Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Artlantis Studio 6.5.2.11

Wersja: 6.5.2.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (demo)
O/S: Vista/7/8
Rozmiar: 497 MB
Pobrań: 189
Dodany: 13.02.2017
Artlantis Studio
Opis: Artlantis Studio 6.5.2.11
Artlantis Studio to narzędzie przeznaczone do tworzenia realistycznych wizualizacji 3D budynków, wnętrz itp. Bogata biblioteka shaderów (materiały wraz z teksturami) oraz zarządzanie obiektami i światłami znacząco przyspieszają proces przygotowywania renderingów. Wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych fotoprezentacji nie wymaga żmudnych prób i eksperymentowania z ustawieniami parametrów renderingu. Silnik renderujący pozwala generować dokładny podgląd radiosity modeli 3D w oknie roboczym. Dzięki temu łatwiej przewidzieć wygląd ostatecznego, wysokiej klasy, renderingu końcowego. Funkcja automatycznej zmiany intensywności światła pomiędzy różnymi warunkami oświetlenia (jak np. zmrok, pełne słońce, oświetlenie sztuczne) bez przeprowadzania niepotrzebnych prób i korygowania ustawień.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Artlantis Studio 6.5.2.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DJ Music Mixer 5.5

DJ Music Mixer jest programem, który powinien posiadać każdy DJ. Narzędzie to posiada wiele możliwość kreowania nowego dźwięku oraz modyfikowania i miksowania już istniejącego utworu muzycznego lub innego brzmienia. Program ma także zaawansowany system miksowania, który z całą pewnością przypadnie do gustu nie jednemu Dj`owi. Użytkownicy, którzy skorzystają z pełnej wersji programu otrzymują pełny dostęp do biblioteki multimedialnej oraz możliwości tworzenia własnej playlisty. Ponadto mogą korzystać z narzędzi wspomagających tworzenie i edytowanie dźwięku oraz z dwóch odtwarzaczy multimedialnych znajdujących się na ekranie głównym programu

Dodane 08.12.2014 | Pobrań: 55 Pobierz

MOVAVI VideoSuite 12.3.0 PL

Nowoczesność i łatwość obsługi to najlepsza reklama programu MOVAVI VideoSuite. Aplikacja skierowana jest do fanatyków zabaw materiałami video. MOVAVI VideoSuite tworzą kolejno: DVDPizza- pizzy na nim nie zrobimy ale wypalenie kopii płyty DVD nie powinno stanowić problemu, ConvertMovie- przeznaczony do konwersji filmów DVD do wszelakich formatów video, EnhanceMovie- używamy go kiedy chcemy poprawić jakość filmu, ChiliBurner- służy do nagrywania filmów w formatach: SVCD, VCD i DVD.

Dodane 23.06.2014 | Pobrań: 242 Pobierz

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 134 Pobierz

ALSong 1.9.0.2 PL

ALSong to na pozór zwykły program do odtwarzania plików dźwiękowych takich jak WAV, WMA, APE, FLAC, CD, MP3, OGG, ale to tylko pozory. Program oferuje użytkownikowi możliwość ściągania oraz wyświetlania słów utworów znajdujących się w bazie programu a ta obfituje w przeszło 1 mln tytułów. Dla użytkowników którzy cenią sobą ciekawe i abstrakcyjne skiny ALSong ma do zaproponowania masę zestawień kolorystycznych które możemy dostosowywać do swojego humoru. Ponadto ALSong Live Lyrics MP3 Player daje możliwość ściągania ścieżek MP3 całkowicie za darmo jak i tworzenie albumów muzycznych. A wszystko to obrobione jest w ładny i nowoczesny interfejs

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 127 Pobierz