Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13559]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10112]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6246]

Database Browser 5.2.0

Wersja: 5.2.0
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 6,70 MB
Pobrań: 97
Dodany: 26.11.2014
Database Browser
Opis: Database Browser 5.2.0
Database Browser - banalny w obsłudze i bezpłatny program do przeglądania i modyfikowania baz danych. Aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika.

Database Browser daje możliwość nawiązania dowolnej liczby połączeń, a pomiędzy bazami przełączamy się za pomocą jednego przycisku. Umożliwia uruchamianie skryptów SQL, eksportowanie (do CSV, Excela i HTML), importowanie, filtrowanie, grupowanie oraz drukowanie treści. Współpracuje z bazami Oracle, MS Sql Server, ODBC, MySql, OleDB, PostgreSQL, SQLite, MS Sql Server Compact, Interbase i Firebird, a także obsługuje ciągi połączeń ODBC.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Database Browser 5.2.0

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

vLite 1.2 PL

Program umożliwia tworzenie płyt instalacyjnych ze swoimi ustawieniami - tweakami, patchami, ikonami oraz zintegrowanym Service Packiem. Za pomocą vLite można stworzyć płyty instalacyjne systemu Vista pozbawione takich programów jak Windows Media Player, Internet Explorer, Outlook Express, MSN Explorer, Messenger itp. Po usunięciu wymienionych narzędzi aplikacja daje możliwość tworzenia bootowalnych obrazów płyt z możliwością późniejszego ich nagrania lub przetestowania w napędzie wirtualnym. Jedną z ciekawszych opcji programu jest możliwość wstawienia swojego klucza licencyjnego do instalatora oraz wszystkich innych programów, które potrzebujemy i z których korzystamy na co dzień w taki sposób, że cały proces instalacji zostanie zautomatyzowany.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 124 Pobierz

Adobe Dreamweaver CS5.5

Dreamweaver to zawansowany program do kreowania profesjonalnych stron i aplikacji internetowych. Edytor łączy w sobie wizualizację tworzonego projektu z wsparciem dla technologii ColdFusion, PHP5, ASP, ASP.NET, JSP i AJAX. Dreamweaver jest w całości kompatybilny z innymi aplikacjami z serii CS5, daje nam to możliwość prostego przenoszenia plików pomiędzy programami za pomocą metody kopiuj/wklej. Funkcja Adobe Device Central daje nam możliwość zobaczenia podglądu projektu na różnego rodzaju urządzeniach. Edycja CS5 wprowadza wsparcie dla popularnych systemów zarządzania treścią (CMS) - Drupal, Joomla! oraz WordPress. Co umożliwia nam podgląd dynamicznych treści bezpośrednio z poziomu Dreamweavera.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 139 Pobierz

StrokesPlus 2.8.1.1

StrokesPlus - bezpłatny program pozwalający usprawnić obsługę komputera poprzez dodanie do systemu obsługi gestów myszy. Za ich pośrednictwem użytkownik może szybciej wykonywać proste, ale częste operacje przeważnie wymagające również użycia klawiatury. Program oferuje zestaw prostych w obsłudze funkcji do tworzenia gestów myszy, a także ich późniejszej obsługi podczas pracy z komputerem. StrokesPlus pozwala także automatyzować zarówno proste operacje wykonywane za pośrednictwem klawiatury

Dodane 29.01.2014 | Pobrań: 75 Pobierz

Schowek 1.0 PL

Bardzo prosty programik, którego zadaniem jest przechwytywanie bloków kopiowanych do schowka systemowego. Jego atutem jest możliwość wprowadzania przez CTRL+C wielu elementów, które nie kasują poprzednich. Minusem programu jest konieczność zapisania całości zgromadzonych danych za jego pośrednictwem do pliku, dopiero po otwarciu takiego pliku możemy wklejać wycięte informacje. Na plus zaliczyć trzeba również automatyczne zamieszczanie daty i godziny wprowadzanego elementu do schowka.

Dodane 10.04.2010 | Pobrań: 142 Pobierz