Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

CrushFTP Server 8.1.0

Wersja: 8.1.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/2003/2008/7
Rozmiar: 98 MB
Pobrań: 112
Dodany: 12.04.2017
default
Opis: CrushFTP Server 8.1.0
CrushFTP Server jest multiplatformowym serwer FTP, FTPS, SFTP, HTTP, HTTPS, WebDAV dającym możliwość na zdalne zarządzanie, obsługę wirtualnych systemów plików, kreowanie automatycznych kopii oraz obsługę dodatkowych pluginów poszerzających możliwości aplikacji.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: CrushFTP Server 8.1.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

InstallShield 2011

InstallShield jest uważany na rynku oprogramowań za jeden z lepszych programów stworzonych do kreowania instalatorów. Aplikacja daje możliwość wizualnego kreowania instalatorów za pośrednictwem kreatorów. Prócz standardowych szablonów narzędzie ma do zaoferowania ponadto możliwość kreowania własnych wyglądów oraz funkcjonalności danych okienek. Obsługa skryptów InstallScript daje możliwość deweloperom na realizowanie własnych rozwiązań technologicznych w instalator. Interesującą a zarazem pomocną opcja programu jest debugger, który umożliwia śledzenie każdego elementu instalacji zapewniając szybkie zidentyfikowanie ewentualnie zaistniałych błędów.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 177 Pobierz

Everest Ultimate Edition 5.02 PL

Najnowsza wersja Everest Ultimate Edition, rozbudowanego narzędzia dostarczającego szczegółowych informacji na temat posiadanego sprzętu i oprogramowania w komputerze. Program analizuje takie komponenty jak procesor, płyta główna, pamięć RAM, karty multimedialne, itd. Wszystkie zebrane dane są przedstawiane w czytelnej, łatwej do analizy formie. Ważną funkcją, której nie zabrakło w opisywanej aplikacji jest możliwość tworzenia raportów. Z pomocą przychodzi tutaj wbudowany kreator, prowadzący użytkownika począwszy od szablonu zawartości raportu aż do końcowego efektu, który można zachować w formacie html. Everest umożliwia także wykonanie testów wydajności dysku twardego, pamięci operacyjnej oraz testu diagnostycznego monitora. Przy pierwszym uruchomieniu program automatycznie wykrywa wersję językową systemu operacyjnego, obsługując przy tym także język polski.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 478 Pobierz

Temp File Cleaner 4.4.0

Temp File Cleaner - darmowy program do usuwania zbędnych, nieużywanych danych z komputera. Korzystając z tej aplikacji, utrzymamy porządek na dysku twardym, w zainstalowanych przeglądarkach internetowych, a także w innych programach biurowych (Microsoft Office), pocztowych (thunderBird) czy multimedialnych (Flash Player, Visual Studio). Jednym kliknięciem myszki oczyścimy z dysku twardego – katalogi tymczasowe, pliki cache, utworzone dzienniki i raporty, zrzuty pamięci, pliki debugowane, pagefile, prefetch, a także śmieci zalegające w menu Start i koszu systemowym.

Dodane 29.07.2014 | Pobrań: 86 Pobierz

Carroll 1.13

Carroll - banalne w obsłudze narzędzie, które ma za zadanie zarządzanie rozdzielczością ekranu w komputerze dla każdego konta użytkownika z osobna. Aplikacja Carroll to świetna alternatywa w przypadku kiedy z jednego komputera korzysta więcej niż jeden użytkownik i każdy z nich preferuje pracę z inną rozdzielczością.

Dodane 23.12.2012 | Pobrań: 78 Pobierz