Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

A9CAD 2.2.1 PL

Wersja: 2.2.1
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 15,54 MB
Pobrań: 1180
Dodany: 22.09.2009
A9CAD
Opis: A9CAD 2.2.1 PL
A9CAD to darmowy program typu CAD służący do wspomagania projektowania dwuwymiarowego 2D. Atutem programu, wśród darmowych rozwiązań, jest obsługa najpopularniejszych formatów DWG i DXF, zbliżony do AutoCAD interfejs programu oraz bardzo szybkie działanie. A9CAD oferuje typowe narzędzia do projektowania, zmianę atrybutów jednostek bezpośrednio z okna właściwości, zarządzanie stylami i ustawieniami rysowania, konfigurację środowiska pracy itp. Choć jego możliwości są dość ograniczone to stanowi interesującą alternatywę dla programów komercyjnych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: A9CAD 2.2.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Autodesk Maya 2014

Maya jest to bardzo ciekawy i znakomity pakiet narzędzi przeznaczony do modelowania, symulacji, animacji i renderowania grafiki 3D, wykorzystywany do tworzenia efektów specjalnych w filmach, trójwymiarowych modeli i obiektów w grach komputerowych, a także animacji flash itp. Poza standardowymi funkcjami spotykanymi również w innych programach tego typu Maya pozwala na łatwą symulację takich obiektów i zjawisk jak ciecze, gazy, tkaniny, sierść oraz różnego typu kolizje - wgniecienia, odkształcenia i inne.

Dodane 15.04.2013 | Pobrań: 158 Pobierz

Photopus Pro 1.3.0.5

Photopus Pro bardzo znane za granicą narzędzie do prostej obróbki i konwersji grafiki w najpopularniejszych formatach. Umożliwia poddawać edycji zarówno pojedyncze pliki, jak również całe ich zbiory. Program wyposażony został w łatwy w obsłudze interfejs graficzny, z którym praca odbywa się za pośrednictwem specjalnego kreatora. Na wstępie wczytać należy grafikę lub wskazać folder, w którym znajduje się jej zbiór. W kolejnym kroku wybieramy filtry, które chcemy zastosować na obrazie. Wśród nich znajdziemy funkcje do nakładania na pliki graficzne tekstu, znaków wodnych, zarządzania kolorami (m.in. balans kolorów, jasność, kontrast, saturacja), transformacji (przycinanie, odbicie lustrzane i obracanie) oraz stosowania różnorakich efektów. Zmiany na zdjęciach obserwować możemy zaraz po ich zastosowaniu, bez konieczności zapisywania plików na dysku. Na tym etapie możliwe jest także zarządzanie wyjściową nazwą grafiki, a także ustalanie jej rozmiarów. Następnie wystarczy wskazać folder, w którym zapisane zostaną przekonwertowane fotografie oraz wyjściowy format i jakość. Wszystkie zdefiniowane ustawienia mogą zostać zapisane na dysku i wykorzystywane w dowolnym momencie. Formaty: BMP, JPG, GIF, TIFF, TGA, PNG, ICO, PDF, PDF/A, PSD, WMF, EMF, JBIG, JBIG2, WBMP, PICT, PCT, JNG, JPEG 2000, PIC, ICB, VDA, VST, PDD, WAP, WBM, EXR, PNM, PBM, PGM, PPM, XPM, 3FR, ARW, BAY, GMQ, CAP, CR2, CRW, CS1, DC2, DCR, DCS, DNG, DFR, ERF, FFF, HDR, IIQ, K25, KC2, KDC, MDC, MEF, MOS, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, PTX, PXN, QTK, RAF, RAW, RDC, RW2, SR2, SRF, STI, CUR, CUT, DDS, DIB, FAX, HDR, IFF, BIE, JBG, JB2, JIF, KOA, LBM, MNG, PCD, PCX, PFM, PGM, RAS, SGI, RLE, XBM, IA, EXIF, JTIF.

Dodane 25.04.2014 | Pobrań: 166 Pobierz

Pixelmator 2.0

Pixelmator to jedna z najpopularniejszych aplikacji (obok Adobe Photoshop) przeznaczonych do tworzenia i edycji grafiki rastrowej na platformie Mac OS X. Jest to również jeden z pierwszych na świecie program obsługujący format zapisu grafiki stworzony przez Google — WebP. Pixelmator oferuje wyrafinowane opcje od edycji kolorów, w tym narzędzie krzywych odpowiedzialne za ustawiania całego zakresu tonalnego albo tworzenia precyzyjnych ustawień w indywidualnych kanałach kolorów, a także narzędzie balansu kolorów nieodzowne przy kontrolowaniu ogólnej mikstury barw. Jedną z ciekawszych opcji dostępnych w Pixelmator jest narzędzie auto ulepszania, które może drastycznie poprawić niedoskonałe zdjęcia jednym kliknięciem i narzędzie przydatne przy rysowaniu prosto-krawędziowych segmentów wybranego brzegu/ramki. Do wad aplikacji zaliczyć należy brak odpowiednika Blending options znanego z Photoshopa, czyli efektów warstw w postaci cienia, poświaty i podobnych; w tym programie pod nazwą „Blending optnions” znajdziemy ustawienia nakładania warstw (rozjaśnij, przyciemnij, nałóż kolor itd.).

Dodane 05.12.2011 | Pobrań: 76 Pobierz

ScreenSnag 1.2.0.5

ScreenSnag - bezpłatne narzędzie do przechwytywania obrazu pulpitu komputera. Dzięki niemu sprawnie wykonamy zrzut ekranu, zawierający cały obszar ekranu lub wybraną jego część. Aplikacja oferuje użytkownikowi niemal ascetyczny interfejs graficzny, w którym wszystkie dostępne opcje ulokowane zostały w głównym oknie programu. Ponadto narzędzie wyposażone zostało w funkcje do skalowania wyjściowego obrazu, timer, pozwalający automatycznie wykonać zrzut po upływie zadeklarowanego czasu, a także definiowania czy na screenie widoczny ma być kursor myszki.

Dodane 14.07.2013 | Pobrań: 69 Pobierz