Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

ADVANCED Codecs 7.7.2

Wersja: 7.7.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 59 MB
Pobrań: 435
Dodany: 06.06.2017
ADVANCED Codecs
Opis: ADVANCED Codecs 7.7.2
Codec Pack Advanced to interesująca paczka kodeków które umożliwią nam odtwarzania wszystkich najpopularniejszych formatów takich jak: AVC, h.264, MP4, MPEG-1, MPEG-2, AC3, DTS, AAC, FLAC, APE, MPC, OFR, MP3, OGG i ATRAC3, DivX, XviD, 3ivx, On2 VP6. Paczka składa się z pomocnych przyrządów do których zaliczyć można: GSpot który wyświetla szczegółowe informacje na temat wykorzystywanych kodeków przez dany film. Codec Pack Advanced jest z pewnością dobrą alternatywą dla osób które pragną zainstalować za jednym zamachem najpopularniejsze kodeki na swoim PC.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ADVANCED Codecs 7.7.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ivona 2 1.6.0 PL

IVONka to popularny syntezator mowy który daje nam możliwość automatycznej zmiany tekstu do mowy o brzmieniu ludzkim. Syntezator prześwietla powierzony mu tekst po czym interpretuje go przy pomocy m.in. algorytmów sztucznej inteligencji a na końcu go wypowiada. Ivona może się odzywać na żywo w określonym przez nas momencie jak i być zapisana w pliku dźwiękowym. Aplikacja daje możliwość m do odczytywanie: słuchanie książek które są zapisane do plików dźwiękowych oraz korzystanie z playera do czytania tekstów napisów w filmach oraz dowolnych tekstów jak i poczty elektronicznej. IVONA jest w pełni integralna z standardami SAPI4, SAPI5 no i oczywiście systemami Windows. Wymaganie jakie musimy spełnić by IVONA zamieszkała u nas to ok 70 - 300 MB miejsca na dysku twardym.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 269 Pobierz

WinAVI Video Converter 10.5

Program pomoże nam w łatwy i przejrzysty sposób konwertować wszelkiego rodzaju formaty plików video między innymi: , DivX, XVid, ASF, WMV, RM, QuickTime MOV , Flash SWF, AVI, MPEG1/2/4, VCD/SVCD/DVD, DivX, XVid, ASF . Dużą zaletą programu jest bardzo szybki kompresujący silnik który bez problemu przetworzy nam plik AVI do formatu DVD po czym bez problemu możemy go wypalić na płytkę. Zasada działania programu wymaga od nas kilku kliknięć w których musimy wskazać plik docelowy i opcjonalne parametry związane z jakością konwertowania. WinAVI Video Converter ma do zaoferowania również rozwinięte funkcje nagrywania płyt w następujących formatach takich jak:VCD, SVCD oraz DVD.

Dodane 09.07.2010 | Pobrań: 238 Pobierz

Ulead DVD MovieFactory 6 Plus

Za pomocą Ulead DVD MovieFactory 6 Plus stworzymy niesamowite pokazy slajdów, korzystając z bogatego zbioru gotowych szablonów, które można jeszcze wzbogacić za pośrednictwem zawansowanych przyrządów. Ulead DVD MovieFactory 6 Plus to nie tylko tworzenie slajdów, ale i narzędzie służące do tworzenia dysków video DVD-Audio czy też Music DVD-Video. Aplikacja daje nam możliwość stworzenia indywidualnych okładek i nadruków na płyty oraz rippowania krążków Audio CD. Wymagania systemowe: - rozdzielczość ekranu min. 1024x768 - 900 MB wolnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji aplikacji - procesor klasy Intel Pentium 4 HT,3.0 GHz, AMD AthlonT 64 3800 lub wyższy - min. 1GB pamięci RAM

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 150 Pobierz

Ace Stream 3.1.2 PL

Ace Stream to niekwestionowana platforma multimedialna, dzięki której możemy transmitować i odtwarzać wysokiej jakości materiały audio/wideo za pośrednictwem sieci P2P. Z powodzeniem wykorzystywana ona może być do świadczenia usług typu VoD (wideo na żądanie) oraz strumieniowania multimediów za pośrednictwem Internetu. Program azuje na protokole BitTorrent, a w jego skład wchodzą następujące komponenty: menedżer strumieniowania multimediów Ace Stream HD, wielofunkcyjny odtwarzacz webowy (stworzony w oparciu o framework libvlc) Ace Stream P2P Multimedia Plug-in, specjalnie przygotowana odmiana odtwarzacza VLC o nazwie ACE Player HD, oferująca wsparcie dla protokołu BitTorrent oraz rozszerzenie TS Magic Player dla przeglądarek Mozilla Firefox, Google Chrome i Opera, które umożliwia odtwarzanie multimediów na stronach internetowych, w tym również udostępnianych jako pliki torrent (bez konieczności ich pełnego pobierania).

Dodane 27.12.2015 | Pobrań: 99 Pobierz