Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13584]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10139]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

BulletProof FTP Server 2013.1.0.10

Wersja: 2013.1.0.10
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP / Vista / 2003 / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 13,70 MB
Pobrań: 210
Dodany: 11.09.2013
default
Opis: BulletProof FTP Server 2013.1.0.10

BulletProof FTP Server jest testową wersją serwera FTP który umożliwia między innymi monitorowanie ruchu, administrowanie użytkownikami, tworzenie grup, zabezpieczanie protokołu FTP i znacznie więcej.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: BulletProof FTP Server 2013.1.0.10

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Restore Point Creator 3.5.9

Restore Point Creator małych rozmiarów narzędzie przeznaczone do zarządzania punktami przywracania systemu Windows XP/Vista/7/8. Umożliwia użytkownikowi dużą kontrolę nad już dostępnymi i tworzonymi w przyszłości punktami przywracania, umożliwiając wygodną ich obsługę oraz przywracanie ustawień komputera na bazie jednego z nich. Punkty przywracania systemu to mechanizm doskonale znany użytkownikom systemów Windows XP i nowszych. Są one niczym innym jak tzw. snapshotem systemu z danego dnia, które posłużyć mogą do przywrócenia systemu do pierwotnego stanu np. podczas występowania problemów po instalacji nowego oprogramowania lub sterowników do urządzeń. Pomimo wielu ich niewątpliwych zalet system Windows sam w sobie oferuje bardzo ograniczone narzędzia do zarządzania nimi.

Dodane 15.02.2016 | Pobrań: 79 Pobierz

CloneSpy 3.13

CloneSpy jest rozszerzonym narzędziem do zwalniania wolnej przestrzeni na dysku twardym, charakteryzujące się bogatą funkcjonalnością i szybkością działania. Umożliwia wyszukiwanie, a następnie usuwanie zduplikowanych plików przechowywanych w różnych lokalizacjach. CloneSpy wyposażony został w zestaw opcji konfiguracyjnych, pozwalających szczegółowo definiować jakiego typu duplikaty plików mają być automatycznie usuwanie. Oczywiście oferowany jest także tryb, w którym to użytkownik decyduje co ma być kasowane. Poza funkcją oczyszczania narzędzie umożliwia dodatkowo przenoszenie powtarzających się plików do wskazanego folderu oraz tworzenie listy zduplikowanych danych. Narzędzie pozwala na przetwarzanie w trybie wsadowym.

Dodane 29.06.2014 | Pobrań: 83 Pobierz

MyDefrag 4.3.1 PL

MyDefrag (dawniej JkDefrag) to w pełni funkcjonalne, darmowe narzędzie do defragmentacji i optymalizacji pracy dysków twardych (a także dyskietek, dysków USB, kart pamięci itp.) w systemie Windows. Program oferuje 6 trybów pracy, wśród których znalazły się opcje umożliwiające jedynie analizę, defragmentację, szybką/dokładną optymalizację, aktualizację, a także pracę z wszelakiego rodzaju pamięciami flash. Użytkowanie programu jest intuicyjne i ogranicza się jedynie do wyboru trybu pracy, reszta wykonywana jest automatycznie. Aplikacja wyposażona została w wygaszacz ekranu i szereg łatwych do wykorzystania skryptów.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 183 Pobierz

MySQL GUI Tools Bundle 5.0 r17

Pakiet nie rozszerzany już, mimo tego że nadal jest popularny. Aplikacja to przydatne graficzne narzędzie do zarządzania bazami danych MySQL w wersji 5.0. Pakiet MySQL GUI Tools tworzą: MySQL Administrator - to profesjonalne narzędzie do zarządzania środowiskiem serwera MySQL, MySQL Query Browser - to łatwe narzędzie graficzne umożliwiające tworzenie, wywoływanie, optymalizowanie i zarządzanie zapytaniami w języku SQL wobec serwera baz danych MySQL, a także MySQL Migration Toolkit - jest profesjonalnym pakietem narzędzi, które pozwalają szybko prze migrować istniejące bazy danych pracujące w oparciu o konkurencyjne rozwiązania do MySQL.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 106 Pobierz