Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Camtasia 9.0.3

Wersja: 9.0.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 271 MB
Pobrań: 154
Dodany: 30.01.2017
Camtasia
Opis: Camtasia 9.0.3
Camtasia Studio jest dość tanim a zarazem bardzo bogatym programem do kreowania różnego rodzaju demonstracji i prezentacji szkoleniowych. Aplikacja daje nam możliwość rejestrowania wszystkiego co się dzieje na ekranie naszego pulpitu jak i wskazanej przez nas jego części łącznie z głosem lektora do pliku video. Zarejestrowany materiał użytkownik może do bólu edytować, wzbogacać podpowiedziami w dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Sporządzona w taki sposób prezentacja czy też demonstracja może być bez problemu upubliczniona w wielu formatach takich jak: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Camtasia 9.0.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AVS Media Player 4.1.2.65

AVS Media Player to zupełnie darmowa aplikacja, skierowana to wymagających użytkowników odtwarzaczy plików multimedialnych. Program bez problemu otworzy dla was następujące formaty plików video: MPEG1, MPEG2, AVI, Real Media video, pliki Quick Time, DivX, XviD, WMV (WMV-HD), H.263 oraz H.264. Obsługa formatów pochodzących z urządzę mobilnych też nie powinna stwarzać większych problemów: 3GP, 3GP2, MP4. Dużym plusem który na pewno usatysfakcjonuje fanatyków dźwięku przestrzennego jest wbudowany system Surround. Surround Sound czyli możliwość obsługi głośników 3.1, 5.1, 7.1. AVS Media Player oczywiście odtwarza napisy i to do wielu formatów .

Dodane 09.07.2010 | Pobrań: 243 Pobierz

foobar2000 1.3.12

Foobar został stworzony przez Petera Pawlowskiego tego samego pana co przyczynił się do powstania Winampa. Aplikacja wśród użytkowników odtwarzaczy dźwięku cieszy się nieskazitelną opinią. Wszystko to za sprawą ulepszania dźwięku który jest odtwarzany przez program, dzieje się tak przez zastosowane w nim wewnętrzne przetwarzanie danych realizowane na 64 bitach z konwersją na sygnał 16/24 bitowy wyjściowy z ditherem. Daje to nam w efekcie lepsze wrażenia słuchowe przy słuchaniu naszych ulubionych piosenek. Aplikacja obsługuje następujące formaty: SND, CDDA, MPEG-4 AAC, FLAC, Monkey\\\'s Audio, WavPack, Speex, Mod, SPC , MP3, MP2, Musepack, Ogg Vorbis, WAV, AIFF, VOC, AU. Nie zrażajcie się skorym interfejsem, twórca zdecydowanie postawił na jakość działania a nie na piękno zewnętrzne.

Dodane 16.09.2016 | Pobrań: 188 Pobierz

Mudbox 2011

Mudbox to zaawansowana aplikacja do sculptingu, czyli rzeźbienia form 3D poprzez deformowanie siatki obiektu. Służy do tego szereg narzędzi pozwalających choćby na rozciąganie, przesuwanie, wygładzanie. Oferuje również szereg bardzo zaawansowanych narzędzi takich jak asymetryczny \"mirroring\", czy 3d layers do zarządzania warstwami. Główną jednak zaletą Mudboksa i przewagą nad konkurentami jest niezwykle przyjazny interfejs. Mudbox umożliwia modelowanie naturalną techniką pędzla co jest ewenementem. Program od początku projektowany był przez specjalistów pracujących nad modelowaniem postaci do filmów i gier (Skymatter). Mudbox wykorzystywany był do modelowania przez Weta Digital, firmę odpowiadającą za efekty do filmu King Kong.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 136 Pobierz

VideoCacheView 2.82 PL

VideoCacheView to darmowe narzędzie, które pozwala po obejrzeniu filmu w Internecie można zapisać plik wideo na swoim lokalnym dysku w celu ponownego oglądnięcia w trybie offline. Program automatycznie skanuje cache przeglądarek Internet Explorer, Google Chrome oraz przeglądarek opartych na silniku Gecko (Firefox) w celu odnalezienia plików wideo, które są tam przechowywane.

Dodane 15.03.2015 | Pobrań: 196 Pobierz