Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

ActiveSync 4.5 PL

Wersja: 4.5
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 7,00 MB
Pobrań: 176
Dodany: 23.07.2010
ActiveSync
Opis: ActiveSync 4.5 PL


Najświeższa edycja narzędzia stworzonego przez koncern Microsoft umożliwiający synchronizację danych między komputerami zaopatrzonych w systemem Windows i progra Microsoft Outlook, z komputerami kieszonkowymi i telefonami komórkowymi opartymi o systemy Windows Mobile i Windows CE. Dzięki ActiveSync możemy bez problemu synchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania, notatki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i klipy video. Narzędzie samoczynnie znajduje zgodne urządzenia i daje możliwość wymiany danych przy pomocy kabla USB, kabla szeregowego, połączenia Bluetooth albo na podczerwień.mało tego, ActiveSync umożliwia bezpośrednią synchronizację z serwerem Exchange Server 2003, dzięki czemu synchronizowane mogą być dane programu Outlook (poczta, kontakty itp.).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ActiveSync 4.5 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ace Utilities 5.9.0

Ace Utilities - zbiór narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows. Aplikacja została wyposażona w cztery główne moduły. Znajdziemy w nim narzędzia odpowiedzialne za czyszczenie rejestru systemowego, usuwanie zbędnych plików z dysku, naprawianie niedziałających skrótów do aplikacji oraz usuwanie śladów pozostawionych w systemie przez rożnego rodzaju aplikacje. Ace Utilities pozwala również na bezpieczne usuwanie plików i czyszczenie wolnej powierzchni na dysku, wyszukiwanie i usuwanie pustych folderów, analizowanie powierzchni zajmowanej przez pliki i foldery na wybranych partycjach oraz narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowej rejestru.

Dodane 13.01.2015 | Pobrań: 132 Pobierz

Diskeeper Lite 7.0 Build 418

Diskeeper Lite to darmowa edycja bardzo dobrego programu przeznaczonego do defragmentacji (procesu pozwalającego znacznie przyspieszyć odczyt danych z dysku). Główną zaletą pakietu jest jest wysoka szybkość i skuteczność. Jest zdecydowanie wydajniejszym rozwiązaniem niż programy dostarczane wraz z systemem. Może defragmentować dyski do maksymalnej pojemności 4 TB (technologia Exclusive Terabyte Volume Engine (TVE)).

Dodane 31.05.2010 | Pobrań: 129 Pobierz

Heyna 11.7.0 А

Hyena jest świetną aplikacją umożliwiającą zarządzać wieloma ustawieniami systemu operacyjnego. Pozytywnym aspektem jest to, że z poziomu pojedynczego programu możemy modyfikować liczne parametry. Oprogramowanie stworzone zostało z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą uzyskać szybki dostęp do wielu funkcji jak przeglądanie logów, zarządzanie użytkownikami oraz urządzeniami. Menadżer plików wizualnie podobny jest do Windows Explorer, jednak posiada znacznie więcej możliwości, chociażby ustawianie opcji bezpieczeństwa, czy personalizowanie systemu. Użytkownik teraz znacznie szybciej uruchomi, bądź zatrzyma niepożądane procesy. Sekcja Rejestr, umożliwia przeglądanie kluczy i zmienianie ich wartości. Co więcej, istnieje możliwość automatyzacji wybranych zadań.

Dodane 02.11.2015 | Pobrań: 54 Pobierz

Zotero 4.0.27 PL

Zotero to program przeznaczony do edytowania metadanych. Ma w sobie świetny zestaw translatorów, które pozwalają na tłumaczenie zawartości stron internetowych czy baz danych. Zotero ułatwia tłumaczenie jak również zbieranie metadanych semantycznych, które są związane z witryną. Ściągane są także pliki PDF, które są załączane do strony. W programie jest także możliwość generowania bibliografii na podstawie zbiorów materiałów oraz tworzenie cytatów. Zotero dostępna jest zarówno jako samodzielna aplikacja jak i w formie rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera i Safari.

Dodane 11.07.2015 | Pobrań: 67 Pobierz