Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Audiofilters AC3 2.6

Wersja: 2.6
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP
Rozmiar: 0,34 MB
Pobrań: 147
Dodany: 14.07.2010
default
Opis: Audiofilters AC3 2.6


Audiofilters to paczka filtrów audio AC3 DVM służących do dekodowania wielokanałowego dźwięku zakodowanego w formacie AC3. Narzędzia dają nam możliwość odtwarzania plików video AVI zaopatrzonych w dźwięk zakodowany w tym formacie na pospolitej karcie muzycznej stereo. W systemach operacyjnych Windows 95/98/Me musimy uruchomić plik registerfilters-98.bat natomiast w Windows 2000/XP registerfilters-2k.cmd

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Audiofilters AC3 2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

anyTV Free 2,63

anyTV Free to darmowy program, który umożliwia oglądanie telewizji internetowej oraz słuchania stacji radiowych nadawanych online. Baza programu obejmuje ponad 2630 kanałów TV z całego świata - w tym także polskich, wśród których znaleźć można pozycje emitujące programy informacyjne, dokumentalne, edukacyjne, muzyczne i rozrywkowe. anyTV Free charakteryzuje się dużą lekkością i prostotą obsługi. Użytkownik łatwo tworzyć może listy ulubionych kanałów, dodawać nowe pozycje, a także segregować je według nazwy, tematyki, oceny czy jakości nadawanych materiałów. Niestety anyTV Free w porównaniu do wersji płatnej Pro posiada zablokowaną funkcję aktualizacji listy kanałów, opcje wyszukiwania i filtrowania, oraz nie pozwala odtwarzać niektórych najpopularniejszych programów.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 142 Pobierz

CamStudio 2.0

CamStudio to darmowa aplikacja przeznaczona do rejestrowania poszczególnych fragmentów video z naszego pulpitu komputera wszystko po ty by stworzyć żądaną prezentację. Razem z fragmentami video użytkownicy mogą również nagrywać dźwięki pochodzące z mikrofonu. Aplikacja pamięta wszystkie nasze operacje takie jak: ruchy kursorem myszki, otwieranie aplikacji, wpisywanie tekstu jaki i wyłącznie na wydzielonej części pulpitu. Program w edycji 2.0 daje możliwość konwersji generowanych standardowo plików AVI do animacji w formacie Flash (SWF).

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 115 Pobierz

WebcamMax 8.0.0.6

WebcamMax to program który umożliwia nam manipulacje obrazem ściągniętym przez kamerę internetową i wysyłaniem za pomocą komunikatora internetowego np.: CQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, ANYwebcam, Stickam w czasie rzeczywistym. Narzędzie ma do zaoferowania ponad 2000 gotowych efektów, które możemy zastosować w danym w obrazie video miedzy innymi: zmiana kolorów, dodawanie napisów, tła, efektu padającego deszczu, śniegu, animowanych postaci rysunkowych czy rysowanie własnych kształtów. WebcamMax daje nam możliwość przebierania się w wirtualne włosy, kapelusze, nosy, oczy, uśmiechy, a nawet twarze cele brytów np.: Brad Pitt, Angelina Jolie oraz kreskówek.

Dodane 13.06.2016 | Pobrań: 144 Pobierz

VirtualDub 1.10.2

VirtualDub przyda się wszystkim tym którzy nałogowo kompresują filmy z różnych formatów min. AVI, Mpeg oraz Divix. Niech was nie zmyli jego mała waga, bo nie wielkość się liczy a jakość, która w tym programie jest naprawdę wysoka. VirtualDub oferuje nam możliwość zrzucania wybranych przez nas klatek do pliku bmp, natomiast ścieżkę dźwiękową do wav, mało tego mamy możliwość wstawiania i wycinania dowolnych scen z filmu, problemu tez nie powinno stanowić konwertowania filmów ze starymi kodekami na znacznie nowsze czy też scalanie plików filmowych. Mało tego twórcy dają nam możliwość zmiany rozdzielczości na wyższą oraz dodania kilku efektów do naszego filmu.

Dodane 04.06.2012 | Pobrań: 181 Pobierz