Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

Wersja: X5
Kategoria: Grafika
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 298,00 MB
Pobrań: 1563
Dodany: 16.03.2010
CorelDRAW Graphics Suite
Opis: CorelDRAW Graphics Suite X5 PL
Specjalna edycja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X5. Pakiet ten zawiera praktycznie wszystko co jest potrzebne do zawodowego projektowania i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji. Trzon pakietu stanowią CorelDRAW X5 (do edycji grafiki wektorowej) oraz Photo-Paint X5 (do edycji grafiki rastrowej). Trzynasta odsłona pakietu wprowadza bardzo dużo zmian - wśród nich znajdują się zarówno usprawnienia samych aplikacji pakietu np. system kontekstowych podpowiedzi i nowe narzędzia do rysowania (Star, Complex Star, Smart Fill) w CorelDRAW ale także całkiem nowe narzędzia np. Corel PowerTRACE - do konwersji obrazów bitmapowych na wektorowe.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free 3D Photo Maker 2.0.32.219 PL

Free 3D Photo Maker jest bezpłatnym i banalnym w obsłudze narzędziem do samodzielnego tworzenia obrazu w trójwymiarze. Dzięki niemu stworzymy obraz 3D, korzystając zarówno z jednego jak i z dwóch plików źródłowych. Aby skorzystać wyłącznie z jednego obrazu należy nacisnąć odpowiednią opcję „Użyj jednego obrazu”. Do utworzenia obrazu 3D z dwóch plików źródłowych, musimy wykonać dwa zdjęcia tego samego obiektu z lekkim przesunięciem horyzontalnym. Przesunięcie nie może być większe niż 2-3 cale.Po wykonaniu zdjęć cyfrowych i dodaniu ich do programu, naciskamy przycisk „Stworzyć obraz 3D” i po chwili otrzymujemy obraz w trójwymiarze. Użytkownicy mogą również stosować dodatkowe filtry.

Dodane 20.02.2015 | Pobrań: 59 Pobierz

Photo Toolkit 1.7

Photo Toolkit - darmowa aplikacja do szybkiej obróbki zdjęć fotograficznych. Program oferuje takie funkcje jak usuwanie efektu czerwonych oczu, redukcja szumów, wyostrzanie obrazu, korekcja kolorów, konwersja formatów, zmniejszanie obrazów i wycinanie z nich wskazanych fragmentów czy dodawanie różnych efektów świetlnych. Dodatkowo Photo Toolkit posiada narzędzia przeznaczone do liftingu twarzy w tym usuwanie zmarszczek i skaz (pryszcze itp.). Inną z ciekawych opcji oferowanych przez Photo Toolkit jest możliwość tworzenia różnych karykatur. Warto również zwrócić uwagę na opcję Resample, dzięki której zmniejszana wielkość obrazka nie traci znacząco na jakości. Aplikacja dostępna jest w postaci niezależnej aplikacji oraz z poziomu menu Explorera Windows i wbudowanej w systemie przeglądarki plików graficznych.

Dodane 03.06.2011 | Pobrań: 148 Pobierz

Machinery Natural HDR 2.7.3.1 PL

Machinery Natural HDR - narzędzie przeznaczone do tworzenia specyficznych obrazów HDR. Jak wskazuje nazwa programu, obrazy te są „naturalne”, czyli przypominają to, co widzi ludzkie oko. Algorytmy wykorzystane w programie starają się łączyć odpowiednie fragmenty zdjęć, aby uzyskać równomiernie oświetloną scenę, dzięki czemu udaje się uniknąć nienaturalnych poświat i przerysowanych krawędzi. rogram ma również możliwość przetwarzania wsadowego zdjęć umieszczonych na liście przetwarzania za pomocą modułu Machinery Explorer.

Dodane 17.11.2012 | Pobrań: 78 Pobierz

Shotcut 16.08.02

Shotcut - bezpłatny program do nieliniowej edycji materiałów wideo. Aplikacja pozwala na szybką i prostą edycję klipów, dodawanie efektów specjalnych czy renderowanie finalnego filmu. W Shotcut znajdziemy playlistę klipów z zdefiniowanymi odcinkami czasu do renderowania. Zanim dodamy klip do listy renderowanych materiałów użytkownik może zastosować kilka z oferowanych efektów i filtrów.

Dodane 05.08.2016 | Pobrań: 128 Pobierz