Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

Data Crow 4.0.11

Wersja: 4.0.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 80 MB
Pobrań: 88
Dodany: 02.01.2015
Data Crow
Opis: Data Crow 4.0.11
Data Crow to super program do katalogowania różnych zbiorów na dysku twardym komputera. Dzięki temu programu możemy organizować i zarządzać biblioteką multimediów oraz wykonywać szereg innych czynności związanych z selekcją danych.

Aplikacja pozwala na stworzenie ogromnej bazy danych zawierającej wszystkie zebrane informacje odnośnie plików multimedialnych, graficznych i innych dokumentów. Użytkownicy mogą ręcznie wpisywać informacje lub skorzystać z dodatkowej usługi online, w celu pobrania niezbędnych informacji z sieci. Data Crow wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, a także wbudowanym serwerem WWW oraz przystępnym dla użytkownika interfejsem, który posiada niezwykle przydatne kreatory konfiguracyjne wspomagające wykonywanie niektórych czynności i operacji w programie.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Data Crow 4.0.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MimioStudio 9.12 PL

MimioStudio - świetny zbiór programów przeznaczonych dla nauczycieli korzystających z systemu Windows. Super alternatywa dla początkującego wychowawcy. Pakiet umożliwia tworzenie bogatych i interesujących materiałów na potrzeby lekcji, wykładów czy interaktywnych pokazów szkoleniowych. W pełnej wersji programu skorzystamy między innymi z narzędzi do tworzenia galerii, dokumentów tekstowych, wykresów, głosowania, nagrywania materiałów, przeglądania materiałów online czy wyświetlania materiałów. W wersji demo możemy używać jedynie Notebooka, czyli programu do tworzenia notatek - zarówno graficznych jak i tekstowych. Możemy skorzystać z galerii oferującej kolorowe tła, organizować materiały w folderach, wyszukiwać pliki, importować dane czy eksportować gotowe lekcje jako wideo lub audio.

Dodane 08.09.2012 | Pobrań: 107 Pobierz

Wink 2.0 build 1060

Jest to w całości darmowa aplikacja do kreowania prezentacji , demonstracji szkoleniowych jak i dokumentacji technicznej. Dzięki Winka możemy wykreować sekwencję pojedynczych zrzutów ekranowych z wskazanego przez nas miejsca pulpitu jak i z całego ekranu. Program umożliwia min. dodawanie dymków z komentarzami, przyciski, tytuły oraz głos lektora> Gotową prezentację możemy zapisać w kilku formatach jakie mamy do dyspozycji. Aplikacja ponadto pozwala na kreowanie animacji w formacie Flash poczym bez problemu możemy ją zamieść na stronie WWW. Na tym umiejętności programu się nie koniczną, Wink daje możliwość również tworzenia plików PDF lub HTML, co pozwala na tworzenie prezentacji oraz dokumentacji technicznej.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 127 Pobierz

Super DVD ripper 2.39

Super DVD ripper przyda się tym wszystkim którzy pragną zgrać płyty DVD do plików w następujących formatach : DivX AVI, MPEG-1, MPEG-2 oraz kreowanie z nich płyt SVCD, VCD i CD. Aplikacja radzi sobie świetnie w obsłudze całych płyt DVD ale i w zgranych plikach VOB. Kreator który jest wbudowany sprawia że aplikacja jest łatwa i prosta w obsłudze. Naszym zadaniem jest tylko wskazanie formatu docelowego i miejsca w którym mają pojawić się pliki. Wersja trial daje nam możliwość na sześciokrotne otwarcie aplikacji. Ważne! Wszyscy którzy posiadają strony WWW mają możliwość otrzymania klucza rejestracyjnego za Free! Aby go dostać należy zamieścić na swojej stronie link www.dvdtodivx.net i wysłać informację na e-mail info@dvdtodivx.net. Warunkiem otrzymania darmowego klucza jest dobra treść i jakość strony, a także przynajmniej 100 odwiedzin dziennie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej producenta.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 114 Pobierz

cdrtools Frontend 1.3.8 PL

cdrtools Frontend jest letką nakładką graficzna która daj nam możliwości aplikacji cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav, Mode2CDMaker oraz VCDImager na desktopy systemu operacyjnego Windows. Bez wątpienia najciekawszą funkcją nakładki jest obsługa podstawowych funkcji Mode2CDMaker który umożliwia nagrywanie do 13% więcej danych na nośniki CD np. jeżeli mamy płytę 650 MB można na nią zmieścić 738 MB, a na dysk 700 MB aż 795 MB danych. Mało tego aplikacja posiada standardowe funkcje wypalanie płyt DATA, AUDIO wliczając w to CD-Plus, VIDEO oraz XCDs. cdrtools Frontend bez problemu integruje się z Windows Explorerem, oferuje obsługę z poziomu wiersza poleceń, posiada opcję zapisu projektów i wsparcie dla napędów DVD.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 108 Pobierz