Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13671]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10274]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7064]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6309]

Ad-Aware Free Internet Security 9.0.5

Wersja: 9.0.5
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 124,32 MB
Pobrań: 560
Dodany: 12.05.2011
Ad-Aware Free Internet Security
Opis: Ad-Aware Free Internet Security 9.0.5
Ad-Aware to najpopularniejszy program do usuwania szkodliwego oprogramowania. Niestety sporo programów, szczególnie darmowych i reklamowych pozostawia po sobie komponenty szpiegujące (spyware) tj. programy i ich wpisy w rejestrze, które śledzą i zbierają nasze prywatne dane, uruchamiają bardzo kosztowne połączenia modemowe, zapisują naciskane klawisze, często także zmieniają ustawienia przeglądarki i w końcu wysyłają w \"eter\" zebrane informacje o nas. Ad-Aware usuwa bardzo skutecznie takich niechcianych gości. W parze z Spybot Search & Destroy chroni nasz komputer niemal w 100%.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ad-Aware Free Internet Security 9.0.5

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Hola 1.6.485

Hola! jest darmowym narzędziem do blokowania witryn internetowych, jak też do przyśpieszania różnej treści multimedialnej wyświetlanej na poszczególnych stronach internetowych. Program Hola! przyśpiesza i optymalizuje ładowanie stron internetowych oraz dzięki wbudowanej technologii buforowania - przyśpiesza wczytywanie materiałów audio i wideo na stronach internetowych. Po zainstalowaniu programu Hola! zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z przeglądarek internetowych oraz optymalizuje połączenie internetowe. Użytkownicy stają się bardziej anonimowi w sieci i mogą przy użyciu dodatkowej akceleracji przyśpieszyć przeglądanie stron oraz pobieranie plików z różnych źródeł.

Dodane 02.02.2015 | Pobrań: 90 Pobierz

AVG Anti-Virus Free Edition 2011 10.0

AVG to darmowy program antywirusowy, który cechuje się wysoka skutecznością wykrywania szkodliwych aplikacji na naszym komputerze. AVG posiada dokładny skaner rezydentny sprawdzający każdy otwierany plik na naszym PC, jest też działający z Outlookiem i Outlook Express\'em moduł skanujący pocztę e-mail oraz skaner główny. Program ma przyjazny i prosty interfejs, wiele opcji, w tym m.in. okresowe skanowanie całego dysku, automatyczne uaktualnianie baz wirusów. Sam skaner, dzięki analizie heurystycznej, jest dość skuteczny w wyszukiwaniu i unieszkodliwianiu również jeszcze nieznanych wirusów. Od wersji 7.5 oferuje udoskonalony silnik zapewniający pełną kompatybilność z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista przy poprawionej wydajności skanowania i obsłudze nowych funkcji, takich jak: skanowanie strumieni NTFS, mniejszych plikach aktualizacyjnych i poprawionym interfejsie użytkownika. W wersji 8.5 nowością jest funkcja Active Safe-Surf, która sprawdza stronę internetową znajdującą się pod każdym linkiem i wyszukuje ukryte tam zagrożenia zanim użytkownicy klikną na link

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 1287 Pobierz

Panda Internet Security for Netbooks 2012 PL

Panda Internet Security for Netbooks 2012 jest stworzona dla osób które poszukują prostej a co najważniejsze skutecznej ochrony swojego przenośnego komputera. Narzędzie fachowo chroni użytkownika przed wirusami, robakami, programami szpiegującymi i innymi złośliwymi narzędziami, które w każdej chwili mogą spustoszyć netbooka. Zapora firewall i monitor sieci WiFi, mają za zadanie uchronić przed atakami hakerów, umożliwiają bezpieczne korzystanie z internetu w dowolnym miejscu. Narzędzie jest zaopatrzone w mechanizmy Kolektywnej Inteligencji bazujące na modelu ochrony Cloud Computing (przetwarzania w chmurze, jak popularnie nazywany jest internet). Mało tego Panda Internet Security for Netbooks chroni pocztę elektroniczną przed spamem, oraz umożliwia za pomocą narzędzia Panda Safe Browser przeglądać zasoby Internetu bez obaw o prywatność. Nowości i zmiany w wersji 2012 Interfejs nowej wersji jest o wiele bardziej przejrzysty. Ponadto dodano statystykę która ukazuje liczbę przeskanowanych plików i znalezionych zagrożeń. Mało tego instalator pakietu wykrywa czy w systemie nie jest zainstalowana poprzednia wersja PGP lub inne programy antywirusowe, co ma na celu uniknięcie potencjalnych konfliktów gdy zainstalowanych jest kilka narzędzi zabezpieczających.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 105 Pobierz

360 Internet Security 2013 4.5.0.4100A

360 Internet Security bezpłatna aplikacja antywirusowa funkcjonująca na trzech silnikach zabezpieczających — 360 Cloud Engine i QVM II Engine oraz BitDefender. Aplikacja zabezpiecza system przed takimi zagrożeniami jak wirusy, robaki, konie trojańskie czy komponenty szpiegowskie. Główne okno programu daje nam dostęp do głównych opcji konfiguracyjnych oraz umożliwia wywołanie ręcznego skanowania uruchomionych procesów i usług, jak również przeskanowania wybranych folderów i lokalizacji na dysku twardym. 360 Internet Security wyposażony został także w moduł wykluczeń, gdzie użytkownik może samodzielnie podjąć decyzję, których stron, plików i usług aplikacja nie powinna skanować.

Dodane 04.11.2013 | Pobrań: 108 Pobierz