Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

ADVANCED Codecs 7.7.2

Wersja: 7.7.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 59 MB
Pobrań: 400
Dodany: 06.06.2017
ADVANCED Codecs
Opis: ADVANCED Codecs 7.7.2
Codec Pack Advanced to interesująca paczka kodeków które umożliwią nam odtwarzania wszystkich najpopularniejszych formatów takich jak: AVC, h.264, MP4, MPEG-1, MPEG-2, AC3, DTS, AAC, FLAC, APE, MPC, OFR, MP3, OGG i ATRAC3, DivX, XviD, 3ivx, On2 VP6. Paczka składa się z pomocnych przyrządów do których zaliczyć można: GSpot który wyświetla szczegółowe informacje na temat wykorzystywanych kodeków przez dany film. Codec Pack Advanced jest z pewnością dobrą alternatywą dla osób które pragną zainstalować za jednym zamachem najpopularniejsze kodeki na swoim PC.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ADVANCED Codecs 7.7.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

iRadio 1.5.0.516

Ciekawa aplikacja do słuchania internetowych stacji radiowych. iRadio posiada wbudowaną wyszukiwarkę stacji, co powoduje że z łatwością możemy wybrać interesującą nas stację. Dość interesującą funkcją jaką oferuje program jest możliwość nagrywania nadawanego sygnału na dysk twardy komputera, poczym możemy ja nagrać na płytę CD za pomocą oprogramowania do nagrywania np. Nero w wersji 5.1 w postaci plików MP3 lub CD-Audio. Program oferuje także możliwość retransmisji sygnału do innych użytkowników.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 128 Pobierz

CometPlayer 0.9

CometPlayer to odtwarzacz muzyczny oferujący funkcję pobierania i wyświetlania na ekranie tekstu odtwarzanego utworu. Program z racji niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe idealnie nadaje się do użytku na starszych komputerach. Poza prostym i przejrzystym interfejsem graficznym wyposażony został w szereg najpopularniejszych w tego typu oprogramowaniu funkcji. Wśród nich znajdziemy listy odtwarzania, prosty equalizer z bazą podstawowych konfiguracji, wyświetlanie i konfigurowanie okładek, skróty klawiszowe, obsługę skórek oraz wyświetlanie tekstu piosenek. Na szczególną uwagą zasługuje ta ostatnia, która przydatna się może okazać podczas zabawy w karaoke. CometPlayer po rozpoczęciu odtwarzania piosenki automatycznie pobiera z Internetu jej tekst, a następnie wyświetla go podświetlając aktualnie śpiewane słowa.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 124 Pobierz

Songbird 1.10.1 PL

Program to połączenie odtwarzacza plików multimedialnych z możliwością przeglądania stron internetowych, a wszystko to odbywa się w jednym oknie. Wmontowana owa przeglądarka stron WWW działa na bazie silnika popularnej przeglądarki internetowej FireFOX. Mało tego Songbird możemy używać na różnych platformach, użycie programu nie kończy się na pracy na naszych komputerach. Aplikacja posiada pomoc dla wielu skórek i dodatkowych wtyczek. Songbird radzi sobie z następującymi formatami plików: MP3, AAC, OGG, FLAC, WMA. Program został wyposażony w Polski interfejs oraz kilka opcji miksowania utworów.

Dodane 03.11.2011 | Pobrań: 121 Pobierz

Subtitle Edit 3.5.2 PL

Subtitle Edit jest bezpłatnym programem który ma doza oferowania wiele możliwości do edycji napisów do filmów. Aplikacja używana jest przede wszystkim do synchronizacji, dzielenia i łączenia napisów oraz tłumaczenia obcojęzycznych filmów. Subtitle Edit został opakowany w prosty i nowoczesny interfejs oraz ciąg graficznych narzędzi które z pewnością uproszczą dopasowywanie napisów do filmów. Mało tego program został zaopatrzony w możliwość konwersji napisów, obsługując większość najpopularniejszych formatów : MPlayer2 (.mpl), Sub Station Alpha (.ssa), SubViewier 2.0 (.sub), SAMI (.smi), TMPlayer (.txt) oraz systemów kodowania - ANSI, UTF-7/8, Unicode.SubRip (.srt), BBC iPlayer (.xml), DVD Studio Pro (.stl), DVD Subtitle (.sub), MicroDVD (.sub).

Dodane 03.03.2017 | Pobrań: 145 Pobierz