Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 214
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DVDStyler 2.7.1 PL

DVDStyler rozchwytany na całym świecie przez młodych użytkowników program do kreowania krążków DVD. Jego dużym plusem jest przede wszystkim wieloplatformowość oraz przejrzysty i łatwy polskojęzyczny interfejs wyposażony w metodę przeciągnij i upuść. Dzięki niemu bez problemu stworzymy płytki DVD które będą odtwarzane przez prawie wszystkie odtwarzacze stacjonarne DVD. Mimo prostoty w użyciu o której piszemy aplikacja daje nam także możliwość tworzenia od podszewki interaktywne menu DVD, w którym możemy zawrzeć swoje własne grafiki jako tło, a także dowolne ustawianie przycisków obrazów i tekstu. DVDStyler wspiera wielordzeniowe procesory oraz najpopularniejsze formaty plików: WMV, MPEG-2, MPEG-4, DivX, XviD, MP2, MP3, AC-3, AVI, MOV, MP4, MPEG, OGG. Kiedy już wykorzystamy wszystkie możliwości programu nasze dzieło możemy nagrać na płytę DVD.

Dodane 08.03.2014 | Pobrań: 130 Pobierz

Cypheros TS-Doctor 2.0.41 PL

Cypheros TS-Doctor to świetne narzędzie służące do processingu i naprawy materiałów wideo zarejestrowanych przy użyciu telewizyjnych odbiorników kablowych, satelitarnych lub antenowych. Umożliwia ono ciekawą funkcjonalność, pozostając przy tym bardzo prostym w użyciu. Aplikacja poprawnie wykonuje większość powszechnie spotykanych standardów (DVB-S, DVB-C oraz DVB-T). Cypheros TS-Doctor wspiera wideo w wysokich jakościach, umożliwiając wydajną pracę z klipami nawet w jakości Full HD. Umożliwia konwertowanie takich wideo pomiędzy wieloma formatami bez odczuwalnej utraty jakości zarówno obrazu, jak również dźwięku. Z powodzeniem narzędzie wykorzystywane może być do pracy z wideo nagranym przy użyciu aparatów cyfrowych i kamer takich producentów jak Sony, Canon czy Panasonic.

Dodane 06.07.2016 | Pobrań: 94 Pobierz

Ferro Cyfrowy Magnetowid 1.7.0.109 PL

To rzadko spotykany program stworzony przez polaków. Za pomocą aplikacji nagramy obraz telewizyjny na nasz dysk lokalny komputera. Ponadto program ma do zaoferowania programator który pozwala nam oszacować czas nagrywania ale i masę innych funkcji. Pośród tych najważniejszych znajdziemy między innymi: wyliczanie liczby klatek na sekundę i ustawianie parametrów przechwytywania obrazu, automatyczne ładowanie napisów z pliku, płynne skalowanie, playlista, Ferro Cyfrowy Magnetowid współpracuje z blisko 90 modelami tunerów telewizyjnych.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 126 Pobierz

Splash Lite 1.4.3 PL

Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 160 Pobierz