Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13603]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10171]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7032]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6263]

ACID Music Studio 8.0

Wersja: 8.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 110,58 MB
Pobrań: 339
Dodany: 13.07.2010
 ACID Music Studio
Opis: ACID Music Studio 8.0


Za pomocą Sony ACID Music Studio skomponujemy muzykę. Aplikacja jest skierowana do amatorów jak i półprofesjonalistów. Program swe działanie opiera na ACID Pro. Kreowanie muzyki przeprowadza się za pomocą pętli loops. Sony ACID Music Studio ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji do miksowania muzyki zarówno w zaciszu domowym jak ja w małym studio. Wersja 0.8 została wsparta rozbudowanym o obsługę rozszerzeniem formayu DirectX i VST, sterowników ASIO, instrumentów w formacie VST. Mało tego możemy za pomocą keyboardu tworzyć pętle dźwiękowe . Wśród nowości z pewnością należy wymienić konsolę do miksowania utworów audio i MIDI, rozbudowane narzędzia do tworzenie miksów.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Music Studio 8.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Bandicut 1.2.4.93

Bandicut świetny program sprawdzający się w podstawowej edycji wideo. Dzięki tej aplikacji szybko i sprawnie wytniemy z filmu wybrane elementy, a to wszystko bez ponownej kompresji, co pozwala zachować pierwotną jakość obrazu i ścieżki dźwiękowej. Aplikacja obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo (wspierane kodeki to Xvid, MPEG-1, Motion JPEG itp.), umożliwiając początkującym użytkownikom wygodne wycinanie z materiałów wideo zbędnych elementów takich jak np. reklamy.

Dodane 25.06.2014 | Pobrań: 186 Pobierz

Power Sound Editor Free 7.5.1

Power Sound Editor Free jest całkowicie darmowym programem służącym do edytowania i rejestrowania dźwięku z następujących źródeł: płyt DVD / VCD / CD Player. Do głównym możliwości programu można zaliczyć transmisję dźwięku ze stron internetowych, stacji radiowych, rozmów głosowych. Aplikacja prócz podstawowych funkcji czyli wycinania, kopiowania, przenoszenia danych fragmentów dźwięku ma do zaproponowania masę filtrów które pozwalają na tworzenie następujących efektów: MultiTapDelay, Silence, Stretch, Vibrato, Echa, Chóru, Amplify, Delay, Equalizer, Fade, Flanger, Invert, Normalize, Reverse. Power Sound Editor Free bez problemy wypalimy płytę, program obsługuje następujące formaty plików audio: MPEG (MP3, MP2), WAV, Windows Media Audio, Ogg Vorbis, ścieżek dźwiękowych i Dialogic VOX.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 182 Pobierz

The GodFather 0.80 PL

Dobry ojciec to darmowy nieźle wyposażony program do katalogowania plików muzycznych. Błyskawicznie znajduje wszystkie posiadane pliki i umożliwia nam uzyskanie informacji z zasobów internetowych. Aplikacja umożliwia nam seryjne jak i pojedyncze zmiany tagów czyli dokładnych informacji o poszczególnym utworze, obsługiwane standardy: ID3v1, ID3v2, APEv2 oraz komentarze Ogg Vorbis. Opisane pliki możemy skatalogować na kilka różnych sposobów. Mamy również możliwość kreowania play list, eksportu listy posiadanych zasobów do plików XLS lub HTML, program został też zaopatrzony w odtwarzacz. Obsługuje pliki w wielu popularnych formatach np. MP3, OGG, MPC, APE, FLAC, AAC, APL, MP4, niestety z wyjątkiem WMA.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 132 Pobierz

TextAloud 3.0.106

TextAloud jest świetnym syntezatorem mowy przeznaczonym do czytania różnych plików tekstowych, dokumentów, stron, wiadomości e-mail itp. Dzięki tego programowi nie musimy sami czytać tekstu, ale słuchać na komputerze lub tworzyć specjalne pliki audio, aby skopiować odsłuchiwać je na urządzeniach przenośnych typu iPod czy iPhone. Program automatycznie synchronizuje się z iTunes oraz wspomaga czytanie tekstu osobom niewidomym lub z dysleksją. Można również tworzyć i zapisać czytanie tekstu przez syntezator mowy do pliku MP3 i w wolnej chwili odsłuchiwać przy użyciu wbudowanego odtwarzacza multimedialnego, na urządzeniu przenośnym lub nawet na telewizorze.

Dodane 04.05.2017 | Pobrań: 73 Pobierz