Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Active Directory Migration Tool 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 4,13 MB
Pobrań: 143
Dodany: 22.07.2010
 Active Directory Migration Tool
Opis: Active Directory Migration Tool 3.2


Active Directory Migration Tool -ADMT jest aplikacją stworzoną przez Microsoft. Narzędzie wspomaga oraz uproszcza proces migracji i restrukturyzacji infrastruktury Active Directory. Umożliwia migrować użytkowników, grupy i komputery z domen NT 4.0 do AD, pomiędzy domenami AD w ramach tego samego lasu albo w ramach różnych lasów. Ponadto przeprowadza translację właściwości związanych z bezpieczeństwem tych obiektów. Malo tego program umożliwia też migrowanie lokalnych profilów użytkowników.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Active Directory Migration Tool 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Bandizip 6.01 PL

Bandizip to proste i bezpłatne narzędzie do kompresji oraz archiwizacji danych. Potrafi tworzyć archiwa w formacie ZIP, ZIPX, TAR i TGHZ, a także wspiera nazwy plików w Unicode. Dzięki temu można bez problemów tworzyć archiwa zawierające dane ze znakami narodowymi. Aplikacja pozwala również na dzielenie plików do odpowiednich rozmiarów i szyfrowanie tworzonego archiwum za pomocą hasła. Aplikacja Bandizip charakteryzuje się wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika, za pomocą którego możemy przeglądać całą zawartość spakowanych danych oraz tworzyć samorozpakowujące się archiwa w postaci pliku wykonywalnego EXE. Natomiast dzięki obsłudze procesorów wielordzeniowych, znacznie szybciej kompresuje i archiwizuje dane. Oprócz tego znajdziemy w nim usługę, która przetestuje i sprawdzi czy archiwum nie zawiera żadnych błędów.

Dodane 28.03.2017 | Pobrań: 9 Pobierz

Komodo IDE 6.1.1

Narzędzie zostało stworzone przez programistów z firmy ActiveState. Bazuje na silniki popularnej przeglądarki internetowej Firefox. Komodo IDE to w pełni zaawansowane środowisko programowe dla użytkowników którzy tworzą strony internetowe jak i aplikacje w Perl, Python, Tcl, PHP, Ruby oraz JavaScript. Narzędzie ma do zaoferowania zarówno podstawowe funkcje np.: podpowiadanie składni: CSS, HTML, JavaScript, XML, Perl, PHP, Python, Ruby, Tcl, RHTML, Template-Toolkit, HTML-Smarty i Django, jak i te bardziej zaawansowane: możliwość przeprowadzania debugowania aplikacji, podejrzeć generowany przez serwer kod przy pomocy Inspektorów HTML oraz DOM.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 110 Pobierz

Istrib 1.0

Istrib jest darmowym programem do nauki słówek. Jego najważniejsze cechy to: -możliwość dodawania obrazków, co wspomaga efekywność nauki poprzez skojarzenia, -wymowa, możliwość dodawania wlasnych plików z nagraniami, -algorytm nauki samodostosowujący sie do tempa nauki każdego użytkownika. Program analizuje odpowiedzi, od stopnia znajomości danego słowa zależy kiedy pojawi sie ono następnym razem podczas lekcji, -rejestracja postępów w nauce, statystyki, -przejrzysty i intuicyjny modul lekcji oraz dodawania słów i obrazków. Struktura Istrib pozwala na szerokie zastosowanie (do nauki różnych przedmiotów), wystarczy stworzyc bazę danych dla wybranego przedmiotu lub skorzystac z już utworzonej przez innego użytkownika. W zestawieniu z innymi darmowymi programami Istrib wyróżnia bardzo ladna grafika. Program napisany jest w najnowszej technologii Microsoft SilverLight. Istrib pozwala trwale zapamietać dużą liczbę nowych słów, uczy sie razem z użytkownikiem, zapobiegając ulatnianiu sie słów poprzez brak kontaktu z żywym językiem, polecany jest na wszystkich poziomach nauki.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 222 Pobierz

MediaCoder PSP 2011 build 5138

MediaCoder to darmowe oraz bardzo pomocne narzędzie stworzone do transkodowania formatów audio i video. Narzędzie jest oparte na kanwie wielu świetnych, darmowych kodeków audio i video oraz programów, których zadanie sprowadza się do transkodowania między wieloma popularnymi formatami plików audio i video z możliwością wyboru dodatkowych opcji. Ponadto MediaCoder umożliwia wyodrębnianie ścieżek audio z filmów wideo, rippowanie dysków audio i video, redukowanie wielkość, rozdzielczość plików i nie tylko. Ta edycja programu MediaCoder została przygotowana specjalnie z myślą o konsoli PSP- PlayStation Portable.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 247 Pobierz