Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

AVG Anti-Virus Free Edition 2011 10.0

Wersja: 10.0
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 162,78 MB
Pobrań: 1279
Dodany: 12.05.2011
AVG Anti-Virus Free Edition 2011
Opis: AVG Anti-Virus Free Edition 2011 10.0
AVG to darmowy program antywirusowy, który cechuje się wysoka skutecznością wykrywania szkodliwych aplikacji na naszym komputerze. AVG posiada dokładny skaner rezydentny sprawdzający każdy otwierany plik na naszym PC, jest też działający z Outlookiem i Outlook Express\'em moduł skanujący pocztę e-mail oraz skaner główny. Program ma przyjazny i prosty interfejs, wiele opcji, w tym m.in. okresowe skanowanie całego dysku, automatyczne uaktualnianie baz wirusów. Sam skaner, dzięki analizie heurystycznej, jest dość skuteczny w wyszukiwaniu i unieszkodliwianiu również jeszcze nieznanych wirusów. Od wersji 7.5 oferuje udoskonalony silnik zapewniający pełną kompatybilność z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista przy poprawionej wydajności skanowania i obsłudze nowych funkcji, takich jak: skanowanie strumieni NTFS, mniejszych plikach aktualizacyjnych i poprawionym interfejsie użytkownika. W wersji 8.5 nowością jest funkcja Active Safe-Surf, która sprawdza stronę internetową znajdującą się pod każdym linkiem i wyszukuje ukryte tam zagrożenia zanim użytkownicy klikną na link
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AVG Anti-Virus Free Edition 2011 10.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AVZ AntiViral Toolkit 4.45

AVZ AntiViral Toolkit to bardzo użyteczny program do zwalczania groźnych wirusów, spyware, adware, robaków, koni trojańskich, dialerów, rootkitów oraz innego złośliwego oprogramowania. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i w dodatku nie zabiera zbyt dużo zasobów systemowych, a także warto poinformować, że jest dostępna zupełnie za darmo. Dzięki tej aplikacji możemy wykonać zrzut z pełnego ekranu, jego dowolnego fragmentu lub z włączonego, aktywnego okna. ShareX pozwala też tworzyć zrzuty ekranowe w różnych kształtach (prostokątnych, trójkątnych itp.), a także posiada wbudowane narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z dowolnego zaznaczonego obszaru na pulpicie. Dzięki temu możemy stworzyć prezentację lub demonstrację albo wideo poradnik.

Dodane 05.09.2015 | Pobrań: 66 Pobierz

K7 AntiVirus Plus 12.2.0.163

K7 AntiVirus Plus to fajny program antywirusowy, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami, które czekają na nas podczas korzystania z Internetu. Aplikacja wyposażona jest w moduł skanera w czasie rzeczywistym oraz skanera na żądanie. Oba one charakteryzują się dużą szybkością działania, a także niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za analizę wszystkich pobieranych, otwieranych, modyfikowanych i tworzonych plików, drugi natomiast pozwala na skanowanie wybranych lokalizacji oraz pojedynczych plików na dysku komputera. Potencjalnie szkodliwe komponenty umieszczać można w kwarantannie, zapobiegającej rozpowszechnianiu się infekcji.

Dodane 09.11.2012 | Pobrań: 78 Pobierz

Zemana AntiLogger 1.9.3.514 PL

Zemana AntiLogger - świetny program, którego celem jest ochrona komputera przed szkodnikami wykradającymi bez wiedzy użytkownika wszelakiego rodzaju poufne dane. Stanowi ono doskonałe uzupełnienie standardowych programów antywirusowych. W skład programu wchodzi 5 modułów: - Anti-KeyLogger, - Anti-ScreenLogger, - Anti-WebcamLogger, - Anti-ClipboardLogger - SystemDefense. Aplikacje te pozwalają odpowiednio zabezpieczyć komputer przed komponentami, wykradającymi hasła wykorzystywane podczas e-zakupów, korzystania z bankowości elektronicznej, gier online i poczty mailowej, szkodnikami przechwytującymi obraz ekranu i kamerki internetowej, schowka i wieloma innymi, atakującymi rejestr systemu Windows, pamięć fizyczną RAM itp. Zemana AntiLogger chroni przed kradzieżą danych podawanych przez użytkownika nie tylko przy użyciu fizycznej klawiatury, ale także klawiatury ekranowej. Program działa proaktywnie i nie wymaga aktualizacji baz sygnatur wirusów, zapewniając ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, które z różnych przyczyn dostało się do komputera.

Dodane 27.12.2013 | Pobrań: 99 Pobierz

HitmanPro 3.7.9.242 PL

HitmanPro - świetny program, przeznaczony do sprawdzania czy system nie został zainfekowany przez szkodliwe oprogramowanie w tym wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie. Aplikacja funkcjonuje w oparciu o model chmury skanując komputer w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i analizując potencjalne zagrożenia online za pomocą silników takich aplikacji jak G Data, IKARUS, Emsisoft oraz Dr. Web. HitmanPro korzysta również z zaawansowanych technologi detekcji szkodliwego oprogramowania poprzez nadzorowanie zachowania danego programu, a nie sprawdzanie sum kontrolnych czy sygnatur zagrożeń. Analiza zachowania pozwala na przypisanie każdemu plikowi stopnia zagrożenia dla systemu.

Dodane 28.08.2015 | Pobrań: 155 Pobierz