Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13603]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10171]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7032]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6263]

Camtasia 9.0.3

Wersja: 9.0.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 271 MB
Pobrań: 172
Dodany: 30.01.2017
Camtasia
Opis: Camtasia 9.0.3
Camtasia Studio jest dość tanim a zarazem bardzo bogatym programem do kreowania różnego rodzaju demonstracji i prezentacji szkoleniowych. Aplikacja daje nam możliwość rejestrowania wszystkiego co się dzieje na ekranie naszego pulpitu jak i wskazanej przez nas jego części łącznie z głosem lektora do pliku video. Zarejestrowany materiał użytkownik może do bólu edytować, wzbogacać podpowiedziami w dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Sporządzona w taki sposób prezentacja czy też demonstracja może być bez problemu upubliczniona w wielu formatach takich jak: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Camtasia 9.0.3

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Xfplay 9.7.0

Xfplay jest bezpłatnym i wielofunkcyjnym odtwarzaczem multimedialnym, charakteryzującym się wyjątkową jakością odtwarzania filmów. Xfplay daje możliwość odtwarzania filmów w trybie trójwymiarowym (wymagane dodatkowe okulary anaglyfowe) oraz przesyłanie i oglądanie plików wideo pobieranych z sieci BitTorrent. Odtwarzacz daje świetną jakość wyświetlanego obrazu. Wykorzystuje najnowsze technologie firmy Intel oraz NVIDIA CUDA. Podczas odtwarzania materiałów wideo poprawia jakość obrazu przy użyciu specjalnych trybów – w tym akceleracji sprzętowej.

Dodane 23.01.2016 | Pobrań: 64 Pobierz

CloneBD 1.0.3.9 PL

CloneBD - program przeznaczony do kopiowania niezabezpieczonych płyt Blu-ray. Narzędzie umożliwia wykonanie pełnej kopii zawartości płyty w trybie 1:1. CloneBD kompresuje płyty BD-50 do pojedynczego krążka BD-25, BD-9 lub BD-5, konwertuje filmy do popularnych formatów (Mp4, Mkv), a nawet pozwala wybrać odpowiednią ścieżkę audio i dołączone napisy do plików wideo. Oprócz tego, obsługuje wszystkie regiony (A, B i C) i wspiera procesory wielordzeniowe i sprzętową akcelerację NVIDIA CUDA.

Dodane 11.04.2015 | Pobrań: 56 Pobierz

Image Uploader 1.0 PL

Bezpłatny program który daje nam możliwość przechwytywania obrazu z kamerki internetowej oraz przesyłania go w formacie JPG czy też BMP na stronę WWW za pomocą serwer FTP. Aplikacja może być pomocna kiedy użytkownik kamery internetowej która jest podpięta do komputera pragnie z innego miejsca zobaczyć co się wydarzyło w wybranym przez niego pokoju w czasie jego nieobecności. Image Uploader ma do zaoferowania masę użytecznych opcji pośród których odnajdziemy takie jak: automatyczne dodawanie sformatowanego tekstu jak i bieżącej daty i godziny w wybranym przez nas miejscu zdjęcia.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 129 Pobierz

AutoScreenRecorder 3.1.115

AutoScreenRecorder to program wykreowany do zapisywania danej aktywności użytkownika do pliku wideo. Aplikacja bez problemu przechwyci obraz z danej strefy ekranu, okna bądź i całego pulpitu. Sami możemy zadecydować w jakiej jakości rejestrujemy materiał czy też włączyć albo wyłączyć pojawianie się kursora myszy w filmie. Pomocne są bardzo zdefiniowane skróty klawiszowe za pomocą których możemy sterować programem . AutoScreenRecorder jest bardzo łatwy w obsłudze i może być użyty do kreowania prezentacji opisujących dowolne czynności wykonywane na komputerze.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 134 Pobierz