Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

Adobe Photoshop CC 2015.5.1 PL

Wersja: CC 2015.5.1
Kategoria: Grafika
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1 270,90 MB
Pobrań: 3660
Dodany: 09.08.2016
Adobe Photoshop
Opis: Adobe Photoshop CC 2015.5.1 PL
Adobe Photoshop CS6 to najnowsza i najlepsza wersja profesjonalnego programu przeznaczonego do edycji grafiki rastrowej. Photoshop to program, który posiada ogromną ilość opcji ułatwiającą pracę wśród, których znajdziemy m. in. przeglądarkę plików Adobe Bridge, narzędzie \\\\\\\\\\\\\\\"Punkt zbiegu\\\\\\\\\\\\\\\" pozwalające utworzyć własną siatkę perspektywy, technologię \\\\\\\\\\\\\\\"Obiekty inteligentne\\\\\\\\\\\\\\\" (odwracalne skalowanie, obracanie i zniekształcanie warstw), funkcję \\\\\\\\\\\\\\\"Wypaczania obrazków\\\\\\\\\\\\\\\" w obszarze roboczym czy narzędzie przeznaczone do redukcji szumu poprawiające jakość zdjęć. Photoshop umożliwia pracę na wielu warstwach z wykorzystaniem inteligentnych linii pomocniczych. Najnowsza wersja Adobe Photoshop CS3 posiada możliwość importowania, obracania, teksturowania modeli 3d zapisanych np. w 3D Studio Max oraz nakładania filtrów na warstwy bez konieczności rastrowania. Ponadto CS3 posiada dwa nowe narzędzia, Quick Selection i Refine Edge, pozwalające szybko i z dużą precyzją tworzyć i korygować selekcję.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Adobe Photoshop CC 2015.5.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Musemage 1.9.5.5235

Musemage świetne narzędzie do tworzenia grafiki rastrowej oraz edycji zdjęć cyfrowych. Umożliwia funkcjonalność, której nie powstydzili by się liderzy wśród oprogramowania graficznego. Aplikacja posiada przyjazny początkującym użytkownikom interfejs i największą zaletą tuż obok bogatej funkcjonalności jest pełne wsparcie dla przetwarzania grafiki przy użyciu GPU. Musemage posiada zestaw niezbędnych narzędzi do tworzenia obrazów rastrowych - ołówek, gumka, pędzle, gradienty i wiele innych. Nie zabrakło w nim również bardziej zaawansowanych mechanizmów.

Dodane 19.02.2013 | Pobrań: 61 Pobierz

Vextractor 6.61

Vextractor to świetny program graficzny służący do transformacji obrazów rastrowych do wektorowych za pomocą metody budowania linii. Program może okazać się bardzo przydatny podczas transformacji schematów, logotypów, map, projektów do formatu wektorowego. Aplikacja działa z wieloma formatami (BMP, GIF, TIFF, JPEG, PCX i TGA). Po dokonaniu konwersji obraz można zapisać do jednego z formatów: DXF, DXB, WMF, EMF, itd.

Dodane 06.05.2015 | Pobrań: 36 Pobierz

cPicture 3.4.4

cPicture to świetna i banalna w obsłusze aplikacja przeznaczona do edycji plików graficznych. Narzędzia nie musimy instalować na dysku komputera. Dzięki tej aplikacji szybko przytniemy obraz czy obrócimy go nie tracąc nic z jakości. Wszystkie dane na temat pliku takie jak data wykonania zostaną zachowane. Co ciekawe, program umożliwia również odtwarzanie video. cPicture pozwoli także usunąć efekt czerwonych oczu oraz edytować pliki RAW.

Dodane 16.11.2014 | Pobrań: 42 Pobierz

iResizer 2.5 PL

iResizer jest ciekawą aplikacją graficzną do zmiany rozmiaru zdjęć, które wyposażone zostało w inteligentny mechanizm skalowania. Daje możliwość zmiany rozmiaru grafiki bez zniekształceń i przycinania jej zawartości. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, a jego duże możliwości edycyjne zawdzięczać należy funkcji maskowania. Pozwala ona użytkownikowi definiować istotne obiekty na zdjęciu (maska w kolorze zielonym), które chcielibyśmy, aby podczas skalowania nie zostały zdeformowane lub obszary przeznaczone do usunięcia (maska w kolorze czerwonym). iResizer z powodzeniem wykorzystany może być nie tyle do zmiany rozmiaru zdjęć, co również do usuwania z nich zbędnych obiektów, zmniejszania przestrzeni pomiędzy nimi itp. Wśród obsługiwanych formatów graficznych znajdziemy JPG, JPEG, BMP, PNG, TIF oraz TIFF.

Dodane 08.06.2014 | Pobrań: 107 Pobierz