Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

AdwCleaner 6.045 PL

Wersja: 6.045
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 3.89 MB
Pobrań: 1585
Dodany: 28.03.2017
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 6.045 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 6.045 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

UltraEdit 21.20.1004

UltraEdit to zaawansowany i oferujący dużą liczbę przydatnych funkcji edytor stworzony głównie z myślą o programistach. Umożliwia pracę w trybie tekstowym, szesnastkowym i HTML, oferując przy tym wsparcie dla najpopularniejszych języków programowania (C/C++, Java, C#, PHP, Perl, Fortan, HTML, JavaScript). Program obsługuje duże pliki (nawet powyżej 4 GB), posiada w pełni konfiguralne mapowanie klawiatury, kolorowanie i podświetlanie składni, moduł sprawdzania pisowni, a także przydatny pasek wyszukiwarek (Google, Yahoo, Wikipedia, PHP.net, cplusplus.com). Ponadto UltraEdit oferuje wbudowany manager i edytor XML oraz klienta FTP – wspierającego protokoły SFTP, FTPS, serwery Proxy i SSL.

Dodane 23.07.2014 | Pobrań: 149 Pobierz

Weezo 3.0.0 PL

Weezo to aplikacja P2P przekształcająca domowy komputer w serwer sieciowy udostępniający takie zasoby jak zdjęcia, filmy, strumienie audio czy wideo, również z kamery internetowej. Aplikacja pozwala m. in. na tworzenie grup użytkowników dla rożnych grup ludzi (rodzina, znajomi, przyjaciel itp.), którym chcemy udostępnić nasze zasoby; dodawanie znajomych do listy kontaktów Weezo (prowadzenie rozmów, sprawdzanie dostępności w Internecie); wybieranie zasobów do udostępnienia publicznego lub dla określonych grup osób i znacznie więcej. Weezo z powodzeniem można wykorzystywać również jako czytnik kanałów RSS czy serwer udostępniający stronę WWW. Kolejną dużą zaletą Weezo są możliwości konfiguracyjne i administracja programem z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Dodane 04.11.2011 | Pobrań: 124 Pobierz

Uget 1.6.2

Uget to całkowicie darmowy, wieloplatformowy akcelerator pobierania plików. Program umożliwia pobieranie plików udostępnianych między innymi za pomocą protokołów HTTP i FTP. Posiada wszystkie możliwości jakie znaleźć można w tego typu programach, w tym wznawianie pobierania po przerwanych lub błędnych połączeniach, monitorowanie schowka, logowanie, wsparcie dla proxy, tworzenie kategorii pobieranych plików, ich seryjne pobieranie i kolejkowanie. Charakterystyczną funkcją programu jest możliwość importu plików do pobrania z dokumentów HTML oraz obsługa z linii poleceń. Od niedawna integruje się także z przeglądarką Firefox poprzez rozszerzenie FlashGot.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 140 Pobierz

Cloudevo 2.2.1

Cloudevo to darmowe narzędzie do efektywnego zarządzania wieloma usługami oferującymi przechowywanie plików w chmurze. Dzięki niemu mamy dostęp do wszystkich chmur bezpośrednio z jednego miejsca. Obsługa programu jest niezwykle intuicyjna, bowiem wystarczy stworzyć listę kont do poszczególnych usług. Z poziomu okna głównego uzyskujemy dostęp do podglądu stopnia wykorzystania miejsca na wirtualnym dysku. Cloudevo tworzy folder przeznaczony do gromadzenia plików, które mają być synchronizowane. Zasada działania jest zatem identyczna jak w przypadku One Drive czy innych dysków. Warto również wspomnieć o mechanizmie szyfrowania wszystkich przechowywanych danych. Do tego celu wykorzystywany jest zaawansowany algorytm AES-256 bit.

Dodane 11.05.2017 | Pobrań: 18 Pobierz