Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Wersja: 5.4.58750.1355
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 34,29 MB
Pobrań: 747
Dodany: 12.05.2011
Comodo Internet Security
Opis: Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL
Comodo Internet Security to darmowy pakiet zabezpieczeń przed zagrożeniami z internetu. Comodo jest cenionej przez wielu fachowców i internautów na całym świecie. Firewall oferowany przez pakiet Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Program antywirusowy Comodo AntiVirus poza funkcją ochrony w czasie rzeczywistym oferuje również ciekawy moduł odpowiedzialny za blokowanie dostępu do niektórych elementów znajdujących się w systemie w tym ważnych folderów startowych, lokalizacji systemowych czy kluczy w rejestrze. Dodatkowym walorem aplikacji jest niskie wykorzystywanie zasobów systemowych oraz możliwość definiowania bezpiecznych aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PeStudio 8.46

LinkPeStudio jest bezpłatną aplikacją do statycznej analizy każdego pliku wykonywalnego dla systemu Windows. Badane jest czy wskazany plik zawiera szkodliwe komponenty i może być groźny dla komputera. Proces ten wykonywany jest bez faktycznego uruchomienia zdefiniowanego przez nas pliku wykonywalnego. Program pozwala na przeprowadzanie analiz plików wykonywalnych EXE oraz innych typów danych takich jak DLL, OCX, SYS, MUI , CPL, AX itp. Wynikiem działania PeStudio jest raport zawierający szczegółowe informacje o tzw. zaufanych wskaźnikach, czyli danych o tym jakie składniki pliku nie spełniają ogólnie przyjętych norm bezpieczeństwa. Ponadto program pozwala również na analizę antywirusową pliku przy użyciu popularnej usługi VirusTotal. Funkcja ta nie wysyła do wspomnianej usługi pliku, a jedynie sumę kontrolną MD5.

Dodane 09.03.2015 | Pobrań: 71 Pobierz

Tor Browser Bundle 5.0 PL

Tor Browser Bundle to niezwykle przydatny program do ukrywania własnych danych i wszelkich śladów w Internecie. Tor Browser Bundle - nowa, bezpłatna aplikacja zapewniająca ochronę użytkownika podczas korzystania z Internetu. Program nie wymaga instalacji i możemy z niego korzystać uruchamiając go bezpośrednio z dysku twardego, nośnika danych lub innego urządzenia przenośnego. Program zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci internetowej, a także chroni dane użytkownika i gwarantuje mu pełną anonimowość. Tor Browser Bundle jest zintegrowany z przeglądarką internetową Mozilla Firefox, dzięki temu podczas korzystania z programu, nie musimy instalować zewnętrznych programów do przeglądania stron internetowych.

Dodane 11.08.2015 | Pobrań: 168 Pobierz

Reason Core Security 1.0.7.0

Reason Core Security jest darmowych programem, które zapewnia bezpieczeństwo komputera przed złym i szkodliwym oprogramowaniem typu malware, adware czy PUP. Bardzo skutecznie wykrywa i eliminuje szkodliwe aplikacje i oferują pełną kompatybilność z zainstalowanym już oprogramowaniem antywirusowym. Reason Core Security posiada wielowarstwową ochronę zaprojektowaną z myślą o pełnym bezpieczeństwie przed zagrożeniami. Skutecznie wykrywa, blokuje i usuwa szkodliwe malware, adware oraz inne aplikacje szpiegowskie. Oprócz tego, umożliwia usuwanie dodatków z zainstalowanych przeglądarek internetowych i zarządzanie aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem.

Dodane 10.05.2015 | Pobrań: 44 Pobierz

360 Internet Security 2013 4.5.0.4100A

360 Internet Security bezpłatna aplikacja antywirusowa funkcjonująca na trzech silnikach zabezpieczających — 360 Cloud Engine i QVM II Engine oraz BitDefender. Aplikacja zabezpiecza system przed takimi zagrożeniami jak wirusy, robaki, konie trojańskie czy komponenty szpiegowskie. Główne okno programu daje nam dostęp do głównych opcji konfiguracyjnych oraz umożliwia wywołanie ręcznego skanowania uruchomionych procesów i usług, jak również przeskanowania wybranych folderów i lokalizacji na dysku twardym. 360 Internet Security wyposażony został także w moduł wykluczeń, gdzie użytkownik może samodzielnie podjąć decyzję, których stron, plików i usług aplikacja nie powinna skanować.

Dodane 04.11.2013 | Pobrań: 83 Pobierz