Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Kadu 0.12.3 PL

Kadu to popularny i zdecydowanie najlepszy komunikator internetowy będący klientem protokołu Gadu-Gadu dla systemów operacyjnych Linux, BSD i Mac. Nie wyświetla reklam. Przyjazny dla użytkownika. Działa na Linuksie, BSD i Maku. Posiada otwarty kod źródłowy.

Dodane 23.09.2012 | Pobrań: 347 Pobierz

DivX Codec 6.1.1

DivX Codec to oficjalna wersja kodeków DivX dla Linuksa. Kodeki te są niezbędne do odtwarzania filmów DivX w formacie .avi.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 634 Pobierz

openSUSE 11.2

SUSE Linux to bardzo prosta w obsłudze dystrybucja Linuksa przeznaczona zarówno dla niedoświadczonego użytkownika jak i doświadczonych znawców tego systemu. Dystrybucja zawiera graficzny program instalacyjny, narzędzie do konfiguracji systemu i zarządzania pakietami w jednym o nazwie YaST2. SUSE Linux używa pakietów w formacie RPM. Doświadczeni użytkownicy znajdą wiele aplikacji umożliwiających programowanie w różnych językach, w tym Mono. SUSE jest dystrybucją komercyjną, lecz można ją także pobrać z sieci za darmo.

Dodane 02.10.2009 | Pobrań: 293 Pobierz

Clam AntiVirus

Clam AntiVirus jest zestawem narzędzi antywirusowych. Integruje się on z serwerem pocztowym (skanowanie załączników), dostarcza elastycznego, skalowalnego demona, skaner sterowany z linii komend oraz narzędzie do automatycznej aktualizacji. Wykrywa ponad 29000 wirusów, robaków i trojanów, zawiera wbudowane wsparcie dla archiwów RAR, Zip, Gzip, Bzip2, Tar, MS OLE2, plików MS Cabinet, MS CHM, MS SZDD itp.

Dodane 16.10.2009 | Pobrań: 179 Pobierz

Shotwell 0.13 PL

Shotwell - świetny program do przeglądania grafiki dla GNOME, łącząca w sobie prostotę, szybkość działania i jedynie najistotniejsze dla przeciętnego użytkownika funkcje. Wśród nich znaleźć można opcje importu fotografii z większości aparatów cyfrowych (wspieranych przez gPhoto), organizowania ich w katalogi (program automatycznie grupuje zdjęcia zgodnie z datą ich wykonania), tagowania, publikowania w Internecie (m.in. Facebook, Flickr i Picasa Web Albums), a także prostej edycji. W przypadku tej ostatniej Shotwell pozwala na obrót grafiki o dany kąt, przycinanie, redukcję efektu czerwonych oczu oraz zmianę podstawowych parametrów obrazu - ekspozycja, odcień, nasycenie itp.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 122 Pobierz

ClamTk 4.42

ClamTk - jest to nakładka graficzna dla antywirusa Clam AV (Clam AntiVirus) dla systemów Linux, która okazuje się niezwykle przydatna dla użytkowników nie specjalnie przepadającym za pracą z konsolą. Jej zadaniem jest informowanie o aktualnym etapie skanowania, wspomaganie aktualizacji baz sygnatur wirusów, ułatwianie konfiguracji programu, a także umożliwienie planowania harmonogramu skanowania.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 107 Pobierz

ClipGrab 3.4.1 PL

Ciekawy program do wyszukiwania materiałów wideo z różnych stron internetowych. Jego zalety to przede wszystkich to, ze nie zużywa zbyt dużo zasobów systemowych, a także nie obciąża systemu w momencie pobierania i konwertowania filmów do wybranego przez użytkownika formatu. Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty oraz a on sam posiada wyłącznie same funkcje wspomagające pobieranie filmów z sieci. Jest to bezpłatne narzędzie umożliwiające pobieranie i konwertowanie filmów z najpopularniejszych serwisów internetowych, takich jak: YouTube, Clipfish, Collegehumor, Dailymotion, MyVideo, MySpass, Sevenload, Tudou, Vimeo.

