Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Active Directory Migration Tool 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 4,13 MB
Pobrań: 163
Dodany: 22.07.2010
 Active Directory Migration Tool
Opis: Active Directory Migration Tool 3.2


Active Directory Migration Tool -ADMT jest aplikacją stworzoną przez Microsoft. Narzędzie wspomaga oraz uproszcza proces migracji i restrukturyzacji infrastruktury Active Directory. Umożliwia migrować użytkowników, grupy i komputery z domen NT 4.0 do AD, pomiędzy domenami AD w ramach tego samego lasu albo w ramach różnych lasów. Ponadto przeprowadza translację właściwości związanych z bezpieczeństwem tych obiektów. Malo tego program umożliwia też migrowanie lokalnych profilów użytkowników.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Active Directory Migration Tool 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

EASEUS Todo Backup Free 3.5

EASEUS Todo Backup - najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych. Program jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników, którzy mogą go używać za darmo. Program ten pozwala zachowywać dowolne pliki, w tym również programy wraz z ustawieniami, które można w każdej chwili przywrócić po przypadkowym usunięciu, ataku wirusa lub w razie potrzeby powrotu do poprzedniej wersji. EASEUS Todo Backup umożliwia także tworzenia kopii zapasowych pojedynczych plików, folderów, obrazów partycji oraz całych dysków, wliczając w to partycje z zainstalowanym systemem operacyjnym. Pliki można wybierać według folderów, według typów (muzyka, zdjęcia, dokumenty...) i mogą być dołączane do kopii zapasowej nawet kiedy są używane przez inne programy. Tworzenie kopii zapasowej systemu (Windows 2000/XP/Vista/Windows 7) i zainstalowanych programów odbywa się w tle i nie wymaga przerwania pracy. Kopie zapasowe można z poziomu programu zapisać na zewnętrznym nośniku (dysku, płycie DVD...) lub na serwerze FTP. Cały proces może odbywać się na żądanie, automatycznie codziennie, co tydzień lub co miesiąc, lub przy wystąpieniu jakiegoś zdarzenia (na przykład zaraz po starcie systemu). Przy odtwarzaniu plików z kopii zapasowej istnieje możliwość wyboru konkretnych plików, które mają zostać odtworzone. Cały proces odzyskiwania plików jest bardzo prosty i szybki, dzięki czemu po awarii możliwe jest błyskawiczne przywrócenie systemu.

Dodane 04.11.2011 | Pobrań: 101 Pobierz

NirLauncher 1.20.5

NirLauncher to zbiór ponad 100 bezpłatnych narzędzi przeznaczonych dla systemu operacyjnego Windows. Odnajdziemy tutaj najważniejsze programy, za pomocą których zoptymalizujemy nie tylko system operacyjny i dysk twardy, ale również pozostałe podzespoły znajdujące się w komputerze. Nie zabrakło w nim również narzędzi do kontrolowania i zarządzania poszczególnych elementów wchodzących w skład systemu. W NirLauncher znajdziemy aplikacje do odzyskiwania haseł z systemów operacyjnych, programów pocztowych i przeglądarek internetowych (Google Chrome i Firefox), a także z urządzeń sieciowych typu router. Ponadto w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia do zarządzania i kontrolowania różnych elementów w sieci lokalnej i internetowej (pingowanie IP, odczytywania portów TCP/UDP czy monitorowanie wszystkich aktywnych połączeń).

Dodane 12.06.2017 | Pobrań: 15 Pobierz

FixWin 2.0

FixWin jest genialnym programem, który pomoże rozwinąć problemy z systemem Windows począwszy od błahostek aż po te poważniejsze dotyczące Internet Explorer, Eksploratora Windows czy Windows Media Player. W czasie skanowania systemu w celu poszukiwaniu danego problemu, komputer poddawany jest pewnemu obciążeniu. Zaleca się zatem wyłączenie wszystkich zbędnych aplikacji działających w tle. Warto również skorzystać w opcji tworzenia punktu przywracania systemu przed wprowadzeniem określonych modyfikacji.

Dodane 07.10.2014 | Pobrań: 94 Pobierz

DisplayFusion Pro 4.3 PL

DisplayFusion - program, który ułatwi zarządzanie i obsługę wielu monitorów podłączonych do jednego komputera. Wszystkie funkcje jakie udostępnia ta aplikacja są w pełni konfigurowalne i pozwalają na dostosowanie działania systemu operacyjnego zgodnie z preferencjami użytkownika oraz posiadanymi urządzeniami do wyświetlania obrazu. Ważną rzeczą jest narzędzie do konfiguracji monitorów. Z jego poziomu dostosujemy rozdzielczość, głębię kolorów, częstotliwość odświeżania i orientację poszczególnych urządzeń.

Dodane 07.11.2012 | Pobrań: 104 Pobierz