Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

Data Crow 4.0.11

Wersja: 4.0.11
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 80 MB
Pobrań: 63
Dodany: 02.01.2015
Data Crow
Opis: Data Crow 4.0.11
Data Crow to super program do katalogowania różnych zbiorów na dysku twardym komputera. Dzięki temu programu możemy organizować i zarządzać biblioteką multimediów oraz wykonywać szereg innych czynności związanych z selekcją danych.

Aplikacja pozwala na stworzenie ogromnej bazy danych zawierającej wszystkie zebrane informacje odnośnie plików multimedialnych, graficznych i innych dokumentów. Użytkownicy mogą ręcznie wpisywać informacje lub skorzystać z dodatkowej usługi online, w celu pobrania niezbędnych informacji z sieci. Data Crow wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, a także wbudowanym serwerem WWW oraz przystępnym dla użytkownika interfejsem, który posiada niezwykle przydatne kreatory konfiguracyjne wspomagające wykonywanie niektórych czynności i operacji w programie.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Data Crow 4.0.11

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free Disc Burner 3.4.1.203 PL

Free Disc Burner jest banalnym w obsłudze programem do wypalania płyt CD/DVD/Blu-ray. Umożliwia on tworzenie kompilacji z danymi oraz nagrywanie na nośniki optyczne obrazów dysków ISO. Free Disc Burner obsługuje systemy plików ISO9960, Joliet oraz UDF. Ta aplikacja wchodzi w skład pakietu narzędziowego Free Studio i kierowana jest raczej do mniej wymagających użytkowników. Wyposażona została w podstawowe funkcje, umożliwiające tworzenie standardowych kompilacji z danymi.

Dodane 04.02.2015 | Pobrań: 63 Pobierz

Spider Player 2.5.3 PL

Spider Player to całkowicie darmowy program stworzony to odtwarzania wileu popilarnych formatów audio. Pośród wielu nowości tą najlepsza jest z pewnością wprowadzenie możliwości ripowania płyt CD do formatów MP3, WMA, OGG,FLAC oraz WAV, obsługę skórek, możliwość odsłuchiwania strumieni internetowych, opcję edycji tagów: ID3v1, ID3v2, Vorbis, FLAC i WMA meta data, a także pakiet który umożliwia użytkownikowi konwersję plików pomiędzy różne formaty. Oprócz tego Spider Player ma do zaoferowania pomoc dla CD-Text, CDDB, playlist w formatach M3U / PLS i dźwięku przestrzennego 5.1. Dodatkowo jakość odsłuchiwanych utworów można poprawiać dzięki wbudowanemu Equalizerowi.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 164 Pobierz

Free Sound Recorder 9.7.2

Bezpłatny program stworzony do nagrywania dźwięku z karty dźwiękowej z możliwością zachowania w formacie MP3, WMA lub WAV. Free Sound Recorder daje możliwość nagrywania oprócz dźwięku pochodzącego z mikrofonu ponadto strumienie audio emitowane z Internetu jaki urządzeń przenośnych. Dzięki silnikowi mamy możliwość rejestrowania strumieni audio w bardzo wysokiej jakość poczym możemy go wypalić . Poruszanie się po aplikacji Free Sound Recorder jest łatwe nie powinna nikomu stwarzać większych problemów.

Dodane 19.12.2013 | Pobrań: 143 Pobierz

Unity 4.6.1

Unity to genialny program dla fanatykó gier. Aplikacja to przeznaczona jest do tworzenia gier 3D przeznaczonych na platformę Mac OS X, Windows, przeglądarki internetowe (Internet Explorer, Safari, Firefox), konsole Wii, Xbox 360 oraz PS3, urządzenia iPhone, iPod Touch i iPad oraz, co jest nowością w wersji 3.0, urządzenia z systemem Android.

Dodane 10.12.2014 | Pobrań: 108 Pobierz