Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

FinalBurner 2.13.0.164 PL

FinalBurner to darmowa aplikacja, która jest bezpłatną alternatywą dla kosztownych programów do nagrywania płyt CD i DVD. Jego użytkownicy mają możliwość tworzenia płyt danych, audio i video i wypalanie ich na dowolny typ nośnika, jak np. CD R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD DL. Wystarczy ustawić kilka głównych cech i zacząć wypalanie płyty. Główne cechy programu: nagrywanie na nośniki CD/DVD (CD R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD DL, HD-DVD, Blu-Ray, etc.), nagrywanie audio CD (import z *.wav; *.mp3; *.ogg; *.mid; *.wma; *.aac; *.mp4; *.m4a; *.xm; *.mod; *.s3m; *.it; *.mtm; *.mo3 audio files.) , nagrywanie Video DVD (import z AVI, DIVX, XVID, MP4, MPG, WMV, ASF, MOV, etc. Capture from Webcam, TV tuner, DV, etc.), nagrywanie obrazów ISO.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 444 Pobierz

Windows Media 9 Codecs

Darmowy zestaw wielu niezbędnych kodeków audio i video firmy Microsoft. Kodeki potrzebne sa do odtwarzania filmów DiVX, mpg i rmvb.

Dodane 28.09.2009 | Pobrań: 575 Pobierz

TVUplayer 2.4.8.2

TVUplayer to darmowy odtwarzacz zagranicznych stacji telewizyjnych nadawanych przez internet za darmo. Aplikacja ta pozwala na oglądanie między innymi kanałów: FOX, FOX5, ESPN, NBC, NHL, NHL2, Fox News, AXN, Animal Planet, itd. Dzięki tej aplikacji możemy ogladać mecze na żywo za darmo bez płacenia za drogi abonament. Obsługa programu nie jest skomplikowana, po lewej stronie wyświetla się lista dostępnych kanałów, wystarczy kliknąć w wybrany i poczekać chwilę aż nastąpi połączenie z serwerem. Istnieje możliwość stworzenia własnej listy ulubionych kanałów.

Dodane 02.10.2009 | Pobrań: 1473 Pobierz

Domowe Karaoke 1.0.0.1 PL

Domowe Karaoke jest idealnym programem dla zagorzałych śpiewaków i dobrej zabawy. Program umożliwia użytkownikom komputerów PC na zabawę karaoke, inaczej mówiąc śpiewanie do podkładów muzycznych znanych piosenek. Wyśmienity na imprezy i idealny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności wokalnych. Dla każdego utworu przygotowany jest podkład muzyczny, oryginalna anima, tekst oraz piłeczka ułatwiająca śpiewanie w idealnym momencie. Ponadto cześć utworów posiada drugą, profesjonalną ścieżkę muzyczną - bez linii melodycznej. Aby zacząć zabawę wystarczy wybrać dany utwór, a następnie aplikacja odtworzy wybrany utwór w wersji bez ścieżki wokalnej, w tym samym czasie zostaną wyświetlone słowa. Wersja demonstracyjna oferuje tylko dwa utwory.

Dodane 10.12.2009 | Pobrań: 752 Pobierz

i-Covers 2009.a

i-Covers to bardzo mały programik który umożliwia szukanie i pobranie z Internetu plakatów oraz okładek pudełka z filmami DVD. Aplikacja czerpie z bogatej bazy 16 różnych serwisów powiązanych z tematyką filmów, z których zasysane niezbędne grafiki są wyświetlane w głównym oknie w postaci miniaturek. Obsługa i-Covers polega jedynie na wskazaniu źródła przeszukiwania, nazwy interesującego filmu i miejsca ewentualnego zapisu obrazów.

Dodane 10.12.2009 | Pobrań: 148 Pobierz

musikCube 1.0

Odtwarzacz plików muzycznych przypominający swoim wyglądem i funkcjonalnością znakomitego linuksowego playera Amaroka. Aplikacja oparta jest o bazę sqlite dzięki czemu playlista działa bardzo szybko i mimo ogromnej ilości pozycji nie powinna sprawiać najmniejszych kłopotów z szybkością nawigacji pomiędzy utworami. MusicCube oferuje przeglądnie zasobów, przeciąganie utworów z bazy do playlisty, wyświetlanie informacji o najczęściej odtwarzanych pozycjach. Dodatkową zaletą aplikacji jest umiejętność wykrywania przenośnych urządzeń (CD, DVD, PenDrive, MP3 Player itp.) i tworzenie dla nich własnych baz musicCube.

