Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Adobe Photoshop CC 2015.5.1 PL

Wersja: CC 2015.5.1
Kategoria: Grafika
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1 270,90 MB
Pobrań: 3723
Dodany: 09.08.2016
Adobe Photoshop
Opis: Adobe Photoshop CC 2015.5.1 PL
Adobe Photoshop CS6 to najnowsza i najlepsza wersja profesjonalnego programu przeznaczonego do edycji grafiki rastrowej. Photoshop to program, który posiada ogromną ilość opcji ułatwiającą pracę wśród, których znajdziemy m. in. przeglądarkę plików Adobe Bridge, narzędzie \\\\\\\\\\\\\\\"Punkt zbiegu\\\\\\\\\\\\\\\" pozwalające utworzyć własną siatkę perspektywy, technologię \\\\\\\\\\\\\\\"Obiekty inteligentne\\\\\\\\\\\\\\\" (odwracalne skalowanie, obracanie i zniekształcanie warstw), funkcję \\\\\\\\\\\\\\\"Wypaczania obrazków\\\\\\\\\\\\\\\" w obszarze roboczym czy narzędzie przeznaczone do redukcji szumu poprawiające jakość zdjęć. Photoshop umożliwia pracę na wielu warstwach z wykorzystaniem inteligentnych linii pomocniczych. Najnowsza wersja Adobe Photoshop CS3 posiada możliwość importowania, obracania, teksturowania modeli 3d zapisanych np. w 3D Studio Max oraz nakładania filtrów na warstwy bez konieczności rastrowania. Ponadto CS3 posiada dwa nowe narzędzia, Quick Selection i Refine Edge, pozwalające szybko i z dużą precyzją tworzyć i korygować selekcję.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Adobe Photoshop CC 2015.5.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Expression Blend 4.0

Expression Blend to program do tworzenia i edycji zaawansowanej zawartości graficznej wykorzystywanych na stronach internetowych - trójwymiarowych animacji, obrazów oraz tekstu.

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 151 Pobierz

XnConvert 1.63 PL

Jest to program do konwersji plików graficznych o bardzo dużych możliwościach. Obsługuje ponad 500 formatów umożliwiając m.in. zmianę rozmiarów zdjęć, przycinanie, nakładanie tekstu i znaków wodnych, stosowanie różnych filtrów, efektów oraz wiele więcej. Program pozwala na pracę zarówno z pojedynczymi plikami, jak również całymi ich zbiorami. Poza łatwością obsługi charakteryzuje się także szybkością działania i wsparciem dla metody \"przeciągnij-i-upuść\", znacznie ułatwiającej pracę z większymi ilościami obrazów. Po uruchomieniu użytkownik przejść musi przez 3 proste etapy, w których kolejno wczytuje pliki do modyfikacji, wybiera funkcje, które zostaną dla nich zastosowane i wskazuje lokalizacje, gdzie XnConvert zapisze wyjściową grafikę.

Dodane 10.02.2014 | Pobrań: 92 Pobierz

FireAlpaca 1.0.50

FireAlpaca to bezpłatny i zarazem bardzo prosty w obsłudze edytor graficzny do rysowania i modyfikowania zdjęć na komputerze. Program posiada świetny zestaw narzędzi i funkcji do tworzenia rysunku lub przeprowadzania edycji dowolnej fotografii. Interfejs programu jest czytelny i w pełni konfigurowalny. Użytkownicy mogą swobodnie dodawać oraz ustawiać poszczególne okna z narzędziami na głównym ekranie programu. FireAlpaca pozwala pracować na warstwach. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do specjalnego panelu z różnymi warstwami, identycznego z jakim mamy do czynienia w najpopularniejszym obecnie narzędziu graficznym – Adobe Photoshop. W programie znajdziemy również wbudowany nawigator do wykonywania prostych czynności na pliku graficznym (pomniejszanie, powiększanie i obracanie w dowolnym kierunku).

Dodane 10.05.2014 | Pobrań: 182 Pobierz

TSR Watermark Image 3.4.3.2 PL

TSR Watermark Image - małe narzędzie graficzne, przeznaczone do zabezpieczania grafiki publikowanej w Internecie przed kopiowaniem. Aplikacja potrafi nanieś na zdjęcia znaki wodne w postaci tekstu lub dowolnego obrazu, a także zmodyfikujemy podstawowe właściwości plików graficznych. Aplikacja daje możliwość wygodnej pracy z pojedynczymi plikami graficznymi lub całymi ich zbiorami.

Dodane 09.04.2015 | Pobrań: 101 Pobierz