Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 227
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RadioSure 2.1.969.0 PL

RadioSure jest łatwym w zarządzaniu programem która daje nam możliwość odtwarzanie stacji radiowych które swój sygnał nadają za pomocą Internetu. Oferowana wersja została zaopatrzona w 13 tys. stacji radiowych w których bez problemu możemy znalejść c stacje amerykańskie, francuskie, niemieckie no i polskie w tym Megastacja, EMuzyka, RadioParty, PlanetaFM, PolskaStacja, RMF FM, Eska i nie tylko. Użytkownicy mogą również dodawać nowe stacje, tworzenia swoje indywidualne listy ulubionych stacji a dzięki wmontowanej wyszukiwarce bez problemu znajdziemy się w świecie masy rozgłośni posegregowanych pod kryterium nazwy, gatunku muzyki oraz kraju pochodzenia. RadioSure bez problemu wykrywa i pracuje na najpopularniejszych formatach nadawanej muzyki w tym: MP3, WMA, OGG Vorbis, AAC+ itp.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 175 Pobierz

VideoCacheView 2.82 PL

VideoCacheView to darmowe narzędzie, które pozwala po obejrzeniu filmu w Internecie można zapisać plik wideo na swoim lokalnym dysku w celu ponownego oglądnięcia w trybie offline. Program automatycznie skanuje cache przeglądarek Internet Explorer, Google Chrome oraz przeglądarek opartych na silniku Gecko (Firefox) w celu odnalezienia plików wideo, które są tam przechowywane.

Dodane 15.03.2015 | Pobrań: 204 Pobierz

xVideoServiceThief 2.4 PL

xVideoServiceThief jest bardzo interesującym wieloplatformowym programem za pomocą którego pobierzemy materiały wideo z przeszło 80 serwisów, na kanwie których użytkownicy z całego globu umieszczają swe filmiki - m.in. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Video MySpace, Blip i wielu innych. Wspiera protokoły HTTP, RTMP, serwery proxy, pozwalając przy tym na konwertowanie każdego pobranego pliku wideo do najpopularniejszych formatów: AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP i MP3. W odróżnieniu od podobnych programów tego typu dostępnych w Internecie xVideoServiceThief ma do zaoferowania następujące opcje: pobieranie wiele plików za jednym razem, wznawianie pobierania, kolejkowanie oraz ochronę rodzicielską jak i ustalanie harmonogramu.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 118 Pobierz

DVDFab 9.1.9.5 PL

Darmowa aplikacja DVDFab HD Decrypter jest uproszczoną wersją DVDFab Platinum. Kopiuje cały film DVD na twardy dysk i podczas kopiowania usuwa jego zabezpieczenia (CSS, RC, RCE, APS, UOPs i Sony ARccOS). Wspiera w całości HD-DVD i Blu-Ray (usuwa AACS).

Dodane 28.03.2015 | Pobrań: 232 Pobierz