Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Acoustica Basic Edition 7.0.19

Wersja: 7.0.19
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 20 MB
Pobrań: 130
Dodany: 04.09.2017
Acoustica Basic Edition
Opis: Acoustica Basic Edition 7.0.19
Acoustica Basic Edition to darmowy i zawansowany program do nagrywania audio, tworzenia i modyfikowania muzyki na komputerze. Program stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do tworzenia i edycji plików dźwiękowych, ale również do masteringu.

Aplikacja działa z dwóch kanałów dźwiękowych (stereo), a także pracuje z częstotliwością próbkowania do 384 kHz, zapewniając wysoką jakość dźwięku podczas komponowania lub modyfikowania dźwięku i muzyki. Oprócz tego program posiada funkcje do usuwania efektu szumu i innych, zbędnych fragmentów podczas modyfikowania dowolnego dźwięku. Umożliwia on też nagrywanie danych na płytę CD, przeprowadzanie dokładnej analizy spektrum (w czasie rzeczywistym), konwertowanie próbek (sampli) w wysokiej jakości oraz miksowanie dźwięku i muzyki. Acoustica Basic Edition odczytuje informacje z tagów ID3 oraz obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: WMA, FLAC, MP3, AIF, AU i OGG.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Acoustica Basic Edition 7.0.19

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

rulesPlayer 0.99.3 0.99.3

rulesPlayer to nieskomplikowana nakładka graficzna na aplikację służącą do odtwarzania plików multimedialnych MPlayer. Program bez problemu odtwarza następujące pliki formatów: MP4, NUT, Ogg, OGM, RealMedia czy DivX, AVI, 3gp, ASF, FLV, Matroska, MOV QuickTime. Możemy nie tylko odtwarzać płyty VideoCD, SVCD, DVD, 3ivx, DivX 3/4/5 ale również materiały video których nie pobraliśmy jeszcze do końca . Mało tego rulesPlayer odtwarza przeszło 12 formatów napisów : AQTitle, JACOsub, PJS, SPU streams, VOBsub, Closed Captions oraz własny MPsub, MicroDVD, SubRip, OGM, SubViewer, Sami, VPlayer, RT, SSA które bez problemu można wyświetlać podczas oglądania filmów. Aplikacja mimo że jest w angielskim języku nie powinna nam przysporzyć problemów w obsłudze nawet początkującym użytkownikom.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 178 Pobierz

Microsoft PowerPoint 2016 PL PL

Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Dodane 22.05.2017 | Pobrań: 7047 Pobierz

Droppix Recorder 2.9.1

Dość ciekawa aplikacja do kreowania wszelkiego rodzaju płyt o szerokich możliwościach. Program czyta wiele nośników w tym CD-R/W, DVDąR/W, DVDąR DL (Double Layer), DVD-RAM. Dzięki przyjaznemu kreatorowi który daje możliwość w łatwy sposób tworzenia płyt z danymi, muzyką (Audio CD) oraz filmami: VCD, SVCD, DVD. Aplikacja daje ponadto możliwość kopiowania niezabezpieczonych płyt CD/DVD, zgrywanie muzyki z płyt Audio CD do formatu WAV lub MP3 oraz testowania nagrywarki. Dzięki modułowi ISO PowerPack możemy też tworzyć i edytować obrazy ISO płyt CD jak i DVD. Najnowsza wersja daje wsparcie dla dysków Blu-Ray i systemu Windows Vista. Ulepszona jak i uatrakcyjniono szatę graficzną całego interfejsu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 116 Pobierz

Neuview Media Player 6.08

Neuview Media Player to doktor obrazu. Wszystko to za sprawą wykorzystywania specjalnego algorytmu który przetwarza Pixelfusion, co w efekcie daje nam obraz wyświetlany na ekranie o 20% lepszy niż w przypadku wyświetlania go za pomocą innego programu do plików video. Dzieje się tak poprzez wyostrzenie i doskonalsze dostosowanie kolorów w naszym obrazie. Jeżeli nie wierzycie w znachorskie możliwości programu, możecie go sprawdzić na stronie producenta na której umieszczono screeny porównujące możliwości Neuview Media Player oraz zwykłego odtwarzacza Media Player. Mało tego program ma do zaoferowania kilkanaście trybów ustawień kolorów, a to co się dzieje po ich w drożeniu jest powalające. Mimo mało nowoczesnego interfejsu który na pierwszy rzut oka może nas otrącać warto zaopatrzyć się w Neuview Media Player.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 196 Pobierz