Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 224
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AutoScreenRecorder 3.1.115

AutoScreenRecorder to program wykreowany do zapisywania danej aktywności użytkownika do pliku wideo. Aplikacja bez problemu przechwyci obraz z danej strefy ekranu, okna bądź i całego pulpitu. Sami możemy zadecydować w jakiej jakości rejestrujemy materiał czy też włączyć albo wyłączyć pojawianie się kursora myszy w filmie. Pomocne są bardzo zdefiniowane skróty klawiszowe za pomocą których możemy sterować programem . AutoScreenRecorder jest bardzo łatwy w obsłudze i może być użyty do kreowania prezentacji opisujących dowolne czynności wykonywane na komputerze.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 125 Pobierz

DVB Dream 2.8 PL

Jest programem do odtwarzacz strumieni audio oraz wideo emitowanych przez sygnał satelitarny w wszystkich standardach telewizji cyfrowej DVB. Aplikacja daje nam możliwość emitowania elektronicznego programu telewizyjnego, teletekstu, obsługuje przełączniki DiSEqC oraz obrotnice. Mało tego aplikacja pozwala ponadto na nagrywanie transmisji do kilku formatów, w tym MPEG. Interesująca opcją programu jest transmitowanie strumienia video i audio w sieci lokalnej. By DVB Dream chodził bez zarzutów musimy być wyposażeni prócz anteny satelitarnej, w jeden z kilkunastu modeli specjalnych kart do odbioru telewizji satelitarnej np. Skystar2, Airstar2, Cablestar2, Twinhan, Pinnacle. Listę kanałów możemy umieszczać zarówno po prawej jak i lewej stronie. Aplikacja ma do zaoferowani ponadto zaawansowane segregowanie kategorii.

Dodane 27.12.2015 | Pobrań: 224 Pobierz

Action! 2.0.3 PL

Action! to świetny program do nagrywania sekwencji wideo z gier, pulpitu lub dowolnego fragmentu ekranu. Action Pozwala w prosty i szybki sposób nagrywać wszystko to co znajduje się na ekranie monitora, a także stanowi idealne rozwiązanie dla graczy, którzy zamierzają nagrywać wideo ze swojej ulubionej gry. Action! umożliwia również nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem (przy użyciu podłączonego mikrofonu).

Dodane 18.11.2016 | Pobrań: 200 Pobierz

MidiMeow 1.04

Łatwa aplikacja do konwertowania plików w formacie MIDI na pliki muzyczne w formacie WAV, MP3 lub OGG. Poruszanie po programie prosta jak konstrukcja cepa : użytkownik musiki tylko wskazać plik MIDI, który chce skonwertować oraz wybrać nazwę i format pliku wynikowego. Ponadto mmay możliwość edytowania częstotliwość próbkowania. Z powodu że konwersja przeprowadzana jest przy wsparciu układu syntezatora karty dźwiękowej, wierność brzmienia wykorzystywanych w pliku instrumentów zależy bezpośrednio od jakości tego układu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 150 Pobierz