Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Acoustica Basic Edition 7.0.19

Wersja: 7.0.19
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 20 MB
Pobrań: 125
Dodany: 04.09.2017
Acoustica Basic Edition
Opis: Acoustica Basic Edition 7.0.19
Acoustica Basic Edition to darmowy i zawansowany program do nagrywania audio, tworzenia i modyfikowania muzyki na komputerze. Program stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do tworzenia i edycji plików dźwiękowych, ale również do masteringu.

Aplikacja działa z dwóch kanałów dźwiękowych (stereo), a także pracuje z częstotliwością próbkowania do 384 kHz, zapewniając wysoką jakość dźwięku podczas komponowania lub modyfikowania dźwięku i muzyki. Oprócz tego program posiada funkcje do usuwania efektu szumu i innych, zbędnych fragmentów podczas modyfikowania dowolnego dźwięku. Umożliwia on też nagrywanie danych na płytę CD, przeprowadzanie dokładnej analizy spektrum (w czasie rzeczywistym), konwertowanie próbek (sampli) w wysokiej jakości oraz miksowanie dźwięku i muzyki. Acoustica Basic Edition odczytuje informacje z tagów ID3 oraz obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: WMA, FLAC, MP3, AIF, AU i OGG.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Acoustica Basic Edition 7.0.19

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AudioCatalyst 2.1

Dawniej był najbardziej lubianym programem do wypalania płyt CD Audio oraz plików MP3 bazujący na aplikacji Audiograbber jaki i technologię firmy Xing. Narzędzie zostało zaopatrzone w swój miniplayer, który daje nam możliwość szybkiego zgrywania z płyt CD bezpośrednio do MP3, bardzo duży wybór częstotliwości kodowania oraz przyjazny interfejs. Dużym plusem programu jest bezwątpienia opcja Constant Bitrate- która daje nam możliwość płynnego regulowania jakości pliku - oraz Variable Bitrate który podczas kreowania pliku MP3 dynamicznie reguluje ilości kilobitów na sekundę.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 123 Pobierz

CloneBD 1.0.2.4 PL

CloneBD jest przeznaczony do robienia koppi niezabezpieczonych płyt Blu-ray. Narzędzie posiada możliwość wykonania pełnej kopii zawartości płyty w trybie 1:1. CloneBD kompresuje płyty BD-50 do pojedynczego krążka BD-25, BD-9 lub BD-5, konwertuje filmy do popularnych formatów (Mp4, Mkv), a nawet pozwala wybrać odpowiednią ścieżkę audio i dołączone napisy do plików wideo. Oprócz tego, obsługuje wszystkie regiony (A, B i C) i wspiera procesory wielordzeniowe i sprzętową akcelerację NVIDIA CUDA.

Dodane 20.12.2014 | Pobrań: 65 Pobierz

CyberLink PowerDirector 9.0.2504

CyberLink PowerDirector to aplikacja dobrze nam znanego koncertu CyberLink która stworzyła min. odtwarzacz PowerDVD. Za pomocą aplikacji edytować możemy własne filmy, dokonywać kompletnego procesu produkowania i montowania filmu, zaczynając od przerzucenia obrazu z dowolnego źródła na nasz komputer a kończąc na edycji audio i video oraz wypalenia na płytę Video- CD lub DVD. Najnowsza wersja ma do zaoferowania uatrakcyjniony interfejs, obsługuje większą ilość formatów oraz według zapewnień producenta program jest szybszy i oferuje wyższą jakość wideo.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 275 Pobierz

MP3Gain 1.2.5 PL

Użyteczna a zarazem darmowa aplikacja przeznaczona do wyrównywania poziomu głośności plików muzycznych w formacie MP3. Przydaje się bardzo wtedy gdy różne piosenki zgramy z wielu płyt które tworzą dla nas album ale różnią się od siebie siłą głośności. W porównaniu z innymi aplikacjami tego typu MP3Gain nie modyfikuje głośności wyłącznie na podstawie wartości szczytowych sygnału ale również przeprowadza analizę statystyczną jak będzie odczuwana głośność dźwięku przez ludzkie ucho. Warto wspomnieć iż zmiana głośności którą dokonuje program jest praktycznie bezstratna.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 145 Pobierz