Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Audiofilters AC3 2.6

Wersja: 2.6
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP
Rozmiar: 0,34 MB
Pobrań: 137
Dodany: 14.07.2010
default
Opis: Audiofilters AC3 2.6


Audiofilters to paczka filtrów audio AC3 DVM służących do dekodowania wielokanałowego dźwięku zakodowanego w formacie AC3. Narzędzia dają nam możliwość odtwarzania plików video AVI zaopatrzonych w dźwięk zakodowany w tym formacie na pospolitej karcie muzycznej stereo. W systemach operacyjnych Windows 95/98/Me musimy uruchomić plik registerfilters-98.bat natomiast w Windows 2000/XP registerfilters-2k.cmd

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Audiofilters AC3 2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Wondershare DVD 6.0.2

Wondershare DVD Slideshow Builder Free to program umożliwiający w łatwy i szybki sposób stworzyć z naszych zdjęć film. Program jest doskonałą alternatywą dla systemowego Windows Movie Makera. Umożliwia tworzenie ciekawych filmików i pokazów slajdów ze zdjęć wykonanych podczas wakacyjnego wyjazdu, rodzinnej uroczystości itp. Poza podstawową funkcjonalnością, pozwalającą na składanie w jedną całość zbioru fotografii, nakładania na nie efektów przejść i filtrów, wzbogacania klipartami oraz ścieżką dźwiękową, Wondershare DVD Slideshow Builder Free oferuje także zestaw dodatkowych narzędzi. Z ich pomocą bardzo łatwo dokonamy podstawowej edycji zdjęć, tj. obrócimy o zadany kąt, przytniemy, nałożymy proste efekty i tekst, a także zbudujemy menu dla płyty DVD i zapiszemy cały projekt do postaci struktury płyty DVD-Video, która po wypalaniu na nośniku umożliwi jego oglądnięcie na domowym odtwarzaczu.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 113 Pobierz

Splash Lite 1.4.3 PL

Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 168 Pobierz

Mp3tag 2.77 PL

Jest bardzo dobrze wyposażonym darmowym programem przeznaczonym w pierwszej kolejności do edytowania tagów ukrytych w plikach meta- danych które zawierają informacje o utworach muzycznych . Aplikacja daje nam możliwość automatycznego tworzenia play list, seryjnego usuwania fragmentów informacji w kilku plikach jednocześnie, zmiany nazw plików na podstawie tagów czy też uzupełnianie na podstawie nazwy pliku i jego zlokalizowaniu, możemy również dokonywać eksportu informacji które są zawarte w tagach do następujących formatów plików: RTF, CSV lub XML, import informacji o plikach z lokalnej lub internetowej bazy freedb zawierających informacje o plikach muzycznych i nie tylko.

Dodane 23.04.2016 | Pobrań: 137 Pobierz

Vegas Movie Studio HD 9.0c

Vegas Movie Studio HD to program stworzony do zastosowań półprofesjonalnych jak i amatorskich. Za pomocą aplikacji bez problemu przechwycimy, dokonamy edycji i montażu filmów z takich urządzeń cyfrowych jak: kamera czy aparat. Program daje nam możliwość dodawania przejść, efektów specjalnych, muzyki i napisów przez klika bezbolesnych kliknięć myszką. Nasz projekt możemy zapisać w różnych formach począwszy od prezentacji w formacie Macromedia Flash do kompletnej płyty DVD. W najnowszym wydaniu aplikacja oferuje bezpośredni odczyt strumienia video z camcorderów Sony DVD Handycam.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 175 Pobierz