowy skaner o otwartym kodzie. Automatycznie aktualizuje swoją bazę, integruje się z menu kontekstowym. Program ten to całkowicie bezpłatny program antywirusowy, cały czas udoskonalany. Obecnie ClamWin Free Antivirus umożliwia wykrycie i usunięcie przeszło 70.000 wirusów i oprogramowania typu spyware. Wybrane cechy tego programu antywirusowego to: planowanie skanowania z wyprzedzeniem, kwarantanna zarażonych plików, automatyczne aktualizacje baz sygnatur wirusów, skanowanie wybranych plików “na życzenie” użytkownika, usuwanie zarażonych maili w kliencie poczty MS Outlook.

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 201 Pobierz

ArcaMicroScan 2013.02.03 PL

ArcaMicroScan jest bezpłatną aplikacją, która służy jako skaner antywirusowy pozwalającym na szybkie i pełne sprawdzenie zasobów komputera i wyleczenie ewentualnych infekcji. Aplikacja została wyposażona w bardzo silne mechanizmy skanujące. Do podstawowych zalet narzędzia można zaliczyć prostą instalację nie wymagającą rejestracji żadnych komponentów dodatkowych (instalator sam pobiera potrzebne komponenty), skanowanie wszystkich popularnych formatów archiwów, w tym również formatów pocztowych a także sprawdzanie plików osadzonych. Ponadto program oferuje możliwość pełnego leczenia systemu w momencie stwierdzenia infekcji – ArcaMicroScan potrafi wyrzucić z pamięci zainfekowane procesy oraz usunąć referencje do nich zarówno z rejestru jak i z plików systemowych. Wartym odnotowania jest fakt, że autorzy zaadoptowali najnowsze techniki heurystyczne, w tym także Heur.RoundKick. Interfejs ArcaMicroScan jest czytelny a skanowanie przebiega stosunkowo szybko.

Dodane 03.02.2014 | Pobrań: 225 Pobierz

Trojan Remover 6.8.2.2598

Trojan Remover to najnowsza wersja programu sprawdzającego nasz system na obecność koni trojańskich. Program kolejno sprawdza wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego a także analizuje programy uruchamiane podczas startu systemu Windows (w ten sposób trojan działa cały czas w systemie). W przypadku znalezienia Trojana lub wykrycia pliku podejrzanego aplikacja poda jego lokalizację na dysku oraz zapyta o usunięcie wpisów i skrótów odnoszących się do takiego pliku.Trojan Remover bardzo dobrze radzi sobie z zaawansowanymi trojanami (ukrytymi w pamięci) których usunięcie sprawia więcej problemów. W wypadku znalezienia tego typu Trojana program restartuje system, a następnie usunie go wraz z ponownym uruchomieniem Windows (przed tym jak trojan zdąży się uaktywnić) W najnowszej wersji uaktualniono bazę danych o szkodliwych programach a także wprowadzono kilka drobnych poprawek i usprawnień. Trojan Remover posiada banalny interfejs, bez problemu każdy sobie poradzi z jego obsługą.

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 345 Pobierz

Beniamin 5.0.0.30 PL

Beniamin to bezpłatna aplikacja, która służy zapewnieniu bezpiecznego dostępu do zasobów globalnej sieci Internet. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi przez osobę nadzorującą komputer oraz ogranicza dostęp do wybranych funkcjonalności (np. komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci na komputer). Aplikacja na bieżąco monitoruje strony internetowe, odwiedzane przez użytkownika i pozwala wyłapywać materiały o treści erotycznej lub pornograficznej. Program jest bezpłatny dla szkół i innych jednostek organizacyjnych systemu oświaty oraz do niekomercyjnego użytku domowego, w pozostałych przypadkach należy zamówić licencję.

