Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

Cerberus FTP Server 7.0.10.1

Wersja: 7.0.10.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 7,7 MB
Pobrań: 120
Dodany: 29.07.2015
Cerberus FTP Server
Opis: Cerberus FTP Server 7.0.10.1
Cerberus FTP Server jest darmowym szeroko funkcjonalnym, a jednocześnie łatwy w użyciu serwer FTP, dający możliwość bezpiecznego transferowania cennych informacji, kreowania kopii zapasowych danych i udostępnianie online wszelakiego rodzaju plików oraz dokumentów. Aplikacja choć ma możliwości bazuje na minimalnej ilość zasobów systemowych, jednocześnie świetnie radząc sobie z obsługą wielu klientów i numerów IP jednocześnie. Serwer obsługuje połączenia szyfrowane SSL/TLS, adresy IPv6, oraz ma do zaoferowania opcje restrykcji na podstawie numeru IP, automatycznego blokowania złośliwych połączeń, wznawianie przerwanych transferów oraz ustalania uprawnień i udostępnionych lokalizacji dla pojedynczych użytkowników, jak i całych grup. Mało tego Cerberus FTP Server ma do zarefowania interesującą funkcję statystyk, pozwalającą obserwować transfer danych poprzez poszczególnych użytkowników połączonych z serwerem.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Cerberus FTP Server 7.0.10.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Stickies 7.1e

Stickies - aplikacja zarządzająca i wyświetlaja na ekranie nalepki z informacjami, które przypominają swym wyglądem karteczki. Program umożliwia wysyłanie karteczek do innego komputera poprzez sieć TCP/IP lub przez serwer poczty SMTP. Program uruchamia się automatycznie przy starcie systemu operacyjnego. Na stronie programu dostępne są różnorodne skórki do programu. Funkcje: - Czcionki i kolor nalepki mogą być definiowane przez użytkownika - Nalepki mogą być wysyłane do innego komputera poprzez sieć TCP/IP lub przez serwer poczty SMTP - Hierarchiczna lista znajomych, która może być automatycznie pobierana od innych znajomych - Odtwarzanie pliku wav lub sygnał dźwiękowy z głośnika przy odbiorze - Podpisywanie (np. imieniem) wysyłanych nalepek - Możliwość wyboru ulubionych znajomych - Nalepki mogą być ukrywane przez określony czas aby pojawić się na ekranie o odpowiedniej porze - Wielojęzyczny interfejs - Zapis do pliku lub import z pliku - Ustawianie przezroczystości nalepek (Windows 2000/XP)

Dodane 12.11.2012 | Pobrań: 85 Pobierz

SpeedyFox 2.0.11.81

SpeedyFox to malutkie i proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest zwiększenie szybkości pracy Firefoksa (według zapewnień producenta nawet 3-krotne). Działanie programu opiera się o kompaktowanie i optymalizację sfragmentowanych plików profili użytkowników przeglądarki. SpeedyFox nie wymaga instalacji, a jego obsługa ogranicza się do wskazania profilu, którego dane mają zostać zdefragmentowane i kliknięcia przycisku rozpoczynającego pracę. Program jest bezpieczny i w żaden sposób nie ingeruje w dane profili.

Dodane 25.01.2015 | Pobrań: 133 Pobierz

OpenDrive 1.6.0.4

OpenDrive jest opartym na chmurze narzędziem umożliwiającym tworzenie kopii zapasowych. Program buduje na naszym komputerze wirtualny napęd, którego zawartość z poziomu Eksploratora Windows widoczna jest praktycznie jak na zwykłym dysku. Aby móc korzystać z aplikacji, musimy założyć bezpłatne konto na stronie producenta, a otrzymamy dostęp do 5 GB przestrzeni w chmurze. Należy mieć świadomość, że OpenDrive objęty jest szeregiem ograniczeń jak chociażby limit 1 GB pobieranych danych na dobę, czy maksymalny rozmiar uploadowanego pliku, który nie może przekraczać 100 MB.

Dodane 18.02.2015 | Pobrań: 48 Pobierz

Room Arranger 7.4.2 PL

Room Arranger super aplikacja do projektowania domu i aranżacji wnętrz. Dzięki temu programowi nie tylko stworzymy pomieszczenia, ale również wykonamy szereg innych czynności związanych z projektowaniem – zeskalujemy rysunek, dokonamy pomiarów poszczególnych ścian, dopasujemy i rozmieścimy meble w dowolnym pomieszczeniu oraz zaaranżujemy ogród. Aplikacja pozwala nam zaprojektować niemal dowolne pomieszczenie - biuro, pokój dziecięcy, sypialnie, kuchnie i łazienkę, a nawet zagospodarować cały teren zieleni wokół domu. Tworzenie projektu jest niezwykle proste i przyjemne, a to wszystko za sprawą wygodnego w obsłudze i bogatego w funkcje edytora graficznego.

Dodane 22.03.2014 | Pobrań: 69 Pobierz