Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

Data Crow 4.0.11

Wersja: 4.0.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 80 MB
Pobrań: 73
Dodany: 02.01.2015
Data Crow
Opis: Data Crow 4.0.11
Data Crow to super program do katalogowania różnych zbiorów na dysku twardym komputera. Dzięki temu programu możemy organizować i zarządzać biblioteką multimediów oraz wykonywać szereg innych czynności związanych z selekcją danych.

Aplikacja pozwala na stworzenie ogromnej bazy danych zawierającej wszystkie zebrane informacje odnośnie plików multimedialnych, graficznych i innych dokumentów. Użytkownicy mogą ręcznie wpisywać informacje lub skorzystać z dodatkowej usługi online, w celu pobrania niezbędnych informacji z sieci. Data Crow wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, a także wbudowanym serwerem WWW oraz przystępnym dla użytkownika interfejsem, który posiada niezwykle przydatne kreatory konfiguracyjne wspomagające wykonywanie niektórych czynności i operacji w programie.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Data Crow 4.0.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Sound Normalizer 6.6

Sound Normalizer to łatwa w użyciu aplikacja przeznaczona do normalizacji i poprawy jakości plików audio w formatach MP3, WAV, FLAC, OGG i APE. Aplikacja umożliwia konwersję ścieżki dźwiękowej oraz edycji tagów ID3-1/2, Flac Tags i OGG Tags. Narzędzie oferuje funkcje automatycznych testów wskazanych plików audio i ręczne dostrajanie poziomu głośności dla kanałów lewego i prawego. Po poprawnej redukcji głośności Sound Normalizer przeprowadza analizę pliku pod kątem normalizacji RMS. Korzystając z aplikacji możliwe jest również manipulowanie rozmiarem pliku bez konieczności ponownej konwersji audio.

Dodane 02.03.2015 | Pobrań: 62 Pobierz

WavePad Sound Editor 4.45

WavePad Sound Editor to darmowa dziecinie prosty w obsłudze program za pomocą którego stworzymy, dokonamy edycji plików dźwiękowych w następujących formatach wav, mp3, vox, gsm, real audio, au, aif, flac, ogg i wielu innych. Aplikacja daje nam możliwość wycinania fragmentów i łączenie edytowanych przez nas nagrań a także miksowania kilku utworów. Bezpłatna wersja ma do zaoferowania kilkanaście filtrów i efektów umożliwiających min. redukcję szumu, dodawanie do utworu echa, wzmacnianie, wyciszanie. WavePad Sound Editor może również konwertować pliki w trybie wsadowym przez co możemy w szybki sposób modyfikować dużą liczbę plików.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 190 Pobierz

Girder 6.0.0 Build 73

Girder jest aplikacją która pozwala nam na sprawowanie kontroli nad wybranym przez nas programem który jest zainstalowany w systemie operacyjnym Windows dzięki pilotowi który obsługuje podczerwień. Girder tuż po zakończeniu instalacji jest wyposażony w kilka profili które obsługują znane programy które funkcjonują na rynku w tym Winamp, VLC, Internet Explorer, Power DVD, Windows Media Center czy iTunes. Program obsługuje ponadto wiele wtyczek, które uproszczają i powiększają osiągi programu. Prócz obsługi aplikacji Girder radzi sobie również świetnie z kontrolowaniem urządzeń takich jak karty dźwiękowe, projektory czy adaptery.

Dodane 26.06.2014 | Pobrań: 170 Pobierz

DVDFab HD Decrypter 7.0.8.0 PL

DVDFab HD Decrypter jest bezpłatną alternatywą profesjonalnego programu DVDFab Platinum za pomocą którego skopujemy, skonwertujemy oraz nagramy płytę DVD. Aplikacja ma zmniejszone możliwości w zestawieniu z komercyjnym odpowiednikiem który umożliwia tylko kopiowanie zawartości płyt DVD na dysk komputera. DVDFab HD Decrypter ponadto daje możliwość eliminowania zabezpieczeń CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 i AACS które są odtwarzane przez dyski HD-DVD i Blu-Ray. To co czyni program inny od konkurencyjnych to z pewnością szybkość kopiowania danych, która zajmuje średnio od 10-20 minut.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 115 Pobierz