Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Avira AntiVir Personal

Wersja:
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware), z wyłączeniem zastosowań kom
O/S: 31 542 kB
Rozmiar: 1,61 MB
Pobrań: 343
Dodany: 23.09.2009
Avira AntiVir Personal
Opis: Avira AntiVir Personal
Avira AntiVir Personal to jeden z lepszych darmowych programów antywirusowych. Po zainstalowaniu aplikacja proponuje dokonanie aktualizacji silnika wyszukiwarki i definicji wirusów do najnowszej, dostępnej wersji. AntiVir Personal Edition oferuje typowe dla tego typu programów funkcje: skanowanie danych zgromadzonych na dyskach twardych, nośnikach zewnętrznych, kontrolę poczty przychodzącej jak i wychodzącej, monitorowanie uruchamianych programów i procesów. Dużym plusem w porównaniu z płatnymi aplikacjami są uaktualnienia, wypuszczane przez autorów niemal codziennie. Zarażone zbiory poddawane są kwarantannie, przy czym użytkownik może sam zdecydować czy dany plik usunąć, przywrócić lub też ponownie przeskanować. AntiVir Personal Edition pozwala także na zaplanowanie skanowania. Generowane raporty zapisywane są w odpowiedniej zakładce, dzięki czemu łatwo je analizować. Ważną cechą programu jest duża szybkość działania i stosunkowo małe wymagania, co nie zawsze jest regułą w tego typu narzędziach.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Avira AntiVir Personal

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ArcaMicroScan 2013.02.03 PL

ArcaMicroScan jest bezpłatną aplikacją, która służy jako skaner antywirusowy pozwalającym na szybkie i pełne sprawdzenie zasobów komputera i wyleczenie ewentualnych infekcji. Aplikacja została wyposażona w bardzo silne mechanizmy skanujące. Do podstawowych zalet narzędzia można zaliczyć prostą instalację nie wymagającą rejestracji żadnych komponentów dodatkowych (instalator sam pobiera potrzebne komponenty), skanowanie wszystkich popularnych formatów archiwów, w tym również formatów pocztowych a także sprawdzanie plików osadzonych. Ponadto program oferuje możliwość pełnego leczenia systemu w momencie stwierdzenia infekcji – ArcaMicroScan potrafi wyrzucić z pamięci zainfekowane procesy oraz usunąć referencje do nich zarówno z rejestru jak i z plików systemowych. Wartym odnotowania jest fakt, że autorzy zaadoptowali najnowsze techniki heurystyczne, w tym także Heur.RoundKick. Interfejs ArcaMicroScan jest czytelny a skanowanie przebiega stosunkowo szybko.

Dodane 03.02.2014 | Pobrań: 227 Pobierz

RogueKiller 12.11.0.0 PL

RogueKiller - bezpłatna aplikacja do skanowania komputera ze złośliwego oprogramowania uruchomionego w systemie. Funkcje: uruchomione procesy, usługi, załadowane biblioteki DLL i wpisy w rejestrze systemowym wyświetlając na koniec listę podejrzanych aplikacji. RogueKiller oferuje również funkcje odczytywania i naprawiania pliku host, serwerów proxy i dns wprowadzonych do systemowych wpisów oraz uszkodzonych skrótów do aplikacji. Zagrożenia wykrywane są głównie na podstawie białych i czarnych list, ale program oferuje również moduł heurystycznego wykrywania złośliwego oprogramowania.

Dodane 29.05.2017 | Pobrań: 109 Pobierz

TrustPort Antivirus 2015 15.0.2.5431 PL

TrustPort Antivirus 2013 - świetny antywirusowy program, która zapewnia dobrą ochronę przed wszelakiego rodzaju szkodliwym oprogramowaniem. Aplikacja ta wyposażona została w dwa silniki skanujące zabezpieczające system przed znanymi, jak również nowymi wirusami. Nad bezpieczeństwem komputera czuwa m.in. moduł ochrony rezydentnej, którego zadaniem jest analiza każdego uruchomionego programu oraz otwartego pliku, a także blokowanie działalności złośliwego oprogramowania. Poza standardowymi metodami skanowania i porównywania potencjalnie szkodliwego kodu z zawartością bazy sygnatur wirusów, TrustPort Antivirus dysponuje również technologią analizy heurystycznej. Pozwala ona poprzez badanie struktury oraz zachowań kodu na zidentyfikowanie nowych, jeszcze nie znane złośliwych i szkodliwych komponentów.

Dodane 09.07.2015 | Pobrań: 87 Pobierz

CleanMail 5.6.3.1

CleanMail jest super narzędziem, zapewniającym skuteczną ochronę poczty elektronicznej w systemie Windows. W jego skład wchodzą specjalne filtry zabezpieczające pocztę elektroniczną, a także wbudowany moduł antywirusowy, który skutecznie chroni system oraz skrzynkę e-mail (obsługującą protokół POP3). Zaawanoswany moduł antywirusowy możemy pobrać automatycznie z internetu podczas instalacji programu CleanMail. Antywirus integruje się z oprogramowaniem i chroni pocztę przed wszystkimi szkodnikami, które mogą zainfekować komputer drogą elektroniczną. Analizuje przychodzące wiadomości wraz z załącznikami.

Dodane 07.01.2015 | Pobrań: 132 Pobierz