Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10233]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Dashlane 5.1.0

Wersja: 5.1.0
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar: 0,77 MB
Pobrań: 106
Dodany: 16.11.2017
Dashlane
Opis: Dashlane 5.1.0
Dashlane jest bezpłatnym programem do ochrony wszystkich poufnych danych użytkownika. Narzędzie zabezpiecza i chroni dane osobowe w internecie oraz hasła dostępu do różnych witryn i kont bankowych.
Dashlane korzysta ze świetnego algorytmu szyfrującego AES-256, który skutecznie chroni dane użytkownika na komputerze stacjonarmym lub na urządzeniach przenośnych typu Android.

Narzędzie łączy się ze wszystkimi zainstalowanymi przeglądarkami i umożliwia automatyczne logowanie się do wybranych witryn i serwisów internetowych. Z programu możemy korzystać z desktopowej wersji lub logując się do panelu użytkownika bezpośrednio z poziomu przeglądarki.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dashlane 5.1.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Panda Global Protection 2012 PL

Najnowsza wersja programu została wzbogacona pod kątem technologicznym jak i łatwości obsługi. W szczególności polepszono mechanizm analizy behawioralnej – TruPrevent, oraz wbudowany firewall i kontrolę rodzicielską. Przeróbki nie ominęły również interfejsu programu, co uczyniło jeszcze bardziej przejrzystym. Wzbogacono go o licznik statystyk pokazujący liczbę przeskanowanych plików i znalezionych zagrożeń. Mało tego, instalator pakietu wykrywa czy w systemie nie znajduje się poprzednia wersja PGP lub inne programy antywirusowe, co ma na celu uniknięcie potencjalnych konfliktów gdy zainstalowanych jest kilka narzędzi zabezpieczających.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 96 Pobierz

DefenseWall HIPS 3.19

DefenseWall HIPS - bardzo prosty, ale zarazem bardzo skuteczny program do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z sieci. Aokujacja umożliwia proaktywną ochronę komputera. Oprogramowanie doskonale radzi sobie z monitorowaniem aktywnych procesów i aplikacji, dzieląc je na dwie odrębne grupy – zaufane i niezaufane. Pliki zaufane są całkowicie bezpieczne i można je bez problemów instalować bądź uruchamiać w systemie operacyjnym. Natomiast na podejrzane pliki będą nakładane liczne ograniczenia, które zapewnią dodatkową ochronę. W momencie wykrycia jakiegokolwiek szkodnika, program automatycznie go zlikwiduje.

Dodane 28.09.2012 | Pobrań: 85 Pobierz

Spybot Search & Destroy 2.3.39 PL

Spybot Search & Destroy to prawdopodobnie najlepszy program służący w walce ze szpiegowskim oprogramowaniem, aplikacja ta skutecznie usuwa niechciane programy z naszego komputera. Kolejna zaletą tego programu jest to, że jest to całkowicie darmowa aplikacja, ponadto codziennie aktualizacje sprawiają, że jest to skuteczny program do walki z trojanami, wirusami itd. Zawiera więcej sygnatur komponentów niż najpopularniejszy Ad-aware dzięki czemu jest skuteczniejszy w ich usuwaniu. Umożliwia archiwizację dokonanych zmian jeżeli przez pomyłkę usuniemy \"dobry\" komponent. Program wyposażony jest także w zneutralizowanego klienta Cydoor, który zastępuje oryginalny plik, dzięki czemu jego neutralizacja nie powoduje skutku w postaci zablokowania działania programu, który go zawierał. Na duże plusy programu należy zaliczyć interfejs w języku polskim oraz możliwość aktualizacji definicji komponentów przez Internet. Polecamy instalację tego programu razem z innym doskonałym narzędziem Ad-Aware, obie te aplikacje skutecznie ochronią Państwa komputer.

Dodane 29.04.2014 | Pobrań: 529 Pobierz

WebSite PRO 4.3 PL

WebSite PRO to od dawna nie rozwijany ale nadal godny uwagi, zaawansowany darmowy edytor stron WWW, który pozwala budować profesjonalne witryny internetowe z zastosowaniem najnowszych technologi. Kierowany jest przede wszystkim do profesjonalnych twórców stron WWW, gdyż kładzie największy nacisk na samą edycje kodu. Od wersji 4 program został wyposażony o nowe ciekawe funkcje: m.in. błyskawiczne generowanie tabel, moduł ftp, nowa paletę kolorów, rozbudowane dialogi zapisu i otwierania plików, zadania, skrypty, rozbudowane kolorowanie składni (SSI, Odnośnik, Obrazek, Tabele, PHP, ColdFusion...) i inne. W najnowszej wersji zostały poprawione uruchamianie programu w systemach Windows 98/Me, podpowiedzi składni PHP i JavaScript oraz dzialanie walidatora. Program jest darmowy ale wymaga bezpłatnej rejestracji.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 136 Pobierz