Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

ADVANCED Codecs 7.7.2

Wersja: 7.7.2
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 59 MB
Pobrań: 410
Dodany: 06.06.2017
ADVANCED Codecs
Opis: ADVANCED Codecs 7.7.2
Codec Pack Advanced to interesująca paczka kodeków które umożliwią nam odtwarzania wszystkich najpopularniejszych formatów takich jak: AVC, h.264, MP4, MPEG-1, MPEG-2, AC3, DTS, AAC, FLAC, APE, MPC, OFR, MP3, OGG i ATRAC3, DivX, XviD, 3ivx, On2 VP6. Paczka składa się z pomocnych przyrządów do których zaliczyć można: GSpot który wyświetla szczegółowe informacje na temat wykorzystywanych kodeków przez dany film. Codec Pack Advanced jest z pewnością dobrą alternatywą dla osób które pragną zainstalować za jednym zamachem najpopularniejsze kodeki na swoim PC.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ADVANCED Codecs 7.7.2

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Winamp 5.61 Build 3133 PL

Winamp uznawany jest przez miliony użytkowników jako najlepszy odtwarzacz plików multimedialnych. Najnowsza wersja 5 łączy wszystkie zalety wersji 2 i 3 (2+3=5). W piątce zmieniono prawie całkowicie interfejs, który jest teraz bardziej intuicyjny. Wygląd aplikacji możemy także urozmaicić poprzez pobranie ze strony producenta skinów oraz innych dodatków. Program daje możliwość odtwarzania praktycznie wszystkich formatów audio oraz video, uruchamia także playlisty. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych m.in. umożliwia wprowadzenie ikony programu do systemowego traya, co zwalnia miejsce na pasku zadań. Wersja Full jest rozbudowana o funkcje nagrywania multimediów na nośniki optyczne (2x) oraz rippowanie płyt CD (6x).

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 736 Pobierz

GSpot 2.70a

Bardzo użyteczna aplikacja stosowana do wykrywania kodeków które są używane np. w danymfilmie. Po załadowaniu pliku AVI użytkownik otrzymuje wiadomość z jakim kodekiem został zakodowany plik video albo audio czy też informuje czy w systemie mamy zainstalowane odpowiednie kodeki do odtwarzania filmu. Aplikacja dostarcza też dodatkowe informacje o pliku takie jak: ilości klatek oraz jakości video oraz audio , rozdzielczości video. Użyteczną opcją jest możliwość wykonania symulacji czy plik zostanie poprawnie otwarty. Dzięki programowi poznamy też listę kodeków audio i video zainstalowanych w systemie.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 132 Pobierz

Aptana Studio 3.0.1

Aptana Studio Community Edition jest interesującym bezpłatnym narzędziem dla komercyjnych pakietów skierowanym przede wszystkim do deweloperów... ale nie tylko. Aptana to środowisko IDE dające możliwość kreowania stron internetowych -HTML, CSS, XML, w których duży nacisk położony jest na technologię AJAX/Java Script. Aplikacja stworzona została w Javie co sprawiło że jest bardzo elastyczna i można ją odpalać na różnych platformach systemowych (Windows, Linux). Podano została wyposażona w funkcje: podświetlanie składni, weryfikacja błędów, auto uzupełnianie kodu. Do aplikacji dołączone zostały popularne biblioteki AJAX m. in. AFLAX, Dojo, MochiKit, Prototype, Rico czy Yahoo UI.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 119 Pobierz

Adobe Flash CS5.5 Professional

Poszukujesz rozbudowanego programu do kreowania nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie serwisów WWW? Idealnie trafiłeś, Flash CS5.5 Professional w pełni sprosta twym wymaganiom. Aplikacja daje możliwość zgodnej współpracy z bazami danych, która nie ma sobie równych w integracji animacji z serwisami WWW. Flash CS5 Professional idealnie współpracuje z inymi aplikacjami takimi jak: Fireworks, Freehand, Sitespring , ColdFusion i Dreamweaver. Ważne! 1. Wersja trial dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej. 2. Ściąganie programu odbywa się poprzez wbudowane na stronie Adobe menedżera pobierania.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 191 Pobierz