Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Adobe Reader X 11.0.16 PL

Wersja: 11.0.16
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 37.16 MB
Pobrań: 1804
Dodany: 11.05.2016
Adobe Reader X
Opis: Adobe Reader X 11.0.16 PL
Adobe Reader to darmowa i zdecydowanie najpopularniejsza przeglądarka dokumentów zapisanych w bardzo popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Adobe Reader jest w języku Polskim, obsługa tej aplikacji dla nikogo nie powinna być problemem. Dokumenty w formacie PDF zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z asortymentami czcionek, kolorów, grafiki. Format i wygląd pozostanie nienaruszony bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny. To, co wyróżnia ją spośród poprzednich wersji to dodana obsługa multimediów, przede wszystkim formatu Flash. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie filmów i animacji umieszczonych w plikach PDF. Ponadto poradzono sobie z wolnym działaniem, na które narzekali użytkownicy. Nowy Adobe Reader działa wyraźnie szybciej. Dodano także wsparcie dla cyfrowych sygnatur oraz 256-bitowego szyfrowania AES.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Adobe Reader X 11.0.16 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RWEverything 1.6.7

RWEverything to dość mocno zaawansowany program umożliwiający modyfikowanie ustawień sprzętu zainstalowanego w komputerze. Posiada czytelnie zaprojektowanym interfejsem, który daje szybki dostęp do wielu elementów jak PCI-E, pamięć, DIMM SPD, SMBus, Kontrolery zagnieżdżone, SMBIOS, Tabela konfiguracji MP, EDID i wielu innych. Aplikacja skierowana jest do zaawansowanych użytkowników, zwłaszcza profesjonalistów którzy pracują nad firmware, diagnostów czy testerów, potrzebujących programu, który da natychmiastowy dostęp do analizy najbardziej zaawansowanych aspektów pracy sprzętu.

Dodane 13.03.2015 | Pobrań: 104 Pobierz

Matrix Calculator Pro 5.4

Matrix Calculator Pro to mała aplikacja przydatna podczas nauki macierzy, które są istotnym zagadnieniem algebry liniowej. Program okazuje się niezwykle użyteczny podczas wykonywania zarówno prostych jak i bardziej skomplikowanych działań na macierzach kwadratowych. Do jego zadań należy m.in. wyznaczanie sumy, różnicy, iloczynu i ilorazu dwóch macierzy, minimalnych/maksymalnych elementów, a także macierzy transponowanych, odwrotnych, dopełnień, wyznaczników, rzędów itp. Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się do podania poszczególnych elementów macierzy. Rezultaty pracy zapisane mogą zostać w postaci pliku o formacie txt i rtf.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 116 Pobierz

Weave Sync 1.2.3

Mozilla Weave Sync to rozszerzenie przeznaczone dla użytkowników Firefoksa, które umożliwia synchronizację ustawień przeglądarki z innymi komputerami, telefonem czy urządzeniami przenośnymi. Rozszerzenie pozwala na synchronizację zakładek, historii przeglądania, używanych haseł i loginów (oprócz hasła głównego), a nawet otwartych kart. Weave zapamiętuje do 25 otwartych w ostatnim czasie kart. Użytkownik może wybierać, które z ustawień mają być synchronizowane między urządzeniami. Dodatkowo w wersji 1.0 została rozbudowana historia synchronizacji z serwerem. Weave szyfruje przesyłane informacje, co ma zapobiec dostaniu się ich w niepowołane ręce. W obecnej wersji brakuje jeszcze synchronizacji dodatków do Firefoksa. Oznacza to, że użytkownik aby korzystać z tych samych rozszerzeń w telefonie czy komputerze musi je samodzielnie zainstalować.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 147 Pobierz

EassosRecovery Free 3.7.1

EassosRecovery Free to super program do odzyskiwania utraconych danych na komputerze. Aplikacja charakteryzuje łatwą obsługą i wysoką skutecznością podczas odzyskiwania utraconych plików. EassosRecovery Free wspiera zarówno 32 jak i 64-bitowe systemy operacyjne, a także przywraca usunięty główny rekord startowy (MBR) oraz obsługuje dyski GPT (GUID Partition Table). Program posiada też wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, zawierający wbudowany kreator, który poprowadzi nas krok po kroku podczas odzyskiwania danych. Narzędzie ma wbudowany moduł do wyszukiwania i odzyskiwania usuniętych partycji, a także niezbędne narzędzia do przywracania wszystkich plików znajdującej się w danej partycji lub w innej lokacji na dysku twardym komputera.

Dodane 02.03.2014 | Pobrań: 109 Pobierz