Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Baseline Security Analyser 2.2

Wersja: 2.2
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 1,53 MB
Pobrań: 107
Dodany: 16.05.2011
default
Opis: Baseline Security Analyser 2.2
MBSA to bezpłatne narzędzie do sprawdzania stanu zabezpieczenia systemów (Windows 2000, XP, Vista i 7), aplikacji (Internet Explorer 5.01 lub nowszy oraz Office 2000 lub nowszy) i serwerów (Windows Server 2003 i 2008, SQL Server 7.0, 2000 i 2005) firmy Microsoft. Program sprawdza listę dostępnych poprawek i aktualizacji bezpieczeństwa, a następnie porównuje ją z tymi, które są zainstalowane na komputerze. Ponadto umożliwia sprawdzenie innych potencjalnych słabych punktów bezpieczeństwa tj. niebezpiecznych ustawień konfiguracyjnych, zbyt prostych haseł, ustawień aktualizacji automatycznych itp. Po zakończeniu skanowania generowany jest przejrzysty raport. MBSA może być wykorzystywany zarówno do sprawdzania komputera na którym jest zainstalowany, a także innych komputerów w sieci.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Baseline Security Analyser 2.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Exterminate It! 2.12.07.31

Exterminate It! to świetny i bardzo funkcjonalny program antywirusowy, który zapewnia pełne bezpieczeństwo przed różnymi zagrożeniami w sieci. Dzięki tej aplikacji zabezpieczymy komputer i zlikwidujemy różne, złośliwe oprogramowanie, które może zaszkodzić naszemu systemowi operacyjnemu. Posiada 4 tryby skanowania: - Smart Scan (szybkie skanowanie „w locie” pamięci i najważniejszych lokacji na dysku twardym), - Full Scan (długotrwały i dogłębny skan wszystkich lokacji na dysku twardym, w tym również skanowanie pamięci i pliki), - Custom Scan – dowolne skanowanie wybranych przez użytkownika lokacji i parametrów, - Memory Scan pozwala na sprawdzenie wyłącznie pamięci systemowej, w celu wykrycia i unieszkodliwienia szkodników.

Dodane 31.07.2014 | Pobrań: 48 Pobierz

Mp3 Rocket 7.3.0.4 PL

Mp3 Rocket to kolejny świetny klient p2p funkcjonująca na sieci Gnutella. Aplikacja umożliwia pobieranie filmów, muzyki, gier, zdjęć, dokumentów. Zaletą aplikacji jest funkcja podglądu pobieranego pliku, dzięki której dokładnie wiemy co pobieramy. Narzędzie daje możliwość słuchania stacji radiowych i oglądania stacji telewizyjnych z całego świata. Został też wyposażony w moduł zintegrowanego czatu, umożliwiający komunikowanie się pomiędzy użytkownikami. Dodatkowo aplikacja posiada moduł kontroli rodzicielskiej, który pozwala na blokowanie określonych słów kluczowych wpisywanych do wyszukiwarki.

Dodane 09.04.2015 | Pobrań: 319 Pobierz

Spybot Search & Destroy 2.3.39 PL

Spybot Search & Destroy to prawdopodobnie najlepszy program służący w walce ze szpiegowskim oprogramowaniem, aplikacja ta skutecznie usuwa niechciane programy z naszego komputera. Kolejna zaletą tego programu jest to, że jest to całkowicie darmowa aplikacja, ponadto codziennie aktualizacje sprawiają, że jest to skuteczny program do walki z trojanami, wirusami itd. Zawiera więcej sygnatur komponentów niż najpopularniejszy Ad-aware dzięki czemu jest skuteczniejszy w ich usuwaniu. Umożliwia archiwizację dokonanych zmian jeżeli przez pomyłkę usuniemy \"dobry\" komponent. Program wyposażony jest także w zneutralizowanego klienta Cydoor, który zastępuje oryginalny plik, dzięki czemu jego neutralizacja nie powoduje skutku w postaci zablokowania działania programu, który go zawierał. Na duże plusy programu należy zaliczyć interfejs w języku polskim oraz możliwość aktualizacji definicji komponentów przez Internet. Polecamy instalację tego programu razem z innym doskonałym narzędziem Ad-Aware, obie te aplikacje skutecznie ochronią Państwa komputer.

Dodane 29.04.2014 | Pobrań: 480 Pobierz

G Data InternetSecurity 2014 24.0.3.4 PL

G Data InternetSecurity 2014 jest świetnym program zabezpieczającym przed wszelakiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, spamem, włamaniami hackerów oraz stronami internetowymi wykradającymi poufne i prywatne dane. Narzędzie ma moduł ochrony rodzicielskiej, zapewniający ochronę dzieci przed niecenzurowanymi treściami w Internecie, a także ograniczający dostęp do komputera podczas nieobecności rodziców. G Data InternetSecurity 2014 korzysta z unikatowej technologii dwóch niezależnych skanerów antywirusowych DoubleScan, oferując przy tym funkcje szybkiego skanowania plików Fingerprinting i ParallelScan, cichego trybu pracy - Silent Firewall, a także sprawdzaniem zawartości danych http.

Dodane 04.12.2013 | Pobrań: 65 Pobierz