Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Active Directory Migration Tool 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 4,13 MB
Pobrań: 138
Dodany: 22.07.2010
 Active Directory Migration Tool
Opis: Active Directory Migration Tool 3.2


Active Directory Migration Tool -ADMT jest aplikacją stworzoną przez Microsoft. Narzędzie wspomaga oraz uproszcza proces migracji i restrukturyzacji infrastruktury Active Directory. Umożliwia migrować użytkowników, grupy i komputery z domen NT 4.0 do AD, pomiędzy domenami AD w ramach tego samego lasu albo w ramach różnych lasów. Ponadto przeprowadza translację właściwości związanych z bezpieczeństwem tych obiektów. Malo tego program umożliwia też migrowanie lokalnych profilów użytkowników.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Active Directory Migration Tool 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SQL Server Express with Advanced Services 2008 R2

Powiększona edycja darmowego serwera baz danych firmy Microsoft. Program został wyposażony w pełni funkcjonalny SQL Server 2008 R2 Express i osiągalny jest na takich samych zasadach licencyjnych. Mało tego zintegrowano w aplikacji dostępne w formie osobnego dodatku narzędzia przeznaczone są do administrowania SQL Server 2008 Management Studio Express oraz . Producenci rozbudowali program o możliwość realizowania zapytań typu full-text pracujących na przechowywanych w tabelach bazy danych tekstowych jak i tworzenie zestawień i raportów w oparciu o usługi SQL Server Reporting Services. Po części dostępna jest także funkcjonalność replikacji.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 161 Pobierz

PassMark BurnInTest Pro 7.0 Build 1016

PassMark BurnInTest Pro - popularne narzędzie do testowania wydajności i stabilności komputera. Aplikacja posiada zestaw modułów, pozwalających kompleksowo testować niemalże wszystkie dostępne podzespoły komputerów stacjonarnych, laptopów itp. Aplikacja bardzo wyróżnia się sporymi jak na swój rozmiar możliwościami. Przy jego użyciu łatwo sprawdzimy wydajność oraz stabilność m.in. procesora, dysków twardych, napędów optycznych, pamięci RAM, układów graficznych 2D/3D i dźwiękowych, połączeń sieciowych, drukarek, a nawet portów USB, szeregowych i równoległych. PassMark BurnInTest Pro wykorzystywany może być zarówno przez zaawansowanych użytkowników, jak również tych mniej doświadczonych, chcących sprawdzić jak sprawuje się ich komputer podczas dużego obciążenia.

Dodane 14.11.2012 | Pobrań: 76 Pobierz

SDExplorer 3.1.0.493 PL

SDExplorer - małe rozszerzenie do Eksploratora Windows, które umożliwia odczyt i zapis plików przechowywanych na internetowym dysku Windows Live SkyDrive bez pośrednictwa przeglądarki. Aplikacja pozwala także pozwala łatwo skopiować do schowka adres URL do danego pliku (np. w celu udostępnienia go innym).

Dodane 09.10.2012 | Pobrań: 91 Pobierz

Volume Concierge 1.3.2

Volume Concierge to banalne w obsłudze narzędzie do definiowania poziomu głośności systemu w zależności od pory dnia. Narzędzie to pozwala na zdefiniowanie w jakich dniach i o której godzinie głośniki powinny być przyciszone lub wyłączone. Volume Concierge by działać w pełni funkcjonalnie wymaga dokonania darmowej rejestracji z poziomu okna głównego programu.

Dodane 24.02.2014 | Pobrań: 60 Pobierz