Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Adobe Reader X 11.0.16 PL

Wersja: 11.0.16
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 37.16 MB
Pobrań: 1774
Dodany: 11.05.2016
Adobe Reader X
Opis: Adobe Reader X 11.0.16 PL
Adobe Reader to darmowa i zdecydowanie najpopularniejsza przeglądarka dokumentów zapisanych w bardzo popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Adobe Reader jest w języku Polskim, obsługa tej aplikacji dla nikogo nie powinna być problemem. Dokumenty w formacie PDF zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z asortymentami czcionek, kolorów, grafiki. Format i wygląd pozostanie nienaruszony bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny. To, co wyróżnia ją spośród poprzednich wersji to dodana obsługa multimediów, przede wszystkim formatu Flash. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie filmów i animacji umieszczonych w plikach PDF. Ponadto poradzono sobie z wolnym działaniem, na które narzekali użytkownicy. Nowy Adobe Reader działa wyraźnie szybciej. Dodano także wsparcie dla cyfrowych sygnatur oraz 256-bitowego szyfrowania AES.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Adobe Reader X 11.0.16 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Simple Port Forwarding 3.2.3 PL

Jest bezpłatnym programem służącym do przekierowania portów na routerze. Administrowanie portami dzięki SPF jest bardzo szybko i łatwe. Simple Port Forwarding jest idealną odskocznią od tradycyjnych paneli kontrolnych, które w większości routerów osiągalne są z poziomu przeglądarki internetowej. Daje on możliwość bardzo łatwego przekierowywania portów dla różnych gier, programów i serwerów. Ustawienia programu ograniczają się do wybrania z listy model routera, podania nazwy użytkownika, hasła dostępu oraz portu, na którym dostępny jest panel. Po tym wszystkim Simple Port Forwarding będzie monitorował wszystkie przekierowane porty, umożliwjając także na ustalanie kolejnych przekierowań, ich usuwanie oraz modyfikowanie. W przypadku dodawania nowej pozycji użytkownik musi podać jej nazwę, typ wykorzystywanego protokołu (TCP, UDP lub TCP/UDP), a także numery portów.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 81 Pobierz

Evernote 5.3.1.3363 PL

Evernote to bezpłatne narzędzie służące do gromadzenia wszelakiego rodzaju istotnych dla użytkownika danych, dostępne dla systemów Windows i MacOS X, a także urządzeń iPhone/iPod Touch, Blackberry oraz innych pracujących na platformie Android. Program umożliwia przechowywanie niemalże dowolnych plików, a wbudowane w nim funkcje pozwalają na proste tworzenie nowych dokumentów w postaci m.in. notatek tekstowych, zapisków (tworzonych za pośrednictwem myszki), zrzutów ekranowych i wielu innych. Wszelakie wprowadzone przez użytkownika elementy zapisywane są komputerze, ale również na koncie internetowym (wymagana bezpłatna rejestracja) przez co dostępne są one z dowolnego miejsca na świecie. Dużą zaletą Evernote jest nie tylko proste gromadzenie danych, na uwagę zasługuje także łatwy dostęp do nich - program daje możliwość komentowania, opisywania oraz tagowania każdego z wprowadzonych elementów, a sam przyczynia się do ich analizy i indeksowania, jeszcze przed synchronizacją z odpowiednikami przechowywanymi w Internecie. Program integruje się z przeglądarką internetową i klientem poczty e-mail oraz umożliwia import danych z programu MS OneNote 2007 oraz eksport do formatu html, mht i swojego własnego enex.

Dodane 16.04.2014 | Pobrań: 240 Pobierz

Kodu Game Lab 1.4.27.0 PL

Kodu Game Lab jest jednym z najlepszych narzędzi do tworzenia efektownych gier 3D, które możemy odtworzyć a na komputerze lub konsoli Xbox. Nie wymaga ono od użytkownika jakiejkolwiek wiedzy programistycznej, czy też wykorzystania skomplikowanych bibliotek graficznych, a całość obsługiwana może być jedynie przy użyciu myszki. Oprogramowanie charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, która z pewnością nie przysporzy problemów podczas zabawy nawet najmłodszym użytkownikom. Na każdym etapie program oferuje szereg porad i wskazówek, a także prostych tutoriali, pomagających zrozumieć sposób jego działania. Co więcej, każda mini-gra oferowana w ramach wspomnianych tutoriali może zostać przez użytkownika edytowana, dzięki czemu może on podejrzeć sposób realizacji konkretnych operacji i wykorzystać go we własnym projekcie. Zaletą narzędzia jest przyjazny, dopracowany oraz dostępny w polskiej wersji językowej interfejs graficzny. Projektując swoją grę zaczynamy od kreowania świata, w którym będzie się ona toczyć. Kodu Game Lab pozwala szybko i wygodnie edytować podłoże, podnosić i obniżać teren, dodawać wodę i ustalać jej poziom, a także nanosić na projekt najróżniejsze obiekty - m.in. drzewa, owoce, monety, statki, samoloty, chmury, kamienie oraz wiele innych. Dla większości z nich program przewiduje zestaw predefiniowanych dźwięków. Narzędzie oferuje również możliwość tworzenia ścieżek, po których np. przemieszczać się będą ulokowane w projekcie obiekty.

Dodane 13.04.2014 | Pobrań: 236 Pobierz

Istrib 1.0

Istrib jest darmowym programem do nauki słówek. Jego najważniejsze cechy to: -możliwość dodawania obrazków, co wspomaga efekywność nauki poprzez skojarzenia, -wymowa, możliwość dodawania wlasnych plików z nagraniami, -algorytm nauki samodostosowujący sie do tempa nauki każdego użytkownika. Program analizuje odpowiedzi, od stopnia znajomości danego słowa zależy kiedy pojawi sie ono następnym razem podczas lekcji, -rejestracja postępów w nauce, statystyki, -przejrzysty i intuicyjny modul lekcji oraz dodawania słów i obrazków. Struktura Istrib pozwala na szerokie zastosowanie (do nauki różnych przedmiotów), wystarczy stworzyc bazę danych dla wybranego przedmiotu lub skorzystac z już utworzonej przez innego użytkownika. W zestawieniu z innymi darmowymi programami Istrib wyróżnia bardzo ladna grafika. Program napisany jest w najnowszej technologii Microsoft SilverLight. Istrib pozwala trwale zapamietać dużą liczbę nowych słów, uczy sie razem z użytkownikiem, zapobiegając ulatnianiu sie słów poprzez brak kontaktu z żywym językiem, polecany jest na wszystkich poziomach nauki.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 222 Pobierz