Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Active Directory Migration Tool 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 4,13 MB
Pobrań: 129
Dodany: 22.07.2010
 Active Directory Migration Tool
Opis: Active Directory Migration Tool 3.2


Active Directory Migration Tool -ADMT jest aplikacją stworzoną przez Microsoft. Narzędzie wspomaga oraz uproszcza proces migracji i restrukturyzacji infrastruktury Active Directory. Umożliwia migrować użytkowników, grupy i komputery z domen NT 4.0 do AD, pomiędzy domenami AD w ramach tego samego lasu albo w ramach różnych lasów. Ponadto przeprowadza translację właściwości związanych z bezpieczeństwem tych obiektów. Malo tego program umożliwia też migrowanie lokalnych profilów użytkowników.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Active Directory Migration Tool 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SoundVolumeView 1.26

SoundVolumeView jest programem, który pokazuje informacje na temat wszystkich urządzeniach dźwiękowych oraz aplikacjach , które je wykorzystują. Narzędzie podaje również aktualny poziom głośności w decybelach. Jedyne co musimy zrobić to kliknąć na ikonę urządzenia bądź aplikacji emitującej dźwięk, a pojawi się okno prezentujące aktualne parametry dźwięku wraz z możliwością jego dostosowania np. wyciszenia. Dodatkowo można stworzyć profile głośności dla każdego z nich. Podczas gdy liczba wszystkich elementów jest rozbudowana, orientację ułatwi wyszukiwarka.

Dodane 26.03.2015 | Pobrań: 39 Pobierz

PESpin 1.32

Darmowe, małe narzędzie umożliwiające skompresowanie i zabezpieczenie plików wykonywalnych EXE przed edycją za pomocą takich programów jak Restorator Resource Editor czy PE Explorer. PESpin kompresuje pełny kod pliku wykonywalnego, dane i zasoby zapewniając ochronę przed tworzeniem patchy czy deasemblowaniem programu. Biblioteki wykorzystane do kompresowania zasobów zostały zapożyczone z kodu aPlib stworzonego przez Joergen Ibsen.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 105 Pobierz

Adobe Reader X 11.0.16 PL

Adobe Reader to darmowa i zdecydowanie najpopularniejsza przeglądarka dokumentów zapisanych w bardzo popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Adobe Reader jest w języku Polskim, obsługa tej aplikacji dla nikogo nie powinna być problemem. Dokumenty w formacie PDF zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z asortymentami czcionek, kolorów, grafiki. Format i wygląd pozostanie nienaruszony bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny. To, co wyróżnia ją spośród poprzednich wersji to dodana obsługa multimediów, przede wszystkim formatu Flash. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie filmów i animacji umieszczonych w plikach PDF. Ponadto poradzono sobie z wolnym działaniem, na które narzekali użytkownicy. Nowy Adobe Reader działa wyraźnie szybciej. Dodano także wsparcie dla cyfrowych sygnatur oraz 256-bitowego szyfrowania AES.

Dodane 11.05.2016 | Pobrań: 1734 Pobierz

Sprite Spider 1.0.3.2

Sprite Spider jest apliakcją, dzięki której zarejestrujesz operacje przeprowadzane za pomocą przeglądarki stron internetowych, by później narzędzie mogło je automatycznie powtórzyć. Jest to idealne narzędzie dla użytkowników, którzy zarówno często sprawdzają określone witryny sieciowe (choćby podczas tworzenia własnego WWW, które wciąż ulega licznym modyfikacjom), pobierają dane (np. sukcesywnie aktualizowane cenniki, informacje na temat stanów magazynowych w sklepie) lub umieszczają na nich rozmaite treści w codziennej pracy, wykonując codziennie te same, mozolne czynności. Wykorzystując program Sprite Spider nie muszą wszystkiego robić ręcznie, lecz mogą skorzystać z wcześniej utworzonego szablonu. Sprite Spider może za Ciebie wykonać niemal wszystkie czynności (zarówno te podstawowe, jak logowanie do poczty elektronicznej, jak i dużo bardziej skomplikowane), które sam mógłbyś zrobić przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej, o ile uprzednio przygotujesz stosowny szablon. Wykorzystując dane z określonego serwera narzędzie może zapisać je w pliku tekstowym, a Ty nie musisz obawiać się o brak umiejętności programistycznych.

Dodane 02.07.2014 | Pobrań: 49 Pobierz