Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

Audiofilters AC3 2.6

Wersja: 2.6
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 98/Me/2000/XP
Rozmiar: 0,34 MB
Pobrań: 131
Dodany: 14.07.2010
default
Opis: Audiofilters AC3 2.6


Audiofilters to paczka filtrów audio AC3 DVM służących do dekodowania wielokanałowego dźwięku zakodowanego w formacie AC3. Narzędzia dają nam możliwość odtwarzania plików video AVI zaopatrzonych w dźwięk zakodowany w tym formacie na pospolitej karcie muzycznej stereo. W systemach operacyjnych Windows 95/98/Me musimy uruchomić plik registerfilters-98.bat natomiast w Windows 2000/XP registerfilters-2k.cmd

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Audiofilters AC3 2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RMFon 1.3 PL

Bardzo prosta w obsłudze aplikacja. RMFon to niewielki program, pozwalający słuchać na komputerze audycje nadawane przez kilkadziesiąt stacji radiowych Miasta Muzyki - m.in. RMF FM, RMF MAXX czy też RMF CLASSIC. W głównym oknie programu znajdziemy informacje o aktualnie nadawanej audycji i piosenkach. Dodatkowo klikając na nie zostajemy przenoszeni na stronę internetową radia gdzie znajdziemy dodatkowe informacje o wykonawcy, płycie, z której pochodzi odtwarzany utwór itp.

Dodane 08.09.2012 | Pobrań: 109 Pobierz

ManyCam 3.1.62

ManyCam jest darmowym programem który daje nam możliwość dodawania ciągu efektów w czasie rzeczywistym do materiału przechwyconego z kamery internetowej. Za pomocą aplikacji możemy między innymi: dodawać obiekty do obrazu w formie avatarów, śmiesznych dynamicznych obiektów, flag i nie tylko. Ciekawą możliwością jest opcja zmiany tła za osobą która znajduje się przed kamerą na dowolny obraz statyczny czy też dynamiczny. Oprócz tego producenci dali nam możliwość wprowadzania masy efektów kolorystycznych, dodawanie dowolnego tekstu czy umieszczanie na ekranie rożnych akcesoriów kamuflujących broda, kapelusz, okulary.

Dodane 14.11.2013 | Pobrań: 236 Pobierz

Natron 2.2.1

Natron to solidnie rozbudowany i zaawansowany program do compositingu i pracy z grafiką oraz wideo. Działa na nodach, czyli systemie znanym z takich rozwiązań jak Fusion, Nuke, Flame itp. Natron jest wsparciem dla Pythona, tworzenia tekstu, widoku multi-view. Obsługiwane są również paczki HitFilm Ignite oraz wiele innych pluginów pochodzących rodem z After Effects czy Premiere Pro bazujących na standardzie OpenFX.

Dodane 21.01.2017 | Pobrań: 18 Pobierz

Ferro CCTV 3.0.3.281 PL

Aplikacja polskiej firmy FERRO Software do kontrolowania pomieszczeń i terenów otwartych. W połączeniu z kamerami daje możliwość stworzenie w całości profesjonalnego systemu monitoringowego. Jest świetnym rozwiązaniem dla stacji benzynowych, sklepów, magazynów, oraz prywatnych posesji. Ferro CCTV umie nagrywać obraz video z prędkością od 1 do 25 klatek/sekundę dlatego może być stosowany do rejestracji obiektów statycznych jak i ruchomych. W aplikacji można stosować znane kodeki DivX, co w połączeniu z detekcją ruchu i nagrywaniem poklatkowym, umozliwia przechowywanie na dysku komputera wielu miesięcy nagrań. Program umożliwia nagrywanie dźwięku. Aplikacja składa się z dwóch modułów : Ferro CCTV Nagrywarka - rejestruje obraz z dowolnego rodzaju kamery i zapisuje materiał wideo na dysku komputera oraz Ferro CCTV Odtwarzacz - przeznaczony do przeglądania nagranych zdarzeń.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 174 Pobierz