Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Artlantis Studio 6.5.2.11

Wersja: 6.5.2.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (demo)
O/S: Vista/7/8
Rozmiar: 497 MB
Pobrań: 195
Dodany: 13.02.2017
Artlantis Studio
Opis: Artlantis Studio 6.5.2.11
Artlantis Studio to narzędzie przeznaczone do tworzenia realistycznych wizualizacji 3D budynków, wnętrz itp. Bogata biblioteka shaderów (materiały wraz z teksturami) oraz zarządzanie obiektami i światłami znacząco przyspieszają proces przygotowywania renderingów. Wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych fotoprezentacji nie wymaga żmudnych prób i eksperymentowania z ustawieniami parametrów renderingu. Silnik renderujący pozwala generować dokładny podgląd radiosity modeli 3D w oknie roboczym. Dzięki temu łatwiej przewidzieć wygląd ostatecznego, wysokiej klasy, renderingu końcowego. Funkcja automatycznej zmiany intensywności światła pomiędzy różnymi warunkami oświetlenia (jak np. zmrok, pełne słońce, oświetlenie sztuczne) bez przeprowadzania niepotrzebnych prób i korygowania ustawień.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Artlantis Studio 6.5.2.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

iRadio 1.5.0.516

Ciekawa aplikacja do słuchania internetowych stacji radiowych. iRadio posiada wbudowaną wyszukiwarkę stacji, co powoduje że z łatwością możemy wybrać interesującą nas stację. Dość interesującą funkcją jaką oferuje program jest możliwość nagrywania nadawanego sygnału na dysk twardy komputera, poczym możemy ja nagrać na płytę CD za pomocą oprogramowania do nagrywania np. Nero w wersji 5.1 w postaci plików MP3 lub CD-Audio. Program oferuje także możliwość retransmisji sygnału do innych użytkowników.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 127 Pobierz

ReNamer 6.50

ReNamer jest niewiele ważącym programem stworzonym do zmiany nazw plików na dużą skalę. Aplikacja ma do zaoferowania wszystkie standardowe kroki zmiany nazwy, między innymi dodawanie przedrostków i przyrostków, totalną zmianę nazwy plików, numerowanie, zmianę wielkości znaków i nie tylko. Program umiejętnie radzi sobie z usuwaniem wolnego miejsca, dodawać ciągi liczb, eliminować cyfry i znaki, zmieniać rozszerzenia plików i nie tylko. Mało tego ReNamer rozpoznaje Etykiety Meta, takie jak: ID3v1, ID3v2, EXIF, OLE, potrafi zmieniać nazwy folderów.

Dodane 13.06.2016 | Pobrań: 111 Pobierz

n-Track Studio 7.1 Build 3245

n-Track Studio - rozbudowany i wielofunkcyjny program, który zamieni twój komputer w studio nagraniowe. To narzędzie przeznaczona jest nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale również dla profesjonalnych dj`ów oraz kompozytorów. Program n-Track Studio umożliwia nagrywanie oraz miksowanie różnych dźwięków i muzyki na komputerze. Aplikacja przy użyciu narzędzi i gotowych schematów stworzy utwór muzyczny od podstaw, a także zmodyfikuje muzykę korzystając z profesjonalnego miksera i innych wbudowanych funkcji w programie. Ważne! Wersję testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.

Dodane 23.04.2014 | Pobrań: 173 Pobierz

LAME MP3 encoder 3.98.4

Najświeższe wydanie świetnego, bezpłatnego oraz na chwilę obecnę najszybszego encodera, który współgra z wieloma aplikacjami do kreowania plików. Program został wyposażony w wybór częstotliwości kodowania, trybów: mono, stereo, joint stereo. Dużym plusem jest możliwość kodowania plików WAV w formacie VBR. Engine działa na bazie modelu psycho-akustycznego GPSYCHO który eliminuje błędy zawarte w kodzie źródłowym ISO koderów MP3 oraz polepsza jakość kodowanych plików.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 140 Pobierz