Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

AnyDVD & AnyDVD HD 8.0.1.0 PL

Wersja: 8.0.1.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: trial (testowa)
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 11.8 MB
Pobrań: 39
Dodany: 18.05.2016
AnyDVD & AnyDVD HD
Opis: AnyDVD & AnyDVD HD 8.0.1.0 PL
AnyDVD to bardzo intuicyjna, a także przydatna aplikacja do usuwania zabezpieczeń z krążków DVD. Narzędzie doskonale radzi sobie z omijaniem zabezpieczeń CSS znajdujących się na krążkach DVD. Oprócz tego omija kod regionalny z każdego filmu DVD i usuwa analogowe zabezpieczenia przed kopiowanie (Macrovision).

Dzięki programowi możemy też wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmów, usunąć irytujące reklamy czy inne nie potrzebne materiały jak zwiastuny czy spoty reklamowe. AnyDVD kontroluje prędkość odczytu danych DVD, dostosowuje częstotliwość odświeżania monitora dla NTSC i PAL, a także odszyfrowuje dane w locie i bez konieczności zapisywania danych na dysku twardym.

Uwaga!
Licencja pozwala na 21 dni darmowego użytkowania aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AnyDVD & AnyDVD HD 8.0.1.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Mudbox 2011

Mudbox to zaawansowana aplikacja do sculptingu, czyli rzeźbienia form 3D poprzez deformowanie siatki obiektu. Służy do tego szereg narzędzi pozwalających choćby na rozciąganie, przesuwanie, wygładzanie. Oferuje również szereg bardzo zaawansowanych narzędzi takich jak asymetryczny \"mirroring\", czy 3d layers do zarządzania warstwami. Główną jednak zaletą Mudboksa i przewagą nad konkurentami jest niezwykle przyjazny interfejs. Mudbox umożliwia modelowanie naturalną techniką pędzla co jest ewenementem. Program od początku projektowany był przez specjalistów pracujących nad modelowaniem postaci do filmów i gier (Skymatter). Mudbox wykorzystywany był do modelowania przez Weta Digital, firmę odpowiadającą za efekty do filmu King Kong.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 142 Pobierz

CDex 1.80

Jest bardzo popularnym a zarazem skutecznym programem za pomocą którego dokonamy konwersji ścieżki dźwiękowej z płyt CD-Audio do plików muzycznych w formatach MP3, WAV, OGG, VGF, APE jak i innych. Daje nam możliwość również konwertowania nieskompresowanych plików WAV na MP3 i odwrotnie. Pobrane informacje i danym albumie ściąga z bazy CDDB. Ponadto aplikacja posiada funkcje: korekcji dźwięku np. normalizację poziomu głośności, usuwanie trzasków itp. Program wspiera informacje o plikach MP3 (tzw. tagi) w standardzie ID3 V1 i V2, a także umożliwia tworzenie list odtwarzania (playlists) w formatach PLS i M3U.

Dodane 17.04.2016 | Pobrań: 169 Pobierz

TVersity 1.6 Pro

TVersity jest serwerem multimedialnym skierowanym dla systemów operacyjnych Windows XP/2003/Vista. Umożliwia nam streaming między urządzeniami zgodnymi z UPnP w sieci lokalnej. TVersity radzi sobie z obsługuje następujących urządzeń: Sony Playstation 3, XBOX 360 oraz Sony PSP. Serwer samoczynnie wykrywa rodzaj urządzenia i dostosowuje format strumienia do obsługiwanych przez to urządzenia formatów. Dekodowanie materiałów odbywa się za pomocą filtra ffdshow który jest instalowany razem z programem.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 128 Pobierz

Audio Manager 3.10 PL

Audio Manager jest całkowicie darmowym programem przeznaczonym do katalogowania albumów muzycznych. Integruje się z znanymi odtwarzaczami audio takimi jak: foobar2000, WinAmp czy Windows Media Player. Jedyne co musimy zrobić to wybrać album, który mamy zamiar odtworzyć a zostanie on wczytany do wybranego przez nas wcześniej odtwarzacza audio. Aplikacja odczytuje i kataloguje informacje z plików muzycznych we wszystkich popularnych formatach audio. Mało tego Audio Manager ma do zaoferowania możliwość oceniania utworów, oraz tworzenia różnego typu podsumowań.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 138 Pobierz