Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

ACID Music Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 110,58 MB
Pobrań: 296
Dodany: 13.07.2010
 ACID Music Studio
Opis: ACID Music Studio 8.0


Za pomocą Sony ACID Music Studio skomponujemy muzykę. Aplikacja jest skierowana do amatorów jak i półprofesjonalistów. Program swe działanie opiera na ACID Pro. Kreowanie muzyki przeprowadza się za pomocą pętli loops. Sony ACID Music Studio ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji do miksowania muzyki zarówno w zaciszu domowym jak ja w małym studio. Wersja 0.8 została wsparta rozbudowanym o obsługę rozszerzeniem formayu DirectX i VST, sterowników ASIO, instrumentów w formacie VST. Mało tego możemy za pomocą keyboardu tworzyć pętle dźwiękowe . Wśród nowości z pewnością należy wymienić konsolę do miksowania utworów audio i MIDI, rozbudowane narzędzia do tworzenie miksów.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Music Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CyberLink PowerDirector 9.0.2504

CyberLink PowerDirector to aplikacja dobrze nam znanego koncertu CyberLink która stworzyła min. odtwarzacz PowerDVD. Za pomocą aplikacji edytować możemy własne filmy, dokonywać kompletnego procesu produkowania i montowania filmu, zaczynając od przerzucenia obrazu z dowolnego źródła na nasz komputer a kończąc na edycji audio i video oraz wypalenia na płytę Video- CD lub DVD. Najnowsza wersja ma do zaoferowania uatrakcyjniony interfejs, obsługuje większą ilość formatów oraz według zapewnień producenta program jest szybszy i oferuje wyższą jakość wideo.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 263 Pobierz

Jaikoz Audio Tagger 8.3.0 PL

Jaikoz Audio Tagger to bardzo rozszerzone narzędzie do tworzenia i edycji tagów w plikach audio. Narzędzie umożliwia również hurtowe tworzenie i modyfikowanie tagów we wszystkich zaznaczonych plikach muzycznych. Użytkownicy mogą pobrać informacje o plikach z internetowych baz danych np MusicBrainz czy Discogs albo ręcznie je dodać wypełniając odpowiednie rubryki. Program usuwa też zduplikowane pliki, posiada zaawansowany mechanizm wyszukiwania danych oraz w pełni konfigurowalny moduł AutoCorecter.

Dodane 18.07.2015 | Pobrań: 34 Pobierz

iTunes 12,2 PL

iTunes to aplikacja wykreowana przez firmę Apple. Daje ona nam możliwość użytkowania z zasobów sklepowych sklepu internetowego iTunes MusicStore. W mieszance multimedialnej użytkownik może bez problemu słuchać muzyki czy radia sieciowego, wypalać płytki CD, konwertować pliki audio oraz to coś innowacyjnego kupować i ściągać dane utwory muzyczne. Twórcy dali nam również możliwość podzielnia się naszymi zasobami muzycznymi z najbliższymi za pomocą opcji Share & Stream. Serwis iTunes MusicStore jest zaopatrzony w przeszło 3 mln pliki muzyczne i setki teledysków których my mieszkańcy Polski nie możemy nabyć.

Dodane 01.07.2015 | Pobrań: 215 Pobierz

Nexus Radio 5.3.3

Nexus Radio jest ciekawym, bezpłatnym oraz bardzo funkcjonalnym odtwarzaczem który umożliwia nam dostęp do dużych zasobów muzyki . Program obsługuje przeszło 11 tys. stacji radiowych, dzięki którym możemy odsłuchiwać ponad 15 milionów piosenek. Stacje które są w aplikacji pogrupowano w kategorie, które opisują rodzaj muzyki jaki możemy w nich odnaleźć. Do programu została dołączona wyszukiwarka która daje nam możliwość łatwego wyszukiwania żądanych utworów. Pośród opcji które ma do zaoferowania Nexus Radio należy możliwość zachowania muzyki na dysku twardym, edytowanie tagów ID3 (v1/v2) oraz ciąg innych funkcji np. trymer który umożliwia nam kreowanie dzwonków na swój telefon.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 237 Pobierz