Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

AutoMapa 6.15 1402 PL

Wersja: 6.15 1402
Kategoria: Komunikacja
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar:
Pobrań: 806
Dodany: 03.04.2014
AutoMapa
Opis: AutoMapa 6.15 1402 PL
AutoMapa - najlepszy program do nawigacji satelitarnej umożliwiający wyznaczanie tras przejazdu. Współpracuje z odbiornikiem GPS, dlatego aplikacja pozwala na ustalenie pozycji z dokładnością do kilku metrów, a także umożliwia dynamiczne wytyczanie nowej trasy po zjechaniu z wyznaczonej.

Aby zainstalować program należy w polu Licencja wpisać: DEMOPOLSKA.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AutoMapa 6.15 1402 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Nexus Root Toolkit 1.8.3

Nexus Root Toolkit to świetny program przeznaczony dla urządzeń mobilnych Nexus. Umożłiwia ono sprawnie blokować/odblokowywać, rootować i usuwać roota z smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą Androida i sygnowanych przez Google\'a. Program daje użytkownikowi możliwość instalowania na urządzeniu Nexus dowolnej wersji oprogramowania układowego (firmware), co rozumieć należy jako instalację/aktualizację systemu operacyjnego Android. Z jego pomocą usuniemy wszelakiego rodzaju zabezpieczenia, np. niepozwalające na instalację niektórych aplikacji, przywrócimy stockowe konfiguracje wielu elementów systemu, wgramy recovery, kernela, bootloadera itp., stworzymy i przywrócimy kopie zapasowe zgromadzonych na urządzeniu danych czy też prześlemy do smartfonu/tabletu dowolne pliki/foldery. Inne funkcje Nexus Root Toolkit to możliwość generowania logcastów, nadawania uprawnień dla plików oraz instalacja na urządzeniu wskazanych pakietów APK.

Dodane 04.06.2014 | Pobrań: 172 Pobierz

AIM 7.2.6.1 PL

AOL Instant Messenger (AIM) to darmowy komunikator internetowy posiadający ogromną grupę użytkowników za oceanem. Aplikacja umożliwia prowadzenie rozmów tekstowych (PC to PC Chat), wideo konferencji, rozmów audio, przesyłanie obrazków znajomym za pomocą metody przeciągnij i upuść oraz znacznie więcej. Lista kontaktów dostępna jest w naszych rodzimych komunikatorach w głównym oknie aplikacji, na którym widać aktualne statusy użytkowników. Dodatkowo komunikator zintegrowany jest z amerykańskim serwisem AOL dostarczając takie funkcje jak słuchanie radia czy oglądanie telewizji internetowej. Program poza obsługą swojej wewnętrznej sieci pozwala również na komunikowanie się z użytkownikami ICQ, Yahoo! Messenger i Windows Live Messenger.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 157 Pobierz

GG Lite 0.3.8.1528

GG Lite jest prostym w obsłudze multikomunikatorem. Aplikacja obsługuje popularne sieci Gadu-Gadu, Tlen i Jabber, jednak sama w sobie nie umożliwia komunikacji z innymi użytkownikami. Dopiero po aktywowaniu i konfiguracji dostępnych z poziomu programu pluginów można rozpocząć rozmowę. GG Lite oferuje możliwość komunikacji tekstowej, ograniczając swoją funkcjonalność jedynie do najistotniejszych opcji i braku jakichkolwiek reklam. Za pośrednictwem programu niestety nie prześlemy plików do znajomych czy też nie nawiążemy połączenia audio/wideo. Aplikacja posiada za to duże możliwości dostosowywania interfejsu do własnych oczekiwań. Poza obsługą skórek możemy zmodyfikować także wygląd i układ listy kontaktów oraz okna rozmowy. GG Lite z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom komunikatora Gadu-Gadu w wersji 7.

Dodane 27.05.2011 | Pobrań: 177 Pobierz

WTW 0.8.16.2818 PL

Ojcem programu WTW jest Tomasz Nagisa. Aplikacja jest idealną odskocznią dla osób które mają już dość Gadu-Gadu czy Tlena. WTW był kreowany z dużą dokładnością, wielofunkcyjnością i przy tym wszystkim zachowano prostotę obłogi, z pewnością większość ucieszy fakt iż w komunikatorze nie doświadczymy denerwujących reklam. WTW bez problemu radzi sobie z obsługą sieci GG, Tlen i Jabber, standardowo oferując tylko najważniejsze funkcje. Pośród wielu funkcji warto wymienić te najważniejsze: prowadzenie rozmowy z jednym lub wieloma kontaktami, mechanizm zakładek, wyświetlanie awatarów na liście kontaktów, ciekawy filtr antyspamowy, wysyłanie SMS-ów, sprawdzanie pisowni, wsparcie dla wtyczek i nie tylko. Program w zestawieniu z innymi komunikatorami domyślnie nie posiada wbudowanych dźwięków, emotikon i oficjalnie nie obsługuje tzw. stylów, jednak standardowy motyw graficzny powinien zadowolić niemal każdego użytkownika - jest przejrzysty i nie razi w oczy zbędnymi wodotryskami. Minusem WTW jest niestety brak wyszukiwarki kontaktów w katalogu publicznym.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 96 Pobierz