Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Camtasia 9.0.3

Wersja: 9.0.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 271 MB
Pobrań: 158
Dodany: 30.01.2017
Camtasia
Opis: Camtasia 9.0.3
Camtasia Studio jest dość tanim a zarazem bardzo bogatym programem do kreowania różnego rodzaju demonstracji i prezentacji szkoleniowych. Aplikacja daje nam możliwość rejestrowania wszystkiego co się dzieje na ekranie naszego pulpitu jak i wskazanej przez nas jego części łącznie z głosem lektora do pliku video. Zarejestrowany materiał użytkownik może do bólu edytować, wzbogacać podpowiedziami w dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Sporządzona w taki sposób prezentacja czy też demonstracja może być bez problemu upubliczniona w wielu formatach takich jak: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Camtasia 9.0.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

The RAD Video Tools 1.994a

The RAD Video Tools to super program do konwersji wideo, które zintegrowane zostało z kodekami Bink i Smacker. Daje możliwość nie tyle samą konwersję klipów do formatu BIK oraz SMK, co również ich oglądanie za pośrednictwem wbudowanego odtwarzacza. Aplikacja obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo, dając możliwość konwertowania filmów m.in. do postaci plików BIK i SMK, jak również w przeciwnym kierunku do formatów AVI, WAV, FLC, BMP, GIF, JPEG, TGA, TIFF, PCX oraz PNG. The RAD Video Tools oferuje wbudowany odtwarzacz audio-wideo oraz mikser ścieżki dźwiękowej. Mocną stroną narzędzia są duże możliwości konfiguracyjne, pozwalające dowolnie skalować i przycinać obraz, dostosowywać jego podstawowe parametry, usuwać wybrane klatki, ustalać poziom kompresji i wiele więcej.

Dodane 07.02.2014 | Pobrań: 60 Pobierz

Mac Blu-ray Player 2.5.0

Jeden z pierwszych playerów Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Oprócz tego, że obsługuje nośniki Blu-ray program umożliwia również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć. Mac Blu-ray Player obsługuje pliki multimedialne w formatach MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 i wielu innych. Wygląd odtwarzacza dostosowywany może być do indywidualnych preferencji dzięki obsłudze motywów graficznych.

Dodane 19.08.2012 | Pobrań: 103 Pobierz

Vista Codec Package 6.4.2

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych pakietów, które zawierają bazę najnowszych wersji filtrów i kodeków, dzięki którym możemy odtwarzać pliki video w prawie wszystkich dostępnych formatach. Vista w nazwie programu nie znaczy że wspiera on tylko ten system operacyjny, a pomaga również starszym systemom operacyjnym z sagi Windows (2000/XP). Vista Codec Package budują następujące komponenty: MPC - MPEG4 Video Splitter, OGM Decode Filter, Theora Decode Filter, Vorbis Decode Filter, MPC - Ogg Splitter, MPC - RealAudio/RealVideo Decoder, Haali Media Splitter, AC3File, CoreVorbis Audio Decode, DC-Bass Source, MPC - DTS/AC3/DD+ Source, Haali Video Renderer, ffdshow Audio/Video Decoder, MPC - FLV Splitter (Gabest), MPC - MP4 Splitter, jak i Xvid MPEG-4 Video Decoder.

Dodane 01.12.2012 | Pobrań: 158 Pobierz

xVideoServiceThief 2.4 PL

xVideoServiceThief jest bardzo interesującym wieloplatformowym programem za pomocą którego pobierzemy materiały wideo z przeszło 80 serwisów, na kanwie których użytkownicy z całego globu umieszczają swe filmiki - m.in. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Video MySpace, Blip i wielu innych. Wspiera protokoły HTTP, RTMP, serwery proxy, pozwalając przy tym na konwertowanie każdego pobranego pliku wideo do najpopularniejszych formatów: AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP i MP3. W odróżnieniu od podobnych programów tego typu dostępnych w Internecie xVideoServiceThief ma do zaoferowania następujące opcje: pobieranie wiele plików za jednym razem, wznawianie pobierania, kolejkowanie oraz ochronę rodzicielską jak i ustalanie harmonogramu.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 114 Pobierz