Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Codec Pack Advanced 7.9.5

Wersja: 7.9.5
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 22,96 MB
Pobrań: 367
Dodany: 21.05.2011
 Codec Pack Advanced
Opis: Codec Pack Advanced 7.9.5

Codec Pack Advanced to interesująca paczka kodeków które umożliwią nam odtwarzania wszystkich najpopularniejszych formatów takich jak: AVC, h.264, MP4, MPEG-1, MPEG-2, AC3, DTS, AAC, FLAC, APE, MPC, OFR, MP3, OGG i ATRAC3, DivX, XviD, 3ivx, On2 VP6. Paczka składa się z pomocnych przyrządów do których zaliczyć można: GSpot który wyświetla szczegółowe informacje na temat wykorzystywanych kodeków przez dany film. Codec Pack Advanced jest z pewnością dobrą alternatywą dla osób które pragną zainstalować za jednym zamachem najpopularniejsze kodeki na swoim PC.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Codec Pack Advanced 7.9.5

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Super DVD ripper 2.39

Super DVD ripper przyda się tym wszystkim którzy pragną zgrać płyty DVD do plików w następujących formatach : DivX AVI, MPEG-1, MPEG-2 oraz kreowanie z nich płyt SVCD, VCD i CD. Aplikacja radzi sobie świetnie w obsłudze całych płyt DVD ale i w zgranych plikach VOB. Kreator który jest wbudowany sprawia że aplikacja jest łatwa i prosta w obsłudze. Naszym zadaniem jest tylko wskazanie formatu docelowego i miejsca w którym mają pojawić się pliki. Wersja trial daje nam możliwość na sześciokrotne otwarcie aplikacji. Ważne! Wszyscy którzy posiadają strony WWW mają możliwość otrzymania klucza rejestracyjnego za Free! Aby go dostać należy zamieścić na swojej stronie link www.dvdtodivx.net i wysłać informację na e-mail info@dvdtodivx.net. Warunkiem otrzymania darmowego klucza jest dobra treść i jakość strony, a także przynajmniej 100 odwiedzin dziennie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej producenta.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 104 Pobierz

J. River Media Center 18.0.156

J. River Media Center to kombajn przeznaczony do zarządzania zdjęciami, muzyką i filmami z poziomu jednej aplikacji. Do najważniejszych cech aplikacji zaliczyć należy wsparcie dla ponad 80 formatów plików, możliwość ripowania i konwersji plików do WMA, OGG, APE, MP3, FLAC, obsługa takich odtwarzaczy jak iPod, Creative i SanDisk czy wyszukiwanie informacji na temat artystów online. J. River Media Center oferuje poza tym funkcję przeszukiwania, pobierania i odtwarzania materiałów z serwisu Google Video/Images i YouTube, opcje zgrywania materiałów wideo z TV, oglądania - odsłuchiwania internetowych stacji radiowych, telewizyjnych i znacznie więcej. Również edycja plików muzycznych, odtwarzanie płyt DVD, tworzenie serwerów muzycznych, zdalna kontrola czy pobieranie plików nie sprawia problemu temu narzędziu. J. River Media Center oferuje również sporą ilość skórek, dzięki którym wygląd aplikacji można dopasować do własnych potrzeb.

Dodane 27.03.2013 | Pobrań: 129 Pobierz

FreeZ Online TV 1.42

FreeZ Online TV to program który szybko stał się najpopularniejszą aplikacji do oglądania kanałów telewizyjnych oraz transmisji na żywo, których przekaz dostępny jest za pomocą Internetu. Aplikacja dysponuje bogatym zapleczem przeszło 500 stacji, posegregowanych w kategorie tematyczne w tym kanały muzyczne, filmowe, informacyjne, dla dzieci, religijne, sportowe itp. Lista wszystkich programów jest systematycznie aktualizowana przez program automatycznie. Pośród najpopularniejszych transmisji oraz stacji telewizyjnych dostępnych w FreeZ Online TV możemy znaleźć Bloomberg, CBN News, CNN, BBC, Eurosport News, Cartoon Network, TCM, Deejay TV, RTL, MTV, Eska TV, Interia TV jak i TVN 24.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 165 Pobierz

MU.LAB 5.5.1 PL

MU.LAB to wirtualne studio muzyczne. Wysokiej jakości, darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia muzyki w komputerze. MU.LAB pozwala na nagrywanie całego utworu, fragmentów, jak również pojedynczych ścieżek. Z programu można również korzystać za pośrednictwem nośnika USB. Aplikacja ma bardzo prosty interfejs, który pozwala na tworzenie wielu ścieżek, dodawanie fragmentów dźwiękowych itp. MU.LAB obsługuje zarówno utwory audio jak i MIDI, pozwala na edycję wirtualnych instrumentów i nagrywanie muzyki.

Dodane 01.03.2014 | Pobrań: 144 Pobierz