Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Baseline Security Analyser 2.2

Wersja: 2.2
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 1,53 MB
Pobrań: 109
Dodany: 16.05.2011
default
Opis: Baseline Security Analyser 2.2
MBSA to bezpłatne narzędzie do sprawdzania stanu zabezpieczenia systemów (Windows 2000, XP, Vista i 7), aplikacji (Internet Explorer 5.01 lub nowszy oraz Office 2000 lub nowszy) i serwerów (Windows Server 2003 i 2008, SQL Server 7.0, 2000 i 2005) firmy Microsoft. Program sprawdza listę dostępnych poprawek i aktualizacji bezpieczeństwa, a następnie porównuje ją z tymi, które są zainstalowane na komputerze. Ponadto umożliwia sprawdzenie innych potencjalnych słabych punktów bezpieczeństwa tj. niebezpiecznych ustawień konfiguracyjnych, zbyt prostych haseł, ustawień aktualizacji automatycznych itp. Po zakończeniu skanowania generowany jest przejrzysty raport. MBSA może być wykorzystywany zarówno do sprawdzania komputera na którym jest zainstalowany, a także innych komputerów w sieci.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Baseline Security Analyser 2.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

F-Secure Anti-Virus 2013 PL

Fiński program antywirusowy wyprodukowany przez firmę F-Secure. Aplikacja stworzona do użytkowania w gospodarstwach domowych oraz małych firm. Jak na nowoczesny program tego tupu przystało F-Secure Anti-Virus zaopatrzony jest w rezydentny silnik skanujący w rzeczywistym czasie pliki oraz pocztę e-mail w celu znalezienia nie tylko standardowych wirusów i robaków, lecz także składników spyware oraz rootkitów. Aplikacja w swym bogatym asortymencie wyposażona jest w codzienne aktualizacje oraz znajdowanie znanych wirusów oraz tych nowych nieznanych jeszcze użytkownikom na zasadzie analizy heurystycznej. Baza wirusów jest aktualizowana automatycznie nie utrudniając pracy szczęśliwemu posiadaczowi programu, przy minimalnym obciążeniu sieci.

Dodane 15.04.2013 | Pobrań: 330 Pobierz

K7 UltimateSecurity 12.2.0.163

K7 UltimateSecurity - bardzo fajny program zabezpieczający, który charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i szybkością działania oraz niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Program dysponuje wszystkimi niezbędnymi funkcjami do kompleksowej ochrony komputera podczas korzystania z Internetu, łączenia z sieciami lokalnymi, korzystania z poczty elektronicznej, zewnętrznych nośników danych itp. Fajną funkcją jest dwukierunkowa zapora sieciowa, potrafiąca filtrować dane przesyłane i wysyłane z komputera. Zapewnia ona ochronę przed niechcianymi połączeniami, zewnętrznym skanowaniem portów oraz atakami z Internetu.

Dodane 09.11.2012 | Pobrań: 78 Pobierz

Aobo Filter 4.02

Aobo Filter - ciekawe narzędzie dla rodzica do kontroli rodzicielskiej, pozwalające w łatwy sposób blokować dostęp do niechcianych stron internetowych. Dzięki tej aplikacji uniemożliwimy też uruchomienie wybranych aplikacji i gier. Program został stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcieliby ograniczyć najmłodszym użytkownikom komputera dostęp do stron WWW z nieodpowiednią dla nich treścią oraz możliwość uruchamiania wybranych programów. Aobo Filter oferuje predefiniowane ustawienia, z pomocą których jednym kliknięciem myszki uniemożliwimy naszym pociechom korzystanie z przeglądarek internetowych Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera oraz komunikatorów Skype, Yahoo! Messenger, AIM oraz Google Talk.

Dodane 16.08.2013 | Pobrań: 99 Pobierz

PeStudio 8.46

LinkPeStudio jest bezpłatną aplikacją do statycznej analizy każdego pliku wykonywalnego dla systemu Windows. Badane jest czy wskazany plik zawiera szkodliwe komponenty i może być groźny dla komputera. Proces ten wykonywany jest bez faktycznego uruchomienia zdefiniowanego przez nas pliku wykonywalnego. Program pozwala na przeprowadzanie analiz plików wykonywalnych EXE oraz innych typów danych takich jak DLL, OCX, SYS, MUI , CPL, AX itp. Wynikiem działania PeStudio jest raport zawierający szczegółowe informacje o tzw. zaufanych wskaźnikach, czyli danych o tym jakie składniki pliku nie spełniają ogólnie przyjętych norm bezpieczeństwa. Ponadto program pozwala również na analizę antywirusową pliku przy użyciu popularnej usługi VirusTotal. Funkcja ta nie wysyła do wspomnianej usługi pliku, a jedynie sumę kontrolną MD5.

Dodane 09.03.2015 | Pobrań: 65 Pobierz