Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Cyberduck 5.3.5 PL

Wersja: 5.3.5
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7
Rozmiar: 21 MB
Pobrań: 124
Dodany: 06.02.2017
Cyberduck
Opis: Cyberduck 5.3.5 PL
Cyberduck to klient FTP (również z SSL), SFTP, DAV, Amazon S3, Dropbox, Azure Blob oraz Google Docs o prostym interfejsie graficznym, zbudowanym od zera z myślą o łatwym przesyłaniu plików. Można go używać stosując jedynie metodę przeciągnij-i-upuść. Cyberduck pozwala połączyć się z wieloma serwerami na raz i wymieniać dane jednocześnie z wszystkimi. Prędkość oraz ilość transferów może być określona przez użytkownika, podobnie jak kolejność oraz kodowanie znaków używane przez serwer. Po zerwaniu połączenia transfer może być wznowiony, bez względu na to czy było to pobieranie czy wysyłanie plików. Nawiązywane połączenia można zapisywać w postaci zakładek.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Cyberduck 5.3.5 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Web Album Generator 1.8.2

Web Album Generator jest darmowym programem do generowania internetowych albumów ze zdjęciami. Program jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy wybrać zdjęcia, wprowadzić nazwę albumu, ew. zmienić także szablon kolorystyczny, kliknąć trzy razy \"Next\" i gotowe. Program automatycznie zmniejsza zdjęcia w przypadku ich zbyt dużego rozmiaru, a także proponuje domyślny wygląd stron i rozmiary miniatur (ustawienia te można oczywiście zmieniać). Generowany album tworzony jest w postaci standardowych stron HTML i zapisywany do wcześniej wskazanego folderu. Na koniec wystarczy zawartość folderu umieścić (np. poprzez FTP) na serwerze internetowym

Dodane 25.05.2011 | Pobrań: 129 Pobierz

Google Input Tools 5.0.0.8

Google Input Tools to świetny dodatek do Google Chrome, który daje możliwość wpisywania znaków charakterystycznych dla poszczególnych języków. Rozszerzenie zaznacza swoją obecność pod postacią ikony w oknie przeglądarki, po kliknięciu której otwiera się menu z opcjami oraz możliwością przełączenia się między językami. Możliwe są trzy sposoby wprowadzania świeżych znaków. Pierwszy, tradycyjny, czyli przy użyciu klawiatury. Wyświetlana na ekranie jest wówczas wirtualna klawiatura, która pokazuje, który znak jest który. Drugi sposób opiera się na wyświetlaniu podpowiedzi słów. Ostatnia metoda włącza w zastosowanie pióra, którym piszemy słowo w obcym języku.

Dodane 07.05.2016 | Pobrań: 37 Pobierz

FlashGot 1.5.6.11 PL

Aplikacja jest rozwinięciem takich programów jak Mozilla, Mozilla Firefox, Flock i Mozilla Thunderbird dająca możliwość ściągania plików pojedynczych czy też całej zawartości strony odbywa się to za pomocą popularnych download managerów przeznaczonych dla systemów Windows, Mac OS X, Linux i FreeBSD. FlashGot ingeruje się m. in. z BitComet, FlashGet, Free Download Manager, Fresh Download, GetRight, GigaGet, HiDownload, iGetter, InstantGet, Internet Download Accelerator, Internet Download Manager, LeechGet, Mass Downloader, Net Transport, NetXfer (Net Transport 2), NetAnts, Orbit, ReGet, Star Downloader, Thunder, TrueDownloader, Download Master, WellGet i wxDFast.

Dodane 15.03.2015 | Pobrań: 159 Pobierz

SD Download Manager 2.0.1.8

SD Download Manager to mały program umożliwiający zarządzanie pobieraniem plików. Daje możliwość tworzenie i modyfikowanie kolejek oraz list zadań. Lista z pobieranymi plikami wyświetlana jest w tabeli stanowiącej główny element interfejsu użytkownika. Zawiera ona wszelkie parametry jak prędkość transferu, czas, opis pliku. Wbudowany harmonogram umożliwia zdefiniowanie czasu, w którym pobieranie ma zostać rozpoczęte lub kontynuowane. SD Download Manager integruje się ze schowkiem systemowym automatycznie wykrywając linki i rozpoczynając pobieranie.

Dodane 23.04.2015 | Pobrań: 59 Pobierz