Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

CoreConfigurator 1.0

Wersja: 1.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2008
Rozmiar: 1,42 MB
Pobrań: 110
Dodany: 22.07.2010
CoreConfigurator
Opis: CoreConfigurator 1.0


CoreConfigurator jest świetnym programem skierowanym w stronę administratorów. Aplikacja wersji Core systemu Windows Server 2008 została pozbawiona interfejsu graficznego - szczególnie dla tych, którzy nie dają sobie rady z początkową konfiguracją albo po prostu chcieliby wykonać ją \"klikając\", a nie wklepując długich poleceń. Gdy skopujemy aplikację na serwer Core uruchamia się w oknie i poprzez GUI daje możliwość administratorom wykonania następujących czynności: aktywacji, zmiany rozdzielczości, ustawienie Pulpitu zdanego, zarządzanie kontami lokalnymi, firewallem, interfejsami sieciowymi, zmiana nazwy i członkostwa komputera, konfiguracja WinRM czy wreszcie instalacja ról i funkcji serwera.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CoreConfigurator 1.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MailEnable Standard 8.57

MailEnable Standard jest darmową wersją jednego z najlepszych serwerów pocztowych dla systemów Windows. MailEnable poza hostingiem skrzynek użytkowników dostępnych poprzez protokół POP3 oraz konektora SMTP ma do zaoferowania również webmail stworzony w technologii .NET, możliwość zakładania list mailingowych i grup użytkowników. Aplikację wyposażono w autoresponder, oraz obsługuje uwierzytelnianie APOP i POP before SMTP, konfigurację dostępu w oparciu o adresy IP jaki umożliwia tworzenie białych i czarnych list IP oraz DNS. Ponadto w programie dostępnych jest również wiele innych funkcji zarządzających związanych z doręczaniem e-maili, autoryzacją użytkowników oraz funkcjonowaniem serwera.

Dodane 12.01.2015 | Pobrań: 118 Pobierz

Rainmeter 3.3.1 PL

Rainmeter - darmowa aplikacja pozwalająca wyświetlać na pulpicie informacje o naszym komputerze. Oprócz tego możemy pokazać różne ciekawe i przydatne gadżety np. zegarek, kalendarz, pogoda itp. W odróżnieniu od znanego z systemu Windows Sidebara oferuje znacznie większe możliwości konfiguracji poszczególnych elementów. Program pozwala tworzyć zarówno paski, na których użytkownik umieścić może składniki odpowiedzialne za wyświetlanie wolnej przestrzeni dyskowej, użycie pamięci RAM i wirtualnej pamięci wymiany, obciążenie procesora, poziom naładowania baterii w laptopie oraz wielu innych, ale również umieszczać bezpośrednio na pulpicie tzw. gadżety. Wśród udostępnionych w programie składników poza najczęściej spotykanymi dodatkami znaleźć można także gadżety pełniące rolę czytnika RSS, prostego klienta pocztowego, notatnika oraz takie umożliwiające wysyłanie wiadomości na Twittera itp.

Dodane 19.03.2016 | Pobrań: 140 Pobierz

Tonido 4.77.0.25919 PL

Tonido to bezpłatna aplikacja przeznaczona do synchronizowania i udostępniania danych na komputerze. Tonido stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy zamierzają zsynchronizować swoje pliki i udostępnić je wszystkim urządzeniom podłączonym do sieci (Blackberry, Windows Phone 7, Android, iPhone czy telefony komórkowe). W celu rozpoczęcia pracy z programem, należy go zainstalować na komputerze i utworzyć bezpłatne konto. Następnie wszystkie polecenia i operacje wykonujemy z poziomu przeglądarki internetowej, na której znajdziemy całkiem wygodny i przejrzysty interfejs użytkownika, zawierający mnóstwo przydatnych narzędzi do przeglądania i zarządzania danymi oraz synchronizowania ich w sieci internetowej lub dla wyżej wspomnianych urządzeń mobilnych. Nie zabrakło w nim też dodatkowych funkcji do przesyłania i odtwarzania plików multimedialnych (muzyki i filmów) oraz oglądania dowolnej kolekcji ze zdjęć udostępnionych przez użytkownika.

Dodane 10.02.2014 | Pobrań: 113 Pobierz

Nvu 1.0 PL

Aplikacja stworzona do kreowania stron internetowych. Jest darmową alternatywą dla znanego Microsoft FrontPage i Adobe Dreamweaver. Nvu umożliwia pracę w graficznym trybie WYSIWYG -What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz, co daje nam możliwość tworzenia stron bez znajomości języka HTML. Wstawianie danych elementów takich jak tekst, obrazki czy linki jest tak łatwe jak tworzenie dokumentu w edytorze tekstu, a efekty naszej pracy są od razu widoczne na ekranie. Nvu idealnie odnajduje się również w zastosowaniach półprofesjonalnych dzięki generowaniu wysokiej jakości kodu HTML, obsłudze XHTML, wbudowanemu edytorowi arkuszy styli CSS, menedżerowi witryn.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 198 Pobierz