Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

ConvertXtoHD 3.0.0.52 PL

Wersja: 3.0.0.52
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 38 MB
Pobrań: 68
Dodany: 06.11.2017
ConvertXtoHD
Opis: ConvertXtoHD 3.0.0.52 PL
ConvertXtoHD jest programem do wykonywania podstawowych operacji na plikach wideo jak przycinanie, dodawanie napisów. Funkcje programu nie kończą się na tym, bowiem można także wypalać filmy na dyskach Blu-ray.

Szata graficzna została zaprojektowana w taki sposób, by była maksymalnie przejrzysta. Dodawanie plików do obróbki odbywa się za pomocą metody przeciągnij i upuść lub tradycyjnego eksploratora. Wspierane są liczne formaty takie jak 3GP, ASF, AVI, AVS, BDMV, DIVX, DVR-MS, EVO, ISO, M2T, MOV, MOD, MKV, MP4, OGM, OGV, RM, MXF, WMV i wiele innych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ConvertXtoHD 3.0.0.52 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Monkey's Audio 4.12

Monkey\'s Audio - darmowy program pozwalający kompresować pliki dźwiękowe WAV przy użyciu bezstratnego kodeku.Przekonwertowane pliki audio (w formacie APE) charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, a ich rozmiar jest o około 40-50% mniejszy w porównaniu do oryginału. Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Dodane 27.06.2013 | Pobrań: 71 Pobierz

EDIUS 5.50

EDIUS to zawansowany edytor video, który umożliwia nam na edytowanie większości formatów video SD i HD - Canopus HQ/Lossless/DV, DVCPRO 50/HD, HDV, Ikegami GFCAM, Infinity JPEG 2000, Microsoft DV, MPEG-1/2 (SD, HD), P2 (SD, HD), VariCam, QuickTime (w tym DV, DVCPRO HD), XDCAM (SD, HD), Windows Media oraz innych. Aplikacja pomaga w pracy wielordzeniowe procesory a w przypadku efektów 3D również GPU co w zestawieniu z możliwością edycji w czasie rzeczywistym powoduje że praca jest szybsza i ekonomiczniejsza. W budowę programu wchodzi wiele narzędzi pozwalających na standardowym nakładaniem przejść, ciekawych efektów czy też tworzeniem animacji także edycję wielokamerową.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 251 Pobierz

TapinRadio 2.04.3 PL

TapinRadio to darmowa aplikacja do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata. Program posiada prosty i czytelny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy wiele interesujących funkcji do zarządzania i nagrywania różnych strumieni stacji internetowych. Obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty obsługiwane przez radia: WMA, AAC+, VORBIS, OGG czy MP3. Narzędzie to posiada ogromną bazą zawierającą przeszło 20 tysięcy różnych stacji radiowych z całego świata, w tym również i z Polski. Wśród nich otrzymamy dostęp do RMF FM, Radio ZET, Radio Eska czy Megastacja. Strumienie radiowe można wyszukiwać na wiele różnych sposobów. Korzystając z gotowej listy podzielonej na kontynenty, kraje i gatunki lub wpisując w odpowiednim polu nazwę poszukiwanej rozgłośni radiowej.

Dodane 25.03.2017 | Pobrań: 113 Pobierz

InfraRecorder 0.52

Bezpłatna aplikacją za pomocą której stworzymy projekty CD/DVD z opcją ich późniejszego wypalenia na płyty CD/DVD. Menadżer plików dostępny jest w oknie projektu dysku, dzięki niemu możemy w bardzo prosty sposób kierować zasobami naszego komputera poczym je nagrywać. InfraRecorder daje możliwość nagrywanie płyty danych CD/DVD, na których umieszczone będą pliki i foldery. Ponadto użytkownik może kreować dyski mieszane, które prócz podstawowych plików mogą zawierać ścieżkę audio rozpoznawaną poprzez popularne, przenośne urządzenia odtwarzające płyty muzyczne.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 118 Pobierz