Dodane 03.07.2014 | Pobrań: 419 Pobierz

Anti-Malware 6.0.0.44 PL

a-squared Anti-Malware to zaawansowana wersja programu przeznaczonego do wyszukiwania i usuwania koni trojańskich, dialerów, komponentów adware i spyware, robaków oraz innego złośliwego oprogramowania. Aplikacja pozwala na skanowanie systemu w 4 trybach: szybkim, inteligentnym, dokładnym i zdefiniowanym przez użytkownika. a-squared Anti-Malware oferuje dodatkowo system ochrony w czasie rzeczywistym oraz funkcję automatycznych aktualizacji. Zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią moduł HiJack, za pomocą którego można wykryć i usunąć wszystkie komponenty typu HiJackers, spyware, adware, konie trojańskie i robaki. W wypadku wykrycia szkodliwych programów a-squared Anti-Malware dzięki zintegrowanej bazie WWW może dostarczyć szeregu informacji na temat szkodnika oraz oczywiście umożliwia ich usunięcie lub przeniesienie do kwarantanny.

Dodane 05.11.2011 | Pobrań: 489 Pobierz

ArcaVir 2011 System Protection 11.04.3202 PL

ArcaVir to bardzo dobry program antywirusowy zapewniający wszechstronne bezpieczeństwo komputera. ArcaVir to pakiet zaawansowanych narzędzi do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami i innymi zagrożeniami występującymi w Internecie. Aplikacja pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy, który wyposażony jest w bazę danych o wszelkich wariantach szkodliwych obiektów (wirusach, koniach trojańskich, robakach internetowych, programach typu spyware, adware, riskware, obiektach typu rootkit itp.). ArcaVir posiada zaawansowane mechanizmy heurystyczne, które umożliwiają wykrywanie nowych, nieznanych jeszcze zagrożeń. Nowatorska technologia ArcaAntiStealth demaskuje programy próbujące zakamuflował się w systemie. ArcaVir chroni system uwzględniając wszystkie płaszczyzny będące potencjalnym źródłem zagrożenia, począwszy od dyskietek i płyt CD, poprzez pocztę, sieć i Internet. Najwyższy poziom zabezpieczenia, dzięki rozbudowanemu zestawowi narzędzi i mechanizmów ochronnych, idzie w parze z minimalnym obciążeniem systemu. Załączona do wersji box płyta CD, pozwala na uruchomienie komputera z zawartego na niej systemu Arcanix i przeskanowanie wszystkich dysków komputera, również partycji NTFS.

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 338 Pobierz

Norton AntiVirus 2013 20.2.0.19 PL

Norton Internet Security to jeden z najpopularniejszych pakietów zabezpieczających nasz komputer przed zagrożeniami płynącymi z internetu. Pakiet ten zawiera dwa bardzo popularne programy Norton AntiVirus i Norton Personall Firewall oraz pomocnicze narzędzia Norton AntiSpyware, Norton Antiphising i Norton Identity Safe. Norton Internet Security 2012 oferuje możliwość personalizacji ustawień bezpieczeństwa, automatyczną analizę niebezpiecznego oprogramowania, funkcje anty-phishingowe, anty-spyware, anty-hacker. Opcja Security Inspector sprawdza pod kątem bezpieczeństwa ustawienia przeglądarki, hasła, udziały sieciowe, uruchomione usługi itp. Mimo rozbudowanych funkcji interfejs programu został tak przygotowany aby jego obsługa nie sprawiała problemów mniej doświadczonym użytkownikom. Program sprawdza także pliki, które ulegają zmianie, pomijając je w przyszłych skanowaniach, a tryb ochrony przeglądarek obsługuje Firefoksa. Najnowsza edycja wprowadza system ochrony Quorum, opierający się na analizie reputacji wraz z inteligentnym systemem kontrolnym, który w zależności od potrzeb wybierze jedną z metod ochrony. Ponadto wprowadzono nową wersję behawioralnego systemu do zwalczania szkodliwego oprogramowania - SONAR 2, nowe wskaźniki zagrożeń - system Autopsy, a moduł antyspamowy wyposażony został w mechanizm zaczerpnięty z serwisu Symantec Brightmail, który zapewnia użytkownikom domowym ochronę klasy korporacyjnej o znacznie wyższej skuteczności.

