Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

CA ARCserve Backup r15

Wersja: r15
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar:
Pobrań: 134
Dodany: 22.07.2010
CA ARCserve Backup
Opis: CA ARCserve Backup r15


CA ARCserve Backup jest aplikacją za pomocą której dokonamy archiwizacji danych. Program łączy w sobie mechanizmy kreowania kopii zapasowych na dyskach oraz taśmach z rozbudowanymi, zintegrowanymi narzędziami antywirusowymi i szyfrującymi. Program jest kompatybilny z systemami z rodu Windows, Linux i NetWare, oraz z popularnym oprogramowaniem Microsoft SQL Server, Exchange Server, SharePoint, Oracle, Lotus Domino, SAP R/3, Sybase i wieloma innymi.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CA ARCserve Backup r15

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Wise Care 365 2.27 PL

Wise Care 365 świetny program ochronny. Jest to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Dodane 31.03.2013 | Pobrań: 188 Pobierz

Belarc Advisor 8.4.0.0

Bezpłatny program Belarc Advisor pozwala zdobyć szczegółowe informacje i parametry o podzespołach na danym komputerze i zainstalowanym na nim oprogramowaniu. Po uruchomieniu następuje zbieranie danych o systemie, a rezultat prezentowany jest w oknie domyślnej przeglądarki internetowej. Wyświetlane informacje dotyczą takich elementów komputera jak: procesor, płyta główna, karta graficzna, system. Dodatkowo przedstawione mogą zostać opcjonalnie dane dot. wersji zainstalowanych programów (wraz z numerami licencji), jak również łat firmy Microsoft.

Dodane 19.10.2013 | Pobrań: 154 Pobierz

Jmol 14.16.1 PL

Jmol to świetna plikacja do trójwymiarowej wizualizacji cząstek chemicznych. Aplikacja jest wieloplatformowa i została napisana w Javie. Narzędzie obsługuje platformy: Windows, Linux oraz Mac OS X. Wielką zaletą tego programu jest wsparcie dla dużej ilości formatów plików cząstek chemicznych. Wśród nich można znaleźć: CIF/mmCIF, CML, CSF, CTFile, GAMESS, Gaussian 94/98/03 output, Ghemical, HIN, Jaguar, MM1GP, MOL, MOLPRO, MOPAC 93/97/2002 output, NWCHEM, odydata, PDB, QOUT, SDF, SHELX, SMOL, spinput, xodydata, XYZ, XYZ+vib oraz XYZ-FAH. Inne możliwości: · Eksport plików cząstek do formatów graficznych: jpg, .png, .ppm, .pdf i PovRay · Animacje, drgania · Widok długości, kątów oraz kątów skręcenia · Wysoka wydajność podczas renderowania

Dodane 22.05.2017 | Pobrań: 23 Pobierz

Bluetooth Radar 2.2

Jest to łatwa aplikacja, umożliwiająca wynajdowanie wszystkich urządzeń z interfejsem Bluetooth znajdujące się w obszarze naszego komputera. Gdy uruchomimy aplikację dokonuje ona procesu skanowania, w którym wykrywa wszystkie urządzenia z aktywnym interfejsem Bluetooth - zarówno te uwierzytelnione, jak również nieuwierzytelnione. Wyniki pracy programu przedstawiane są w sposób graficzny na tarczy radaru. Widnieje na niej przybliżona odległość urządzenia od komputera, jego nazwę, typ, obsługiwane usługi, adres oraz czy komputer posiada do niego autoryzowany dostęp. W przypadku tego ostatniego, jeśli użytkownik nada komputerowi odpowiednie prawa to przy użyciu Bluetooth Radar możliwy będzie transfer plików do urządzenia, a nawet zdalne przeglądanie jego zawartości.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 230 Pobierz