Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

AnyDVD & AnyDVD HD 8.0.1.0 PL

Wersja: 8.0.1.0
Kategoria: Multimedia
Licencja: trial (testowa)
O/S: Windows XP/Vista/7/8/10
Rozmiar: 11.8 MB
Pobrań: 30
Dodany: 18.05.2016
AnyDVD & AnyDVD HD
Opis: AnyDVD & AnyDVD HD 8.0.1.0 PL
AnyDVD to bardzo intuicyjna, a także przydatna aplikacja do usuwania zabezpieczeń z krążków DVD. Narzędzie doskonale radzi sobie z omijaniem zabezpieczeń CSS znajdujących się na krążkach DVD. Oprócz tego omija kod regionalny z każdego filmu DVD i usuwa analogowe zabezpieczenia przed kopiowanie (Macrovision).

Dzięki programowi możemy też wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmów, usunąć irytujące reklamy czy inne nie potrzebne materiały jak zwiastuny czy spoty reklamowe. AnyDVD kontroluje prędkość odczytu danych DVD, dostosowuje częstotliwość odświeżania monitora dla NTSC i PAL, a także odszyfrowuje dane w locie i bez konieczności zapisywania danych na dysku twardym.

Uwaga!
Licencja pozwala na 21 dni darmowego użytkowania aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AnyDVD & AnyDVD HD 8.0.1.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AviScreen Classic 1.3

Jest darmową alternatywa dla znanego i cenionego programu HyperCam. AviScreen daje nam możliwość rejestrowania tego co dzieje się na wskazanej strefie naszego ekranu do plików video w formacie AVI. Kiedy nagrywamy tylko jakiś obrany przez nas obszar ekranu aplikacja ma do zaoferowania innowacyjną i bardzo użyteczną funkcję \"follow the cursor\" , przy pomocy której możemy przesuwać kursor muszki automatycznie także na obszarze nagrywania. Funckja ta jest bardzo użyteczna kiedy kreujemy prezentację z myślą o publikacji w Internecie . Takie przygotowane pliki cechują się o wiele mniejszymi rozmiar niż kiedy są nagrywane z zawartości całego ekranu. Dużym minusem w porównaniu do HyperCam, AviScreen Classic nie oferuje nagrywania dźwięku, posiada jednak opcję wykonywania zrzutów ekranowych.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 131 Pobierz

Zoom Player Free 9.4.1 PL

Zoom Player najnowsza darmowa wersja bardzo rozbudowanej aplikacji do odtwarzania plików audio i video a także płyt DVD. Zoom Player pracuje w dwóch środowiskach. Pierwsze którym jest Media Mode daje nam możliwość oglądania plików video oraz audio, za pomocą drugiego DVD Mode możemy odtwarzać płyty DVD. Został on wyposażony w wszystkie potrzebne opcje takie jak: odtwarzanie w trybie pełnoekranowym i oknie, wsparcie do odtwarzania na TV, obsługuje różne tryby dekodowania dźwięku, program automatycznie rozpoznaje formaty obrazów 4:3/ 16:9, możemy wybrać domyślny język czy skórkę. Zoom Player obecnie jest wydany w dwóch odmianach: płatnej Professional - umożliwiającej odtwarzanie płyt DVD oraz bezpłatnej Standard - bez odtwarzania DVD.

Dodane 07.10.2014 | Pobrań: 706 Pobierz

Lightworks 11.0.3

Lightworks - bezpłatny i bardzo profesjonalny program umożliwiający nieliniową edycję filmów wideo. Program pozwala pracę na nieograniczonej liczbie ścieżek audio i wideo, oferuje wsparcie dla edycji materiałów nagrywanych z wielu kamer jednocześnie (multicam edit) czy możliwość keyframowania wszystkich wprowadzanych zmian.

Dodane 24.10.2012 | Pobrań: 94 Pobierz

Winamp 5.666 Full PL

Winamp to program którego raczej nie trzeba przedstawić i namawiać do jego użytku. Winamp od wielu lat intensywnie się rozwijał i wzbogacał o nowe możliwości. Z programu który w pierwotnym założeniu miał służyć odtwarzaniu plików audio wyrósł kombajn za pomocą którego bez problemu wypalimy płyty CD, czy też dokonamy ripowania oraz posłuchamy ulubionego radia. Użytkownicy, którzy docenili Winampa z gałęzi 2.x producenci stworzyli specjalną wersja Lite która opiera się na silniku najnowszej wersji odtwarzacz 5.5. Winamp Lite został ogołocony z wielu narzędzi które są dostępne w wersjach rozszerzonych np.: Winamp Toolbar, plugin wizualizacji, obsługa przenośnych urządzeń, dostęp do SHOUTcastów radiowych a oferuje jedynie podstawowe opcje które użytkownicy cenią sobie najbardziej. Odtwarzacz w wersji okrojonej współgra ze skórkami \"Classic Skins\" oraz pluginami dostępnymi dla wersji Winamp 2, dodatkowo autorzy zadbali o to, by nowa wersja obsługiwała również kanał Surround dla plików MP3.

Dodane 26.11.2013 | Pobrań: 313 Pobierz