Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

CA ARCserve Backup r15

Wersja: r15
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 139
Dodany: 22.07.2010
CA ARCserve Backup
Opis: CA ARCserve Backup r15


CA ARCserve Backup jest aplikacją za pomocą której dokonamy archiwizacji danych. Program łączy w sobie mechanizmy kreowania kopii zapasowych na dyskach oraz taśmach z rozbudowanymi, zintegrowanymi narzędziami antywirusowymi i szyfrującymi. Program jest kompatybilny z systemami z rodu Windows, Linux i NetWare, oraz z popularnym oprogramowaniem Microsoft SQL Server, Exchange Server, SharePoint, Oracle, Lotus Domino, SAP R/3, Sybase i wieloma innymi.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CA ARCserve Backup r15

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Adobe Contribute CS5 PL

Contribute jest programem stworzonym do publikowania materiałów na stronach WWW. Umożliwia nam zarządzanie współtworzoną treścią przez wielu użytkowników jak i ich jednoczesną publikację. Aplikacja została wyposażona w narzędzia które umożliwiają prowadzenie blogów, tworzenie serwisów internetowych, obsługę animacji Adobe Flash. Obsługuje najpopularniejsze systemy blogów (Blogger, Typepad i Wordpress) jak i wewnętrznie opracowane (firmowe). Ważne! Wersja testowa dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 117 Pobierz

WinMetro 1.2 PL

WinMetro - program dla właścicieli komputera z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7, Vista lub XP, którzy chcieliby mieć na swoim komputerze interfejs Metro UI znany w Windows 8. Program WinMetro to nakładka na starsze wersje Windowsa, wprowadzająca interfejs popularnie zwany \"kafelkami\".

Dodane 13.03.2015 | Pobrań: 102 Pobierz

Comic Seer 2.51

Comic Seer świetne narzędzie przeznaczone do czytania komiksów w formie elektronicznej. Super radzi sobie ona z publikacjami zapisanymi w formatach CBR i CBZ, dając możliwość wyświetlania plików graficznych JPEG, PNG czy TIFF. Program dostępny jest dla użytkowników systemów operacyjnych Windows oraz Linux. Najważniejsze funkcje Comic Seer to możliwość organizacji komiksów w bibliotekach, podgląd ich miniaturek, opcja powiększania i rotowania obrazu, tryb wyświetlania pełnoekranowego oraz mechanizm kart, z pomocą którego otworzymy w pojedynczym oknie programu więcej niż jeden plik z publikacją. Ponadto w ręce użytkowników trafia funkcja zakładek, pozwalająca sprawnie oznaczać strony, na których skończyliśmy lekturę.

Dodane 05.07.2014 | Pobrań: 67 Pobierz

Seas0nPass 0.9.4

Seas0nPass to bezpłatny program do wykonywania operacji jailbreak na urządzeniu Apple TV funkcjonującemu w oparciu o system 5.2.1 (iOS 6.1.3 - 10B329a). Wszyscy użytkownicy mają możliwość instalacji szeregu aplikacji oraz modyfikacji poszerzających znacząco funkcjonalność system iOS zainstalowanego na Apple TV. Do najważniejszych możliwości jakie daje jailbreak wymienić należy poszerzenie obsługi urządzenia o takie formaty jak MKV czy AVI, wsparcie dla streamingów z dysków twardych oraz komputerów Mac i PC, dodanie czytnika RSS, widżeta pogody czy uruchomienia centrum multimedialnego XBMC.

Dodane 29.10.2013 | Pobrań: 78 Pobierz