Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

CA ARCserve Backup r15

Wersja: r15
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 116
Dodany: 22.07.2010
CA ARCserve Backup
Opis: CA ARCserve Backup r15


CA ARCserve Backup jest aplikacją za pomocą której dokonamy archiwizacji danych. Program łączy w sobie mechanizmy kreowania kopii zapasowych na dyskach oraz taśmach z rozbudowanymi, zintegrowanymi narzędziami antywirusowymi i szyfrującymi. Program jest kompatybilny z systemami z rodu Windows, Linux i NetWare, oraz z popularnym oprogramowaniem Microsoft SQL Server, Exchange Server, SharePoint, Oracle, Lotus Domino, SAP R/3, Sybase i wieloma innymi.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CA ARCserve Backup r15

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Launch4j 3.0.2

Launch4j to niewielkie i multiplatformowe narzędzie kierowane do programistów Javy, umożliwiające wygodne opakowywanie archiwów JAR do postaci plików wykonywalnych EXE. Z jego pomocą skonfigurujemy także ikonę oraz ekran powitalny dla naszej aplikacji, określimy wymaganą wersję JRE itp. Aplikacja napisana została w języku Java. Jego głównym zadaniem jest uzyskanie natywnego rozszerzenia EXE dla aplikacji napisanych w Javie i rozpowszechnianych jako pliki JAR. Ponadto Launch4j umożliwia manipulowanie wieloma istotnymi z punktu widzenia programisty i użytkownika atrybutami wytwarzanego oprogramowania. Możliwe jest m.in. definiowanie ikony dla aplikacji, nazwy procesu, początkowego/maksymalnego rozmiaru sterty, określenie minimalnej wymaganej wersji wirtualnej maszyny Javy, dodawanie informacji o programie, a także cyfrowego podpisu.

Dodane 14.11.2013 | Pobrań: 57 Pobierz

Q-Dir 6.01 PL

Q-Dir to bezpłatny, prosty w obsłudze menadżer plików przeznaczony dla platformy Windows. Program pozwala na szybką konfigurację układu wewnętrznych okien, między którymi można dowolnie przenosić i kopiować pliki oraz katalogi. Aplikacja wspiera znaną z eksplorera technikę „przeciągnij i upuść”, potrafi generować praktyczne listy ze spisem danych zgromadzonych w wybranej lokacji oraz tworzyć skróty do często odwiedzanych miejsc. Q-Dir może pracować w trybie pełnego ekranu z podziałem na dwa, trzy lub cztery okna, ma wgranych kilkanaście zdefiniowanych stylów wizualnych i potrafi wyróżniać określone typy plików kolorami. Zaletą programu są także niewielkie wymagania sprzętowe i polskojęzycznych, przejrzysty interfejs użytkownika.

Dodane 04.11.2014 | Pobrań: 124 Pobierz

Splashtop Personal 2.4.5.2

Splashtop Personal to darmowe (do zastosowań domowych) narzędzie, które w połączeniu z aplikacją mobilną o tej samej pozwala sterować komputerem z poziomu tabletu lub smartfonu. Narzędzie dostępne jest na wszystkie popularne platformy systemowe (Windows, Linux oraz Mac OS) i daje możliwość zdalnego połączenia z komputerem poprzez takie urządzenia jak iPad, iPhone/iPod, Kindle Fire i wiele innych, pracujących pod kontrolą Androida.

Dodane 04.02.2014 | Pobrań: 50 Pobierz

ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110

ZipGenius - super program do kompresowania danych. Program jest darmowy i potrafi pakować pliki do niemal wszystkich najpopularniejszych formatów archiwów dostępnych na rynku. Aplikacja posiada bardzo prosty interfejs, możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwów ZIP, opcję kompresji w 5 trybach, wsparcie dla skanerów antywirusowych, statystyki i funkcje szyfrowania archiwów. ZipGenius wspiera ponad 20 formatów (w tym RAR, ARJ, ACE, CAB, SQX, OpenOffice.org, 7-zip) łącznie z obrazami CD/DVD-ROM zapisanymi w standardzie ISO9660 (.ISO, .NRG, .CMI). Wersja Suite Edition posiada dodatkowo wbudowanego klienta FTP, który umożliwia wysyłanie i ściąganie plików, narzędzie Cutter pozwalające na dzielenie dużych plików na mniejsze części oraz wsparcie dla skórek.

Dodane 09.11.2011 | Pobrań: 80 Pobierz