Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Artlantis Studio 6.5.2.11

Wersja: 6.5.2.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (demo)
O/S: Vista/7/8
Rozmiar: 497 MB
Pobrań: 213
Dodany: 13.02.2017
Artlantis Studio
Opis: Artlantis Studio 6.5.2.11
Artlantis Studio to narzędzie przeznaczone do tworzenia realistycznych wizualizacji 3D budynków, wnętrz itp. Bogata biblioteka shaderów (materiały wraz z teksturami) oraz zarządzanie obiektami i światłami znacząco przyspieszają proces przygotowywania renderingów. Wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych fotoprezentacji nie wymaga żmudnych prób i eksperymentowania z ustawieniami parametrów renderingu. Silnik renderujący pozwala generować dokładny podgląd radiosity modeli 3D w oknie roboczym. Dzięki temu łatwiej przewidzieć wygląd ostatecznego, wysokiej klasy, renderingu końcowego. Funkcja automatycznej zmiany intensywności światła pomiędzy różnymi warunkami oświetlenia (jak np. zmrok, pełne słońce, oświetlenie sztuczne) bez przeprowadzania niepotrzebnych prób i korygowania ustawień.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Artlantis Studio 6.5.2.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MiniLyrics 7.6.48 PL

MiniLyrics - aplikacja, która automatycznie wyszukuje i wyświetla na ekranie tekst odtwarzanych aktualnie przez użytkownika piosenek. Program samoczynnie pobiera z odtwarzanego pliku informacje o wykonawcy i tytule piosenki, wyszukuje jej tekst i wyświetla go na ekranie. Aplikacja daje także możliwość zapisania tekstu na dysku w postaci np. pliku tekstowego. Program świetnie integruje się z niemal wszystkimi najpopularniejszymi odtwarzaczami audio dla systemu Windows. Instalowane wraz z programem pluginy, dają możliwość współpracy z takimi programami jak Winamp, Windows Media Player itp.

Dodane 20.02.2015 | Pobrań: 110 Pobierz

RealPlayer SP 16.0.0.282

Najświeższe wydanie lubianego przez wielu użytkowników programu Real Player stworzonego przez koncern Real Networks, za pomocą którego bez problemu odbierzemy transmisję wideo i audio w rzeczywistym czasie za pośrednictwem Internetu. Aplikacja bazuje na formatach RealAudio i RealVideo które ostatnimi czasy stały się najpopularniejszym wariantem emitowania audycji telewizyjnych i radiowych w Internecie. Aplikacja daje możliwość konwertowania jak i odtwarzania plików video audio masy formatów jak i odtwarzanie płyt DVD, wypalanie płyt CD-Audio bezpośrednio z odtwarzacza oraz posiada wbudowaną przeglądarkę stron WWW.

Dodane 12.12.2012 | Pobrań: 223 Pobierz

Ashampoo Burning Studio 2016 16.0 PL

Ashampoo Burning Studio 10 została stworzona do wypalania wielu rodzajów płyt: CD/DVD/Blu-ray. Za pomocą narzędzia możemy: nagrywać, tworzyć oraz edytować obrazy ISO, BIN i ASHDISK, kasować nośniki wielokrotnego zapisu płytki: CD-RW, DVD-RW, kopiować rożnego rodzaju płyty. Możemy kreować filmy : VideoCD, Video DVD, Video VCD/SVCD, płyty muzyczne : Audio CD, MP3, WMV. Ponadto Ashampoo Burning Studio ma do zaoferowania możliwość tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych które są umieszczone na dysku twardym z opcją ich szyfrowania i kompresowania.

Dodane 14.11.2015 | Pobrań: 229 Pobierz

Video mp3 Extractor 1.8

Darmowa aplikacja służąca do wyodrębnienia ścieżki dźwiękowej z plików video. Mimo że Video mp3 Extractor nie jest w polskojęzycznym interfejsie to jego obsługa jest bardzo prosta i nie przysporzy żadnych kłopotów. To musimy zrobić by cieszyć się ulubioną piosenką z filmu to: wskazać żądany plik video w polu \"Video\" i wybrać lokalizację pliku wynikowego mp3 w polu \"Mp3\". Ponadto możemy korygować parametry Quality oraz Bitrate od których zależy jakość stworzonego pliku dźwiękowego i jego wielkość. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty plików video m.in. AVI, ASF, MOV, MPEG, MP4, WMV.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 151 Pobierz