Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Adobe Flash Player 13.0.0.182 PL

Wersja: 13.0.0.182
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows XP / Vista / 2003 / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 17,10 MB
Pobrań: 3122
Dodany: 08.04.2014
Adobe Flash Player
Opis: Adobe Flash Player 13.0.0.182 PL
Adobe Flash Player 11 to najlepsza i najnowsza wersja rozszerzenia (plug-in) do wszystkich czołowych przeglądarek internetowych jak Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera i kompatybilnych, umożliwiającego wyświetlanie animacji, filmów w technologii Flash. Technologia Flash Player umożliwia tworzenie front-endów multimedialnych aplikacji WWW, multimedialnych i interaktywnych interfejsów stron WWW, reklam online oraz krótkich i średnich filmów i animacji (w tym również interaktywnych).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Adobe Flash Player 13.0.0.182 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Droppix Recorder 2.9.1

Dość ciekawa aplikacja do kreowania wszelkiego rodzaju płyt o szerokich możliwościach. Program czyta wiele nośników w tym CD-R/W, DVDąR/W, DVDąR DL (Double Layer), DVD-RAM. Dzięki przyjaznemu kreatorowi który daje możliwość w łatwy sposób tworzenia płyt z danymi, muzyką (Audio CD) oraz filmami: VCD, SVCD, DVD. Aplikacja daje ponadto możliwość kopiowania niezabezpieczonych płyt CD/DVD, zgrywanie muzyki z płyt Audio CD do formatu WAV lub MP3 oraz testowania nagrywarki. Dzięki modułowi ISO PowerPack możemy też tworzyć i edytować obrazy ISO płyt CD jak i DVD. Najnowsza wersja daje wsparcie dla dysków Blu-Ray i systemu Windows Vista. Ulepszona jak i uatrakcyjniono szatę graficzną całego interfejsu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 114 Pobierz

CrossDJ Free 2.6

CrossDJ Free - narzędzie do miksowania dźwięków i muzyki na pececie. Program jest dostępny całkowicie za darmo i oferuje pełny dostęp do wszystkich podstawowych narzędzi niezbędnych do przetwarzania i miksowania muzyki w systemie Windows. Interfejs programu jest niemal identyczny jak w innych aplikacjach tego typu. Główny ekran składa się z dwóch rozbudowanych odtwarzaczy, wygodnego miksera, listy do odtwarzania i przeglądania plików multimedialnych, a także z narzędzi wspomagających tworzenie dźwięków i miksowanie muzyki. CrossDJ Free integruje się z aplikacją iTunes oraz posiada wbudowaną przeglądarkę albumów muzycznych.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 181 Pobierz

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 963 Pobierz

J. River Media Center 18.0.156

J. River Media Center to kombajn przeznaczony do zarządzania zdjęciami, muzyką i filmami z poziomu jednej aplikacji. Do najważniejszych cech aplikacji zaliczyć należy wsparcie dla ponad 80 formatów plików, możliwość ripowania i konwersji plików do WMA, OGG, APE, MP3, FLAC, obsługa takich odtwarzaczy jak iPod, Creative i SanDisk czy wyszukiwanie informacji na temat artystów online. J. River Media Center oferuje poza tym funkcję przeszukiwania, pobierania i odtwarzania materiałów z serwisu Google Video/Images i YouTube, opcje zgrywania materiałów wideo z TV, oglądania - odsłuchiwania internetowych stacji radiowych, telewizyjnych i znacznie więcej. Również edycja plików muzycznych, odtwarzanie płyt DVD, tworzenie serwerów muzycznych, zdalna kontrola czy pobieranie plików nie sprawia problemu temu narzędziu. J. River Media Center oferuje również sporą ilość skórek, dzięki którym wygląd aplikacji można dopasować do własnych potrzeb.

Dodane 27.03.2013 | Pobrań: 148 Pobierz