Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Camtasia 9.0.3

Wersja: 9.0.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 271 MB
Pobrań: 179
Dodany: 30.01.2017
Camtasia
Opis: Camtasia 9.0.3
Camtasia Studio jest dość tanim a zarazem bardzo bogatym programem do kreowania różnego rodzaju demonstracji i prezentacji szkoleniowych. Aplikacja daje nam możliwość rejestrowania wszystkiego co się dzieje na ekranie naszego pulpitu jak i wskazanej przez nas jego części łącznie z głosem lektora do pliku video. Zarejestrowany materiał użytkownik może do bólu edytować, wzbogacać podpowiedziami w dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Sporządzona w taki sposób prezentacja czy też demonstracja może być bez problemu upubliczniona w wielu formatach takich jak: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Camtasia 9.0.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SWiSH Max 4.0 Build 2011.03.18

Marzysz o idealnym banerzę na twoja stronę WWW czy też animacji które uczynią twoją stroną unikalną? SWiSH spełni twoje marzenia. Aplikacja została wyposażona w wiele unikalnych efektów i narzędzi które pozwalają użytkownikowi realizować jego projekty wzbogacone o efekty dźwiękowe, animacje czy też elementy interaktywne. Mamy do wyboru 230 efektów czekających właśnie dla ciebie. Aplikacja przenosi pliki do formatu Flash. Można pomyśleć skora ma tak wiele opcji jest bardzo skomplikowany w obsłudze. Nic bardziej mylnego. SWiSH jest łatwy i prosty w obsłudze a zbiór gotowych szablonów uczyni naszą prace jeszcze przyjemniejszą.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 128 Pobierz

MusicBee 2.5.5531 PL

MusicBee - bardzo ciekawy i prosty program do zarządzania i odtwarzania muzyki na domowym komputerze. Dzięki dobrej funkcjonalności możemy organizować duże zbiory plików, słuchać podcastów, audiobooków oraz internetowe stacje radiowe, edytować tagi, a także synchronizować muzykę z przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi itp. Program rozwijany jest nieprzerwanie od 2008 roku i pomimo swoich niewielkich rozmiarów posiada funkcjonalność, której nie powstydziłoby się większość najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych. To co już na wstępie zwraca uwagę to niezwykle przyjazny i dopracowany, chociaż niedostępny w polskiej wersji językowej interfejs graficzny. Kolejną, znaczną zaletą MusicBee jest znikome zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Podczas pracy ze zbiorem ponad 150 plików MP3 aplikacja potrafi zadowolić się niespełna 30 MB pamięci operacyjnej, nie zakłócając przy tym działania innych uruchomionych w systemie programów.

Dodane 23.02.2015 | Pobrań: 119 Pobierz

Oront Burning Kit 2.8 Premium

Oront Burning Kit 2 jest bardzo funkcjonalnymi a zarazem prostym w użyciu programem służącym do administrowania, czyszczenia oraz nagrywania płyt CD, DVD, Blu-Ray jak i i HD DVD. Za pomocą aplikacji możemy: kreować płyty z danymi, audio oraz video. Ponadto Oront Burning Kit 2 Premium ma do zaoferowania możliwość odzyskiwania części danych z uszkodzonych płyt oraz równoczesnego nagrywania stworzonych projektów na dwóch nagrywarkach. Oront Burning Kit 2 daje też możliwość kodowania w formacie UDF / ISO9660 / Joliet oraz edycję menu DVD, nagrywania w trybie On-the-fly, tworzenie dysków multisesyjnych i botujących.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 160 Pobierz

xVideoServiceThief 2.4 PL

xVideoServiceThief jest bardzo interesującym wieloplatformowym programem za pomocą którego pobierzemy materiały wideo z przeszło 80 serwisów, na kanwie których użytkownicy z całego globu umieszczają swe filmiki - m.in. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Video MySpace, Blip i wielu innych. Wspiera protokoły HTTP, RTMP, serwery proxy, pozwalając przy tym na konwertowanie każdego pobranego pliku wideo do najpopularniejszych formatów: AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP i MP3. W odróżnieniu od podobnych programów tego typu dostępnych w Internecie xVideoServiceThief ma do zaoferowania następujące opcje: pobieranie wiele plików za jednym razem, wznawianie pobierania, kolejkowanie oraz ochronę rodzicielską jak i ustalanie harmonogramu.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 133 Pobierz