Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Cerberus FTP Server 7.0.10.1

Wersja: 7.0.10.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 7,7 MB
Pobrań: 112
Dodany: 29.07.2015
Cerberus FTP Server
Opis: Cerberus FTP Server 7.0.10.1
Cerberus FTP Server jest darmowym szeroko funkcjonalnym, a jednocześnie łatwy w użyciu serwer FTP, dający możliwość bezpiecznego transferowania cennych informacji, kreowania kopii zapasowych danych i udostępnianie online wszelakiego rodzaju plików oraz dokumentów. Aplikacja choć ma możliwości bazuje na minimalnej ilość zasobów systemowych, jednocześnie świetnie radząc sobie z obsługą wielu klientów i numerów IP jednocześnie. Serwer obsługuje połączenia szyfrowane SSL/TLS, adresy IPv6, oraz ma do zaoferowania opcje restrykcji na podstawie numeru IP, automatycznego blokowania złośliwych połączeń, wznawianie przerwanych transferów oraz ustalania uprawnień i udostępnionych lokalizacji dla pojedynczych użytkowników, jak i całych grup. Mało tego Cerberus FTP Server ma do zarefowania interesującą funkcję statystyk, pozwalającą obserwować transfer danych poprzez poszczególnych użytkowników połączonych z serwerem.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Cerberus FTP Server 7.0.10.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Outlook Express Backup 6.5

Bardzo przydatne narzędzie umożliwiające tworzenie kopii praktycznie wszelkich elementów zawartych w programie Outlook Express. Dzięki niemu można zapisać zawartość wszelkich folderów, adresy, a także indywidualne ustawienia programu. Kopia zapasowa może być wykonana do praktycznie każdego miejsca docelowego, na dysk, płytę CD/DVD, do nośników znajdujących sie w sieci lokalnej, a także na serwer ftp. Program wyposażony został w bardzo wiele ciekawych funkcji, jedną z najistotniejszych jest jednak możliwość tworzenia archiwum w pliku wykonywalnym co umożliwia odtworzenie danych na komputerze nie wyposażonym w Outlook Express Backup. Cenny jest również brak ograniczeń co do wielkości archiwum. Istnieje możliwość zabezpieczenia archiwum hasłem. Dodatkowo aplikacja wyposażona jet w moduł autoaktualizacji.

Dodane 28.09.2009 | Pobrań: 177 Pobierz

Robotics Studio 2.2.76.0

Microsoft Robotics Studio to software\'ową platforma bazująca na Windows. Umożliwia nam kreowanie oprogramowania dla robotów, tych prawdziwych jak i symulowanych. Aplikacja jest kompatybilna z następującymi rozwiązaniami sprzętowymi : Roomba i Lego Mindstorms NXT. Robotics Studio jest wyposażony w trójwymiarowe narzędzie do symulowania robotów. Aplikacja uruchomieniowa zorientowana na usługi, które umożliwiają komunikację z różnymi rodzajami sprzętu oraz język programowania pozwalający początkującym programistom kreować aplikacje przeciągając ikonki. W nowej odsłonie znalazło się wsparcie dla Windows Embedded CE 6.0 i Windows Mobile.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 109 Pobierz

Ashampoo WinOptimizer 14.00.01 PL

Ashampoo WinOptimizer 6 stworzony został aby optymalizować system Windows. Program ten wyposażony jest w szereg modułów odpowiedzialnych za optymalizowanie działania systemu. Wśród nich narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Poza tym znajdziemy również moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez Ashampoo WinOptimizer jest ponad 450.

Dodane 16.06.2016 | Pobrań: 306 Pobierz

TouchCopy 12.83

TouchCopy jest narzędziem stworzonym do administrowania zawartością następujących urządzeń iPhone i iPod we wszystkich osiągalnych wersjach działających na kanwie firmware 1.1.1, 1.1.2, 1.1.3, 1.1.4 i 2.0.x. Do zalet aplikacji trzeba bez wątpienia zaliczyć: możliwość kopiowania muzyki, filmów, podcastów, playlist, zdjęć czy pobranych gier na PC. TouchCopy umożliwa nam ponadto administrowanie oraz tworzenie kopii następujących elementów: notes, kalendarz jak i lista kontaktów. Przy pomocy aplikacji iPhone oraz iPod bez problemu możemy je wykorzystać jako przenośny dysk twardy zawierający dokumenty biurowe, muzykę, filmy video i każdego rodzaju inne pliki. Mało tego TouchCopy ma do zaoferowania opcję odsłuchiwania muzyki i oglądania filmów bez konieczności posiadania zainstalowanego w systemie programu iTunes.

Dodane 23.01.2016 | Pobrań: 118 Pobierz