Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Adobe Reader X 11.0.16 PL

Wersja: 11.0.16
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 37.16 MB
Pobrań: 1792
Dodany: 11.05.2016
Adobe Reader X
Opis: Adobe Reader X 11.0.16 PL
Adobe Reader to darmowa i zdecydowanie najpopularniejsza przeglądarka dokumentów zapisanych w bardzo popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Adobe Reader jest w języku Polskim, obsługa tej aplikacji dla nikogo nie powinna być problemem. Dokumenty w formacie PDF zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z asortymentami czcionek, kolorów, grafiki. Format i wygląd pozostanie nienaruszony bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny. To, co wyróżnia ją spośród poprzednich wersji to dodana obsługa multimediów, przede wszystkim formatu Flash. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie filmów i animacji umieszczonych w plikach PDF. Ponadto poradzono sobie z wolnym działaniem, na które narzekali użytkownicy. Nowy Adobe Reader działa wyraźnie szybciej. Dodano także wsparcie dla cyfrowych sygnatur oraz 256-bitowego szyfrowania AES.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Adobe Reader X 11.0.16 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Master Commander 1.2.787.1 PL

Master Commander jest bardzo dobrym i w dodatku darmowych menadżerem plików. Program posiada dwupanelowy układ wyświetlania plików w formie listy plików lub drzewa (jak również dowolnej ich kombinacji), wspiera podstawowe operacje na plikach i folderach (kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy), posiada wbudowanego klienta FTP itp. Ponadto autor wzbogacił Master Commandera o zintegrowaną obsługę archiwów: ZIP, TAR, GZIP, TGZ, BZIP2, RAR (przeglądanie, kompresja z udziałem zewnętrznego kompresora WinRAR), 7ZIP (kompresja i dekompresja z udziałem kompresora 7-ZIP) z funkcją swobodnego przeglądania zawartości, kopiowania i przeglądania wskazanych plików.

Dodane 18.06.2014 | Pobrań: 86 Pobierz

ReSharper 8.0

ReSharper - jedno z lepszych narzędzi dla programistów, które w znaczny sposób rozszerza możliwości środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio i w ten sposób ułatwia oraz przyspiesza tworzenie bądź refaktoryzację kodu. Program pozwala także między innymi jednym kliknięciem refaktoryzować i przenosić duże fragmenty kodu, a także kompiluje pisany kod \"na żywo\" od razu wyłapując ewentualne błędy. Funkcje ReSharpera możemy także podzielić na kilkanaście modułów.

Dodane 11.08.2013 | Pobrań: 60 Pobierz

Microsoft IPsec Diagnostic Tool 1.0

Jest aplikacją za pomocą której zidentyfikujemy standardowe problem w konfiguracji sieci, kiedy wykryty zostanie jakiś problem program zasugeruje nam odpowiednie kroki zaradcze. IPsec Diagnostic Tool tworzy między innymi diagnostykę polis IPsec i logów dotyczących IPsec po to aby określić podłoża potencjalnych problemów z IPsec. Mało tego, analizuje również trace połączeń VPN, aktywność klienta NAP, Windows Firewall, aktualizacje GPO jak i zdarzenia związane z systemem oraz komponentami które odpowiadają za obsługę sieci bezprzewodowych. Raport tworzony jest na podstawie logów zebranych w fazie analitycznej pozwala - jak zapewnia Microsoft - zdiagnozować wszelkie problemy z siecią.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 114 Pobierz

GeoGebra 5.0.104.0 PL

Darmowy program dla uczniów szkół podstawowych, średnich oraz studentów. Łączy ono w sobie szereg narzędzi pomocnych w opanowaniu takich zagadnień jak geometria, algebra czy analiza matematyczna. Program z racji łatwej obsługi i sporych możliwości doskonale nadaje się jako narzędzie do wspomagania nauki zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie matematyki, jak również studentów czy prowadzących zajęcia. Oferowana funkcjonalność pozwala m.in. rysować wykresy dla wskazanych funkcji liniowych i kwadratowych, liczyć pole powierzchni figur w układzie współrzędnych, obliczać kąt pomiędzy prostymi lub punktami, wyznaczać punkty przecięcia wykresów dwóch funkcji, przesuwać obiekt o dany wektor, obracać o zadany kąt, wyliczać odległości itp. Wszelakie wprowadzone do GeoGebry obiekty wyświetlane mogą być w 3 reprezentacjach - graficznej, algebraicznej i komórkach arkusza kalkulacyjnego. Wszystkie one są ze sobą dynamicznie połączone, co pozwala na automatyczną aktualizację danych we

Dodane 04.05.2015 | Pobrań: 111 Pobierz