Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

CA ARCserve Backup r15

Wersja: r15
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 120
Dodany: 22.07.2010
CA ARCserve Backup
Opis: CA ARCserve Backup r15


CA ARCserve Backup jest aplikacją za pomocą której dokonamy archiwizacji danych. Program łączy w sobie mechanizmy kreowania kopii zapasowych na dyskach oraz taśmach z rozbudowanymi, zintegrowanymi narzędziami antywirusowymi i szyfrującymi. Program jest kompatybilny z systemami z rodu Windows, Linux i NetWare, oraz z popularnym oprogramowaniem Microsoft SQL Server, Exchange Server, SharePoint, Oracle, Lotus Domino, SAP R/3, Sybase i wieloma innymi.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CA ARCserve Backup r15

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Launchy 2.5

Launchy jest bardzo przydatnym narzędziem pozwalającym na szybkie uruchamianie dokumentów, projektów, folderów, MP3, aplikacji, ulubionych za pomocą tylko kilku wciśnięć przycisków na klawiaturze. Program aktywujemy poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy Alt+Spacja. Następnie w oknie programu należy podać nazwę (lub jej część) aplikacji którą chcemy uruchomić. Dzięki obsłudze skórek, każdy może przystosować Launchy do wyglądu swojego pulpitu. Program jest całkowicie darmowy i można z niego korzystać w domu jak i w pracy. Na stronie producenta w dziale Tips & Tricks znajduje się lista rozszerzeń plików, które są polecane do indeksowania przez Launchy.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 108 Pobierz

Pazera Free Audio Extractor 1.4 PL

Pazera Free Audio Extractor to narzędzie która da nam możliwość oddzielenia ścieżki dźwiękowe z dowolnego pliku video. Ścieżki możemy zachowywać w oryginalnym formacie nie tracąc przy tym jakości dźwięku, ponadto możemy je konwertować do formatu: MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC lub WAV. Narzędzie świetnie sprawdza się w obsłudze wszelkich najważniejszych formatów video :AVI, FLV, MP4, MPG, MOV, RM, 3GP, WMV, VOB . Mało tego daje możliwość konwersji plików muzycznych, dzięki czemu może nam posłużyć jako uniwersalny konwerter audio. Aplikacja Pazera Free Audio Extractor daje nam możliwość zachowania całej ścieżki audio albo tylko jej wybranej części. Mało tego użytkownik może dostosować do własnych potrzeb najważniejsze paramatery kodowania dźwięku: bitrate audio, częstotliwość próbkowania, liczbę kanałów, głośność. Konwersja plików video: RM, RMVB, MKV, VOB, DAT (VCD), OGM, AMV do formatu MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC. AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, lub WAV. Konwersja plików audio: WAV, MP3, AC3, AAC, M4A, MPC, MPA, MP2, WMA, FLAC, SHN, APE, OGG, WV, AMR do formatu MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC lub WAV.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 253 Pobierz

Disk Sorter 9.2.18

Disk Sorter to darmowe narzędzie do porządkowania danych na komputerze. Dzięki tej aplikacji możemy uporządkować wszystkie pliki i foldery znajdujące się na zamontowanym dysku twardym lub innym nośniku podłączonym za pośrednictwem portu USB.

Dodane 14.12.2016 | Pobrań: 54 Pobierz

Redaction dla Word 2003 1.2

Bezpłatny dodatek do edytora tekstów Microsoft Word 2003, umożliwiający łatwe usunięcie z edytowanego dokumentu poufnych informacji. Redaction instaluje się jako dodatkowy pasek narzędziowy w menu Worda i z tego poziomu oddaje, za pomocą jednego przycisku, możliwość oznaczenia zaznaczonych fragmentów tekstu jako poufne. Po zakończeniu procesu redagowania można przy pomocy opcji \"Redact Document\" wygenerować nowy dokument, w którym zaznaczone wcześniej fragmenty zostaną przykryte czarnym \"markerem\", co uniemożliwia ich odczytanie pozwalając jednocześnie na zachowanie pierwotnego układu całego dokumentu. Tak stworzony dokument może być dodatkowo zabezpieczony przed edycją. Uwaga! 1. Dodatek przeznaczony jest do edytora tekstów Microsoft Word 2003 w dowolnej wersji językowej. 2. Do poprawnej pracy dodatku wymagane są zainstalowane w systemie biblioteki Microsoft .NET Framework w wersji 1.1 (wersja 1.2 dodatku powinna pracować poprawnie również z .NET Framework w wersji 2.0). Bilblioteki .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Bilblioteki i inne dodatki

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 113 Pobierz