Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

ActiveSync 4.5 PL

Wersja: 4.5
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 7,00 MB
Pobrań: 186
Dodany: 23.07.2010
ActiveSync
Opis: ActiveSync 4.5 PL


Najświeższa edycja narzędzia stworzonego przez koncern Microsoft umożliwiający synchronizację danych między komputerami zaopatrzonych w systemem Windows i progra Microsoft Outlook, z komputerami kieszonkowymi i telefonami komórkowymi opartymi o systemy Windows Mobile i Windows CE. Dzięki ActiveSync możemy bez problemu synchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania, notatki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i klipy video. Narzędzie samoczynnie znajduje zgodne urządzenia i daje możliwość wymiany danych przy pomocy kabla USB, kabla szeregowego, połączenia Bluetooth albo na podczerwień.mało tego, ActiveSync umożliwia bezpośrednią synchronizację z serwerem Exchange Server 2003, dzięki czemu synchronizowane mogą być dane programu Outlook (poczta, kontakty itp.).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ActiveSync 4.5 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

HiJackFree 4.5.0.2 PL

HiJackFree to darmowe narzędzie do szczegółowej analizy systemu przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy mogą za jego pomocą wykryć i usunąć wszystkie typy komponentów HiJackers, spyware, adware, koni trojańskich i robaków. a-squared HiJackFree pozwala na zarządzanie aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego, kontrolować wtyczki dla przeglądarki Internet Explorer (BHOs, Toolbary itp.), sprawdzać otwarte porty i procesy korzystające z nich, kontrolować wszystkie Services, nawet te których Windows nie wyświetla, obserwować procesy i powiązane z nimi moduły. Dodatkowo aplikacja dzięki systemowi live online analysis pozwala na analizowanie konfiguracji systemu w trybie online. Program jest całkowicie darmowy.

Dodane 18.05.2011 | Pobrań: 161 Pobierz

RegClean Pro 6.21.65.136 PL

RegClean Pro jest narzędziem, dzięki któremu dokładnie przeskanujemy i zoptymalizujemy rejestr systemowy. Dzięki niej uzyskamy większą wydajność systemu oraz przyśpieszymy pracę całego komputera. Poza tym odnajdziemy dwie inne funkcje do przeprowadzania defragmentacji rejestru systemowego i tworzenia jego kopii zapasowej, w celu późniejszego przywrócenia w razie zaistniałych problemów. Defragmentacja przyniesie same pozytywy, jak na przykład szybsze działania całego systemu operacyjnego. Natomiast przed skanowaniem rejestru systemowego możemy wybrać odpowiednią dla nas kategorię. Pierwsza kategoria sprawdza błędy mające wpływ na wszystkie profile użytkowników. Drugi skanuje błędy, które wpływając na bieżacy profil użytkownika. Trzeci zaś sprawdza błędy w komponentach COM i ActiveX. Za pomocą ostatniej kategorii, sprawdzimy błędy w sekcji uruchamiania i odinstalowywania poszczególnych aplikacji.

Dodane 02.12.2014 | Pobrań: 77 Pobierz

TreeSize 3.2.1

TreeSize Free to darmowy program do wyświetlania rozmiarów folderów, które posiadamy na dysku twardym. Aplikacja pokazuje rozmiar dowolnego katalogu wybranego przez użytkownika, a także wyświetla wszystkie inne podfoldery znajdujące się w katalogu głównym. Dzięki niemu możemy w czytelny sposób odczytać rozmiar całego katalogu i wszystkich znajdujących się w nim podfolderów. TreeSize Free wyświetla katalogi w formie drzewa (widok drzewa). Dzięki temu cała zawartość katalogu jest widoczna i czytelna dla użytkownika. W programie możemy wyświetlać rozmiar folderów w kilobajtach, megabajtach lub gigabajtach, a także istnieje możliwość odczytywania rozmiarów w procentach.

Dodane 04.12.2014 | Pobrań: 55 Pobierz

Jing Free 2.4.10231

Jing Free to darmowa, multiplatformowa aplikacja przydająca się przede wszystkim osobom tworzącym screencasty i tutoriale przedstawiające operacje wykonywane na ekranie pulpitu systemowego. Aplikacja rejestruje poczynania użytkownika na pulpicie (możliwość wyboru wskazanego fragmentu okna, całego okna czy pulpitu, rejestracja dźwięku), a następnie w locie przetwarza obraz do formatu SWF, który z powodzeniem można wstawić na stronę internetową lub dowolny serwis oferujący w swoich usługach udostępnianie plików video. Jing to również usługa pozwalająca bezpłatnie (limity wielkościowe) umieścić swoją prezentacje w postaci pliku SWF na koncie screencast.com. Co istotne program posiada bardzo przyjazny interfejs, który nie komplikuje rejestracji obrazu, a pozwala się skupić na tworzeniu screencastu.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 129 Pobierz