Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

ACID Music Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 110,58 MB
Pobrań: 316
Dodany: 13.07.2010
 ACID Music Studio
Opis: ACID Music Studio 8.0


Za pomocą Sony ACID Music Studio skomponujemy muzykę. Aplikacja jest skierowana do amatorów jak i półprofesjonalistów. Program swe działanie opiera na ACID Pro. Kreowanie muzyki przeprowadza się za pomocą pętli loops. Sony ACID Music Studio ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji do miksowania muzyki zarówno w zaciszu domowym jak ja w małym studio. Wersja 0.8 została wsparta rozbudowanym o obsługę rozszerzeniem formayu DirectX i VST, sterowników ASIO, instrumentów w formacie VST. Mało tego możemy za pomocą keyboardu tworzyć pętle dźwiękowe . Wśród nowości z pewnością należy wymienić konsolę do miksowania utworów audio i MIDI, rozbudowane narzędzia do tworzenie miksów.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Music Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MPUI 1.1.10 Build 33 PL

MPlayer jest najnowszą istniejącą na rynku graficzną nakładką na wszystkie konsolowe odtwarzacze plików multimedialnych które są obsługiwane z linii wierszy poleceń. Minusem tej że nakładki bez wątpienie jest fakt że nie obsługuje ona wszystkich możliwości MPlayer który ma ich naprawdę wiele. Wadę tą z pewnością równoważy znajdujący się w jednym pliku zbiór wszystkich kodeków które są niezbędne do odtwarzania plików multimedialnych w ich skald wchodzą min: MPEG-1, -2 i -4, DivX, H.264, MP3, Ogg Vorbis i AAC. Użytkownik po programie poruszą się w ładnym i nowoczesnym interfejsie, który jest prosty w obsłudze. Ważne! Eliminacja \"krzaczków\" z napisów oraz zmniejszenie czcionki uzyskamy za pomocą wpisu w ustawieniach (dodatkowe parametry) \"-subcp cp1250 -subfont-text-scale 2\".

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 120 Pobierz

OSMC 2016.12-1

OSMC to bezpłatny pakiet multimedialny. Deweloperzy skupili się przede wszystkim na tym, aby pełnił on rolę swoistego Media Center dzięki możliwości odtwarzania multimediów z sieci lokalnej, dysków czy Internetu. Pomimo, że system bazuje na Linuksie, tak naprawdę go nie przypomina zarówno wizualnie jak i pod względem sposobu użytkowania. Każdy, kto zechciałby skorzystać z dobrodziejstw pingwina, ma bezpośredni dostęp do bazy ponad 30 tysięcy programów udostępnianych w repozytoriach Debiana. Instalacja systemu OSMC trwa zaledwie kilka minut. Każdego miesiąca producent udostępnia zestaw aktualizacji i łatek.

Dodane 28.12.2016 | Pobrań: 20 Pobierz

Adobe Flash CS5.5 Professional

Poszukujesz rozbudowanego programu do kreowania nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie serwisów WWW? Idealnie trafiłeś, Flash CS5.5 Professional w pełni sprosta twym wymaganiom. Aplikacja daje możliwość zgodnej współpracy z bazami danych, która nie ma sobie równych w integracji animacji z serwisami WWW. Flash CS5 Professional idealnie współpracuje z inymi aplikacjami takimi jak: Fireworks, Freehand, Sitespring , ColdFusion i Dreamweaver. Ważne! 1. Wersja trial dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej. 2. Ściąganie programu odbywa się poprzez wbudowane na stronie Adobe menedżera pobierania.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 181 Pobierz

Praat 6.0.24

Praat to mega zaawansowane narzędzie do analizy mowy. Dzięki niemu możemy przyczynić się np. do poprawy jakości wymowy. Jeśli chcemy rozpocząć pracę z programem należy wczytać interesujący nas plik dźwiękowy lub też nagrać go poprzez mikrofon. Warto natomiast pamiętać, że długość nagrania nie może przekraczać 3 godzin, a rozmiar nie może być większy niż 2 GB. W programie da radę analizować wiele parametrów mowy jak pauzy, załamania, tonacja, intensywność, drgania itp. Nie zabrakło możliwości przycinania plików audio czy łączenia poszczególnych fragmentów w jeden materiał. Obsługiwane są takie formaty jak WAV, AIFF, MP3, FLAC, AIFC, NIST, NeXT/Sun .au.

Dodane 24.01.2017 | Pobrań: 12 Pobierz