Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

BulletProof FTP Server 2013.1.0.10

Wersja: 2013.1.0.10
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP / Vista / 2003 / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 13,70 MB
Pobrań: 193
Dodany: 11.09.2013
default
Opis: BulletProof FTP Server 2013.1.0.10

BulletProof FTP Server jest testową wersją serwera FTP który umożliwia między innymi monitorowanie ruchu, administrowanie użytkownikami, tworzenie grup, zabezpieczanie protokołu FTP i znacznie więcej.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: BulletProof FTP Server 2013.1.0.10

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WireframeSketcher 4.3.1

WireframeSketcher - banalne narzędzie przeznaczone do tworzenia projektów interfejsów graficznych (GUI) dla standardowych programów, aplikacji na urządzenia przenośne czy też stron internetowych. Jest ono w formie samodzielnego narzędzia oraz jako rozszerzenie dla środowiska programistycznego Eclipse. WireframeSketcher jest programem do tworzenia świetnych wizualizacji interfejsów graficznych, która charakteryzuje się sporymi możliwościami, a zarazem bardzo prostą obsługą. Bazuje ona na popularnym wśród programistów Javy (ale nie tylko) środowisku programistycznym Eclipse, oferując identyczny wygląd oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów. Narzędzie z powodzeniem wykorzystywane może być przez programistów podczas końcowych etapów wytwarzania oprogramowania, jakim jest implementacja interfejsu graficznego. Zrobione z jego pomocą wizualizacje posłużyć mogą jako użyteczny wzór podczas kodowania i rozmieszczania na ekranie poszczególnych kontrolek.

Dodane 12.06.2014 | Pobrań: 61 Pobierz

Install Creator 2.0 build 39 PL

Darmowa do zastosowań komercyjnych aplikacja stworzona do kreowania instalatorów dla własnych aplikacji. Efektem widocznym naszej pracy jest pojedynczy, łatwo rozpowszechnialny plik wykonywalny z instalatorem o standardowym dla takich narzędzi interfejsie użytkownika. Install Creator umożliwia dostroić wszelkie potrzebne parametry wyglądu instalatora wedle własnego uznania d – użytkownik sam ustala między innymi wszystkie teksty i elementy graficzne, ponadto można też definiować szablony dla różnych języków. Instalatory stworzone za pośrednictwem Install Creatora tworzą ikony i foldery w menu Start, kopiują wszystkie niezbędne pliki, instalują w systemie biblioteki, fonty, kontrolki czy nawet wygaszacze ekranu oraz zostawiają po sobie deinstalator aplikacji pozwalający cofnąć wszystkie zmiany.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 124 Pobierz

Microsoft Small Basic 0.95 PL

Small Basic jest bardzo łatwym narzędziem do zabawy w języku programistycznym BASIC. Skierowanym do użytkowników którzy mają niewielkie albo znikome doświadczenie w programowaniu. Microsoft Small Basic zaopatrzono w: wstążkę, intuicyjny interfejs znany między innymi z Microsoft Office 2007. Sam język bazuje się na zaledwie piętnastu słowach kluczowych, a cel który przyświecał jego autorom to środowisko programistyczne dla każdego, kto chciałby zacząć edukować się programowania - w szczególności dla dzieci, które uczestniczyły w procesie testowania języka.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 111 Pobierz

Connectify 7.1.0.29279

Connectify jest bezpłatnym programem stworzonym dla Windows 7. W systemie sprawuje on funkcje programowego routera. Aplikacja bazuje na technologii Virtual Wi-Fi zaimplementowaną w najnowszym systemie Microsoftu, dając możliwość przekształcenia laptopa lub komputera stacjonarnego wyposażonego w bezprzewodową kartę sieciową w punkt dostępowy (Hot Spot), który emituje połączenie z Internetem innym urządzeniom w Sieci. W praktyce Connectify za sprawą mechanizmu \"wirtualizacji\" bezprzewodowej karty sieciowej umie jednocześnie przy użyciu tego samego urządzenia połączyć się z Internetem oraz udostępniać go innym komputerom, laptopom i telefonom będącym w zasięgu..

Dodane 06.11.2013 | Pobrań: 292 Pobierz