Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

A9CAD 2.2.1 PL

Wersja: 2.2.1
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 15,54 MB
Pobrań: 1111
Dodany: 22.09.2009
A9CAD
Opis: A9CAD 2.2.1 PL
A9CAD to darmowy program typu CAD służący do wspomagania projektowania dwuwymiarowego 2D. Atutem programu, wśród darmowych rozwiązań, jest obsługa najpopularniejszych formatów DWG i DXF, zbliżony do AutoCAD interfejs programu oraz bardzo szybkie działanie. A9CAD oferuje typowe narzędzia do projektowania, zmianę atrybutów jednostek bezpośrednio z okna właściwości, zarządzanie stylami i ustawieniami rysowania, konfigurację środowiska pracy itp. Choć jego możliwości są dość ograniczone to stanowi interesującą alternatywę dla programów komercyjnych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: A9CAD 2.2.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Converseen 0,71

Converseen to program posiadający wieloplatformowy interfejs do bardzo cenionej biblioteki ImageMagick, z którą komunikuje się za pomocą API Magick++. Converseen to niezwykle prosty i lekki interfejs do narzędzi ImageMagick napisany z wykorzystaniem Qt4. Interfejs jest bardzo prosty w obsłudze, ale daje dostęp do wszystkich możliwości ImageMagick. Zatem z użyciem Converseen możliwe jest wykonanie operacji zmiany formatu, rozdzielczości i stopnia kompresji wszystkich obrazów wybranych z kolejki. Podstawową zaletą ImageMagick jest jednak bardzo długa lista obsługiwanych formatów graficznych, na której znajdują się zarówno formaty popularne (JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP), jak i egzotyczne (YUV, MONO, IPL, AAI), a do tego możliwa jest również praca z plikami zapisanymi w formatach wektorowych i wydobywanie z obrazów tylko jednego kanału.

Dodane 11.05.2014 | Pobrań: 89 Pobierz

GLC_Player 2.2.0

GLC_Player - prosty program umożliwiająca wizualizacje oraz zarządzanie modelami 3D w formatach OBJ, 3DS, STL, OFF oraz COFF. GLC_Player umożliwia tworzenie zrzutów na potrzeby ilustracji oraz tworzenie zrzutów wieloklatkowych (Turning table). Za pomocą programu można w bardzo prosty sposób stworzyć również album modeli w HTML. Aplikacja przystosowana jest do zarządzania dużą ilością modeli oraz umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy nimi.

Dodane 01.06.2011 | Pobrań: 99 Pobierz

Kestrel GX 1.1.0.5

Kestrel GX to darmowy program do przeglądania i podstawowej obróbki zdjęć. Możliwości obróbki zdjęć tego programu nie są specjalnie rozbudowane, ale powinny usatysfakcjonować większość początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników. W oknie edycji zdjęcia mamy do dyspozycji 10 poleceń, w tym niezbędne w takim programie kadrowanie, obracanie, usuwanie czerwonych oczu, wyostrzanie i usuwanie szumu. Narzędzia zaznaczenia pozwalają edytować wybrany fragment zdjęcia. Widok edycji pokazuje obok siebie zdjęcie oryginalne i efekt edycji oraz oferuje możliwość dopasowania obrazu do okna lub powiększenia. Ciekawym dodatkiem jest możliwość dodania własnego znaku wodnego do edytowanego obrazu. Operacje edycji oraz zapisu zdjęć można wykonywać automatycznie na wielu plikach, co czyni program bardzo przydatnym przy pracy z seriami fotografii. A jeśli narzędzia edycji dostarczone z Kestrelem nie są wystarczające, z poziomu programu można otworzyć plik w zewnętrznym edytorze.

Dodane 24.05.2011 | Pobrań: 96 Pobierz

particleIllusion 3.0.4

particleIllusion - programik przeznaczony do generowania różnego rodzajów efektów specjalnych wykorzystujących najnowszą wersję silnika wondertouch particle engine. Za pomocą programu particleIllusion możemy stworzyć od podstaw tysiące realistycznych efektów specjalnych, w tym eksplozje, ogień, dym, mgłę, wodospady, iskry, sztuczne ognie, deszcz, śnieg, plamy cieczy, tła animacji, magiczne efekty, przestrzeń kosmiczną, światła, lawę, stada ptaków, kształty geometryczne, aureole, bąbelki, fale, tęcze, efekty artystyczne czy abstrakcyjne. Możliwości narzędzia ogranicza tylko wyobraźnia użytkownika i/lub brak czasu na zabawę z wieloma opcja pozwalającymi m. in. na ustawienia takich parametrów jak grawitacja, waga, liczba, wielkość, długość życia, sposób zachowania cząsteczek itp.

Dodane 03.06.2011 | Pobrań: 88 Pobierz