Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Baseline Security Analyser 2.2

Wersja: 2.2
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 1,53 MB
Pobrań: 119
Dodany: 16.05.2011
default
Opis: Baseline Security Analyser 2.2
MBSA to bezpłatne narzędzie do sprawdzania stanu zabezpieczenia systemów (Windows 2000, XP, Vista i 7), aplikacji (Internet Explorer 5.01 lub nowszy oraz Office 2000 lub nowszy) i serwerów (Windows Server 2003 i 2008, SQL Server 7.0, 2000 i 2005) firmy Microsoft. Program sprawdza listę dostępnych poprawek i aktualizacji bezpieczeństwa, a następnie porównuje ją z tymi, które są zainstalowane na komputerze. Ponadto umożliwia sprawdzenie innych potencjalnych słabych punktów bezpieczeństwa tj. niebezpiecznych ustawień konfiguracyjnych, zbyt prostych haseł, ustawień aktualizacji automatycznych itp. Po zakończeniu skanowania generowany jest przejrzysty raport. MBSA może być wykorzystywany zarówno do sprawdzania komputera na którym jest zainstalowany, a także innych komputerów w sieci.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Baseline Security Analyser 2.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Trojan Remover 6.8.2.2598

Trojan Remover to najnowsza wersja programu sprawdzającego nasz system na obecność koni trojańskich. Program kolejno sprawdza wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego a także analizuje programy uruchamiane podczas startu systemu Windows (w ten sposób trojan działa cały czas w systemie). W przypadku znalezienia Trojana lub wykrycia pliku podejrzanego aplikacja poda jego lokalizację na dysku oraz zapyta o usunięcie wpisów i skrótów odnoszących się do takiego pliku.Trojan Remover bardzo dobrze radzi sobie z zaawansowanymi trojanami (ukrytymi w pamięci) których usunięcie sprawia więcej problemów. W wypadku znalezienia tego typu Trojana program restartuje system, a następnie usunie go wraz z ponownym uruchomieniem Windows (przed tym jak trojan zdąży się uaktywnić) W najnowszej wersji uaktualniono bazę danych o szkodliwych programach a także wprowadzono kilka drobnych poprawek i usprawnień. Trojan Remover posiada banalny interfejs, bez problemu każdy sobie poradzi z jego obsługą.

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 334 Pobierz

VT Hash Check 1.48

VT Hash Check - program wykorzystywany do sprawdzania czy dany plik nie został oznaczony jako zainfekowany w serwisie VirusTotal. Narzędzie pozwala także użytkownikowi rozwiać wątpliwości w przypadku, w którym podejrzewa on, że wybrany plik zawierać może szkodliwe komponenty, a oprogramowanie zainstalowane na komputerze nie wykrywa w nim żadnego zagrożenia. VirusTotal analizuje wskazane pliki przy użyciu ponad 40 silników antywirusowych. VT Hash Check integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows generując sumy kontrolne (MD5 i SHA1) sprawdzanych plików.

Dodane 17.02.2015 | Pobrań: 120 Pobierz

ArcaVir 2012 12.11.3201 Antivirus PL

ArcaVir 2012 Antivirus - program do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju infekcjami, wirusami, trojanami. Aplikacja wyposażona została moduł odpowiedzialny za ochronę przed kradzieżą poufnych danych i pozwala bezpiecznie korzystać z bankowości elektronicznej. W programie stworzone nowe Mechanizmy skanujące charakteryzują się dużą skutecznością i obejmują całość zasobów komputera jak również pocztę elektroniczną. ArcaVir 2012 Antivirus wzbogacony został o zaawansowaną heurystykę. Dzięki niej komputer jest poddany stałej proaktywnej ochronie przed niesklasyfikowanymi jeszcze zagrożeniami. Główne moduły ArcaVir Antivirus to antywirus (wykrywający także spyware, adware, riskware, dialery), skaner poczty oraz ArcaVir Administrator dostępny w przypadku zakupu licencji na wiele stanowisk. Program wyposażony jest w stale aktualizowaną, rozbudowaną bazę wirusów. W przypadku wykrycia zagrożenia możliwe jest natychmiastowe określenie stopnia zagrożenia i potencjalnych strat wynikających z aktywizacji wykrytego wirusa. ArcaVir 2012 Antivirus w stosunku do edycji Internet Security pozbawiony został kilku funkcji w tym modułu antyspamowego, skanera HTTP chroniącego przed niebezpiecznymi elementami stron internetowych, zapory sieciowej, monitora rejestru, menadżer procesów i plików czy modułu kontroli rodzicielskiej.

Dodane 11.11.2012 | Pobrań: 281 Pobierz

RegRun Reanimator 7.2.0.140

RegRun Reanimator jest darmowym narzędziem przeznaczonym do ochrony komputera przed wszelakiego rodzaju trojanami, spyware i adware. W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu cechuje się całkowicie inną zasadą działania. Program podczas pracy generuje raport, zawierający szczegółowe informacje o wykrytych szkodnikach, a następnie wysyła go do producenta. Po przeanalizowaniu przez specjalistów wszystkich nieprawidłowości do użytkownika przesyłany jest specjalny plik, pozwalający oczyści

Dodane 04.07.2014 | Pobrań: 262 Pobierz