Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13363]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9837]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6904]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6150]

CrushFTP Server 5.6.0

Wersja: 5.6.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 24,40 MB
Pobrań: 99
Dodany: 21.05.2011
default
Opis: CrushFTP Server 5.6.0
CrushFTP Server jest multiplatformowym serwer FTP, FTPS, SFTP, HTTP, HTTPS, WebDAV dającym możliwość na zdalne zarządzanie, obsługę wirtualnych systemów plików, kreowanie automatycznych kopii oraz obsługę dodatkowych pluginów poszerzających możliwości aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CrushFTP Server 5.6.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Yahoo! SiteBuilder 2.6

Yahoo! SiteBuilder jest programem stworzonym do szybkiego kreowania stron WWW bez wiedzy specjalistycznej na temat kodowania. Przyrządy w które aplikacja jest wyposażona umożliwiają wykonanie większości operacji : zmiany kolorów, dodawanie nowych stron, grafik, tekstów, dzięki metodzie przeciągnij i upuść. Dużym plusem Yahoo! SiteBuilder jest wmontowany kreator przeprowadzający użytkownika przez cały proces kreowania własnego projektu. Baza programu ma do zaoferowania ponad 400 gotowych wzorów wyglądu, które można bez przeszkód bardzo szybko przekształcić wedle upodobań.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 115 Pobierz

Handy Backup 7.6.9.15 PL

Handy Backup to łatwy obsłudze program do automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych. Program umożliwia tworzenie pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych, zapisywanych nie tylko popularnych płytach CD-R(W) ale także w podanych przez użytkownika lokalizacjach sieciowych LAN lub na serwerach FTP. Kopie mogą być zabezpieczone hasłem zaszyfrowanym 128-bitowym kluczem. Odtworzenie danych jest bardzo proste - wystarczy jedno kliknięcie myszy. Handy Backup oprócz archiwizacji danych może także służyć do synchronizacji danych pomiędzy dwoma komputerami. Opcjonalnie, za pośrednictwem dodatkowych, płatnych wtyczek umożliwia tworzenie kopii zapasowych m.in. poczty z programu Microsoft Outlook i rejestru systemowego. Jedyną wadą programu jest brak obsługi zapisu na płytach DVD+/-R(W).

Dodane 30.08.2015 | Pobrań: 119 Pobierz

SpeedyFox 2.0.11.81

SpeedyFox to malutkie i proste w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest zwiększenie szybkości pracy Firefoksa (według zapewnień producenta nawet 3-krotne). Działanie programu opiera się o kompaktowanie i optymalizację sfragmentowanych plików profili użytkowników przeglądarki. SpeedyFox nie wymaga instalacji, a jego obsługa ogranicza się do wskazania profilu, którego dane mają zostać zdefragmentowane i kliknięcia przycisku rozpoczynającego pracę. Program jest bezpieczny i w żaden sposób nie ingeruje w dane profili.

Dodane 25.01.2015 | Pobrań: 129 Pobierz

Cobian Backup 10.1.1.816

Najnowsza wersja darmowego programu przeznaczonego do synchronizacji i archiwizowania danych znajdujących się na całym dysku twardym lub w konkretnym folderze. Bardzo ciekawą funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia kopii na serwerach FTP (wspierane jest wysyłanie i pobieranie danych). Umożliwia to odzyskanie danych z dowolnego miejsca na świecie, w którym dostępny jest Internet, bez konieczności \"zaśmiecania\" swojego dysku lokalnego. Cobian Backup nie jest jednak typowym narzędziem przeznaczonym do tworzenia kopii danych, ponieważ jego funkcjonalność oferuje tylko kopiowanie plików i folderów (z możliwością włączenia trybu kompresji) do innych ścieżek/komputerów, tworząc kopie bezpieczeństwa jako rezultat działania. Kompresja może być wykonana za pośrednictwem wielu dostępnych metod w programie oferując do tego silne kodowanie (RSA-Rijndael).

Dodane 19.05.2011 | Pobrań: 136 Pobierz