Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Baseline Security Analyser 2.2

Wersja: 2.2
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 1,53 MB
Pobrań: 125
Dodany: 16.05.2011
default
Opis: Baseline Security Analyser 2.2
MBSA to bezpłatne narzędzie do sprawdzania stanu zabezpieczenia systemów (Windows 2000, XP, Vista i 7), aplikacji (Internet Explorer 5.01 lub nowszy oraz Office 2000 lub nowszy) i serwerów (Windows Server 2003 i 2008, SQL Server 7.0, 2000 i 2005) firmy Microsoft. Program sprawdza listę dostępnych poprawek i aktualizacji bezpieczeństwa, a następnie porównuje ją z tymi, które są zainstalowane na komputerze. Ponadto umożliwia sprawdzenie innych potencjalnych słabych punktów bezpieczeństwa tj. niebezpiecznych ustawień konfiguracyjnych, zbyt prostych haseł, ustawień aktualizacji automatycznych itp. Po zakończeniu skanowania generowany jest przejrzysty raport. MBSA może być wykorzystywany zarówno do sprawdzania komputera na którym jest zainstalowany, a także innych komputerów w sieci.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Baseline Security Analyser 2.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RKill 2.6.9

RKill - darmowa aplikacja do ochrony komputera, użyteczne w przypadkach kiedy komputer został już zainfekowany przez malware. Aplikacja ta umożliwia dezaktywować w systemie szkodliwe procesy i komponenty, które blokują możliwość uruchomienia innych programów - w tym oprogramowania antywirusowego. RKill jest narzędziem w pełni bezpiecznym i nie należy się obawiać, że wyrządzi ono w systemie jakiekolwiek szkody.

Dodane 14.12.2014 | Pobrań: 93 Pobierz

Rising Antivirus Free Edition 23.01.20.71

Rising Antivirus Free Edition jest bezpłatnym antywirusem przeznaczonym do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z Internetu. Program ten w bardzo dobry sposób zabezpiecza system operacyjny przed groźnymi wirusami, rootkitami, koniami trojańskimi, robakami i innymi szkodliwymi aplikacjami. Program został wyposażony w nowoczesną technologię do ochrony komputera w czasie rzeczywistym, a także w zaawansowany skaner do wykrywania i usuwania różnych szkodników. Oferuje prosty i przejrzysty interfejs oraz prostotę w obsłudze.

Dodane 04.02.2015 | Pobrań: 112 Pobierz

TrustPort Antivirus 2015 15.0.2.5431 PL

TrustPort Antivirus 2013 - świetny antywirusowy program, która zapewnia dobrą ochronę przed wszelakiego rodzaju szkodliwym oprogramowaniem. Aplikacja ta wyposażona została w dwa silniki skanujące zabezpieczające system przed znanymi, jak również nowymi wirusami. Nad bezpieczeństwem komputera czuwa m.in. moduł ochrony rezydentnej, którego zadaniem jest analiza każdego uruchomionego programu oraz otwartego pliku, a także blokowanie działalności złośliwego oprogramowania. Poza standardowymi metodami skanowania i porównywania potencjalnie szkodliwego kodu z zawartością bazy sygnatur wirusów, TrustPort Antivirus dysponuje również technologią analizy heurystycznej. Pozwala ona poprzez badanie struktury oraz zachowań kodu na zidentyfikowanie nowych, jeszcze nie znane złośliwych i szkodliwych komponentów.

Dodane 09.07.2015 | Pobrań: 86 Pobierz

KeyScrambler Personal 3.4.0.4

KeyScrambler Personal to darmowa wersja narzędzia zabezpieczającego komputer przed szkodnikami wykradającymi poufne dane wpisywane na klawiaturze. Udostępnione jest ono jako rozszerzenie do przeglądarek internetowych i wykorzystuje zaawansowane algorytmy szyfrowania oraz modyfikowania wprowadzanych przez użytkownika danych. Aplikacja gwarantuje ochronę wszystkich wprowadzanych w obrębie przeglądarki poufnych danych, takich jak loginy, hasła, numery kont bankowych itp. Podczas swojego działania automatycznie szyfruje wszystkie wpisywane znaki w taki sposób, że są one bezwartościowe dla potencjalnego intruza. KeyScrambler Personal stworzony został jako narzędzie do zabezpieczania użytkownika przed takimi szkodnikami jak keyloggery i komponenty spyware, które najczęściej wykradają dane z komputerów.

Dodane 13.06.2014 | Pobrań: 125 Pobierz