Dodane 28.10.2012 | Pobrań: 478 Pobierz

ESET NOD32 6.0.316.1 PL

NOD32 to antywirus, który zdobywa co raz większą popularność na świecie. Popularność tą zdobywa dzięki wysokiej skuteczności wykrywania złośliwego kodu. NOD32 chroni nasz komputer przed różnymi wirusami, komponentami szpiegującymi (spyware), reklamowymi (adware) oraz phishingiem, sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną. Program cechuje bardzo wysoki stopień wykrywalności wirusów, co zawdzięcza m. in. zaawansowanej technologii heurystycznej umożliwiającej wykrywanie nowych, jeszcze nie sklasyfikowanych wirusów. Podobnie jak inne produkty tego typu, oferuje możliwość automatycznego aktualizowania bazy sygnatur wirusów przez Internet. Oprócz bardzo wysokiej skuteczności wykrywania wirusów, jego zaletą jest niezwykle duża szybkość skanowania i niewielkie wymagania systemowe.

Dodane 17.07.2013 | Pobrań: 1141 Pobierz

Spybot Search & Destroy 2.3.39 PL

Spybot Search & Destroy to prawdopodobnie najlepszy program służący w walce ze szpiegowskim oprogramowaniem, aplikacja ta skutecznie usuwa niechciane programy z naszego komputera. Kolejna zaletą tego programu jest to, że jest to całkowicie darmowa aplikacja, ponadto codziennie aktualizacje sprawiają, że jest to skuteczny program do walki z trojanami, wirusami itd. Zawiera więcej sygnatur komponentów niż najpopularniejszy Ad-aware dzięki czemu jest skuteczniejszy w ich usuwaniu. Umożliwia archiwizację dokonanych zmian jeżeli przez pomyłkę usuniemy \"dobry\" komponent. Program wyposażony jest także w zneutralizowanego klienta Cydoor, który zastępuje oryginalny plik, dzięki czemu jego neutralizacja nie powoduje skutku w postaci zablokowania działania programu, który go zawierał. Na duże plusy programu należy zaliczyć interfejs w języku polskim oraz możliwość aktualizacji definicji komponentów przez Internet. Polecamy instalację tego programu razem z innym doskonałym narzędziem Ad-Aware, obie te aplikacje skutecznie ochronią Państwa komputer.

Dodane 29.04.2014 | Pobrań: 520 Pobierz

ZoneAlarm 13.2.015.000

Aplikacja chroniąca kompleksowo twój komputer, stworzona przez firmę Zone Labs. Rdzeniem aplikacji ZoneAlarm Internet Security Suite jest popularny firewall ZoneAlarm Pro którego zadaniem jest zabezpieczanie komputera przed włamaniami z internetu oraz nawiązywania połączenia z nim przez niepowołane do tego programy. Dodatkowo pakiet został zaopatrzony w program antywirusowy który blokuje wirusy, robaki i podgląda skrypty, oraz w mechanizmy które mają za zadanie chronić prywatności, blokowanie stron zawierających szkodliwe treści, blokowanie wyskakujących okienek reklamowych (pop-up\\\\\\\\\\\\\\\'ów), ciasteczek (cookies) śledzących poczynania użytkownika w Internecie, filtrowanie poczty elektronicznej przed spamem i niebezpiecznymi wiadomościami e-mail i inne. Ważne! Aplikacja jest żywotna przez 15 dni.

Dodane 31.05.2014 | Pobrań: 228 Pobierz

Avira AntiVir Personal

Avira AntiVir Personal to jeden z lepszych darmowych programów antywirusowych. Po zainstalowaniu aplikacja proponuje dokonanie aktualizacji silnika wyszukiwarki i definicji wirusów do najnowszej, dostępnej wersji. AntiVir Personal Edition oferuje typowe dla tego typu programów funkcje: skanowanie danych zgromadzonych na dyskach twardych, nośnikach zewnętrznych, kontrolę poczty przychodzącej jak i wychodzącej, monitorowanie uruchamianych programów i procesów. Dużym plusem w porównaniu z płatnymi aplikacjami są uaktualnienia, wypuszczane przez autorów niemal codziennie. Zarażone zbiory poddawane są kwarantannie, przy czym użytkownik może sam zdecydować czy dany plik usunąć, przywrócić lub też ponownie przeskanować. AntiVir Personal Edition pozwala także na zaplanowanie skanowania. Generowane raporty zapisywane są w odpowiedniej zakładce, dzięki czemu łatwo je analizować. Ważną cechą programu jest duża szybkość działania i stosunkowo małe wymagania, co nie zawsze jest regułą w tego typu narzędziach.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 342 Pobierz

