Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

CA ARCserve Backup r15

Wersja: r15
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 127
Dodany: 22.07.2010
CA ARCserve Backup
Opis: CA ARCserve Backup r15


CA ARCserve Backup jest aplikacją za pomocą której dokonamy archiwizacji danych. Program łączy w sobie mechanizmy kreowania kopii zapasowych na dyskach oraz taśmach z rozbudowanymi, zintegrowanymi narzędziami antywirusowymi i szyfrującymi. Program jest kompatybilny z systemami z rodu Windows, Linux i NetWare, oraz z popularnym oprogramowaniem Microsoft SQL Server, Exchange Server, SharePoint, Oracle, Lotus Domino, SAP R/3, Sybase i wieloma innymi.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CA ARCserve Backup r15

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Xinorbis 6.1.5

Xinorbis - świetny program przeznaczone do generowania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanej przez pliki rozmieszczone na naszym dysku twardym komputera. Narzędzie oferuje dużo opcji pozwalających zlokalizować interesujące nas dane po takich parametrach jak wielkość, typ, atrybuty czy właściciel pliku. Xinorbis wyświetla wszystkie informacje w postaci czytelnych tabel i wykresów. Oprócz tego narzędzie zostało wyposażone w funkcję wyszukiwania duplikatów plików oraz możliwość porównania zawartości folderu lub dysku.

Dodane 24.07.2014 | Pobrań: 75 Pobierz

WashAndGo 2011 PL

Program stworzony do zachowania ładu i składu w systemie Windows XP/Vista/7 dzięki usuwaniu niepotrzebnych plików i dbaniu o rejestr systemowy. Aplikacja umożliwia czyszczenie systemu poprzez eliminowanie zbędnych plików, logów, zrzutów pamięci czy folderów tymczasowych, pozostałości korzystania z rożnych aplikacji, pamięci podręcznej przeglądarek i znacznie więcej. Program zaopatrzono ponadto w ciąg dodatkowych funkcji wliczając w to moduł który odpowiada za bezawaryjne usówanie danych, odinstalowywanie programów, odblokowywanie plików zablokowanych przez różne procesy czy wizualizer pokazujący zawartość dysków i folderów. Pomysłodawcy WashAndGo wzięli pod uwagę zaimplementowany moduł umożliwiający szybką optymalizację całego systemu i planowanie automatycznego uruchamiania programu WashAndGo

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 104 Pobierz

Vista Transformation Pack 9.0.1

Najnowsza i najlepsza wersja doskonałego pakietu upodabniającego wygląd systemu Windows XP lub Windows 2003 do Windows Visty. Zmianom po instalacji tego programu ulega nie tylko kolorystyka i ikonki znane z najnowszego produktu Microsoft, ale również cały styl okienek przypominający pełny wygląd Aero z włączoną przezroczystością. Vista Transformation Pack instaluje także boczny pasek, w którym widżety są bardzo podobne do tych znanych z Visty. Obsługiwany jest nawet taki gadżet jak wyświetlanie miniaturek okienek znajdujących się na pasku zadań po najechaniu na nie kursorem myszki. Poza tym zmianie ulega wygląd obrazka ładowania systemu, powitania i wylogowywania, schematy dźwiękowe, tapety, skórka Windows Media Playera, pasek postępu kopiowania, ikonki w zasobniku systemowym i znacznie więcej.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 256 Pobierz

Snappy Fax 5.40.3.2

Snappy Fax to bardzo solidne narzędzie do wysyłania i odbierania faxów. Współpracuje ona z każdym modemem analogowym i ISDN. Materiały przeznaczone do przesyłania mogą pochodzić z edytora tekstu lub też ze skanera. Zaraz po zainstalowaniu trzeba skonfigurować port COM naszego modemu, by ustanowić połączenie. Snappy Fax pozwala przekierowywać faksy na inny numer lub e-mail. Co więcej, istnieje możliwość ich zapisu w formacie PDF a także konwersji do dokumentów Microsoft Word i Excel.

Dodane 28.10.2016 | Pobrań: 20 Pobierz