Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 245
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Haali Media (Matroska) Splitter 20.05.2010

Splitter pracujący w postaci filtra DirectShow który umożliwia otwieranie za pomocy popularnych odtwarzaczy multimedialnych żadko spotykane kontenery z materiałami wideo w zapisane plikach .MKV (Matroska), .MP4, .OGG, .OGM i .AVI. Paczka jest wyposażona w podstawowe kodeki które są wykorzystywane w tych kontenerach, VORBIS, FLAC, AC3, AAC jak i PCM , MPEG1, MPEG2, MPEG4, THEORA. Owocna współpraca z pakietem ffdshow który oferuje nam ciąg zestawów kodeków tworzą duet idealny, który całkowicie wystarcza do oglądania z pewnością większości dostępnych w sieci multimedialnych plików wideo.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 126 Pobierz

WoReG v1.3

WoReG po rozwinięciu skrótu mamy: Wolna Regulacja Głośności, jest małych rozmiarów rzadko spotykana aplikacja. Umożliwia ona nam zmianę głośności miksera audio do wyznaczonego przez nas poziomu. Możemy wybrać zarówno kilka sterowników np. WAV i CDAudio oraz ilość sekund, przez które WoReG będzie pogłaśniał albo ściszał muzykę. Po odpaleniu aplikacji ukaże się okno konfiguracji, w którym będziemy mogli ustalić parametry pracy programu. Przyda się tym co lubują zasypiać przy dźwięku muzyki, jak i tych, którzy lubią się przy niej budzić...

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 118 Pobierz

TigoTago 2.1.0.2 PL

TigoTago - prosty program do edycji tagów zawartych w plikach multimedialnych, który pozwala wygodnie zarządzać meta-danymi, przechowującymi informacje Program umożliwia edycję tagów ID3 (v1.x oraz 2.x) zarówno pojedynczych, jak również całych zbiorów plików muzycznych. Poszczególne informacje zawarte w mata-danych pozyskiwać możemy zarówno z nazwy pliku, plików Cue, tekstu wpisywanego przez użytkownika, jak również internetowych baz freedb.org oraz discogs.com. TigoTago oferuje także możliwość tworzenia różnego rodzaju szablonów, usprawniających pracę z tagami. Wszystkie wprowadzone przez użytkownika zmiany widoczne są na liście w głównym oknie programu jeszcze przed ich zapisaniem w plikach. Narzędzie obsługuje serwery proxy, a także dysponuje funkcją wyszukiwania i zastępowania wskazanych wyrażeń tekstowych.

Dodane 14.03.2012 | Pobrań: 79 Pobierz

Stykz 1.0.2

Stykz jest skierowany do użytkowników którzy dopiero poznają świat tworzenia animacji. Jest bezpłatnym programem za pomocą którego kreować możemy animację ludzi. Tworzyć nieskomplikowane klatki oraz przesuwanie obiektów, co powoduje wrażenie ruchu. Mamy możliwość dodawania tekstur, tekstu, koloru. Poprzez edycję punktów możemy nadawać czy zmieniać wygląd naszej animacji. Kiedy już wykonamy zadowalający nas projekt możemy go obejrzeć w osobnym oknie animacji. Gdy stwierdzimy że wszystko gra plik można zapisać w formacie GIF, PNG czy też QuickTime. Stykz daje nam możliwość zmiany prędkości filmu, ilość wyświetlanych klatek na sekundę. Automatyczne aktualizacje sukcesywnie będą uzupełniały nasz program o nowe rozwiązania.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 149 Pobierz