Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Action! 2.7.0 PL

Wersja: 2.7.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7
Rozmiar: 22.70 MB
Pobrań: 212
Dodany: 08.09.2017
Action!
Opis: Action! 2.7.0 PL
Action! to świetny program do nagrywania sekwencji wideo z gier, pulpitu lub dowolnego fragmentu ekranu.

Action Pozwala w prosty i szybki sposób nagrywać wszystko to co znajduje się na ekranie monitora, a także stanowi idealne rozwiązanie dla graczy, którzy zamierzają nagrywać wideo ze swojej ulubionej gry. Action! umożliwia również nagrywanie obrazu wraz z dźwiękiem (przy użyciu podłączonego mikrofonu).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Action! 2.7.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DJ Music Mixer 5.5

DJ Music Mixer jest programem, który powinien posiadać każdy DJ. Narzędzie to posiada wiele możliwość kreowania nowego dźwięku oraz modyfikowania i miksowania już istniejącego utworu muzycznego lub innego brzmienia. Program ma także zaawansowany system miksowania, który z całą pewnością przypadnie do gustu nie jednemu Dj`owi. Użytkownicy, którzy skorzystają z pełnej wersji programu otrzymują pełny dostęp do biblioteki multimedialnej oraz możliwości tworzenia własnej playlisty. Ponadto mogą korzystać z narzędzi wspomagających tworzenie i edytowanie dźwięku oraz z dwóch odtwarzaczy multimedialnych znajdujących się na ekranie głównym programu

Dodane 08.12.2014 | Pobrań: 73 Pobierz

Aura Video Converter 1.6.1 PL

Aura Video Converter - darmowa apliakcja przeznaczona do konwertowania plików wideo pomiędzy różnymi formatami multimedialnymi. Program ten ma bardzo prosty interfejs użytkownika, a także ogromne możliwości podczas przetwarzania dowolnego filmu do innego popularnego formatu. Użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych narzędzi do przycinania obrazu poprzez zmianę rozmiaru oryginalnej rozdzielczości pliku wideo oraz dzielenia fragmentów klipu na części lub scalania ich w jedną całość. Obsługuje najpopularniejsze formaty wideo: MPG, ASF, AVI, WMV, FLV, MP4, DAT, VOB, 3GP, AAC, MKV i WebM.

Dodane 07.11.2012 | Pobrań: 116 Pobierz

Frigate Professional 3.36 PL

Frigate to w pełni funkcjonalny, zaawansowany menadżer plików oferujący sporą ilość ciekawych opcji. Poza standardowymi funkcjami takimi jak obsługa sieci lokalnej, wbudowany klient FTP (obsługujący protokoły SFTP i FTPS), czy różne wariacje kompresji i szyfrowania danych (zip, arj, rar, jar, ace, ha, lha, zoo, limit and hyper) Frigate oferuje dodatkowo narzędzie do masowej zmiany nazw plików czy kilka wbudowanych edytorów (tekstowy, do zmiany tagów MP3, plików DBF, HTML i Hex). Frigate Professional posiada również opcje synchronizowania folderów, narzędzie do sporządzania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanych na dysku twardym przez konkretne lokalizacje, menadżer autostartu, funkcje porównywania zawartości plików, opcję szybkiego podglądu dokumentów z pakietu Microsoft Office i znacznie więcej. Warto również zwrócić uwagę na tzw. belka \"Quick launch\", do której można przypisać skróty do najczęściej używanych aplikacji i plików.

Dodane 26.04.2010 | Pobrań: 141 Pobierz

Adobe Flash Player 13.0.0.182 PL

Adobe Flash Player 11 to najlepsza i najnowsza wersja rozszerzenia (plug-in) do wszystkich czołowych przeglądarek internetowych jak Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera i kompatybilnych, umożliwiającego wyświetlanie animacji, filmów w technologii Flash. Technologia Flash Player umożliwia tworzenie front-endów multimedialnych aplikacji WWW, multimedialnych i interaktywnych interfejsów stron WWW, reklam online oraz krótkich i średnich filmów i animacji (w tym również interaktywnych).

Dodane 08.04.2014 | Pobrań: 3089 Pobierz