Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Artlantis Studio 6.5.2.11

Wersja: 6.5.2.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (demo)
O/S: Vista/7/8
Rozmiar: 497 MB
Pobrań: 198
Dodany: 13.02.2017
Artlantis Studio
Opis: Artlantis Studio 6.5.2.11
Artlantis Studio to narzędzie przeznaczone do tworzenia realistycznych wizualizacji 3D budynków, wnętrz itp. Bogata biblioteka shaderów (materiały wraz z teksturami) oraz zarządzanie obiektami i światłami znacząco przyspieszają proces przygotowywania renderingów. Wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych fotoprezentacji nie wymaga żmudnych prób i eksperymentowania z ustawieniami parametrów renderingu. Silnik renderujący pozwala generować dokładny podgląd radiosity modeli 3D w oknie roboczym. Dzięki temu łatwiej przewidzieć wygląd ostatecznego, wysokiej klasy, renderingu końcowego. Funkcja automatycznej zmiany intensywności światła pomiędzy różnymi warunkami oświetlenia (jak np. zmrok, pełne słońce, oświetlenie sztuczne) bez przeprowadzania niepotrzebnych prób i korygowania ustawień.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Artlantis Studio 6.5.2.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Replay Music 6.0

Replay Music - mała aplikacja służąca do przechwytywania dźwięków i muzyki z różnych strumieni audio, które wydobywają się z naszego komputera. Dzięki temu programowi możemy przechwytywać i nagrywać każdy dźwięk i muzykę z dowolnej strony internetowej lub programu w systemie Windows. Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty, a cały proces przechwytywania strumieni audio wykonujemy kilkoma kliknięciami. Wystarczy jeden przycisk a Replay Music automatycznie rozpocznie zgrywanie każdego odtwarzanego w tym czasie dźwięku lub muzyki z komputera. Uwaga! Aplikacja w wersji demo posiada ograniczenie umożliwiające przechwycenie i nagranie maksymalnie 25 utworów.

Dodane 23.11.2013 | Pobrań: 77 Pobierz

SopCast 4,2,0 PL

SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie mecze na żywo, a także filmy i seriale. W aplikacji SopCast wykorzystywana jest technologia Streaming Direct Broadcast System zaczerpniętej z P2P (Peer-to-Peer) sprawia, że stworzenie swojej własnej telewizji i nadawanie kanałów innym użytkownikom społeczności jest proste i możliwe bez posiadania potężnych serwerów i ogromnych przepustowości łączy. Aplikacja posiada bardzo przyjazny interfejs przypominający standardowy komunikator internetowy, umożliwia określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału, pozwala na nadawanie wielu strumieni (asf, wmv, rm, rmvb itp.) i zapętlanie ich w ciągły materiał telewizyjny. Dostępne są również statystyki odnośnie zainteresowania kanałami.

Dodane 27.06.2016 | Pobrań: 13514 Pobierz

ZS4 Video Editor 0.958

ZS4 (ZweiStein) Video Editor jest darmowym programem do edytowania materiałów video oraz kreowania filmów które są połączeniem materiału video, audio z zdjęciami. Głównym wyznacznikiem twórców było wyprodukowanie aplikacji podobnej do edytora grafiki z tym że z rozbudowaną linią czasu. Użytkownik może dodawać nieskończoną ilość ścieżek. Program oferuje nam spory zestaw filtrów i efektów , przez to możemy osiągnąć profesjonalnie wyglądające rezultaty. Materiał źródłowy możemy przechwytywać z różnych urządzeń lub wczytywany z plików, a gotowy projekt można zapisać różnych formatach.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 176 Pobierz

Fresh View 8.39

Fresh View to bezpłatny program, który służy do zarządzania i przeglądania plikami multimedialnymi. Dzięki Fresh View możemy wykonywac różne operacje na plikach począwszy od kopiowania a zakończywszy na odtwarzaniu plików video. Aplikacja obsługuje około 90 formatów plików multimedialnych.

Dodane 05.09.2012 | Pobrań: 176 Pobierz