Dodane 05.04.2010 | Pobrań: 172 Pobierz

Wierszownik 4.4

Program Wierszownik to rozbudowana baza poezji polskiej, obcej oraz wierszy debiutanckich. Aktualna wersja zawiera niemal 9 tysięcy utworów. Wiersze można je sortować wg kategorii lub autorów, a także wyszukiwać według ustalonych słów kluczowych, tytułu, fragmentu treści, z ostatnio wybranego okresu. Dla każdego autora przygotowana jest również krótka nota biograficzna i podsumowująca. Program posiada system automatycznej aktualizacji. Możliwe jest także pobieranie skórek i podkładów multimedialnych.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 151 Pobierz

Mudbox 2011

Mudbox to zaawansowana aplikacja do sculptingu, czyli rzeźbienia form 3D poprzez deformowanie siatki obiektu. Służy do tego szereg narzędzi pozwalających choćby na rozciąganie, przesuwanie, wygładzanie. Oferuje również szereg bardzo zaawansowanych narzędzi takich jak asymetryczny \"mirroring\", czy 3d layers do zarządzania warstwami. Główną jednak zaletą Mudboksa i przewagą nad konkurentami jest niezwykle przyjazny interfejs. Mudbox umożliwia modelowanie naturalną techniką pędzla co jest ewenementem. Program od początku projektowany był przez specjalistów pracujących nad modelowaniem postaci do filmów i gier (Skymatter). Mudbox wykorzystywany był do modelowania przez Weta Digital, firmę odpowiadającą za efekty do filmu King Kong.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 149 Pobierz

WITaj! 2000 0.95.00 PL

WITaj! 2000, nazywany przez autora Komputerowym kalendarzem dla każdego, to polski program będący odpowiednikiem tradycyjnych kalendarzy ściennych. Program poinformuje nas o tym, który mamy dziś dzień, kto w danym dniu obchodzi imieniny, przypomni nam o urodzinach, ważnej rocznicy, terminie, poda nam wszelkie możliwe dane astronomiczne, poradę na dany dzień, a nawet nasz biorytm. Dodatkowo wygląd programu zmienia się w zależności od pory dnia.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 210 Pobierz

Calcul 5.2

Bardzo prosty w obsłudze program dający możliwość sprawdzenia swoich umiejętności szybkiego rozwiązywania działań matematycznych opartych zarówno na liczbach całkowitych jak i na ułamkach. Jest to narzędzie, którego z powodzeniem mogą używać nawet osoby posiadające dużą wiedzę i spore doświadczenie w tej dziedzinie. Dzieje się tak, ponieważ program posiada zaawansowane możliwości wyboru poziomu trudności konkretnych zadań. Początkujący mogą korzystać w trakcie liczenia z dźwiękowych podpowiedzi lektora, zaś dla bardziej wprawnych w liczeniu przygotowano opcję podawania wyników na czas. W jednej rundzie może startować maksymalnie czterech zawodników.

Dodane 15.04.2010 | Pobrań: 141 Pobierz

DivX Play Bundle 6.8.3.9

Najnowszy kodek, umożliwia skompresowanie filmu MPEG-2. Najnowsza wersja oferuje funkcjonalności znane z filmów DVD czyli możliwość nagrania wielu ścieżek audio. Dodatkowo wersja ta została wzbogacona o obsługę napisów XSUB. DivX obsługuje również standard HD.

Dodane 28.09.2009 | Pobrań: 228 Pobierz

TvAnts 1.0.0.59

TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez Internet za darmo. Program posiada listę kanałów, w której na szczególną uwagę zasługują stacje sportowe, w których możemy oglądać mecze na żywo bezpłatnie i bez płacenia abonamentu.

Dodane 02.10.2009 | Pobrań: 6281 Pobierz

Real Alternative 2.0.2 PL

Real Alternative to pakiet kodeków multimedialnych za pomocą, których możliwe jest oglądanie filmów w formacie RMVB. Dla przypomnienia, jest to zestaw złożony z Codecków Real Audio i Real Video, wtyczek dla IE do odtwarzania muzyki i obrazu w formatach .rm, .ram, .ra. a także kapitalnego playera Media Player Classic.

Dodane 13.10.2009 | Pobrań: 390 Pobierz

Expression Media Reader 2

Expression Media Reader jest darmową przeglądarką katalogów stworzonych w pełnej wersji Expression Media. Daje ona ponadto możliwość otwierania katalogów zachowanych w formacie MediaPro 1.5 i iView Media oraz 2.x or 3.x. Posiada również opcję pokazu slajdów i umożliwia komentowanie oraz ocenianie zawartości katalogów. Daje to możliwość użytkownikom, którzy nie mają pełnej wersji Expression Media otwierać stworzone w nim katalogi i wykorzystywać je np. do stworzenia prezentacji. UWAGA: Do prawidłowej pracy programu wymagany jest zainstalowany Apple QuickTime 7.1.5

Dodane 10.12.2009 | Pobrań: 167 Pobierz

ffdshow 2010.03.02

ffdshow to bardzo popularny kodek pozwalający na odtwarzanie filmów w najpopularniejszych formatach DivX 3.x, 4.x i 5.x, MPEG 4 wersja 1, 2 i 3, XviD i innych. Dzięki zastosowanym zaawansowanym algorytmom obróbki zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Jest szczególnie polecany w przypadku kłopotów z odtwarzaniem filmów w standardzie XviD.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 303 Pobierz

