Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

Delphi 2007 for Win32 Enter

Wersja: 2007 for Win32 Enter
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003
Rozmiar:
Pobrań: 131
Dodany: 20.07.2010
Delphi
Opis: Delphi 2007 for Win32 Enter


Delphi 2007 dla Win32 daje możliwość kreowania pragramów Microsoft Windows na platformy XP jak i Vista. Delphi dla Win32 bazuje na interfejsie Vista Aero i technologii AJAX. Wsparcie Delphi dla systemu Vista obejmuje pełna obsługę interfejsów tematycznych, w tym przezroczystości, okien dialogowych i wizualizacji zadań. Nowa biblioteka komponentów VCL for Web ze wsparciem AJAX daje możliwość wizualnego tworzenia dynamicznych, sterowanych danymi aplikacji Webowych. Architektura bazodanowa DBX 4 ułatwia łączność z najpopularniejszymi bazami danych (Microsoft SQL Server, Codegear InterBase, MySQL, Oracle).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Delphi 2007 for Win32 Enter

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

FTPRush 2.1.5 PL

FTPRush to klient FTP chińskiego producenta pozwalający na przesyłanie danych pomiędzy komputerem a serwerem, serwerem a komputerem i dwoma serwerami. Wśród najważniejszych cech aplikacji wymienić należy obsługę tzw. kart znanych m. in. z przeglądarek internetowych, możliwość synchronizacji zawartości folderów, funkcję ograniczania transferu wychodzącego i przychodzącego oraz opcję pisania własnych skryptów pozwalających na zautomatyzowane działanie często wykonywanych czynności. Kolejnym walorem aplikacji FTPRush jest obsługa takich protokołów jak FTP, Secure FTP (FTPS), SSH FTP (SFTP) i TFTP (Trivial File Transfer Protocol). Dodatkowo wygląd aplikacji można dopasować do własnych potrzeb (kolor, ustawienia okien itp.).

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 124 Pobierz

WirelessMon 4.0.1009

WirelessMon - prosty program do monitorowania i diagnostyki dostępnych połączeń WiFi. Narzędzie stale monitoruje i analizuje siłę sygnału radiowego, a dane podawane są w postaci wykresu oraz statystyk. Aplikacja przydaje się, kiedy użytkownik chce precyzyjnie ustawić antenę do odbioru sygnału radiowego. Wówczas możliwe jest wykrycie źródła zakłóceń sygnału. Aplikacja umożliwia łączenie się z wybranymi punktami dostępowymi z użyciem wpisanego adresu MAC. Posiada także obsługę wielu kart sieciowych.

Dodane 19.03.2015 | Pobrań: 72 Pobierz

ClipMon 1.2

ClipMon - jest to bezpłatna aplikacja przeznaczona do monitorowania schowka systemowego, wyświetlania jego zawartości i zarządzania historią skopiowanych elementów. Aplikacja monitoruje schowek i przechwytuje skopiowane elementy w postaci grafik, plików i tekstu. W menadżerze historii możemy podejrzeć nie tylko treści skopiowane do schowka, ale również zobaczyć w jakiej aplikacji zostały skopiowane i ile zajmują pamięci

Dodane 25.02.2013 | Pobrań: 66 Pobierz

Multi Commander 6.4.2222 PL

Multi Commander - Jest to menadżer plików. Program przeznaczony do zarządzania danymi na nośnikach optycznych oraz urządzeniach przenośnych podłączanych przez złącze USB. Ta aplikacja to genialna alternatywa dla wbudowanego Eksploratora Windows. Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i dodatkowymi narzędziami do wykonywania wielu innych czynności na komputerze – obsługa serwerów FTP, zarządzanie archiwami (ZIP, RAR, 7Z, TAR), obliczanie i porównywanie sum kontrolnych czy przeglądanie plików o dowolnych rozmiarach (ASCII, Unicode, UTF-8). Multi Commander posiada też funkcje służące do obliczania rozmiaru katalogu, przeglądania plików binarnych, heksowych oraz graficznych (JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF), a także do szybkiej i bezpieczniej zmiany nazwy wielu plików w tym samym czasie.

Dodane 31.07.2016 | Pobrań: 239 Pobierz