Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

ActiveSync 4.5 PL

Wersja: 4.5
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 7,00 MB
Pobrań: 192
Dodany: 23.07.2010
ActiveSync
Opis: ActiveSync 4.5 PL


Najświeższa edycja narzędzia stworzonego przez koncern Microsoft umożliwiający synchronizację danych między komputerami zaopatrzonych w systemem Windows i progra Microsoft Outlook, z komputerami kieszonkowymi i telefonami komórkowymi opartymi o systemy Windows Mobile i Windows CE. Dzięki ActiveSync możemy bez problemu synchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania, notatki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i klipy video. Narzędzie samoczynnie znajduje zgodne urządzenia i daje możliwość wymiany danych przy pomocy kabla USB, kabla szeregowego, połączenia Bluetooth albo na podczerwień.mało tego, ActiveSync umożliwia bezpośrednią synchronizację z serwerem Exchange Server 2003, dzięki czemu synchronizowane mogą być dane programu Outlook (poczta, kontakty itp.).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ActiveSync 4.5 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Vista Transformation Pack 9.0.1

Najnowsza i najlepsza wersja doskonałego pakietu upodabniającego wygląd systemu Windows XP lub Windows 2003 do Windows Visty. Zmianom po instalacji tego programu ulega nie tylko kolorystyka i ikonki znane z najnowszego produktu Microsoft, ale również cały styl okienek przypominający pełny wygląd Aero z włączoną przezroczystością. Vista Transformation Pack instaluje także boczny pasek, w którym widżety są bardzo podobne do tych znanych z Visty. Obsługiwany jest nawet taki gadżet jak wyświetlanie miniaturek okienek znajdujących się na pasku zadań po najechaniu na nie kursorem myszki. Poza tym zmianie ulega wygląd obrazka ładowania systemu, powitania i wylogowywania, schematy dźwiękowe, tapety, skórka Windows Media Playera, pasek postępu kopiowania, ikonki w zasobniku systemowym i znacznie więcej.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 263 Pobierz

FastPaste 3.13

FastPaste - banalne i bardzo użyteczne oprogramowanie w znaczący sposób rozszerzające funkcjonalność systemowego schowka. Pozwala ono na trwałe przechowywanie w pamięci i wklejanie w wybranych aplikacjach wielu różnego rodzaju obiektów, tj. tekstu, grafiki czy skryptów. Aplikacja umożliwia tworzenie specjalnych projektów, w obrębie których może on zapisywać różne zawartości schowka systemowego, a następnie wklejać je w dowolnym miejscu z wykorzystaniem zdefiniowanych dla nich skrótów klawiszowych. FastPaste pozwala na definiowanie zawartości schowka, które poza zwykłym tekstem przechowywać mogą również tekst sformatowany, dowolną grafikę czy też skrypt.

Dodane 27.08.2013 | Pobrań: 68 Pobierz

CarotDAV 1.12.1

CarotDAV jest świetnym programem przeznaczonym do synchronizowania danych i zarządzania kontami utworzonymi na popularnych serwerach działających w chmurze - DropBox, Dysk Google, SkyDrive, SugarSync, Box czy inne serwery FTP. Dzięki CarotDAV masz możłiwość synchronizować pliki i foldery utworzone na dowolnym serwerze, a także przeglądać i modyfikować całą ich zawartość - np dokonywać zmian nazw plików, zgrywać lub pobierać dowolne pliki.

Dodane 24.10.2015 | Pobrań: 57 Pobierz

PRTG Network Monitor 14.3.10.2421

PRTG Network Monitor - świetny i bardzo rozbudowana aplikacja do monitorowania ruchu sieciowego. Charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością, wygodą podczas monitorowania sieci oraz możliwością przełączania się pomiędzy kilkoma interfejsami użytkownika. Program może być uruchamiany na przykład w formie osobnej aplikacji w systemie Windows lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. PRTG Network Monitor przeprowadza dogłębne analizy i wyświetla najważniejsze informacje dotyczące transferów danych oraz zbiera różne niezbędne statystyki z innych urządzeń podłączonych do sieci.

Dodane 08.07.2014 | Pobrań: 200 Pobierz