Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Data Crow 4.0.11

Wersja: 4.0.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 80 MB
Pobrań: 92
Dodany: 02.01.2015
Data Crow
Opis: Data Crow 4.0.11
Data Crow to super program do katalogowania różnych zbiorów na dysku twardym komputera. Dzięki temu programu możemy organizować i zarządzać biblioteką multimediów oraz wykonywać szereg innych czynności związanych z selekcją danych.

Aplikacja pozwala na stworzenie ogromnej bazy danych zawierającej wszystkie zebrane informacje odnośnie plików multimedialnych, graficznych i innych dokumentów. Użytkownicy mogą ręcznie wpisywać informacje lub skorzystać z dodatkowej usługi online, w celu pobrania niezbędnych informacji z sieci. Data Crow wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, a także wbudowanym serwerem WWW oraz przystępnym dla użytkownika interfejsem, który posiada niezwykle przydatne kreatory konfiguracyjne wspomagające wykonywanie niektórych czynności i operacji w programie.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Data Crow 4.0.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Cool Record Edit Pro 9.1.5

Cool Record Edit Pro beż problemu przechwyci dla nas strumień audio z następujących źródeł: kaset magnetofonowych, mikrofon, radio internetowe, DVD, TV poczym zachowa je w formatach: MP3, WAV, WMA na dysku twardym naszego komputera. Oczywiście na tym się nie kończą możliwości tego programu. Za pomocą aplikacji możemy edytować: wklejać, wycinać fragmenty dźwięków oraz nakładać przeróżne efekty na ścieżki audio. Największe wrażenie robi możliwość kreowania echa, opóźnień, wibracji, wyciszeń, zniekształceń czy chórów. Za pomocą programu możemy konwertować na różne formaty pliki audio pomiędzy sobą: WAV do MP3, MP3 do WAV, OGG do WAV/MP3.

Dodane 23.04.2016 | Pobrań: 214 Pobierz

Podium Free 3.2.1

Podium Free - darmowy program DAW (Digital Audio Workstation) przeznaczonego do nagrywania, modyfikowania i odtwarzania dźwięku cyfrowego na komputerze. Dzięki tej aplikacji możemy tworzyć lub edytować dowolny dźwięk lub muzykę w systemie operacyjnym. Obsługuje on technologię ASIO oraz posiada stylowy i w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika, którego możemy dodatkowo w prosty sposób modyfikować, włączając i wyłączając narzędzia pracy, a także zmieniając jego motyw graficzny. rogram Podium Free posiada też nieograniczoną ilość ścieżek audio, znajdziemy w nim także wbudowany odtwarzacz do podglądu edytowanego dźwięku. W porównaniu do wersji komercyjnej, aplikacja posiada spore ograniczenia uniemożliwiające korzystanie z 64-bitowego miksera, funkcji rewire oraz zaawansowanych pluginów. Oprócz tego spowolniono przetwarzanie wtyczek, a także ustawienia interfejsu midi zostały mocno ograniczono do jednego wyjścia/wejścia.

Dodane 13.03.2014 | Pobrań: 80 Pobierz

CrossDJ Free 2.6

CrossDJ Free - narzędzie do miksowania dźwięków i muzyki na pececie. Program jest dostępny całkowicie za darmo i oferuje pełny dostęp do wszystkich podstawowych narzędzi niezbędnych do przetwarzania i miksowania muzyki w systemie Windows. Interfejs programu jest niemal identyczny jak w innych aplikacjach tego typu. Główny ekran składa się z dwóch rozbudowanych odtwarzaczy, wygodnego miksera, listy do odtwarzania i przeglądania plików multimedialnych, a także z narzędzi wspomagających tworzenie dźwięków i miksowanie muzyki. CrossDJ Free integruje się z aplikacją iTunes oraz posiada wbudowaną przeglądarkę albumów muzycznych.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 185 Pobierz

Free FLV Converter 6.8 PL

Free FLV Converter to bezpłatna, dostępne w polskiej wersji językowej aplikacja stworzona do pobierania i konwertowania materiałów wideo dostępnych w najlepszych serwisach Youtube, Dailymotion, Google Video, Yahoo Video, MetaCafe, Veoh itp. Ściągany za pomocą programu klip automatycznie jest konwertowany do najpopularniejszych formatów AVI, 3G2, WMV, MP4 oraz dla urządzeń iPod i iPhone. Free FLV Converter oprócz zwykłych ustawień daje możliwość użytkownikowi dostosowywanie podstawowych parametrów konwersji audio -kodek, częstotliwość, tryb kanału, bitrate i wideo-kodek, rozdzielczość, bitrate, ilość klatek na sekundę, format ekranu. Natomiast wbudowany odtwarzacz umożliwia oglądanie clipów bezpośrednio z poziomu programu, bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 247 Pobierz