Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

AdwCleaner 6.045 PL

Wersja: 6.045
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 3.89 MB
Pobrań: 1583
Dodany: 28.03.2017
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 6.045 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 6.045 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Axence NetTools 7.5.2.16143 PL

Jest to pełna wersja aplikacji przeznaczonej do administrowania sieciami, niedawno uczyniona całkowicie bezpłatną. W skład programu wchodzi 10 narzędzi pozwalającymi m. in. na skanowanie sieci w poszukiwaniu wszystkich komputerów na niej działających, wy listowanie wszystkich przychodzących i wychodzących połączeń z komputera, skanowanie portów i serwerów (HTTP, POP3, MS SQL, Oracle i 50 innych) oraz narzędzie TCP/IP workshop, które pozwala uzyskać niskopoziomowe połączenie TCP i UDP w celu testowania i wykrywania problemów z serwisami sieciowymi. Oprócz powyższych, aplikacja zwiera także inne popularne narzędzia, takie jak: graficzny Ping, Trace, Lookup, Local info czy Bindwidth. Dodatkowo NetTools Pro umożliwia użytkownikom korzystanie z funkcji: NetWatch do monitorowania dostępności wielu urządzeń w sieci, WinTools do wyświetlania informacji na temat systemu Windows i przeglądarki SNMP.

Dodane 04.07.2014 | Pobrań: 221 Pobierz

Desktop Modify 1.2.1

Desktop Modify - darmowy program do zarządzania ikonami dostępnymi na pulpicie systemowym. Za jego pomocą będziemy mogli dowolnie rozmieszczać poszczególne ikony znajdujące się na pulpicie, modyfikując parametry lokowania względem siebie. W programie jest też fajna funkcja do tworzenia kopii bezpieczeństwa, która pozwoli przywrócić poprzedni wygląd pulpitu systemowego. Użytkownik może ustawić ikony w postaci choinki, zegara, samochodu, schodów, parasolki, a także kilku rodzajów serc, gwiazd, spirali, krzyży oraz innych dość nietypowych kształtów.

Dodane 14.12.2012 | Pobrań: 75 Pobierz

MWSnap 3.0.0.74 PL

Bardzo wygodny program przeznaczony do robienia zrzutów ekranowych. Umożliwia zrzucanie zarówno całego pulpitu jak również wybranych okien, a także określonych obszarów. Efekty możemy przeglądać w oknie programu korzystając z podstawowych narzędzi jak choćby lupa czy linijka. Do programu możemy wprowadzać również zawartość systemowego schowka. Efekt naszej pracy można wydrukować (także automatycznie) oraz wyeksportować do podstawowych formatów graficznych (bmp, jpg, png, gif, tiff) regulując głębie kolorów.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 133 Pobierz

Total Commander 8.51 PL

Total Commander to najlepszy program do zarządzania plikami, a także doskonały klient FTP. Aplikacja ta opiera się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych... Wersja 7 zawiera bardzo dużo ulepszeń, m. in. związanych z interfejsem, rozbudowane wyszukiwanie, a także zakładki z Ulubionymi.

Dodane 23.04.2014 | Pobrań: 504 Pobierz