Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

CCleaner 5.26 PL

Wersja: 5.26
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (Freeware)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 8,39 MB
Pobrań: 588
Dodany: 13.02.2017
CCleaner
Opis: CCleaner 5.26 PL
Bezpłatny CCleaner jest darmowym programem, przeznaczonym do ochrony prywatności i optymalizacji systemu. Pozwala na usuwanie nieużywanych plików systemowych, co przyspiesza start Windowsa oraz zwalnia cenne miejsce na dysku twardym. Aplikacja czyści również dane zapisywane przez przeglądarkę podczas pobytu na stronach www (historię odwiedzanych stron, pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych). Program pozwala także na opróżnianie zawartości systemowego kosza, schowka oraz zbędnych wpisów w rejestrze.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CCleaner 5.26 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GameGain 3.4.13.2015

GameGain to bardzo użyteczna aplikacja, która w prosty sposób automatycznie ustawia parametry systemu tak, by uzyskać jak najlepszą wydajność w grach. Wystarczy wybrać posiadany system operacyjny oraz procesor. Program działa na wszystkich systemach 32-bitowych od Windows 95 począwszy a na Windows Vista kończąc. Sprawdza się zwłaszcza u posiadaczy słabszych maszyn którym brakuje pare FPS do płynnej gry. Aplikacja jest na licencji Shareware i kosztuje $9.31. TO doskonała alternatywa dla droższego Game Accelerator.

Dodane 13.04.2015 | Pobrań: 163 Pobierz

XOWA 1.1.1.1 PL

XOWA prosta w obsłudze i multiplatformowa aplikacja do przeglądania i edycji Wikipedii w trybie offline, bez aktywnego połączenia z Internetem. Narzędzie to umożliwia pobierać zawartość encyklopedii i zapisywać ją na dysku lokalnym komputera. Aplikacja napisana została w języku Java i dostępna jest dla systemów operacyjnych Windows, Linux oraz Mac OS. Jej interfejs jest ascetyczny, a zarazem bardzo prosty w obsłudze. Skupia on w sobie funkcje, umożliwiające wygodne pobieranie zawartości Wikipedii i jej przeglądanie bez konieczności nawiązywania połączenia z Internetem. Z powodzeniem wykorzystywana ona może być przez twórców artykułów, dając możliwość pracy z materiałami w trybie offline.

Dodane 04.11.2014 | Pobrań: 99 Pobierz

Game Maker Lite 8.0

Jest środowiskiem stworzonym do kreowania gier bazujących na technologii drag&drop, przy pomocy której możemy tworzyć gry tylko za pomocą ruchów myszką, bez umiejętności programowania. Środowisko nabiera wiatru w żagle kiedy korzystamy z języka skryptowy GML, którego składnia przypomina nieco C++. Game Maker daje możliwość projektowania efektownych gier bazujących na rozbudowanych algorytmach. Możliwe jest projektowanie zarówno gier 2D jak i 3D. Środowisko obsługuje Direct3D.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 149 Pobierz

Restore Point Creator 3.5.9

Restore Point Creator małych rozmiarów narzędzie przeznaczone do zarządzania punktami przywracania systemu Windows XP/Vista/7/8. Umożliwia użytkownikowi dużą kontrolę nad już dostępnymi i tworzonymi w przyszłości punktami przywracania, umożliwiając wygodną ich obsługę oraz przywracanie ustawień komputera na bazie jednego z nich. Punkty przywracania systemu to mechanizm doskonale znany użytkownikom systemów Windows XP i nowszych. Są one niczym innym jak tzw. snapshotem systemu z danego dnia, które posłużyć mogą do przywrócenia systemu do pierwotnego stanu np. podczas występowania problemów po instalacji nowego oprogramowania lub sterowników do urządzeń. Pomimo wielu ich niewątpliwych zalet system Windows sam w sobie oferuje bardzo ograniczone narzędzia do zarządzania nimi.

Dodane 15.02.2016 | Pobrań: 77 Pobierz