Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 218
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AVI ReComp 1.5.3 PL

AVI ReComp to w całości darmowy program którego działanie oparte jest na takich aplikacjach jak enkoder XviD, AviSynth, VirtualDubMod. Dzięki programowi bez problemy dokonamy rekompresję wybranych filmów w formacie AVI, bez wskazywania samodzielnych ustawień. Możemy również dodać napisy filmowe które ułatwią odbiór filmów anglojęzycznych czy też wstawienie swojego własnego logo. Jedyną rzeczą jaką musimy zrobić by tego dokonać to wskazać objętość dla nowego pliku AVI i dokonać parę obowiązkowych ustawień. Pozostałą część aplikacja wykona już bez naszej ingerencji, pamiętając by powstały materiał był dekodowany poprawnie przez odtwarzacze stacjonarne DVD/MPEG-4.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 119 Pobierz

WinX DVD Author 6.2.6

WinX DVD Author - bezpłatna i banalna w obsłudze aplikacja do robienia własnych płyt DVD na komputerze. Dzięki niej możemy również konwertować pliki multimedialne oraz pobierać strumienie wideo z najpopularniejszego serwisu internetowego YouTube. Tworzenie własnej płyty DVD jest banalnie proste. Wystarczy dodać dowolną ilość filmów, które zamierzamy umieścić na krążku. WinX DVD Author umożliwia też dzielenie filmów na poszczególne sceny, do których uzyskamy dostęp w utworzonym menu. Warto dodać, że podczas tworzenia własnej płyty DVD, możemy ustalić odpowiednią rozdzielczość obrazu, jej proporcję (4:3, 16:9), a także wybrać format wideo i płyty (DVD-5, DVD-9).

Dodane 13.05.2013 | Pobrań: 68 Pobierz

musikCube 1.0

Odtwarzacz plików muzycznych przypominający swoim wyglądem i funkcjonalnością znakomitego linuksowego playera Amaroka. Aplikacja oparta jest o bazę sqlite dzięki czemu playlista działa bardzo szybko i mimo ogromnej ilości pozycji nie powinna sprawiać najmniejszych kłopotów z szybkością nawigacji pomiędzy utworami. MusicCube oferuje przeglądnie zasobów, przeciąganie utworów z bazy do playlisty, wyświetlanie informacji o najczęściej odtwarzanych pozycjach. Dodatkową zaletą aplikacji jest umiejętność wykrywania przenośnych urządzeń (CD, DVD, PenDrive, MP3 Player itp.) i tworzenie dla nich własnych baz musicCube.

Dodane 05.04.2010 | Pobrań: 155 Pobierz

Dxtory 2.0.139

Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych. Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.

Dodane 13.10.2016 | Pobrań: 90 Pobierz