Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

AdwCleaner 6.045 PL

Wersja: 6.045
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 3.89 MB
Pobrań: 1568
Dodany: 28.03.2017
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 6.045 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 6.045 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Q-Dir 5.30 PL

Q-Dir to bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze menadżer plików. Aplikacja ta pozwala na szybką konfigurację układu wewnętrznych okien, między którymi można dowolnie przenosić i kopiować pliki oraz katalogi. Aplikacja wspiera znaną z eksplorera technikę „przeciągnij i upuść”, potrafi generować praktyczne listy ze spisem danych zgromadzonych w wybranej lokacji oraz tworzyć skróty do często odwiedzanych miejsc. Q-Dir może pracować w trybie pełnego ekranu z podziałem na dwa, trzy lub cztery okna, ma wgranych kilkanaście zdefiniowanych stylów wizualnych i potrafi wyróżniać określone typy plików kolorami.

Dodane 14.08.2012 | Pobrań: 107 Pobierz

Java SE 6 Runtime Environment (JRE) 25

Środowisko-interpreter nazywany również wirtualną maszyną Java (Java Virtual Machine), umożliwia uruchamianie na komputerze i przeglądarce internetowej tzw. apletów (programów) napisanych w języku Java. W praktyce jest niezbędnym elementem do uruchamiania niektórych programów (np. OpenOffice / StarOffice) oraz np. korzystania z internetowych chatów.Wersja szósta oferuje nowe interfejsy kolekcji (czyli systemy grupowania obiektów), między innymi dwustronną kolejkę z możliwością blokad oraz kolekcję typu Set i listę asocjacyjną, obie z wyszukiwaniem elementów. Programiści tworzący aplikacje sieciowe (także funkcjonujące jako wtyczki w przeglądarkach WWW) mają teraz dostęp do poprawionej obsługi pamięci podręcznej (cache), menedżera pobierania i funkcji kryptograficznych. Dużo nowości znajdziemy także w bibliotekach obsługujących interfejsy graficzne Swing i AWT, grafikę 2D, uproszczono też przygotowywanie zlokalizowanych wersji programów. Archiwa JAR mogą od teraz przechowywać ponad 2 tysiące plików i nosić nazwę dłuższą niż 256 znaków.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 1012 Pobierz

InstallMate 9.45.0.5775

InstallMate świetne narzędzie dla systemu Windows.Dzięki niemu możemy tworzyć można zaawansowane instalatory programów, określać wymagania co do obsługiwanej platformy, a także wymuszać instalację zewnętrznych składników takich jak biblioteki .Net Framework czy środowisko uruchomieniowe JRE. Właściele przygotowali opcje, z pomocą których dodamy do instalatora szczegółowe informacje o instalowanym przy jego użyciu produkcie, wymaganiach systemowych i uprawnieniach użytkowników mogących uruchomić instalator, licencji oprogramowania czy też wyświetlanych na ekranie podczas jego działania komunikatach. Narzędzie daje użytkownikowi pełną kontrolę nad wszystkimi atrybutami instalatora, generowanymi w jego obrębie akcjami oraz zdarzeniami. Posiada możliwość tworzenia w pełni konfigurowalnych, samodzielnych i dostępnych w różnych wersjach językowych instalatorów dla środowiska Windows w wersjach desktopowych oraz serwerowych (32- i 64-bitowych).

Dodane 24.10.2015 | Pobrań: 60 Pobierz

CodeTwo CatMan 3.2 PL

Program umożliwia centralne definiowanie i synchronizację kategorii publicznych pomiędzy wieloma programami Microsoft Outlook. Po zainstalowaniu aplikacji, użytkownicy na różnych komputerach w sieci lokalnej i Internecie mogą posługiwać się wspólną listą kategorii. Program monitoruje zdefiniowany plik zawierający kategorie publiczne i automatycznie dodaje je do Głównej Listy Kategorii użytkowników. Ponadto każdy użytkownik może lokalnie w swoim programie Outlook definiować własne kategorie prywatne, które nie są synchronizowane z kategoriami innych użytkowników. CodeTwo CatMan integruje się z programem Microsoft Outlook i bezpośrednio w nim udostępnia edytor kategorii, w którym wygodnie można edytować kategorie z podziałem na kategorie publiczne i prywatne. CodeTwo CatMan wprowadza pojęcie kategorii publicznych i prywatnych. Kategorie publiczne to te zdefiniowane w zewnętrznym pliku konfiguracyjnym. Kategorie prywatne to te, które użytkownik dodaje lokalnie w programie Outlook. Na liście kategorii Outlook\'a użytkownik widzi zarówno swoje kategorie prywatne jak i kategorie publiczne. Przez cały czas działania Outlook\'a program monitoruje plik z publicznymi kategoriami. Gdy któraś z publicznych kategorii zostaje usunięta, dodana lub zmieniona, zmiana ta zostaje odwzorowana na liście kategorii programu Microsoft Outlook. Ustawiając odpowiednio prawa pisania do pliku z publicznymi kategoriami administrator może zdefiniować, którzy użytkownicy w sieci mogą edytować publiczne kategorie. Uwaga! Program do poprawnej pracy wymaga programu Microsoft Outlook w wersji 98, 2000, 2002 (XP), 2003 lub 2007.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 121 Pobierz