Dodane 13.03.2014 | Pobrań: 141 Pobierz

Ekiga 3.9.90

Ekiga - bardzo przydatna aplikacja służąca do prowadzenia rozmów głosowych VoIP. Protokół ten służy do zaawansowanej obsługi połączeń głosowych, można dzięki niemu uzyskać znane ze stacjonarnej telefonii operacje, takie jak wybieranie numeru, sygnał zajętości, dzwonek w telefonie i inne. Identyfikacja użytkowników jest realizowana za pomocą adresów podobnych do tych używanych w e-mailach: użytkownik@domena:port, domyślnym portem jest 5060. Ekiga oferuje większość tych możliwości, upodobniając tym samym obsługę telefonii internetowej do jej tradycyjnego odpowiednika, co jest istotne zwłaszcza dla początkujących.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 91 Pobierz

CrossOver 11.2.2

CrossOver Games to popularne narzędzie implementujące środowisko dla gier stworzonych dla systemu Windows. Aplikacja bazuje na kodzie źródłowym Wine, pozwala na tworzenie „butelek” (wyodrębnionych środowisk) do obsługi programów. Cechuje się prostym interfejsem ułatwiającym pracę. CrossOver Games umożliwia uruchamianie gier z płyt, instalację w pamięci systemu, a także korzystanie z dodatkowych usług.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 108 Pobierz

File Roller 3.6.0

File Roller - świetny program do kompresji i dekompresji plików w środowisku GNOME. Wersja dla linuksa. Aplikacja daje możliwość tworzenie, modyfikowanie i rozpakowywanie archiwów, sprawdzanie ich poprawności, przeglądanie listy plików, a także podglądanie pojedynczych plików w archiwum. File Roller jest nakładką na konsolowe narzędzia archiwizacyjne i obsługuje następujące formaty: tar, gzip, bzip, bzip2, zip, jar, lha, rar, zoo, arj, deb, rpm, iso, bin i inne.

Dodane 03.10.2012 | Pobrań: 190 Pobierz

MPlayer 1.0 PL

MPlayer to najlepszy odtwarzacz plików pod linuksa. MPlayer powstał na początku 2000 roku, jako odtwarzacz filmów dla systemu operacyjnego Linux. Jego duża popularność oraz porty na kolejne platformy sprzętowe i systemy operacyjne spowodowały w 2004 roku zmianę nazwy z The Movie Player for Linux na The Movie Player. Oprócz programu mplayer, służącego do odtwarzania filmów, w skład projektu wchodzi również program mencoder, przeznaczony do konwersji formatów i tworzenia nowych filmów i animacji z pojedynczych klatek obrazu.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 532 Pobierz

Mozilla Firefox 15.0.1 PL

Firefox jest bardzo szybką i zaawansowaną przeglądarką internetową. Firefox posiada możliwość blokowania natrętnych reklamowych okienek pop-up oraz importowania ustawień internetowych z innych przeglądarek. Aplikacja ta posiada własny menedżer pobierania plików, a także w przeciwieństwie do IE, wyświetla prawidłowo ikonki znajdujące się na pasku adresu.

Dodane 23.09.2012 | Pobrań: 2340 Pobierz

BasKet Note Pads

BasKet Note Pads to program, którym można przeciągać, dodawać, lub wklejać różne obiekty (teksty, adresy URL, obrazki itp.). Obiekty te mogą być również edytowane, kopiowane przeciągane itp. Możesz je rozmieszczać w dowolny sposób. Dzięki tej aplikacji wszystkich twoje obiektów będą w jednym miejscu.

Dodane 16.10.2009 | Pobrań: 166 Pobierz

Realtek AC'97 Audio Linux 4.06a

Najnowsze sterowniki firmy Realtek dla Linux. Przeznaczone są do układów muzycznych ALC AC\'97 montowanych na płytach głównych

Dodane 19.09.2012 | Pobrań: 134 Pobierz

Shape Collage 2.5.3 PL

Shape Collage to bardzo dobra, multiplatformowa aplikacja, umożliwiająca tworzenie kolaży z dowolnego zbioru zdjęć. Program jest w pełni darmowy. Program charakteryzuje się dużą prostotą obsługi i bogatą, jak na tak niewielkie rozmiary, funkcjonalnością. Z jego pomocą stworzymy ciekawe kolaże z dowolnej ilości fotografii. Poza standardowymi kolażami w kształcie prostokąta, Shape Collage pozwala również tworzyć kolaże w kształcie serca, koła, zdefiniowanego przez użytkownika napisu lub dowolnego innego kształtu.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 117 Pobierz

