Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13532]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10045]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6237]

Anomic FTP Server 0.97 PL

Wersja: 0.97
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 0,10 MB
Pobrań: 141
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: Anomic FTP Server 0.97 PL


AnomicFTPD jest bezpłatnym serwerem FTP stworzonym w języku JAVA. Aplikacja radzi sobie z obsługiwaniem prawie wszystkich komend RFC959 tych w trybie active i passive. Ponadto narzędzie zostało zaopatrzone w wbudowany moduł Firewall umożliwiający na zdefiniowanie adresów IP jakie mają mieć dostęp do postawionego serwera. AnomicFTPD można obsługiwać zarówno z poziomu konsoli jak i graficznego interfejsu.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anomic FTP Server 0.97 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SiSoftware Sandra Lite 2014 20.28

SiSoftware Sandra Lite to świetne narzędzie. Aplikacja posiada w sobie moduły podające użytkownikowi szczegółowe informacje dotyczące sprzętu na jakim pracuje oraz oprogramowania. Szczegółowe wiadomości na temat procesora, BIOSu, magistrali PCI i AGP, karty Video, sterowników DirectX, klawiatury, myszki, karty dźwiękowej, drukarki, pamięci, fontów systemowych, portów, procesów podawane są w przejrzystej formie. Raporty są zapisywane do plików SMS, HTML, RPT, XML i TXT. SiSoft Sandra posiada system inteligentnych podpowiedzi uzupełnianych testami wydajności, umożliwiającymi optymalną skonfigurowanie systemu pod kątem szybkości pracy procesora, multimediów (rozszerzenia MMX, 3D Now! oraz SSE), napędów CD/DVD oraz pamięci.

Dodane 12.04.2014 | Pobrań: 81 Pobierz

BitBank 4.3.8.12574 PL

BitBank jest programem, który pozwala archiwizować cenne dla użytkownika dane na zewnętrznych serwerach. Takie rozwiązanie zapobiega skutkom nieprzewidzianej utraty danych spowodowanych awarią, działalnością wirusa lub kradzieżą komputera. Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do wskazania danych, które uwzględniane zostaną podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa oraz ustalenia terminów kiedy będą tworzone. BitBank po uruchomieniu i skonfigurowaniu widoczny jest w postaci ikonki w obszarze powiadomień, skąd też wykonuje automatyczne archiwizacje zgodnie z harmonogramem, nie przeszkadzając użytkownikowi w żaden sposób w jego pracy.

Dodane 13.06.2014 | Pobrań: 115 Pobierz

TCPView 3.04

Jest łatwym a zarazem bardzo użytecznym administratorom, aplikacja umożliwia nam monitorowanie procesów bazujących na połączeniu za pomocą protokołów TCP lub UDP. Program został wymyślony przez Mark’a Russinovich z Sysinternals, który słynie z wielu świetnych narzędzi systemowych. TCPView emituje nam listę wszystkich procesów łączących się za pomocą protokołów TCP lub UDP wraz z nazwą aplikacji, rodzajem protokołu, adresem lokalnym (wraz z portem), adresem zdalnym i aktualnym stanem. Narzędzie daje możliwość zamakania połączeń wskazanych procesów lub nawet wyłączenie ich samych. Listę możemy w dowolnejchwili zapisać do pliku tekstowego.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 133 Pobierz

Free Zune Video Converter 1.1 PL

Free Zune Video Converter to aplikacja która zezwala nam na konwersję w większości wybranych plików video do jednego z formatów czytanych przez odtwarzacz Microsoft Zune. Formatem wyjściowym mogą być: WMV, MP4, MP3, WMA lub M4A (AAC). Konwertowaniu możemy poddać cały plik albo tylko dany fragment. Profesjonalni użytkownicy znajdą w nim masę funkcji dających możliwość dostosowania parametrów kodowania do własnych potrzeb. Ustawienia kodowania użytkownik może zachować do pliku INI oraz wczytać w dowolnym momencie. Aby wykonać podstawowa funkcje musimy tylko przeciągnąć plik video na okno programu, wybrać z listy właściwy profil i nacisnąć przycisk Konwertuj. Jeśli jakość obrazu jest zbyt słaba, zwiększ bitrate video i powtórz konwersję.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 329 Pobierz