Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

ActiveSync 4.5 PL

Wersja: 4.5
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 7,00 MB
Pobrań: 174
Dodany: 23.07.2010
ActiveSync
Opis: ActiveSync 4.5 PL


Najświeższa edycja narzędzia stworzonego przez koncern Microsoft umożliwiający synchronizację danych między komputerami zaopatrzonych w systemem Windows i progra Microsoft Outlook, z komputerami kieszonkowymi i telefonami komórkowymi opartymi o systemy Windows Mobile i Windows CE. Dzięki ActiveSync możemy bez problemu synchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania, notatki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i klipy video. Narzędzie samoczynnie znajduje zgodne urządzenia i daje możliwość wymiany danych przy pomocy kabla USB, kabla szeregowego, połączenia Bluetooth albo na podczerwień.mało tego, ActiveSync umożliwia bezpośrednią synchronizację z serwerem Exchange Server 2003, dzięki czemu synchronizowane mogą być dane programu Outlook (poczta, kontakty itp.).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ActiveSync 4.5 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

The Games Factory 2

The Games Factory to młodszy brat znanej i lubianej aplikacji Klik and Play. Program daje możliwość projektowania gier bez przymusu programowania. Głównym założeniem producentów progru było stworzenie środowisko przeznaczone do projektowania prostych gier 2D. Ale TGF można wzbogacać o ciąg pluginów poszerzających możliwości programu do tego stopnia, że możliwe staje się również projektowanie bardziej skomplikowanych gier, także 3D. Za pomocą TGF można również tworzyć zwykłe aplikacje.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 183 Pobierz

Glary Utilities 5.39 PL

Jest bezpłatnym programem za pomocą którego dokonamy błyskawicznej optymalizacji pracy komputera działającego w oparciu o system Windows. Za oceanem program spotkał się z ciepłym przyjęciem przez użytkowników którym do gustu przypadła jego prosta obsługa oraz szybkość i skuteczność działania. Glary Utilities wyposażono w kilkaset modułów przeznaczonych m. in. do czyszczenia dysku z zbędnych plików, naprawiania skrótów i wpisów w rejestrze, odinstalowywania niepotrzebnych programów, optymalizacji pamięci, defragmentacji rejestru, zarządzania menu kontekstowym, szyfrowania plików, kasowania i odzyskiwania danych, łączenia i dzielenie plików, wyszukiwania pustych folderów czy analizy dysków. Ponadto aplikację zaopatrzono w menu Konserwacja, w którym za pomocą 2 kliknięć myszką można przeprowadzić pełen proces optymalizacji systemu.

Dodane 23.11.2015 | Pobrań: 275 Pobierz

TouchCopy 12.83

TouchCopy jest narzędziem stworzonym do administrowania zawartością następujących urządzeń iPhone i iPod we wszystkich osiągalnych wersjach działających na kanwie firmware 1.1.1, 1.1.2, 1.1.3, 1.1.4 i 2.0.x. Do zalet aplikacji trzeba bez wątpienia zaliczyć: możliwość kopiowania muzyki, filmów, podcastów, playlist, zdjęć czy pobranych gier na PC. TouchCopy umożliwa nam ponadto administrowanie oraz tworzenie kopii następujących elementów: notes, kalendarz jak i lista kontaktów. Przy pomocy aplikacji iPhone oraz iPod bez problemu możemy je wykorzystać jako przenośny dysk twardy zawierający dokumenty biurowe, muzykę, filmy video i każdego rodzaju inne pliki. Mało tego TouchCopy ma do zaoferowania opcję odsłuchiwania muzyki i oglądania filmów bez konieczności posiadania zainstalowanego w systemie programu iTunes.

Dodane 23.01.2016 | Pobrań: 116 Pobierz

DiskAid 6.7.6

DiskAid jest aplikacją która daje nam możliwość transportowanie danych do iPhone’a, iPoda touch i iPada do zwykłych dysków zewnętrznych z wejściem USB. Przy pomocy tego komputer czyta urządzenie jako zewnętrzny dysk, na który możemy dodawać foldery oraz pliki w normalny sposób. DiskAid samoczynnie poznaje podłączone urządzenie, po czym wyświetla je w pasku menu. Możliwa nam to też na transportowanie danych przy pomocy komend przenieś-upuść. Dzięki programowi użytkownik może kreować nowe katalogi, jak i usuwać niepotrzebne dane z urządzenia. Mało tego, DiskAid umożliwia ściąganie informacji na temat urządzenia zewnętrznego, zatrzymywanie procesów i tworzenie zakładek.

Dodane 17.07.2014 | Pobrań: 129 Pobierz