Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Avira AntiVir Personal

Wersja:
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware), z wyłączeniem zastosowań kom
O/S: 31 542 kB
Rozmiar: 1,61 MB
Pobrań: 342
Dodany: 23.09.2009
Avira AntiVir Personal
Opis: Avira AntiVir Personal
Avira AntiVir Personal to jeden z lepszych darmowych programów antywirusowych. Po zainstalowaniu aplikacja proponuje dokonanie aktualizacji silnika wyszukiwarki i definicji wirusów do najnowszej, dostępnej wersji. AntiVir Personal Edition oferuje typowe dla tego typu programów funkcje: skanowanie danych zgromadzonych na dyskach twardych, nośnikach zewnętrznych, kontrolę poczty przychodzącej jak i wychodzącej, monitorowanie uruchamianych programów i procesów. Dużym plusem w porównaniu z płatnymi aplikacjami są uaktualnienia, wypuszczane przez autorów niemal codziennie. Zarażone zbiory poddawane są kwarantannie, przy czym użytkownik może sam zdecydować czy dany plik usunąć, przywrócić lub też ponownie przeskanować. AntiVir Personal Edition pozwala także na zaplanowanie skanowania. Generowane raporty zapisywane są w odpowiedniej zakładce, dzięki czemu łatwo je analizować. Ważną cechą programu jest duża szybkość działania i stosunkowo małe wymagania, co nie zawsze jest regułą w tego typu narzędziach.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Avira AntiVir Personal

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ZoneAlarm 13.2.015.000

Aplikacja chroniąca kompleksowo twój komputer, stworzona przez firmę Zone Labs. Rdzeniem aplikacji ZoneAlarm Internet Security Suite jest popularny firewall ZoneAlarm Pro którego zadaniem jest zabezpieczanie komputera przed włamaniami z internetu oraz nawiązywania połączenia z nim przez niepowołane do tego programy. Dodatkowo pakiet został zaopatrzony w program antywirusowy który blokuje wirusy, robaki i podgląda skrypty, oraz w mechanizmy które mają za zadanie chronić prywatności, blokowanie stron zawierających szkodliwe treści, blokowanie wyskakujących okienek reklamowych (pop-up\\\\\\\\\\\\\\\'ów), ciasteczek (cookies) śledzących poczynania użytkownika w Internecie, filtrowanie poczty elektronicznej przed spamem i niebezpiecznymi wiadomościami e-mail i inne. Ważne! Aplikacja jest żywotna przez 15 dni.

Dodane 31.05.2014 | Pobrań: 225 Pobierz

PCDJ DEX 2.5.2

PCDJ DEX to profesjonalny program dla DJ`ów i muzyków, który przeznaczony jest do miksowania dźwięków i muzyki na komputerze. Narzędzie charakteryzuje się ogromną ilością różnych funkcji, wspomagających tworzenie oraz miksowanie dźwięków. W programie możemy tworzyć i miksować muzykę korzystając z gotowych pętli, plików dźwiękowych (sample), analizatora widma akustycznego oraz stosując rozmaite efekty pozwalające manipulować odtwarzanym dźwiękiem. Interfejs aplikacji jest rozbudowany i prosty w obsłudze. Składa się profesjonalnego i wielofunkcyjnego miksera, listy odtwarzania dźwięków i utworów oraz z różnych elementów do obsługi karaoke oraz miksowania materiałów wideo. Aplikacja posiada automatyczną detekcję BPM, opcję do monitorowania sygnału głównego, a także w pełni obsługuje efekty korzystając z darmowych wtyczek VST.

Dodane 15.01.2013 | Pobrań: 123 Pobierz

Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Comodo Internet Security to darmowy pakiet zabezpieczeń przed zagrożeniami z internetu. Comodo jest cenionej przez wielu fachowców i internautów na całym świecie. Firewall oferowany przez pakiet Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Program antywirusowy Comodo AntiVirus poza funkcją ochrony w czasie rzeczywistym oferuje również ciekawy moduł odpowiedzialny za blokowanie dostępu do niektórych elementów znajdujących się w systemie w tym ważnych folderów startowych, lokalizacji systemowych czy kluczy w rejestrze. Dodatkowym walorem aplikacji jest niskie wykorzystywanie zasobów systemowych oraz możliwość definiowania bezpiecznych aplikacji.

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 766 Pobierz

Zegarynka 1.2 PL

Kobiecym głosem poda nam aktualną godzinę. Możemy ustawić częstotliwość informowania o aktualnym czasie, np.: co godzinę. Mała rzecz, a cieszy :-)

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 205 Pobierz