Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

Coollector 4.9.9.5

Wersja: 4.9.9.5
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 123 MB
Pobrań: 73
Dodany: 25.10.2017
Coollector
Opis: Coollector 4.9.9.5
Collector - zaawansowany program mający połączenie ogromnej encyklopedii filmów i narzędzia do zarządzania własną kolekcją filmów DVD, Blu-ray i VHS. Aplikacja umożliwia dostęp do ogromnej i rozbudowanej encyklopedii, zawierającej w swojej bazie ponad 95 tysięcy różnych filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Baza filmowa jest na bieżącą aktualizowana. Przy pierwszym uruchomieniu programu pobierana jest jej najnowsza wersja. W bazie danych możemy wyszukiwać produkcje filmowe według ustalonych kryteriów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Coollector 4.9.9.5

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Pazera Video Converters Suite 1.9

Pazera Video Converters Suite świetne narzędzie do konwertowania wideo umożliwiające konwersję pomiędzy wszystkimi najważniejszymi formatami wideo w tym AVI, MPEG, MP4, MOV, WMV, FLV, M4V i 3GP. W pakiecie Pazera Video Converters Suite znajdują się także wyspecjalizowane konwertery dla odtwarzaczy Microsoft Zune, Apple iPod/iPhone oraz Sony PlayStation Portable (PSP). Dodatkowo, do zestawu dołączono ekstraktor i konwerter audio pozwalający wyodrębniać ścieżki dźwiękowe z plików wideo oraz konwertować pliki muzyczne pomiędzy najpopularniejszymi formatami audio (MP3, WMA, OGG, WAV, AAC, AC3, FLAC). Wszystkie konwertery mają bardzo podobny interfejs i są proste w obsłudze, nawet dla początkujących użytkowników. Program nie wymaga instalacji. Wystarczy wypakować archiwum Pazera_Converters_Suite.7z do dowolnego katalogu na dysku twardym lub napędzie USB, następnie dwukrotnie kliknąć plik StartPSuite.exe.

Dodane 10.11.2013 | Pobrań: 113 Pobierz

AVStoDVD 2.7.4

AVStoDVD bezpłatny program przeznaczony do tworzenia nośników DVD z filmami. Obsługuje ono większość najpopularniejszych formatów multimedialnych, wspiera płyty o różnych pojemnościach, daje możliwość konwersji wideo oraz kreowania menu dla naszych nośników. Aplikacja wyposażona została w intuicyjny i przejrzysty interfejs graficzny, skupiający w sobie wszystkie niezbędne funkcje, których zadaniem jest kompleksowe tworzenie nośników DVD-Video kompatybilnych z domowymi odtwarzaczami. Pozwala on na pracę z materiałami wideo w takich formatach jak 3GP, AVI, FLV, MKV, MPEG, MOV, RM, WMV, AVS i wieloma innymi, dając tym samym użytkownikowi możliwość łatwego przekonwertowania do formatu DVD-Video filmików zarejestrowanych np. smartfonem, aparatem cyfrowym czy też kamerką internetową. AVStoDVD umożliwia definiowanie rozmiaru nośnika, na który zostanie w późniejszym czasie wypalony nasz projekt.

Dodane 15.06.2014 | Pobrań: 97 Pobierz

Animation Shop 3.05

Tworzenie animowanych plików graficznych to twoje hobby? Szukasz idealnego programu do urzeczywistnienia swoich projektów? Animation Shop 3 idealnie się do tego nada. Stworzysz za pomocą niego min. banery. Mamy możliwość optymalizacji dzieła pod względem wykorzystania na WWW. Ponadto istnieje możliwość konwersji fragmentów filmów AVI, MPEG na format GIF. Animation Shop 3 obsługuje następujące formaty: AVI, GIF, AVI 24 –bit animacje w bardzo wysokiej jakości.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 138 Pobierz

UltraMixer 5.1.8

UltraMixer - świetny programik do miksowania muzyki w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu możemy w prosty i przyjemny sposób mieszać dźwięki i utwory muzyczne, a następnie zapisywać je do wybranego przez nas formatu WAV, MP3, OGG, WMA, FLAC lub ewentualnie nagrywać na dowolny krążek CD. W tej aplikacji znajdziemy też mikser, który zawiera ogromną ilość opcji i narzędzi, a także dwa odtwarzacze multimedialne do odsłuchiwania oryginalnych i zmiksowanych dźwięków oraz muzyki. Wyposażono go również w 31-pasmowy equalizer, licznik bitów oraz w bardzo przydatny suwak do płynnego przyspieszania bądź spowalniania modyfikowanego dźwięku.

Dodane 19.10.2017 | Pobrań: 150 Pobierz