Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

Anomic FTP Server 0.97 PL

Wersja: 0.97
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 0,10 MB
Pobrań: 136
Dodany: 22.07.2010
default
Opis: Anomic FTP Server 0.97 PL


AnomicFTPD jest bezpłatnym serwerem FTP stworzonym w języku JAVA. Aplikacja radzi sobie z obsługiwaniem prawie wszystkich komend RFC959 tych w trybie active i passive. Ponadto narzędzie zostało zaopatrzone w wbudowany moduł Firewall umożliwiający na zdefiniowanie adresów IP jakie mają mieć dostęp do postawionego serwera. AnomicFTPD można obsługiwać zarówno z poziomu konsoli jak i graficznego interfejsu.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anomic FTP Server 0.97 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DMG Extractor 1.3.8.0

DMG Extractor to darmowa i nieco ograniczona funkcjonalnie edycja narzędzia przeznaczonego do otwierania i wyodrębniania zawartości plików DMG, ale nie tylko. Narzędzie daje możliwość korzystania z plików obrazu dysku w formacie DMG wykorzystywanych przez komputery z systemem operacyjnym Mac OS bez konieczności ich konwersji do plików ISO lub IMG. Według zapewnień twórców program dobrze radzi sobie z dużymi plikami DMG, których rozmiar przekracza 4 GB. Program umożliwia użytkownikowi możliwość przeglądania, otwierania, podglądu oraz wyodrębniania zawartości wspomnianych obrazów dysku. DMG Extractor potrafi obsługiwać pliki RAW, ZLIB, BZIP2 oraz DMG.

Dodane 09.05.2014 | Pobrań: 175 Pobierz

Synergy+ 1.3.7

To ciekawe, open source\'owe narzędzie pozwalające na łatwe współdzielenie jednej myszki i klawiatury pomiędzy wieloma komputerami, pracującymi pod kontrolą systemów Windows, Linux oraz Mac OS. Program dedykowany jest dla użytkowników posiadających kilka komputerów, na których każde z środowisk operacyjnych korzysta z własnego monitora. Nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń, wszystko co potrzebne jest do poprawnego działania Synergy+ to połączenie sieciowe i odpowiednia konfiguracja aplikacji. Dodatkowo Synergy+ oferuje funkcje, która umożliwia korzystanie ze schowka systemowego (metoda kopiuj/wklej) pomiędzy komputerami, a także tymczasowego blokowania myszki na wybranym ekranie (przydatne np. podczas gier).

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 112 Pobierz

FreeFileSync 5.17 PL

To interesujące narzędzie służące do porównywania i synchronizacji danych, które udostępnione zostało na licencji GNU/GPL dla użytkowników systemów operacyjnych Windows oraz Linux. Aplikacja świetnie sprawdza się w synchronizacją dużej ilości danych, zawierających pliki o rozmiarze ponad 4 GB i bardzo długich nazwach. FreeFileSync obsługuje standard Unicode, oraz umożliwia synchronizację zawartości folderów w sieci. Wszystkie zaimplementowanie w aplikacji algorytmy napisane zostały w C++, z bardzo dużym naciskiem na optymalizację wydajności ich pracy. Łatwość użytkowania i konstrukcja programu nie świadczy o ty że jest on ułomny w wiele opcji, wręcz przeciwnie ma masę pomocnych funkcji. Daje możliwość pracy w aż 4 trybach: 1. Automatycznym-odpowiedzialny za zmiany wykrywania i wdrożenia po obu stronach, 2. Lustrzanym-prawy folder będzie nadpisany zawartością lewego, 3.uaktualnienie-kopiowanie nowych lub zaktualizowanych plików na prawą stronę, i 4. Własny-umożliwiający użytkownikowi zdefiniować własne zasady synchronizacji.

Dodane 02.07.2013 | Pobrań: 93 Pobierz

InstallShield 2011

InstallShield jest uważany na rynku oprogramowań za jeden z lepszych programów stworzonych do kreowania instalatorów. Aplikacja daje możliwość wizualnego kreowania instalatorów za pośrednictwem kreatorów. Prócz standardowych szablonów narzędzie ma do zaoferowania ponadto możliwość kreowania własnych wyglądów oraz funkcjonalności danych okienek. Obsługa skryptów InstallScript daje możliwość deweloperom na realizowanie własnych rozwiązań technologicznych w instalator. Interesującą a zarazem pomocną opcja programu jest debugger, który umożliwia śledzenie każdego elementu instalacji zapewniając szybkie zidentyfikowanie ewentualnie zaistniałych błędów.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 164 Pobierz