Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Wersja: 5.4.58750.1355
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 34,29 MB
Pobrań: 769
Dodany: 12.05.2011
Comodo Internet Security
Opis: Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL
Comodo Internet Security to darmowy pakiet zabezpieczeń przed zagrożeniami z internetu. Comodo jest cenionej przez wielu fachowców i internautów na całym świecie. Firewall oferowany przez pakiet Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Program antywirusowy Comodo AntiVirus poza funkcją ochrony w czasie rzeczywistym oferuje również ciekawy moduł odpowiedzialny za blokowanie dostępu do niektórych elementów znajdujących się w systemie w tym ważnych folderów startowych, lokalizacji systemowych czy kluczy w rejestrze. Dodatkowym walorem aplikacji jest niskie wykorzystywanie zasobów systemowych oraz możliwość definiowania bezpiecznych aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Prey 0.5.9

Prey - świetna aplikacja, która ma za zadanie zbieranie i wysyłanie danych o lokalizacji komputera, co może pomóc w przypadku kradzieży itp. Działanie usługi bardzo przypomina technologie śledzenia laptopów używane przez przez Lenovo, Fujitsu, Toshibę czy Della. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Po instalacji programu należy zarejestrować się na serwerze, gdzie można zarejestrować swoje komputery. Jeśli któryś z nich zaginie, należy go odpowiednio oznaczyć na stronie usługi. Metoda geolokacji korzysta z API usługi Google Location. Do określenia położenia wystarczy przeskanowanie widocznych punktów dostępowych Wi-Fi, komputer nie musi się logować do żadnej z nich.

Dodane 06.12.2012 | Pobrań: 97 Pobierz

Cryptor 1.6.1

Cryptor to program przeznaczony do szyfrowania plików. Umożliwia w szybki i skuteczny sposób zabezpieczenie poufnych informacji przed niepowołanymi osobami. Aplikacja posiada prosty interfejs - wystarczy dodać pliki, które chcemy zaszyfrować i kliknąć ikonkę kłódki. Użytkownik może ustawić hasło potrzebne do otwarcia dokumentów, a także wybrać format szyfrowania. Oczywiście, Cryptor pozwala także na deszyfrowanie plików. Aplikacja nie zajmuje wiele miejsca w pamięci komputera.

Dodane 05.12.2011 | Pobrań: 102 Pobierz

Beniamin 5.0.0.30 PL

Beniamin to bezpłatna aplikacja, która służy zapewnieniu bezpiecznego dostępu do zasobów globalnej sieci Internet. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi przez osobę nadzorującą komputer oraz ogranicza dostęp do wybranych funkcjonalności (np. komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci na komputer). Aplikacja na bieżąco monitoruje strony internetowe, odwiedzane przez użytkownika i pozwala wyłapywać materiały o treści erotycznej lub pornograficznej. Program jest bezpłatny dla szkół i innych jednostek organizacyjnych systemu oświaty oraz do niekomercyjnego użytku domowego, w pozostałych przypadkach należy zamówić licencję.

Dodane 03.07.2014 | Pobrań: 419 Pobierz

G Data InternetSecurity 2014 24.0.3.4 PL

G Data InternetSecurity 2014 jest świetnym program zabezpieczającym przed wszelakiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, spamem, włamaniami hackerów oraz stronami internetowymi wykradającymi poufne i prywatne dane. Narzędzie ma moduł ochrony rodzicielskiej, zapewniający ochronę dzieci przed niecenzurowanymi treściami w Internecie, a także ograniczający dostęp do komputera podczas nieobecności rodziców. G Data InternetSecurity 2014 korzysta z unikatowej technologii dwóch niezależnych skanerów antywirusowych DoubleScan, oferując przy tym funkcje szybkiego skanowania plików Fingerprinting i ParallelScan, cichego trybu pracy - Silent Firewall, a także sprawdzaniem zawartości danych http.

Dodane 04.12.2013 | Pobrań: 89 Pobierz