Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13363]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9837]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6904]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6150]

CoreConfigurator 1.0

Wersja: 1.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2008
Rozmiar: 1,42 MB
Pobrań: 103
Dodany: 22.07.2010
CoreConfigurator
Opis: CoreConfigurator 1.0


CoreConfigurator jest świetnym programem skierowanym w stronę administratorów. Aplikacja wersji Core systemu Windows Server 2008 została pozbawiona interfejsu graficznego - szczególnie dla tych, którzy nie dają sobie rady z początkową konfiguracją albo po prostu chcieliby wykonać ją \"klikając\", a nie wklepując długich poleceń. Gdy skopujemy aplikację na serwer Core uruchamia się w oknie i poprzez GUI daje możliwość administratorom wykonania następujących czynności: aktywacji, zmiany rozdzielczości, ustawienie Pulpitu zdanego, zarządzanie kontami lokalnymi, firewallem, interfejsami sieciowymi, zmiana nazwy i członkostwa komputera, konfiguracja WinRM czy wreszcie instalacja ról i funkcji serwera.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CoreConfigurator 1.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Tablacus Explorer 16.12.10

Tablacus Explorer - mały menadżer plików dla systemu Windows, oferującym wsparcie dla rozszerzeń. Posiada konfigurowalny interfejs użytkownika, a także użyteczny mechanizm kart, umożliwiający wygodne przeglądanie zawartości wielu folderów z poziomu tego samego okna. Narzędzie wprowadza w swoim obrębie funkcjonalność kart, której zabrakło w systemach Windows, a która w znacznym stopniu większa wygodę pracy z wieloma folderami na dysku twardym.

Dodane 11.12.2016 | Pobrań: 60 Pobierz

Reg Organizer 6.30

Reg Organizer - zaawansowana aplikacja do zarządzania rejestrem systemowym. Narzędzie oferuje wielką ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru. Dzięki temu programowi mamy możliwość zwiększenia wydajności komputera. Reg Organizer umożliwia modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Reg Organizer ma także w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. UWAGA! Narzędzie pozwala na 30 dni darmowego testowania.

Dodane 19.11.2013 | Pobrań: 96 Pobierz

MyDefrag 4.3.1 PL

MyDefrag (dawniej JkDefrag) to w pełni funkcjonalne, darmowe narzędzie do defragmentacji i optymalizacji pracy dysków twardych (a także dyskietek, dysków USB, kart pamięci itp.) w systemie Windows. Program oferuje 6 trybów pracy, wśród których znalazły się opcje umożliwiające jedynie analizę, defragmentację, szybką/dokładną optymalizację, aktualizację, a także pracę z wszelakiego rodzaju pamięciami flash. Użytkowanie programu jest intuicyjne i ogranicza się jedynie do wyboru trybu pracy, reszta wykonywana jest automatycznie. Aplikacja wyposażona została w wygaszacz ekranu i szereg łatwych do wykorzystania skryptów.

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 166 Pobierz

QuarkXPress 11 PL

Legendarny program DTP o bardzo szerokim zastosowaniu. Umożliwia projektowanie wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych np. broszur, folderów, katalogów, gazet, książek, opakowań produktów itp. Od wersji 6.5 program został wzbogacony przede wszystkim o rozszerzenie QuarkVista - umożliwiające edycję grafiki z możliwością użycia tzw. \\\\\\\\\\\\\\\"nieniszczących filtrów\\\\\\\\\\\\\\\". Od wersji 6.5 zaimplementowano także możliwość importu plików PSD z Adobe Photoshop i grupowanie tabel z innymi obiektami (inne tabele, ramki graficzne i tekstowe). QuarkXPress umożliwia import i eksport plików PDF, bezpośredni wydruk w trybie RGB, dokładniejsze rozmieszczenie linii pomocniczych, możliwość definiowania asymetrycznego spadu i wiele innych...

Dodane 30.04.2015 | Pobrań: 132 Pobierz