Xmarks 4.3.0 PL

Ciekawy dodatek do przeglądarek internetowych. Dodatek ten umożliwia synchronizację ulubionych zakładek. Rozszerzenie można zainstalować w takich programach jak Safari, Firefox, a także Google Chrome. Dzięki Xmarks możemy korzystać z tych samych zakładek na różnych komputerach, a także tworzyć kopie zapasowe ulubionych stron internetowych. To ostatnie przyda się, jeśli utracimy dane w komputerze. Co więcej, dodatek zapamiętuje automatycznie hasła i loginy, których używamy podczas logowania się do poczty e-mail, na forach internetowych czy blogach. Materiały mogą być zarówno przechowywane w chmurze obliczeniowej jak i na podanym przez użytkownika serwerze (także prywatnym). Wszystkie przesyłane dane są automatycznie szyfrowane.

Dodane 17.05.2014 | Pobrań: 88 Pobierz

MySQL Workbench 5.2.47

MySQL Workbench - jest to aplikacja do modelowania baz danych MySQL. Za jego pomocą można zaprojektować i stworzyć schematy nowych baz danych, wykonać dokumentację istniejących oraz zapewnić wsparcie przy procesach migracji do MySQL. Program posiada bardzo dużo zalet. Co posiada ten program: Oparcie o silnik graficzny OpenGL, wsparcie dla procesów reverse-engineeringu i synchronizacji baz danych, możliwość generowania skryptów SQL, przeglądowy tryb pracy w którym cały model bazy jest prezentowany w jednym przekrojowym widoku, wsparcie dla projektowania baz na poziomach koncepcyjnym, logicznym i fizycznym, rozszerzalna architektura, eksport modelu jako skryptu SQL typu CREATE, import i eksport modeli DBDesigner4, wizualna reprezentacja tabel, widoków, procedur wbudowanych oraz funkcji oraz pełne wsparcie dla możliwości MySQL 5.

Dodane 15.02.2013 | Pobrań: 100 Pobierz

Tellico 2.3.6 PL

Tellico to prosty w użyciu program do katalogowania najróżniejszych zbiorów i kolekcji. Aplikacja posiada szereg wbudowanych szablonów, które ułatwiają gromadzenie i przechowywanie informacji na temat najczęściej kolekcjonowanych rzeczy - m.in. książek, filmów, muzyki, gier, ale także znaczków, monet, win itp. Dodatkowo użytkownik posiada możliwość rozbudowywania istniejących oraz tworzenia nowych szablonów, które zawierać mogą nieograniczoną ilość pól, list, zdjęć, opisujących właściwości przedmiotów ze zbioru. Tellico nie korzysta z baz danych - wszystkie zgromadzone dane zapisywane są w formacie XML

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 120 Pobierz

Evolution 3.6.0 PL

Evolution + klient poczty e-mail w środowisku GNOME, który dodatkowo posiada organizer osobisty. Program oferuje mechanizm automatycznego indeksowania wiadomości oraz filtry, które przyczyniają się do szybkości i jakości wyszukiwania. Evolution obsługuje podpisywanie i szyfrowanie poczty za pomocą GPG (GNU Privacy Guard) oraz certyfikatów S/MIME, a także oferuje wsparcie dla vCard i LDAP.

Dodane 25.09.2012 | Pobrań: 96 Pobierz

Brasero 3.6.0 PL

Brasero - darmowy program do nagrywania płyt. Aplikacja umożliwia tworzenie płyt Video. Nagrywanie płyt CD/DVD na platformie Linux. Ten mały programik oferuje filtrowanie plików, obsługe multisesji, nagrywanie danych w locie, automatyczny zapis CD-TEXT (Audio CD), kopiowanie zawartości płyt do obrazu ISO, podgląd plików multimedialnych, obsługa plików CUE, sprawdzanie poprawności nagranych danych i znacznie więcej.

Dodane 03.10.2012 | Pobrań: 110 Pobierz