Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13492]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9994]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6989]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6212]

CrushFTP Server 8.1.0

Wersja: 8.1.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 98 MB
Pobrań: 107
Dodany: 12.04.2017
default
Opis: CrushFTP Server 8.1.0
CrushFTP Server jest multiplatformowym serwer FTP, FTPS, SFTP, HTTP, HTTPS, WebDAV dającym możliwość na zdalne zarządzanie, obsługę wirtualnych systemów plików, kreowanie automatycznych kopii oraz obsługę dodatkowych pluginów poszerzających możliwości aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CrushFTP Server 8.1.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

QPrinter 2.0 PL

Polski program umożliwiający konwersję dokumentów z dowolnego programu (posiadającego opcję drukowania) do plików PDF. Analogicznie jak znany już PDFCreator, instaluje się jako wirtualna \"drukarka\" o nazwie QPrinter, a konwersji dokonuje się \"drukując\" dokumenty na tą drukarkę. Program daje szerokie możliwości dostosowywania generowanych dokumentów PDF - m.in. tworzy pliki kolorowe i czarno-białe, o różnym rozmiarze (od A4 do A0, B1, B2 lub zdefiniowanym przez użytkownika), pod kątem różnego przeznaczenia: wydruku laserowego, offsetowego czy wielkoformatowego, a także prezentacji elektronicznej. Opcje programu opisane są w przejrzystej instrukcji obsługi znajdującej się na stronie producenta.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 147 Pobierz

Click&Clean 8.9.8 PL

Click&Clean to proste i banalne rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które całkowicie usuwa historię przeglądanych stron, oczyszcza przeglądarkę i usuwa pozostałości po użytkowniku. Umożliwia bezpieczeństwo użytkownika i chroni jego prywatne dane. Uniemożliwia śledzenie aktywności użytkownika. Usuwa pliki cookies, czyści zapisane formularze i hasła użytkownika, oczyszcza historię pobieranych plików oraz przeglądanych stron oraz całkowicie oczyszcza pamięć podręczną. Kasuje bazy Web SQL Databases, Extension SQL, Extension Local Storages i Web Local Storages. Kasuje dane z Google Gears, usuwa pozostałości z Flash Local Shared Objects (LSO) i cookies Silverlight.

Dodane 14.03.2017 | Pobrań: 6 Pobierz

CloneDVD mobile 1.7.2.1 PL

CloneDVD mobile jest aplikacją stworzoną do łatwego i szybkiego konwertowania materiałów DVD do formatów czytanych przez urządzenia przenośne : Sony PSP, Apple iPod Video, iPhon, Xbox360, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision oraz następujących rodzajów telefonów komórkowych : Sony Ericsson, Nokia, Motorola. Narzędzie na tle konkurencyjnych programów tego typu odznacza się w szczególności bardzo dużą prędkością działania, oraz wyjątkowo prostą w obsłudze umożliwiającą osobom zupełnie ciemnym w tej kategorii sprawnie przenieść swoje materiały DVD na urządzenie zewnętrzne. Prócz tego CloneDVD mobile ma do zaoferowania z powodzeniem możliwość wykorzystania go do przetwarzania filmów DVD do takich formatów jak DivX, XviD, AVI, MP4 .

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 161 Pobierz

XML Notepad 2007 2.5

To najświeższa edycja bezpłatnej aplikacji stworzonej do kreowania od podszewki oraz edycji gotowych plików XML (Extensible Markup Language). Program ma do zaoferowania wspaniale wsparcie dla dokumentów XML dając możliwość ładowania plików o wielkości 3 MB w czasie jednej sekundy. Podano narzędzie zostało zaopatrzone w wbudowane oprzyżądowanie do porównywania zawartości plików i przeglądarkę HTML bazujące na silniku Internet Explorer, co umożliwia edycję całego dokumentu w tak zwanych drzewkach jak i wyszukiwanie oraz podmianę z użyciem wyrażeń regularnych. Pomocną opcją programu jest obsługa drag&drop umożliwiająca szybkie przechodzenie pomiędzy różnymi plikami.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 100 Pobierz