Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Active Directory Migration Tool 3.2

Wersja: 3.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 4,13 MB
Pobrań: 146
Dodany: 22.07.2010
 Active Directory Migration Tool
Opis: Active Directory Migration Tool 3.2


Active Directory Migration Tool -ADMT jest aplikacją stworzoną przez Microsoft. Narzędzie wspomaga oraz uproszcza proces migracji i restrukturyzacji infrastruktury Active Directory. Umożliwia migrować użytkowników, grupy i komputery z domen NT 4.0 do AD, pomiędzy domenami AD w ramach tego samego lasu albo w ramach różnych lasów. Ponadto przeprowadza translację właściwości związanych z bezpieczeństwem tych obiektów. Malo tego program umożliwia też migrowanie lokalnych profilów użytkowników.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Active Directory Migration Tool 3.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Rapid Environment Editor 8.0 build 913 PL

Rapid Environment Editor - darmowy edytor zmiennych dla systemu Windows. Narzędzie w łatwy i wygodny sposób umożliwia modyfikację wartości zmiennych, będąc tym samym idealną alternatywą dla wbudowanego w systemie narzędzia do obsługi zmiennych systemowych i użytkownika. Program pozwala na wygodne zarządzanie wszelakimi zmiennymi środowiskowymi, jakie zdefiniowane zostały w systemie Windows na naszym komputerze. Dwie kolumny, w głównym oknie narzędzia, zawierają zbiór zmiennych systemowych oraz zmiennych użytkownika. Znajdziemy tutaj również podstawowe informacje na ich temat oraz bardziej szczegółowe opisy. Zmienne prezentowane są w postaci drzewa, które ułatwia wyszukiwanie interesujących nas wartości.

Dodane 04.01.2014 | Pobrań: 78 Pobierz

WinSCP 5.9 PL

Znane, bezpłatne narzędzie do bezpiecznego przesyłania plików poprzez protokół SSH (SCP/SFTP) i FTP. WinSCP umożliwia wybór dwóch interfejsów: jeden z panelami przypominający Total Commandera, drugi z pojedynczym okienkiem przypominającym Eksplorator Windows. Transmisja jest szyfrowana, do dyspozycji dostępne są protokoły kryptograficzne AES, Blowfish, 3DES i DES. Protokół SSH obsługiwany jest zarówno w wersji 1 jak i 2. Program jest prosty w obsłudze a jednocześnie posiada dużo przydatnych funkcji, np. dla osób wrzucających przez SSH pliki na serwer WWW.

Dodane 22.07.2016 | Pobrań: 64 Pobierz

Cash and the City 1.4.10

Cash and the City to świetny programik do zarządzania domowymi finansami. Dzięki niemu zyskamy możliwość kontrolowania poniesionych wydatków czy aktualnego stanu konta co pozwoli na efektywniejsze dobieranie priorytetów. Program posiada odpowiedni system grupowania wydatków na kategorie jak rachunki, bank, żywność itd. Nie zabrakło również wbudowanego harmonogramu, w którym można zapisywać cyklicznie ponoszone koszty co eliminuje konieczność każdorazowego ręcznego wpisywania danych do programu.

Dodane 21.05.2015 | Pobrań: 58 Pobierz

Nestopia 1.40

Nestopia jeden z lepszych emulatorów NES/Famicom, który umożliwia wykonanie na komputerze klasy PC gry stworzone dla konsoli Nintendo. Nie potrzeba go instalować (wersja portable) i dostępny jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS. Program obsługuje ROMy w większości najpopularniejszych formatów (np. NES czy FDS), doskonale radząc sobie z emulacją zarówno obrazu, jak również dźwięku. Wspiera ono systemy NTSC i PAL, a także umożliwia emulację różnorakich kontrolerów takich jak pady, klawiatury itp. Nestopia daje możliwość gry w pojedynkę oraz rozgrywki nawet w 4 osoby, pozwalając przy tym również na prowadzenie turniejów za pośrednictwem Internetu.

Dodane 03.07.2014 | Pobrań: 115 Pobierz