Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

ACID Music Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 110,58 MB
Pobrań: 331
Dodany: 13.07.2010
 ACID Music Studio
Opis: ACID Music Studio 8.0


Za pomocą Sony ACID Music Studio skomponujemy muzykę. Aplikacja jest skierowana do amatorów jak i półprofesjonalistów. Program swe działanie opiera na ACID Pro. Kreowanie muzyki przeprowadza się za pomocą pętli loops. Sony ACID Music Studio ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji do miksowania muzyki zarówno w zaciszu domowym jak ja w małym studio. Wersja 0.8 została wsparta rozbudowanym o obsługę rozszerzeniem formayu DirectX i VST, sterowników ASIO, instrumentów w formacie VST. Mało tego możemy za pomocą keyboardu tworzyć pętle dźwiękowe . Wśród nowości z pewnością należy wymienić konsolę do miksowania utworów audio i MIDI, rozbudowane narzędzia do tworzenie miksów.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Music Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DarkWave Studio 4.8.0

DarkWave Studio to darmowy program przeznaczony do tworzenia muzyki na platformie Windows. W skład programu wchodzą takie moduły jak Virtual Studio, Pattern Editor, Sequence Editor i Multitrack Hard Disk Recorder. Zaletami programu DarkWave Studio jest umiejętność wykorzystywania w pełni możliwości podzespołów dostępnych w komputerze. W aplikacjach do edycji multimediów jest to niezwykle istotne, ponieważ proces renderowania projektów może wykorzystywać sporo zasobów systemowych. DarkWave Studio dostępne jest dla architektury 32 i 64 bitowej, potrafi wykorzystywać moc obliczeniową wielu rdzeni i procesorów oraz oferuje wsparcie dla technologii SSE2 w przypadku gdy oferuje ją CPU

Dodane 27.06.2015 | Pobrań: 110 Pobierz

Astroburn 1.2.0.87 PL

Astroburn jest narzędziem za pomocą którego nagramy obrazów jak i stworzymy nową kompilację CD, DVD, Blu-Ray jak i HD-DVD. Programem szybko zainteresował cenionego na całym globie producenta aplikacji stworzonych do kreowania wirtualnych napędów CD/DVD - DAEMON Tools. Za pomoca Astroburn możemy: zgrywać nośniki CD/DVD do formatu ISO, usuwać nośniki wielokrotnego zapisu, tworzyć zapisywane projekty oraz odczytywać informacji na temat nagrywarki. Ponadto aplikacja daje możliwość zapisywania projektów do formatu ISO.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 121 Pobierz

MediaInfo 0.7.79 PL

MediaInfo informuje nas wiadomościach technicznych które pochodzą z znaczników o plikach video oraz audio. Przy pomocy tego narzędzia bez problemu możemy uzyskać ciąg standardowych informacji np.: numer nagrania, data, czas trwania materiału tytuł, autor, reżyser, album, dane dotyczące proporcji obrazu czy ilości klatek na sekundę wyświetlanych w materiale wideo oraz szczegółowe dane dotyczące wykorzystanego kodeka audio, wideo. Malo tego program ma doza oferowania możliwość przeglądania informacji na wiele sposobów. Ciekawą opcją MediaInfo jest funkcja wskazywania strony, z której można pobrać niezbędne do odtwarzania pliku kodeki audio/wideo.

Dodane 02.11.2015 | Pobrań: 145 Pobierz

Zulu DJ Software 3.31

Zulu DJ Software - super oprogramowanie dla początkujących i doświadczonych DJ`ów. Program ten oferuje prosty i łatwy w obsłudze interfejs oraz posiada rozbudowane narzędzia i funkcje do miksowania muzyki. Oprócz tego umożliwia miksowanie utworów muzycznych na żywo, tworząc przy okazji różne efekty dźwiękowe. Aplikacja radzi sobie z wszystkimi najpopularniejszymi formatami audio, w tym między innymi MP3, WAV, OGG, FLAC, VOX czy RealMedia.

Dodane 21.06.2014 | Pobrań: 75 Pobierz