Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Wersja: 5.4.58750.1355
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 34,29 MB
Pobrań: 728
Dodany: 12.05.2011
Comodo Internet Security
Opis: Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL
Comodo Internet Security to darmowy pakiet zabezpieczeń przed zagrożeniami z internetu. Comodo jest cenionej przez wielu fachowców i internautów na całym świecie. Firewall oferowany przez pakiet Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Program antywirusowy Comodo AntiVirus poza funkcją ochrony w czasie rzeczywistym oferuje również ciekawy moduł odpowiedzialny za blokowanie dostępu do niektórych elementów znajdujących się w systemie w tym ważnych folderów startowych, lokalizacji systemowych czy kluczy w rejestrze. Dodatkowym walorem aplikacji jest niskie wykorzystywanie zasobów systemowych oraz możliwość definiowania bezpiecznych aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Norman Malware Cleaner 2.08.08 2014.11.14

Norman Malware Cleaner jest bezpłatnym programem do skanowania dysku i usuwania szkodliwego oprogramowania malware. Narzędzie skanuje wybrane dyski twarde lub foldery, zapisuje raport do pliku oraz usuwa znalezione niebezpieczne programy. Należy pamiętać, że nie powinno się korzystać z aplikacji jako narzędzie do aktywnej ochrony systemu w czasie rzeczywistym, ale raczej jako program do wykrywania i usuwania systemów, które zostały już zainfekowane. Norman Malware Cleaner eliminuje i usuwa aktywne procesy, które zostały zarażone. Oprócz tego usuwa niebezpieczne Rootkity i naprawia rejestr systemowy, który został naruszony przez szkodliwe oprogramowanie.

Dodane 14.11.2014 | Pobrań: 57 Pobierz

AVZ AntiViral Toolkit 4.45

AVZ AntiViral Toolkit to bardzo użyteczny program do zwalczania groźnych wirusów, spyware, adware, robaków, koni trojańskich, dialerów, rootkitów oraz innego złośliwego oprogramowania. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i w dodatku nie zabiera zbyt dużo zasobów systemowych, a także warto poinformować, że jest dostępna zupełnie za darmo. Dzięki tej aplikacji możemy wykonać zrzut z pełnego ekranu, jego dowolnego fragmentu lub z włączonego, aktywnego okna. ShareX pozwala też tworzyć zrzuty ekranowe w różnych kształtach (prostokątnych, trójkątnych itp.), a także posiada wbudowane narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z dowolnego zaznaczonego obszaru na pulpicie. Dzięki temu możemy stworzyć prezentację lub demonstrację albo wideo poradnik.

Dodane 05.09.2015 | Pobrań: 44 Pobierz

PCDJ DEX 2.5.2

PCDJ DEX to profesjonalny program dla DJ`ów i muzyków, który przeznaczony jest do miksowania dźwięków i muzyki na komputerze. Narzędzie charakteryzuje się ogromną ilością różnych funkcji, wspomagających tworzenie oraz miksowanie dźwięków. W programie możemy tworzyć i miksować muzykę korzystając z gotowych pętli, plików dźwiękowych (sample), analizatora widma akustycznego oraz stosując rozmaite efekty pozwalające manipulować odtwarzanym dźwiękiem. Interfejs aplikacji jest rozbudowany i prosty w obsłudze. Składa się profesjonalnego i wielofunkcyjnego miksera, listy odtwarzania dźwięków i utworów oraz z różnych elementów do obsługi karaoke oraz miksowania materiałów wideo. Aplikacja posiada automatyczną detekcję BPM, opcję do monitorowania sygnału głównego, a także w pełni obsługuje efekty korzystając z darmowych wtyczek VST.

Dodane 15.01.2013 | Pobrań: 107 Pobierz

AntiPhotoSpy 2013 1.61

AntiPhotoSpy - super aplikacja do usuwania prywatnych informacji z plików graficznych przechowanych na dysku twardym komputera. Narzędzie to posiada łatwy w obsłudze interfejs użytkownika oraz zaawansowany mechanizm wyszukiwania różnych zdjęć zawierających metadane. AntiPhotoSpy posiada dwa tryby skanowania. Pierwszy służy do skanowania pojedyncznego pliku graficznego. Natomiast drugi tryb skanuje wszystkie partycje na dysku twardym lub dowolny katalog wybrany przez użytkownika. Po wykonaniu procesu skanowania, program wyświetla liczbę wykrytych plików zawierających metadane, które możemy następnie w prosty sposób wyczyścić z prywatnych informacji.

Dodane 01.02.2013 | Pobrań: 64 Pobierz