Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

Data Crow 4.0.11

Wersja: 4.0.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 80 MB
Pobrań: 66
Dodany: 02.01.2015
Data Crow
Opis: Data Crow 4.0.11
Data Crow to super program do katalogowania różnych zbiorów na dysku twardym komputera. Dzięki temu programu możemy organizować i zarządzać biblioteką multimediów oraz wykonywać szereg innych czynności związanych z selekcją danych.

Aplikacja pozwala na stworzenie ogromnej bazy danych zawierającej wszystkie zebrane informacje odnośnie plików multimedialnych, graficznych i innych dokumentów. Użytkownicy mogą ręcznie wpisywać informacje lub skorzystać z dodatkowej usługi online, w celu pobrania niezbędnych informacji z sieci. Data Crow wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, a także wbudowanym serwerem WWW oraz przystępnym dla użytkownika interfejsem, który posiada niezwykle przydatne kreatory konfiguracyjne wspomagające wykonywanie niektórych czynności i operacji w programie.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Data Crow 4.0.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PotPlayer 1.6.60136 PL

PotPlayer toodtwarzacz multimediów. Program pozwala odtwarzać pliki audio i wideo w wielu popularnych formatach, płyty DVD, sygnał z tunerów TV/SAT i kamer cyfrowych, strumieni z Internetu itp., doskonale radząc sobie przy tym z materiałami w wysokich rozdzielczościach HD. Program pomimo na pierwszy rzut oka prostego interfejsu graficznego posiada olbrzymie możliwości konfiguracji poszczególnych aspektów odtwarzanych multimediów. O jego potencjale przekonać się można wchodząc w ustawienia odtwarzacza. Znajduje się tam cały szereg funkcji pozwalających dostosować zarówno obraz, jak również dźwięk i napisy odtwarzanego filmu.

Dodane 11.05.2016 | Pobrań: 270 Pobierz

Expression Media Reader 2

Expression Media Reader jest darmową przeglądarką katalogów stworzonych w pełnej wersji Expression Media. Daje ona ponadto możliwość otwierania katalogów zachowanych w formacie MediaPro 1.5 i iView Media oraz 2.x or 3.x. Posiada również opcję pokazu slajdów i umożliwia komentowanie oraz ocenianie zawartości katalogów. Daje to możliwość użytkownikom, którzy nie mają pełnej wersji Expression Media otwierać stworzone w nim katalogi i wykorzystywać je np. do stworzenia prezentacji. UWAGA: Do prawidłowej pracy programu wymagany jest zainstalowany Apple QuickTime 7.1.5

Dodane 10.12.2009 | Pobrań: 158 Pobierz

BlackBerry Link 1.2.1.32 PL

BlackBerry Link to świetne narzędzie służące do zarządzania zawartością urządzeń mobilnych z systemem BlackBerry OS 10. Potrafi ono synchronizowanie i organizowanie plików ulokowanych na smartfonach i tabletach BlackBerry z poziomu komputera, a nawet aktualizowanie oprogramowania układowego (firmware). Pakiet BlackBerry Link pozwala użytkownikowi łatwo i wygodnie zarządzać za pośrednictwem komputera wszelakimi danymi zgromadzonymi na urządzeniu mobilnym. Możliwe jest organizowanie muzyki, zdjęć, filmików oraz dokumentów, a także łatwe ich przenoszenie pomiędzy smartfonem/tabletem, a komputerem. Korzystając z aplikacji mamy możliwość sprawnej synchronizacji danych, tworzenia kopii zapasowych i aktualizowania firmware.

Dodane 17.11.2013 | Pobrań: 59 Pobierz

ACID XPress 7

SONY ACID XPress został ograniczony kilkoma funkcjami w wersji darmowej. Zasada dzialania programu opiera się na pętli loops czyli krótkich kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Owe fragmenty możemy łączyć jak tylko chcemy, modyfikować poprzez remiksowanie czy miksowanie. Dzięki ACID XPress użytkownik może kreować nowe utwory raz miksować już istniejące. Za pomocą SONY ACID XPress możemy stworzyć swój własny wymarzony podkład do prezentacji multimedialnej czy swego filmu. Aplikacja skierowana jest głownie do osób które komponują utwory amatorsko ale maja wiedzę z tej dziedziny.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 117 Pobierz