Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Anomic FTP Server 0.97 PL

Wersja: 0.97
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 0,10 MB
Pobrań: 149
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: Anomic FTP Server 0.97 PL


AnomicFTPD jest bezpłatnym serwerem FTP stworzonym w języku JAVA. Aplikacja radzi sobie z obsługiwaniem prawie wszystkich komend RFC959 tych w trybie active i passive. Ponadto narzędzie zostało zaopatrzone w wbudowany moduł Firewall umożliwiający na zdefiniowanie adresów IP jakie mają mieć dostęp do postawionego serwera. AnomicFTPD można obsługiwać zarówno z poziomu konsoli jak i graficznego interfejsu.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anomic FTP Server 0.97 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

phpDesigner 7.2.5 PL

phpDesigner jest gigantycznym środowiskiem programistycznym PHP, oraz edytorem HTML, CSS i JavaScript dla ojców stron internetowych. Aplikacja daje nam masę ciekawych funkcji w tym również pomocnych programistom stawiających pierwsze kroki w PHP - podpowiadanie kodu, auto-uzupełnienie, inteligentne podświetlanie oraz kolorowanie składni czy też zintegrowany manual. Ponadto aplikacja ma do zaoferowania wsparcie dla niemalże wszystkich frameworków PHP i najpopularniejszych JS (jQuery, Ext JS, YUI, Dojo, MooTools, Prototype), umożliwiając analizę i debugowanie tworzonych projektów (Xdebug), ich podgląd w znanych przeglądarkach: IE, Firefox, Opera, Safari oraz Netscape, sprawdzanie składni kodu w czasie rzeczywistym i znacznie więcej.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 124 Pobierz

BonAView 1.7.0

BonAView - świetny program graficzny, łączący w sobie aplikacje do zarządzania i przeglądania zdjęć cyfrowych. Umożliwia ono wygodnie porządkować fotografie, dokonywać ich podstawowej obróbki oraz przeglądać w trybie 3D. Jedną z głównych funkcji programu jest moduł odpowiedzialny za organizowanie kolekcji zdjęć. Z jego pomocą użytkownik może łatwo i wygodnie katalogować duże zbiory fotografii, oceniać je oraz tagować.

Dodane 06.07.2013 | Pobrań: 71 Pobierz

Adobe Dreamweaver CS5.5 PL

Dreamweaver CS5,5 jest profesjonalnym narzędziem do projektowania zaawansowanych witryn i aplikacji internetowych. Dreamweaver od wielu lat jest edytorem należącym do ścisłej czołówki, który łączy wizualizację tworzonego projektu wraz ze wsparciem dla technologii ColdFusion, PHP5, ASP, ASP.NET i JSP. To najnowsza wersja umożliwiająca w prosty sposób dodawanie oraz edycję elementów opartych o technologię AJAX dzięki wykorzystaniu platformy Spry. W wersji CS3 wprowadzono integrację z innymi aplikacjami CS3, co umożliwia wygodne przenoszenie plików pomiędzy aplikacjami za pomocą metody kopiuj/wklej, dzięki Adobe Device Central można zobaczyć podgląd projektu na różnego rodzaju urządzeniach.

Dodane 18.05.2011 | Pobrań: 264 Pobierz

CleanMyMac 1.10.2

CleanMyMac to darmowe narzędzie służące do usuwania niepotrzebnych plików z dysków twardych komputerów Mac. Program swoją skuteczność zawdzięcza takim funkcjom jak wyszukiwanie i kasowanie zbędnych wersji językowych zainstalowanych aplikacji, możliwości czyszczenia pamięci podręcznej systemu (w tym aplikacji np. Safari, QuickTime, Quick Look, Adium itp.) oraz opcji kasowania dzienników aplikacji (pliki log). Dodatkowo CleanMyMac został wyposażony w moduł odinstalowywania widżetów, aplikacji oraz uniwersalnych binarek zainstalowanych programów. CleanMyMac pozwala również na usunięcie plików, z którymi występują problemy z skasowaniem.

Dodane 05.12.2011 | Pobrań: 130 Pobierz