Algodoo 1.7.1

Algodoo (rozbudowana wersja Phuna) to niezwykle interesujący i prosty w użyciu program do poznawania tajników zjawisk i praw fizycznych, stworzony przez Emila Ernerfeldta. Aplikacja pozwala na tworzenie przy użyciu grafiki 2D różnorakich obiektów, obserwowanie ich zachowań, a także zmianę ich podstawowych właściwości - ciężaru i sprężystości. Algodoo doskonale nadaje się do ilustrowania prostych zjawisk fizycznych, ale również bardziej złożonych mechanizmów wykorzystywanych np. podczas wystrzeliwania naboju z pistoletu. Program swoją popularność zawdzięcza łatwemu w użyciu interfejsowi i niemalże nieograniczonym możliwościom tworzenia wymyślonych przez użytkownika obiektów, mechanizmów itp.

Dodane 06.04.2010 | Pobrań: 165 Pobierz

CyTaT 5.2 PL

Program CyTaT to jeden z największych komputerowych zbiorów cytatów i złotych myśli - mający formę małego i przystępnego programiku. Baza cytatów programu zawiera ponad 20 tys. cytatów i sentencji. Jest ona ciągle rozbudowywana, udoskonalana, usuwane są ewentualne błędy. Program zawiera narzędzie aktualizacji bazy cytatów przez Internet. CyTaT umożliwia wyszukiwanie i filtrowanie cytatów wg fragmentu nazwiska/imienia autora bądź też fragmentu (frazy) cytatu. Cytaty można kopiować, drukować i zapisywać do plików tekstowych. Program podświetla nazwiska autorów przy każdym cytacie i wyświetla w powiększeniu tekst sentencji - przez co jest on bardziej dostępny.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 171 Pobierz

Xara 3D 6.0

Ciekawy program do tworzenia trójwymiarowych napisów, buttonów, nagłówków itp. głównie z myślą o stronach WWW. Daje możliwość tworzenia zarówno statycznych grafik jak i animacji (w tym wielostronnicowych prezentacji). Użytkownik może wykorzystywać czcionki TrueType i importowane obiekty 2D, mając do dyspozycji szereg narzędzi imitujących trójwymiarowość. Program zawiera funkcję antyaliasingu, pozwalającą eliminować efekt postrzępienia. Xara 3D umożliwia eksport do formatów: BMP, PNG, JPEG, GIF (w tym animowany), AVI, SWF, ICO (ikony), CUR (kursory). Program pomimo, iż tylko w wersji angielskiej, jest bardzo prosty w obsłudze.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 159 Pobierz

Garden Composer 3D Plus PL Windows 98/Me/NT/200

Rozbudowany program do projektowania ogrodów i terenów zielonych, pomocny właścicielom ogrodów, botanikom, ogrodnikom i architektom krajobrazu. Zawiera bogatą bazę roślin (około 9.000 wraz z polskimi, angielskimi i łacińskimi nazwami) oraz rozbudowaną bibliotekę gotowych elementów krajobrazu (wraz z możliwością tworzenia własnych). Za pomocą Garden Composer 3D można projektować zarówno małe przydomowe ogródki, jak i duże parki. Kreator obiektów pozwala odtworzyć i umieścić w projekcie rzeczywiste obiekty, co sprawia, że program świetnie oddaje rzeczywistość i pozwala przedstawić ogród wraz z całym otoczeniem. Zawiera moduły Encyklopedia roślin, Projektant ogrodów, Kalendarz pielęgnacji, Edytor roślin, Encyklopedia chorób i szkodników, Kreator budynków, Widok 3D, Gra ogrodnicza.

Dodane 15.04.2010 | Pobrań: 175 Pobierz

Frigate Professional 3.36 PL

Frigate to w pełni funkcjonalny, zaawansowany menadżer plików oferujący sporą ilość ciekawych opcji. Poza standardowymi funkcjami takimi jak obsługa sieci lokalnej, wbudowany klient FTP (obsługujący protokoły SFTP i FTPS), czy różne wariacje kompresji i szyfrowania danych (zip, arj, rar, jar, ace, ha, lha, zoo, limit and hyper) Frigate oferuje dodatkowo narzędzie do masowej zmiany nazw plików czy kilka wbudowanych edytorów (tekstowy, do zmiany tagów MP3, plików DBF, HTML i Hex). Frigate Professional posiada również opcje synchronizowania folderów, narzędzie do sporządzania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanych na dysku twardym przez konkretne lokalizacje, menadżer autostartu, funkcje porównywania zawartości plików, opcję szybkiego podglądu dokumentów z pakietu Microsoft Office i znacznie więcej. Warto również zwrócić uwagę na tzw. belka \"Quick launch\", do której można przypisać skróty do najczęściej używanych aplikacji i plików.

Dodane 26.04.2010 | Pobrań: 144 Pobierz