Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

ActiveSync 4.5 PL

Wersja: 4.5
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 7,00 MB
Pobrań: 180
Dodany: 23.07.2010
ActiveSync
Opis: ActiveSync 4.5 PL


Najświeższa edycja narzędzia stworzonego przez koncern Microsoft umożliwiający synchronizację danych między komputerami zaopatrzonych w systemem Windows i progra Microsoft Outlook, z komputerami kieszonkowymi i telefonami komórkowymi opartymi o systemy Windows Mobile i Windows CE. Dzięki ActiveSync możemy bez problemu synchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania, notatki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i klipy video. Narzędzie samoczynnie znajduje zgodne urządzenia i daje możliwość wymiany danych przy pomocy kabla USB, kabla szeregowego, połączenia Bluetooth albo na podczerwień.mało tego, ActiveSync umożliwia bezpośrednią synchronizację z serwerem Exchange Server 2003, dzięki czemu synchronizowane mogą być dane programu Outlook (poczta, kontakty itp.).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ActiveSync 4.5 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WinParrot 2.1.3.3

WinParrot jest darmową aplikacją do automatyzacji działania systemu operacyjnego Windows. Narzędzie nagrywa ruch myszką, czyli tak zwane gesty i rejestruje powtarzalne czynności podczas pracy w systemie operacyjnym. Program dostępny jest za darmo i współpracuje z najnowszymi systemami Windows XP, Vista i 7. Aplikacja daje możliwość nagrywania i odtwarzania makra. Jego proces tworzenia jest banalnie prosty. Wystarczy wcisnąć przycisk Record, zdefiniować nazwę oraz wybrać miejsce zapisu pliku (skryptu), zarejestrować dowolną czynności i zakończyć tworzenie makra. Zastosowanie programu jest oblrzymie i nadaje się do testowania witryn internetowych, systemów powiadamiania, wypełniania różnych formularzy czy nawet testowania i tworzenia botów.

Dodane 07.04.2015 | Pobrań: 48 Pobierz

Bandizip 6.01 PL

Bandizip to proste i bezpłatne narzędzie do kompresji oraz archiwizacji danych. Potrafi tworzyć archiwa w formacie ZIP, ZIPX, TAR i TGHZ, a także wspiera nazwy plików w Unicode. Dzięki temu można bez problemów tworzyć archiwa zawierające dane ze znakami narodowymi. Aplikacja pozwala również na dzielenie plików do odpowiednich rozmiarów i szyfrowanie tworzonego archiwum za pomocą hasła. Aplikacja Bandizip charakteryzuje się wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika, za pomocą którego możemy przeglądać całą zawartość spakowanych danych oraz tworzyć samorozpakowujące się archiwa w postaci pliku wykonywalnego EXE. Natomiast dzięki obsłudze procesorów wielordzeniowych, znacznie szybciej kompresuje i archiwizuje dane. Oprócz tego znajdziemy w nim usługę, która przetestuje i sprawdzi czy archiwum nie zawiera żadnych błędów.

Dodane 28.03.2017 | Pobrań: 5 Pobierz

SharpDevelop 4.4.1.9729 PL

Jest w pełni darmowym środowiskiem IDE, za pomocą którego możemy kreować projekty Boo, C#, VB.NET dla platformy .NET stworzonej głównie na potrzeby systemu Windows. Pośród ciekawych opcji warto wspomnieć o auto uzupełnianiu składni, wizualne tworzenie okienek graficznych za pomocą metody przeciągnij i upuść, kolorowanie składni dla języków C#, HTML, ASP, ASP.NET, VBScript, VB.NET, XML, wbudowany edytor XML i debugger. Aplikacja swym interfejsem przypomina aplikację Visual Studio. Najświeższa wersja programu działa z bibliotekami Microsoft .NET Framework (od 2.0 do 3.5), Mono i Compact Framework. Dodatkowo dzięki obsłudze wtyczek (pluginów) można dowolnie poszerzać możliwości środowiska SharpDevelop.

Dodane 04.02.2014 | Pobrań: 100 Pobierz

Ace Utilities 5.9.0

Ace Utilities - zbiór narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows. Aplikacja została wyposażona w cztery główne moduły. Znajdziemy w nim narzędzia odpowiedzialne za czyszczenie rejestru systemowego, usuwanie zbędnych plików z dysku, naprawianie niedziałających skrótów do aplikacji oraz usuwanie śladów pozostawionych w systemie przez rożnego rodzaju aplikacje. Ace Utilities pozwala również na bezpieczne usuwanie plików i czyszczenie wolnej powierzchni na dysku, wyszukiwanie i usuwanie pustych folderów, analizowanie powierzchni zajmowanej przez pliki i foldery na wybranych partycjach oraz narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowej rejestru.

Dodane 13.01.2015 | Pobrań: 134 Pobierz