ComboFix 16.6.30.1 PL

ComboFix to nowa wersja jednego z lepszych aplikacji do usuwania złośliwych trojanów z naszego komputera. Najnowsza wersja ComboFix została poprawiona ze względu na błędy w kodzie wersja darmowego narzędzia pozwalającego przeskanować a następnie usunąć z naszego komputera niebezpieczne oprogramowanie typu malware. Aplikacja rozpoznaje wiele złośliwych dodatków, m.in. Look2Me, SurfSideKick, Qoologic, Vundo, DollarRevenue, Alcan, E-Give, PurityScan a także rootkita pe386. ComboFix działając wyłącznie na koncie administratora wykonuje szereg testów skanujących zarówno systemowy rejestr, jak i pliki umieszczone na dysku twardym. Należy pamiętać, aby nie wykonywać dodatkowych operacji podczas pracy programu. Po zakończeniu skanowania ComboFix uruchamia ponownie komputer oraz tworzy log z przeprowadzonej operacji zapisując go na partycji systemowej.

Dodane 30.06.2016 | Pobrań: 634 Pobierz

BitTorrent 7.9.6 PL

Bezpłatny program BitTorrent jest kolejnym klientem służącym do bezpośredniej wymiany plików w coraz bardziej popularnej ostatnimi laty sieci bezpośredniej wymiany plików (p2p). Najnowsza wersja klienta sieci BitTorrent umożliwiającego pobierania i udostępnianie wybranych zasobów. Aplikacja obsługuje przerywanie i wznawianie pobierania, jest niezwykle prosta w obsłudze, więc każdy bez problemu powinien sobie poradzić. Program umożliwia bezproblemową i szybką zmianę parametrów łącza.

Dodane 05.04.2016 | Pobrań: 353 Pobierz

KeePass Password Safe 2.37 PL

Darmowy program służący do bezpiecznego przechowywania wszelkiego rodzaju haseł, loginów, adresów oraz numerów kart kredytowych i kodów PIN. Wszystkie informacje przechowywane są w zaszyfrowanej za pomocą algorytmu Advanced Encryption Standard lub Twofish bazie danych. Aplikacja pozwala tworzyc własne grupy i podgrupy haseł w zależności od typu informacji, jakie mają być w nich gromadzone. Do każdego wpisu użytkownik może dodać własne notatki, zadecydować na jaki czas dany wpis ma być ważny, a także wygenerować w pełni bezpieczne, odpowiedniej długości hasło. KeePass Password Safe pozwala również sortować i wyszukiwać hasła oraz exportować je do plików TXT, HTML, XML lub CSV. Z całą pewnością jest to jeden z najlepszych, darmowych programów do przechowywania poufnych informacji.

Dodane 12.10.2017 | Pobrań: 191 Pobierz

Spyware Doctor 8.0.0.652 PL

Spyware Doctor to doskonałe narzędzie do usuwania szkodliwego oprogramowania i obiektów spyware. Program wykrywa i usuwa infekcje spowodowane szkodliwymi obiektami, w tym spyware i adware, programami przejmującymi kontrolę nad przeglądarką (browser hijacker), koniami trojańskimi, programami rejestrującymi naciśnięcia klawiszy (keylogger), programami wybierającymi numery (dialer) oraz plikami cookie śledzącymi poczynania użytkownika. Spyware Doctor potrafi także wykrywać i usuwać ukryte procesy związane z zaawansowanymi szkodliwymi obiektami oraz programami ukrywającymi inne szkodliwe programy (rootkit). Dodatkowo dzięki wykorzystaniu technologii skanowania Spider Scanning Technology w programie możliwe jest znacznie szybsze skanowanie (czasami do 25%) i lepsze wykrywanie zagrożeń.

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 359 Pobierz