Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

CA ARCserve Backup r15

Wersja: r15
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 137
Dodany: 22.07.2010
CA ARCserve Backup
Opis: CA ARCserve Backup r15


CA ARCserve Backup jest aplikacją za pomocą której dokonamy archiwizacji danych. Program łączy w sobie mechanizmy kreowania kopii zapasowych na dyskach oraz taśmach z rozbudowanymi, zintegrowanymi narzędziami antywirusowymi i szyfrującymi. Program jest kompatybilny z systemami z rodu Windows, Linux i NetWare, oraz z popularnym oprogramowaniem Microsoft SQL Server, Exchange Server, SharePoint, Oracle, Lotus Domino, SAP R/3, Sybase i wieloma innymi.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CA ARCserve Backup r15

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Halite 0.3.2.2 PL

Halite jest niezwykle szybkim i lekkim, w pełni funkcjonalnym klientem sieci BitTorrent. Wśród najważniejszych funkcjonalności oferowanych przez aplikację należy wymienić między innymi możliwość szyfrowanie połączeń, pobieranie wielu plików jednocześnie, w tym selektywnie, limitowanie transferu, filtrowanie adresów IP, wsparcie dla proxy, UPnP i NAT-PMP, a także kreator tworzenia torrentów. Ponadto program oferuje obsługę tzw. torrentów beztrackerowych poprzez protokół Kademlia DHT. Jednym z jego głównych atutów jest jednak minimalny stopień zużycia zasobów systemowych. Podczas pracy nie przewyższa on bowiem nie więcej niż 10 MB, co jest o połowę mniej w porównaniu z ľTorrentem oraz zaledwie ułamkiem Vuze lub BitCometa.

Dodane 31.05.2010 | Pobrań: 127 Pobierz

EyePro 3.0

EyePro to mały program skierowane do osób pracujących przy komputerze. Zadaniem tego narzędzia jest przypominanie o przerwach (krótkich bądź długich), które powinniśmy sobie urządzić, by dać odpocząć oczom od ekranu. Pracując przy komputerze bardzo łatwo można stracić poczucie czasu i zapomnieć o odpoczynku. EyePro rozwiązuje ten problem w bardzo prosty sposób – program w określonym momencie (wybieramy go sami w opcjach) wyświetla informacje mówiącą o tym, że zbliża się zaplanowana przerwa. Po tym czasie pojawia się kolejny komunikat, w którym program pyta, czy jesteśmy gotowi na przerwę, czy potrzebujemy jeszcze dwóch minut, czy też rezygnujemy z odpoczynku. Jeżeli postanowiliśmy, że zdecydujemy się na krótką przerwę, ekran zostanie mocno wygaszony (sami możemy dostosować jasność), a na środku pojawi się licznik, dzięki któremu będziemy wiedzieli, ile czasu przerwy jeszcze nam pozostało.

Dodane 01.07.2014 | Pobrań: 76 Pobierz

C.a.R. 9.5

C.a.R. (Compasses and Ruler) to rewelacyjny program wspomagający naukę geometrii euklidesowej i analitycznej oraz rozwiązywanie zadań konstrukcyjnych, przydatny szczególnie dla nauczycieli. Program jest najlepszą, bezpłatną alternatywą dla narzędzi umożliwiających tworzenie dynamicznych konstrukcji geometrycznych (dynamic geometry software, w skrócie DGS) np. popularnego Cabri. C.a.R. pozwala na tworzenie euklidesowe obiektów i konstrukcji geometrycznych (rysowanych za pomocą cyrkla i linijki) - punktów, prostych, wielokątów, okręgów, prostopadłych, równoległych itd. Punkty konstrukcyjne mogą mieć zmienne położenie i być animowane w czasie rzeczywistym. Możliwości programu i jego zastosowanie są bardzo szerokie.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 148 Pobierz

Vista Manager 3.0.6

Vista Manager to doskonała aplikacja przeznaczona dla systemu Windows Vista, podaje informacje o zainstalowanym sprzęcie, uruchomionych procesach oraz umożliwia dostosowanie wyglądu systemu do gustu użytkownika. Vista Manager po wprowadzeniu w nim kilku zmian znacznie przyspiesza pracę naszego systemu.

Dodane 05.10.2009 | Pobrań: 163 Pobierz