Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Data Crow 4.0.11

Wersja: 4.0.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 80 MB
Pobrań: 82
Dodany: 02.01.2015
Data Crow
Opis: Data Crow 4.0.11
Data Crow to super program do katalogowania różnych zbiorów na dysku twardym komputera. Dzięki temu programu możemy organizować i zarządzać biblioteką multimediów oraz wykonywać szereg innych czynności związanych z selekcją danych.

Aplikacja pozwala na stworzenie ogromnej bazy danych zawierającej wszystkie zebrane informacje odnośnie plików multimedialnych, graficznych i innych dokumentów. Użytkownicy mogą ręcznie wpisywać informacje lub skorzystać z dodatkowej usługi online, w celu pobrania niezbędnych informacji z sieci. Data Crow wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, a także wbudowanym serwerem WWW oraz przystępnym dla użytkownika interfejsem, który posiada niezwykle przydatne kreatory konfiguracyjne wspomagające wykonywanie niektórych czynności i operacji w programie.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Data Crow 4.0.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Virtual DJ 8.2.3332

Virtual DJ jest zawansowanym narzędziem do kreowania muzyki za pomocą miksowania dowolnych kawałków, próbek, efektów i źródeł dźwięku. Program bez problemu może konkurować z profesjonalną maszyną miksującą opartą o odtwarzacze płyt winylowych. Użytkownik porusza się po przejrzystym i bogatym interfejsie kreowanym na podobieństwo stołu Dj’a. Na jednym ekranie mamy dwa pracujące w jednym czasie na osobnych ścieżkach odtwarzacze, wizualizację danych kanałów dźwiękowych, bazę dostępnej muzyki, kontrolki do sterowania źródłami dźwięku, panele do stosowania efektów. Virtual DJ daje nam możliwość nie tylko montować muzykę, ale i towarzyszące jej klipy wideo.

Dodane 24.07.2016 | Pobrań: 222 Pobierz

DeepBurner 1.9.0.228 PL

Świetny darmowy pogram który daje nam możliwość nagrywania wszelkiego rodzaju płyty CD jak i DVD. Z łatwością stworzymy: archiwa zdjęć oraz video, kopie filmów DVD. Aplikacja daje nam możliwość kreowania płyt bootowalnych. Twórcy opakowali to wszystko w przyjazny Interfejs który bazuje na technologii przeciągnij i upuść. Mało tego technologia Burn-prof wykorzystana w programie umożliwia ponadto nagrywanie powyżej 700 MB na CD. Narzędzie umożliwia również drukowanie etykietek na płyty.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 155 Pobierz

Camtasia 9.0.3

Camtasia Studio jest dość tanim a zarazem bardzo bogatym programem do kreowania różnego rodzaju demonstracji i prezentacji szkoleniowych. Aplikacja daje nam możliwość rejestrowania wszystkiego co się dzieje na ekranie naszego pulpitu jak i wskazanej przez nas jego części łącznie z głosem lektora do pliku video. Zarejestrowany materiał użytkownik może do bólu edytować, wzbogacać podpowiedziami w dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Sporządzona w taki sposób prezentacja czy też demonstracja może być bez problemu upubliczniona w wielu formatach takich jak: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF.

Dodane 30.01.2017 | Pobrań: 167 Pobierz

iMazing 1.0.11

iMazing to super program do wysyłania danych z urządzeń przenośnych firmy Apple. iMazing umozłiwia podłączenie urządzeń przenośnych do komputera lub laptopa za pośrednictwem kabla USB lub łącza bezprzewodowego. Następnie podłączone urządzenie może być używane jako zewnętrzny dysk twardy.

Dodane 22.10.2014 | Pobrań: 59 Pobierz