Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Camtasia 9.0.3

Wersja: 9.0.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 271 MB
Pobrań: 167
Dodany: 30.01.2017
Camtasia
Opis: Camtasia 9.0.3
Camtasia Studio jest dość tanim a zarazem bardzo bogatym programem do kreowania różnego rodzaju demonstracji i prezentacji szkoleniowych. Aplikacja daje nam możliwość rejestrowania wszystkiego co się dzieje na ekranie naszego pulpitu jak i wskazanej przez nas jego części łącznie z głosem lektora do pliku video. Zarejestrowany materiał użytkownik może do bólu edytować, wzbogacać podpowiedziami w dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Sporządzona w taki sposób prezentacja czy też demonstracja może być bez problemu upubliczniona w wielu formatach takich jak: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Camtasia 9.0.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ACID Music Studio 8.0

Za pomocą Sony ACID Music Studio skomponujemy muzykę. Aplikacja jest skierowana do amatorów jak i półprofesjonalistów. Program swe działanie opiera na ACID Pro. Kreowanie muzyki przeprowadza się za pomocą pętli loops. Sony ACID Music Studio ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji do miksowania muzyki zarówno w zaciszu domowym jak ja w małym studio. Wersja 0.8 została wsparta rozbudowanym o obsługę rozszerzeniem formayu DirectX i VST, sterowników ASIO, instrumentów w formacie VST. Mało tego możemy za pomocą keyboardu tworzyć pętle dźwiękowe . Wśród nowości z pewnością należy wymienić konsolę do miksowania utworów audio i MIDI, rozbudowane narzędzia do tworzenie miksów.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 320 Pobierz

Cool Record Edit Pro 9.1.5

Cool Record Edit Pro beż problemu przechwyci dla nas strumień audio z następujących źródeł: kaset magnetofonowych, mikrofon, radio internetowe, DVD, TV poczym zachowa je w formatach: MP3, WAV, WMA na dysku twardym naszego komputera. Oczywiście na tym się nie kończą możliwości tego programu. Za pomocą aplikacji możemy edytować: wklejać, wycinać fragmenty dźwięków oraz nakładać przeróżne efekty na ścieżki audio. Największe wrażenie robi możliwość kreowania echa, opóźnień, wibracji, wyciszeń, zniekształceń czy chórów. Za pomocą programu możemy konwertować na różne formaty pliki audio pomiędzy sobą: WAV do MP3, MP3 do WAV, OGG do WAV/MP3.

Dodane 23.04.2016 | Pobrań: 195 Pobierz

NapiProjekt 2.2.0.2399 PL

NapiProjekt chudziutką ale bardzo użyteczną aplikacją. Za pomocą której bez problemu znajdziemy, pobierzemy napisy do filmu przez nas wskazanego bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej . To co musimy zrobić by cieszyć się z idealnie dopasowanych napisów do filmu to kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik z filmem i z menu kontekstowego wybierzemy opcję \'Znajdź i dopasuj napisy\' aplikacja automatycznie pobierze nam je i zapisze na dysk. Polecamy wszystkim kinomanom.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 443 Pobierz

Calcul 5.2

Bardzo prosty w obsłudze program dający możliwość sprawdzenia swoich umiejętności szybkiego rozwiązywania działań matematycznych opartych zarówno na liczbach całkowitych jak i na ułamkach. Jest to narzędzie, którego z powodzeniem mogą używać nawet osoby posiadające dużą wiedzę i spore doświadczenie w tej dziedzinie. Dzieje się tak, ponieważ program posiada zaawansowane możliwości wyboru poziomu trudności konkretnych zadań. Początkujący mogą korzystać w trakcie liczenia z dźwiękowych podpowiedzi lektora, zaś dla bardziej wprawnych w liczeniu przygotowano opcję podawania wyników na czas. W jednej rundzie może startować maksymalnie czterech zawodników.

Dodane 15.04.2010 | Pobrań: 131 Pobierz