Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

Wersja: X5
Kategoria: Grafika
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 298,00 MB
Pobrań: 1549
Dodany: 16.03.2010
CorelDRAW Graphics Suite
Opis: CorelDRAW Graphics Suite X5 PL
Specjalna edycja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X5. Pakiet ten zawiera praktycznie wszystko co jest potrzebne do zawodowego projektowania i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji. Trzon pakietu stanowią CorelDRAW X5 (do edycji grafiki wektorowej) oraz Photo-Paint X5 (do edycji grafiki rastrowej). Trzynasta odsłona pakietu wprowadza bardzo dużo zmian - wśród nich znajdują się zarówno usprawnienia samych aplikacji pakietu np. system kontekstowych podpowiedzi i nowe narzędzia do rysowania (Star, Complex Star, Smart Fill) w CorelDRAW ale także całkiem nowe narzędzia np. Corel PowerTRACE - do konwersji obrazów bitmapowych na wektorowe.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Flash CS3 Professional PL

Flash CS3 Pro to wielkie narzędzie służące tworzeniu bardzo rozbudowanych, a także atrakcyjnych wizualnie i bogatych w multimedialne rozwiązania serwisów WWW. Umożliwia wygodną współpracę z bazami danych, jest niezastąpionym narzędziem integrującym animacje z serwisami WWW, a ponadto doskonale współpracuje z innymi narzędziami (Dreamweaver, Fireworks, Freehand, Sitespring i ColdFusion). W wersji CS3 wprowadzono szereg nowości, m. in. obsługę ActionScript 3.0, a także interfejs Adobe. Obecnie Flash CS3 Pro umożliwia import projektów wraz z ich elementami z Photoshopa i Illustratora oraz podgląd ich w Device Central.

Dodane 22.09.2009 | Pobrań: 191 Pobierz

Greenfish Painter 1.0

Greenfish Painter program pozwala modelować obrazy. Aplikacja posiada w swojej kolekcji 18 rodzajów pędzli zapewniających wysoki realizm tworzonych prac. Gotowe projekty można eksportować do takich formatów jak BMP czy JPG. Greenfish Painter został wyposażony dodatkowo w kilka filtrów przeznaczonych do wyostrzania, odwracania czy przekształcania kolorów prac malarskich.

Dodane 01.06.2011 | Pobrań: 81 Pobierz

Toolwiz Pretty Photo 1.6

Toolwiz Pretty Photo - fajny, darmowy edytor graficzny. Program jest wielofunkcyjny. Dzięki niemu możemy poprawić wygląd każdego zdjęcia lub innego obrazka zaledwie kilkoma kliknięciami myszki. W tym celu wystarczy skorzystać z ponad 30 profesjonalnych filtrów obrazu, a także z dodatkowych narzędzi do kadrowania, obracania, wyostrzania obrazu i dodawania różnych odcieni oraz barw.Toolwiz Pretty Photo pozwala na dodawanie różnych obiektów do modyfikowanego zdjęcia. Wśród nich znajdziemy m.in.: linie, prostokąty, elipsy oraz symbole o różnorodnych kształtach.

Dodane 19.10.2012 | Pobrań: 81 Pobierz

LightShot 5.1.1.0 PL

LightShot - genialne i darmowe narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu na komputerze. Aplikacja oferuje prosty, lekki i przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny. LightShot potrafi przechwycić obraz z niemal wszystkiego co znajduje się na ekranie monitora. Dotyczy to zarówno całego pulpitu, aktywnych okien lub wybranego fragmentu ekranu. Obsługa aplikacji jest banalnie prosta. Wystarczy nacisnąć klawisz Print Screen na klawiaturze i po chwili cały ekran zmieni kolor.

Dodane 16.05.2014 | Pobrań: 343 Pobierz