Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Cerberus FTP Server 7.0.10.1

Wersja: 7.0.10.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 7,7 MB
Pobrań: 127
Dodany: 29.07.2015
Cerberus FTP Server
Opis: Cerberus FTP Server 7.0.10.1
Cerberus FTP Server jest darmowym szeroko funkcjonalnym, a jednocześnie łatwy w użyciu serwer FTP, dający możliwość bezpiecznego transferowania cennych informacji, kreowania kopii zapasowych danych i udostępnianie online wszelakiego rodzaju plików oraz dokumentów. Aplikacja choć ma możliwości bazuje na minimalnej ilość zasobów systemowych, jednocześnie świetnie radząc sobie z obsługą wielu klientów i numerów IP jednocześnie. Serwer obsługuje połączenia szyfrowane SSL/TLS, adresy IPv6, oraz ma do zaoferowania opcje restrykcji na podstawie numeru IP, automatycznego blokowania złośliwych połączeń, wznawianie przerwanych transferów oraz ustalania uprawnień i udostępnionych lokalizacji dla pojedynczych użytkowników, jak i całych grup. Mało tego Cerberus FTP Server ma do zarefowania interesującą funkcję statystyk, pozwalającą obserwować transfer danych poprzez poszczególnych użytkowników połączonych z serwerem.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Cerberus FTP Server 7.0.10.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Auslogics Registry Cleaner 2.4.0.5 PL

Bardzo fajne i szybkie narzędzie, którego zadaniem jest oczyszczanie rejestru Windows ze zbędnych i uszkodzonych wpisów, często powodujących spadek wydajności systemu lub nawet występowanie tzw. ekranów śmierci. Jedną z największych zalet programu jest bez wątpienia ogromna prostota obsługi. Po uruchomieniu automatycznie rozpoczyna się proces szczegółowej analizy rejestru systemowego, następnie wyświetlany jest raport z wykrytymi nieprawidłowościami, aż w końcu możliwe jest usunięcie wszelakich błędów. Co istotne, Auslogics Registry Cleaner oferuje funkcję wyszukiwania w Internecie informacji o każdym z wykrytych i przeznaczonych do usunięcia wpisie, funkcja ta jest bardzo przydatna zwłaszcza dla mniej doświadczonych użytkowników.

Dodane 19.08.2012 | Pobrań: 154 Pobierz

Pulseway Manager 4.7.5.5

Pulseway Manager to dość mocno rozbudowane i zupełnie darmowe narzędzie do zdalnego sterowania komputerem. Narzędzie pozwala na bezpieczne zarządzanie i monitorowanie komputerów za pomocą urządzenia przenośnego lub przeglądarki internetowej. Aplikacja Pulseway Manager daje możliwość również zdalnego zarządzania procesami, usługami systemowymi i zaplanowanymi zadaniami. Możemy w łatwy sposób wylogować użytkownika i wyłączyć lub zrestartować komputer.

Dodane 04.06.2015 | Pobrań: 51 Pobierz

Seas0nPass 0.9.4

Seas0nPass to bezpłatny program do wykonywania operacji jailbreak na urządzeniu Apple TV funkcjonującemu w oparciu o system 5.2.1 (iOS 6.1.3 - 10B329a). Wszyscy użytkownicy mają możliwość instalacji szeregu aplikacji oraz modyfikacji poszerzających znacząco funkcjonalność system iOS zainstalowanego na Apple TV. Do najważniejszych możliwości jakie daje jailbreak wymienić należy poszerzenie obsługi urządzenia o takie formaty jak MKV czy AVI, wsparcie dla streamingów z dysków twardych oraz komputerów Mac i PC, dodanie czytnika RSS, widżeta pogody czy uruchomienia centrum multimedialnego XBMC.

Dodane 29.10.2013 | Pobrań: 72 Pobierz

CleanMyMac 1.10.2

CleanMyMac to darmowe narzędzie służące do usuwania niepotrzebnych plików z dysków twardych komputerów Mac. Program swoją skuteczność zawdzięcza takim funkcjom jak wyszukiwanie i kasowanie zbędnych wersji językowych zainstalowanych aplikacji, możliwości czyszczenia pamięci podręcznej systemu (w tym aplikacji np. Safari, QuickTime, Quick Look, Adium itp.) oraz opcji kasowania dzienników aplikacji (pliki log). Dodatkowo CleanMyMac został wyposażony w moduł odinstalowywania widżetów, aplikacji oraz uniwersalnych binarek zainstalowanych programów. CleanMyMac pozwala również na usunięcie plików, z którymi występują problemy z skasowaniem.

Dodane 05.12.2011 | Pobrań: 131 Pobierz