Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Action! 2.7.0 PL

Wersja: 2.7.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7
Rozmiar: 22.70 MB
Pobrań: 219
Dodany: 08.09.2017
Action!
Opis: Action! 2.7.0 PL
Action! to świetny program do nagrywania sekwencji wideo z gier, pulpitu lub dowolnego fragmentu ekranu.

Action Pozwala w prosty i szybki sposób nagrywać wszystko to co znajduje się na ekranie monitora, a także stanowi idealne rozwiązanie dla graczy, którzy zamierzają nagrywać wideo ze swojej ulubionej gry. Action! umożliwia również nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem (przy użyciu podłączonego mikrofonu).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Action! 2.7.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DarkWave Studio 4.8.0

DarkWave Studio to darmowy program przeznaczony do tworzenia muzyki na platformie Windows. W skład programu wchodzą takie moduły jak Virtual Studio, Pattern Editor, Sequence Editor i Multitrack Hard Disk Recorder. Zaletami programu DarkWave Studio jest umiejętność wykorzystywania w pełni możliwości podzespołów dostępnych w komputerze. W aplikacjach do edycji multimediów jest to niezwykle istotne, ponieważ proces renderowania projektów może wykorzystywać sporo zasobów systemowych. DarkWave Studio dostępne jest dla architektury 32 i 64 bitowej, potrafi wykorzystywać moc obliczeniową wielu rdzeni i procesorów oraz oferuje wsparcie dla technologii SSE2 w przypadku gdy oferuje ją CPU

Dodane 27.06.2015 | Pobrań: 117 Pobierz

Aegisub 3.2.0 PL

Aegisub jest profesjonalnym wieloplatformowym narzędziem do napisów filmów. Aplikacja umożliwia nam ponadto kreowanie tekstów piosenek emitowanych w czasie karaoke. W przeciwieństwie do innych programów tego typu Aegisub ma doza oferowania wiele więcej możliwości. Oprócz zrzędzenia jaki tekst i jak długo ma być emitowany na ekranie daje możliwość również dowolnego zmieniania i wzbogacanie go ciekawymi efektami. Aplikacją możemy: . uzyskać efekt odbicia lustrzanego, pogrubić napisy, dodać do nich obramowanie, kolorować, ustalać ich konkretnej pozycji na obrazie i nie tylko.

Dodane 29.07.2014 | Pobrań: 146 Pobierz

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 971 Pobierz

WITaj! 2000 0.95.00 PL

WITaj! 2000, nazywany przez autora Komputerowym kalendarzem dla każdego, to polski program będący odpowiednikiem tradycyjnych kalendarzy ściennych. Program poinformuje nas o tym, który mamy dziś dzień, kto w danym dniu obchodzi imieniny, przypomni nam o urodzinach, ważnej rocznicy, terminie, poda nam wszelkie możliwe dane astronomiczne, poradę na dany dzień, a nawet nasz biorytm. Dodatkowo wygląd programu zmienia się w zależności od pory dnia.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 211 Pobierz