Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13671]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10274]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7064]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6309]

AudioCatalyst 2.1

Wersja: 2.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/NT
Rozmiar: 2,85 MB
Pobrań: 130
Dodany: 16.07.2010
AudioCatalyst
Opis: AudioCatalyst 2.1


Dawniej był najbardziej lubianym programem do wypalania płyt CD Audio oraz plików MP3 bazujący na aplikacji Audiograbber jaki i technologię firmy Xing. Narzędzie zostało zaopatrzone w swój miniplayer, który daje nam możliwość szybkiego zgrywania z płyt CD bezpośrednio do MP3, bardzo duży wybór częstotliwości kodowania oraz przyjazny interfejs. Dużym plusem programu jest bezwątpienia opcja Constant Bitrate- która daje nam możliwość płynnego regulowania jakości pliku - oraz Variable Bitrate który podczas kreowania pliku MP3 dynamicznie reguluje ilości kilobitów na sekundę.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AudioCatalyst 2.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SopCast 4,2,0 PL

SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie mecze na żywo, a także filmy i seriale. W aplikacji SopCast wykorzystywana jest technologia Streaming Direct Broadcast System zaczerpniętej z P2P (Peer-to-Peer) sprawia, że stworzenie swojej własnej telewizji i nadawanie kanałów innym użytkownikom społeczności jest proste i możliwe bez posiadania potężnych serwerów i ogromnych przepustowości łączy. Aplikacja posiada bardzo przyjazny interfejs przypominający standardowy komunikator internetowy, umożliwia określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału, pozwala na nadawanie wielu strumieni (asf, wmv, rm, rmvb itp.) i zapętlanie ich w ciągły materiał telewizyjny. Dostępne są również statystyki odnośnie zainteresowania kanałami.

Dodane 27.06.2016 | Pobrań: 13671 Pobierz

Free CD Ripper 1.9 PL

Free CD Ripper jest w pełni darmowym i szybkim programem, który daje nam możliwość zgrywania muzyki z nośników CD-Audio do plików w formacie MP3, OGG VORBIS, FLAC i WAV. Aplikacja oprócz typowych funkcji oferowanych przez program takich jak: możliwość edytowania tagów, obsługa baz danych CDDB posiada również opcje kreowania obrazów CUE/BIN z plików audio i ich nagrywania na płytach CD/CD-RW/DVD, usówania zawartości nośników wielokrotnego zapisu oraz stymulacji zapisu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 140 Pobierz

Splash Lite 1.4.3 PL

Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 178 Pobierz

SageThumbs 2.0.0.20 PL

SageThumbs - bezpłatne rozszerzenie dodające możliwość podglądu (thumbnails) wielu formatów graficznych (PSD, AI, PDF, EPS itp.) bezpośrednio w aplikacji Windows Explorer. SageThumbs integruje się dodatkowo z menu kontekstowym eksploratora.

Dodane 19.09.2014 | Pobrań: 71 Pobierz