Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

ACID Music Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 110,58 MB
Pobrań: 320
Dodany: 13.07.2010
 ACID Music Studio
Opis: ACID Music Studio 8.0


Za pomocą Sony ACID Music Studio skomponujemy muzykę. Aplikacja jest skierowana do amatorów jak i półprofesjonalistów. Program swe działanie opiera na ACID Pro. Kreowanie muzyki przeprowadza się za pomocą pętli loops. Sony ACID Music Studio ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji do miksowania muzyki zarówno w zaciszu domowym jak ja w małym studio. Wersja 0.8 została wsparta rozbudowanym o obsługę rozszerzeniem formayu DirectX i VST, sterowników ASIO, instrumentów w formacie VST. Mało tego możemy za pomocą keyboardu tworzyć pętle dźwiękowe . Wśród nowości z pewnością należy wymienić konsolę do miksowania utworów audio i MIDI, rozbudowane narzędzia do tworzenie miksów.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Music Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Alcohol 120% 2.0.1.2033 PL

Alcohol 120% jest łatwym w obsłudze narzędziem za pomocą którego, nagramy płyty. Program z bez problemu tworzy kopie zapasowe płyt CD jaki i następujących DVD : CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM i DVD+RW. Jaki i tych zaszyfrowanych technologiami : Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom oraz VOB ProtectCD v5. Bez wątpienia dużym plusem Alcohol 120% jest możliwość tworzenia wirtualnych napędów dzięki którym możliwe jest otwieranie obrazów płyt bez konieczności ich wypalania. Aplikacja bez problemu obsługuje większość najpopularniejszych formatów obrazów płyt między innymi: *.b5t/*.b6t), CloneCD (*.ccd), Cue-sheet (*.cue), DiscJuggler (*.cdi), Instant CD/DVD (*.pdi), Nero (*.nrg), Standard ISO (*.iso), skompresowane ISO (*.isz) oraz Media Descriptor (*.mds, *.mdx), BlindRead (*.bwd), BlindWrite V5/V6 . Najnowsza wersji ma do zaoferowania po raz pierwszy funkcję Xtra, służąca do tworzenia obrazów (*.mds, *.iso) z plików znajdujących się na lokalnym dysku twardym.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 238 Pobierz

Imagina 1.9.5309.29414

Imagina to aplikacja przeznaczona do przeglądania i edycji grafiki. Program pozwala na płynne manipulowanie zdjęciami zapewniając efektowne wirtualizacje takich czynności jak przesuwanie, obracanie czy powiększanie obrazków. Dzięki wykorzystaniu sprzętowego renderingu 3D grafiki nie tracą na jakości podczas przemieszczania się po ekranie i cechują się dużą płynnością ruchu. Wśród możliwości edycji znajdziemy regulację takich parametrów jak jasność, kontrast, korekcja gamma, nasycenie, temperatura i odcień kolorów. Nie zabrakło także efektów specjalnych związanych z oświetleniem, stosowaniem sepii, czy redukcją szumów. Imagina potrafi także obracać zdjęcia, kadrować je i zmieniać ich rozmiar. Co ważne, program podczas pracy korzysta ze wszystkich dostępnych rdzeni procesora. Do zalet aplikacji można także zaliczyć intuicyjny, prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

Dodane 20.07.2014 | Pobrań: 120 Pobierz

K-3D 0.8.0.1

Darmowy program 3D na licencji GNU, służący do modelowania, animacji i renderowania. Program przeznaczony jest na platformę GNU/Linux, Posix i Win32. K-3D zapewnia wydajną architekturę opierającą się na możliwości rozszerzania funkcjonalności o wtyczki takie jak silnik rednerujący Aqsis kompatybilne z podstawowym silnikiem Renderman. Interfejs aplikacji składający się z okien korzystających z OpenGL pozwalają na łatwą i sprawną modyfikację teksturowanych obiektów, lub animacji w czasie ich odtwarzania. Praca z aplikacją jest usprawniana dzięki proceduralnemu modelowaniu i animacji, interaktywnym tutorialom. Okna z obiektami pozwalają na przybliżenia, selekcje oraz ukrywania niepotrzebnych detali geometrii obiektów. Osoby zajmujące się modelowaniem trójwymiarowych obiektów będą zainteresowani stosowanymi typami geometrii (Polygon, NURBS, subdivision, blobby). Nieodzowną częścią jest oczywiście zestaw brył, modelowanie Boolean oraz wsparcie dla duplikowania obiektów bez dodawania geometrii do edytowanej sceny. K-3D wspiera 16 bitowe tektury oraz proceduralne shadery.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 221 Pobierz

Miro 3.0.2 PL

Miro jest multiplatformowym programem, którego dystrybutorem jest Open Source. Za pomocą aplikacji możemy pobierać oraz odtwarzać darmowo materiały wideo zapisane w formatach MPEG, QuickTime, AVI, H.264, DivX, Windows Media, Flash Video jak i w jakości HD. Miro ma do zaoferowania następujące funkcje takie jak zarządzanie multimediami, tworzenie list odtwarzania, subskrybowanie tematycznych kanałów filmowych, przeszukiwanie stron YouTube, Yahoo!, Google Video, Blip i nie tylko. Ponadto Mirem możemy ściągać filmy dzięki sieci BitTorrent oraz oglądać video na pełnym ekranie i automatycznie usuwać obejrzane kanały, które zostały zapisane na dysku twardym.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 115 Pobierz