Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Active Directory Migration Tool 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 4,13 MB
Pobrań: 156
Dodany: 22.07.2010
 Active Directory Migration Tool
Opis: Active Directory Migration Tool 3.2


Active Directory Migration Tool -ADMT jest aplikacją stworzoną przez Microsoft. Narzędzie wspomaga oraz uproszcza proces migracji i restrukturyzacji infrastruktury Active Directory. Umożliwia migrować użytkowników, grupy i komputery z domen NT 4.0 do AD, pomiędzy domenami AD w ramach tego samego lasu albo w ramach różnych lasów. Ponadto przeprowadza translację właściwości związanych z bezpieczeństwem tych obiektów. Malo tego program umożliwia też migrowanie lokalnych profilów użytkowników.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Active Directory Migration Tool 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GetFolderSize 2.6

GetFolderSize to świetne narzędzie umożliwiające wyświetlanie stopni zajętości dysku przez zgromadzone na nim foldery z plikami. Program oferuje bardzo bogaty zbiór funkcji dotyczących zarówno sortowania jak i sposobu wyświetlania nawet w kilku okienkach. GetFolderSize integruje się z powłoką systemową, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne przeanalizowanie interesującego nas folderu klikając na nim prawym przyciskiem myszy. Po wybraniu stosownej opcji, uruchamiane jest okno aplikacji, gdzie możemy prowadzić dalsze analizy.

Dodane 15.04.2015 | Pobrań: 55 Pobierz

EyePro 3.0

EyePro to mały program skierowane do osób pracujących przy komputerze. Zadaniem tego narzędzia jest przypominanie o przerwach (krótkich bądź długich), które powinniśmy sobie urządzić, by dać odpocząć oczom od ekranu. Pracując przy komputerze bardzo łatwo można stracić poczucie czasu i zapomnieć o odpoczynku. EyePro rozwiązuje ten problem w bardzo prosty sposób – program w określonym momencie (wybieramy go sami w opcjach) wyświetla informacje mówiącą o tym, że zbliża się zaplanowana przerwa. Po tym czasie pojawia się kolejny komunikat, w którym program pyta, czy jesteśmy gotowi na przerwę, czy potrzebujemy jeszcze dwóch minut, czy też rezygnujemy z odpoczynku. Jeżeli postanowiliśmy, że zdecydujemy się na krótką przerwę, ekran zostanie mocno wygaszony (sami możemy dostosować jasność), a na środku pojawi się licznik, dzięki któremu będziemy wiedzieli, ile czasu przerwy jeszcze nam pozostało.

Dodane 01.07.2014 | Pobrań: 76 Pobierz

LeaderTask 9.2.0.0 PL

LeaderTask jest bardzo rozbudowanym narzędziem do zarządzania czasem, zadaniami i projektami. LeaderTask jest aplikacja, dzięki której każdy, nawet z zerową wiedzą o zarządzaniu czasem, jest w stanie poprawić swoją efektywność. Program bowiem skupia się na 3 podstawowych obszarach efektywności, jakimi są planowanie, ustalanie priorytetów i działanie. LeaderTask usprawnia cały ten cykl, dostarczając użytkownikowi kompletne informacje i listy zadań wtedy gdy jest to potrzebne, niczym elektroniczny asystent. Dość solidnie rozbudowana funkcjonalność programu pozwala używać go jako niemal podstawowego narzędzia pracy na komputerze. Posiada funkcje organizera, managera kontaktów, kalendarza, planera, a nawet prostego edytora tekstu. Dodatkowo program działa w wersji \"portable\", co ułatwia korzystanie z niego i przenoszenie danych między wieloma komputerami.

Dodane 18.11.2014 | Pobrań: 74 Pobierz

iBrickr 0.91

iBrickr jest apliakcją skierowaną do eliminowania zabezpieczeń SimLock z telefonów iPhone działających w oparciu o firmware w wersji 1.1.3. Operowanie narzędziem jest stosunkowo prosta i ogranicza się właściwie do wykonywania poleceń widocznych w głównym oknie. Korzystanie z iBrickr zalecamy jednak wyłącznie profesjonalnym użytkownikom.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 137 Pobierz