Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

ACDSee Photo Editor 4.4.0

Wersja: 4.4.0
Kategoria: Grafika
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 52,4 MB
Pobrań: 137
Dodany: 04.07.2017
ACDSee Photo Editor
Opis: ACDSee Photo Editor 4.4.0
ACDSee Photo Editor - program pozwala szybko i efektownie obrobić fotografię cyfrową. Program oferuje szereg narzędzi i filtrów, za pomocą których można całkowicie zmienić wygląd danego zdjęcia. Jednym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez aplikacje jest Photo Editor\\\'s Vignette, które pozwala na tworzenie zdjęć portretowych dla drzew genealogicznych. Poza tym, Photo Editor posiada takie funkcje jak: usuwanie efektu czerwonych oczu, ożywianie kolorów, automatyczne wyostrzanie obrazu, ustawianie balansów kolorów, kontrastów itp. Na uwagę zasługuje również opcja Bluescreen (najczęściej stosowana w TV podczas prezentacji pogody) polegająca na zamianie tła o jednolitym kolorze na dowolny obraz. Użytkownicy z pewnością docenią również funkcję Photo Editor\\\'s Variations umożliwiającą szybką obróbkę materiału z opcją podglądu aż 8 różnych efektów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACDSee Photo Editor 4.4.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Photo Toolkit 1.7

Photo Toolkit - darmowa aplikacja do szybkiej obróbki zdjęć fotograficznych. Program oferuje takie funkcje jak usuwanie efektu czerwonych oczu, redukcja szumów, wyostrzanie obrazu, korekcja kolorów, konwersja formatów, zmniejszanie obrazów i wycinanie z nich wskazanych fragmentów czy dodawanie różnych efektów świetlnych. Dodatkowo Photo Toolkit posiada narzędzia przeznaczone do liftingu twarzy w tym usuwanie zmarszczek i skaz (pryszcze itp.). Inną z ciekawych opcji oferowanych przez Photo Toolkit jest możliwość tworzenia różnych karykatur. Warto również zwrócić uwagę na opcję Resample, dzięki której zmniejszana wielkość obrazka nie traci znacząco na jakości. Aplikacja dostępna jest w postaci niezależnej aplikacji oraz z poziomu menu Explorera Windows i wbudowanej w systemie przeglądarki plików graficznych.

Dodane 03.06.2011 | Pobrań: 148 Pobierz

Image Tuner 5.1

Image Tuner - jest to narzędzie do masowej zmiany nazw i rozmiarów grafiki, konwersji pomiędzy najczęściej wykorzystywanymi formatami, a także nakładania na obraz znaków wodnych. Program pomimo swoich małych rozmiarów na tle konkurencyjnych rozwiązań poszczycić się może niezwykle szybkim i skutecznym algorytmem zmiany wielkości obrazu. Wszelakie wykonywane operacje odbywać się mogą w trybie wsadowym, z wykorzystaniem domyślnych szablonów, umożliwiających dostosowanie wyjściowej grafiki dla urządzeń iPod/iPhone i odtwarzaczy DVD lub do jej publikacji w serwisach społecznościowych Facebook czy Twitter. Dla zaawansowanych użytkowników Image Tuner oferuje możliwość zmiany wielu ustawień, m.in. pozycji i przeźroczystości znaku wodnego, wyjściowej jakości, przestrzeni barw, kompresji, wykorzystywanych filtrów itp.

Dodane 28.01.2015 | Pobrań: 116 Pobierz

Vue 8 Personal Learning Edition

Vue Personal Learning Edition 8 super program przeznaczony do tworzenia, animacji i renderingu trójwymiarowych krajobrazów. Wersja ósma została wzbogacona o sporo udogodnień zwiększających wydajność (m. in. nowy silnik OpenGL), a także ułatwiających tworzenie realistycznych, rozbudowanych scen - nowy edytor tereneu czy silnik Ecosystem, który pozwala na wyrendereowanie dowolnej liczby obiektów z referencyjnego modelu. Warto zaznaczyć, że sceny tworzone w Vue zobaczyć można w takich produkcjach jak: Piraci z Karaibów II, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki czy też ostatnim Terminatorze. Podczas instalacji można wybrać spośród wersji: Infinite (samodzielna aplikacja) i xStream (dodatek do 3ds Max, Maya, LightWave, Cinema 4D i Softimage. Wersja PLE nie różni się funkcjonalnie od komercyjnej poza brakiem możliwości renderowania sieciowego, ponadto rendery zawierają niestety znak wodny.

Dodane 04.06.2011 | Pobrań: 122 Pobierz

Flow Architect Studio 3D 1.8.4 PL

Prosty w użyciu i przydatny program służący do tworzenia interaktywnych wizualizacji 3D - w postaci tzw. wirtualnych spacerów, ale również standardowych prezentacji i aranżacji wnętrz, budynków oraz różnych innych obiektów użytkowych. Flow Architect Studio 3D daje możliwość dowolnego rozmieszczania i oświetlania tworzonych obiektów, kreowania animacji wybranych obiektów geometrycznych, korzystania z bibliotek modeli, materiałów i tekstur, a także importu własnych modeli oraz tworzenia nowych bibliotek. Wbudowany w programie silnik renderujący obsługuje wiele zaawansowanych efektów, wśród których znaleźć można realistyczne lustra, mapowanie środowiskowe, niebo oparte na technice SkyBox, projekcyjne tekstury - efekt witrażu oraz efekty fog, haze i lens flare.

Dodane 26.02.2014 | Pobrań: 133 Pobierz