Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13450]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9930]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6188]

Delphi 2007 for Win32 Enter

Wersja: 2007 for Win32 Enter
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003
Rozmiar:
Pobrań: 118
Dodany: 20.07.2010
Delphi
Opis: Delphi 2007 for Win32 Enter


Delphi 2007 dla Win32 daje możliwość kreowania pragramów Microsoft Windows na platformy XP jak i Vista. Delphi dla Win32 bazuje na interfejsie Vista Aero i technologii AJAX. Wsparcie Delphi dla systemu Vista obejmuje pełna obsługę interfejsów tematycznych, w tym przezroczystości, okien dialogowych i wizualizacji zadań. Nowa biblioteka komponentów VCL for Web ze wsparciem AJAX daje możliwość wizualnego tworzenia dynamicznych, sterowanych danymi aplikacji Webowych. Architektura bazodanowa DBX 4 ułatwia łączność z najpopularniejszymi bazami danych (Microsoft SQL Server, Codegear InterBase, MySQL, Oracle).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Delphi 2007 for Win32 Enter

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Launch4j 3.0.2

Launch4j to niewielkie i multiplatformowe narzędzie kierowane do programistów Javy, umożliwiające wygodne opakowywanie archiwów JAR do postaci plików wykonywalnych EXE. Z jego pomocą skonfigurujemy także ikonę oraz ekran powitalny dla naszej aplikacji, określimy wymaganą wersję JRE itp. Aplikacja napisana została w języku Java. Jego głównym zadaniem jest uzyskanie natywnego rozszerzenia EXE dla aplikacji napisanych w Javie i rozpowszechnianych jako pliki JAR. Ponadto Launch4j umożliwia manipulowanie wieloma istotnymi z punktu widzenia programisty i użytkownika atrybutami wytwarzanego oprogramowania. Możliwe jest m.in. definiowanie ikony dla aplikacji, nazwy procesu, początkowego/maksymalnego rozmiaru sterty, określenie minimalnej wymaganej wersji wirtualnej maszyny Javy, dodawanie informacji o programie, a także cyfrowego podpisu.

Dodane 14.11.2013 | Pobrań: 60 Pobierz

Kodu for PC Technical Preview wersja rozwojowa

Aplikacja jest językiem programowania wizualnego stworzonego przez koncern Microsoft do projektowania gier. Program w początkowym stadium był robiony na konsolę Xbox 360, jedak później zdecydowano się na wydanie wersji PC. Całe narzędzie robiona jest z przeznaczeniem dla najmłodszych programistów. Dużym plusem narzędzia jest przyjazny interfejs, język programowania bazuje w całości na ikonkach. Żądana aplikacja składa się odpowiednio ze stron, natomiast te podzielone są na zasady i dalej na warunki oraz akcje. Warunki rozpatrywane są równocześnie. Oprogramowanie zapewnia interaktywne środowisko, które nawet najmłodszym powinno umożliwić szybkie stworzenie prostego programu do zabawy.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 114 Pobierz

Display Driver Uninstaller 13.6.2.0 PL

Display Driver Uninstaller świetny program wykorzystywany do oczyszczania systemu Windows ze sterowników dla układów graficznych NVIDIA oraz AMD. Pomocne okazać się ono może w przypadku kiedy chcielibyśmy usunąć pozostałości po sterownikach np. po nieudanej pracy domyślnego deinstalatora. Aplikacja umożliwia użytkownikowi 3 tryby pracy, w których umożliwia odpowiednio podstawowe usunięcie wszelakich składników związanych z posiadaną kartą graficzną, przygotowanie systemu do instalacji nowych sterowników oraz skuteczne oczyszczenie komputera zalecane do wykonania podczas montażu nowego układu graficznego. Przeprowadzany z użyciem Display Driver Uninstaller proces usuwania sterowników obejmuje odpowiednie lokalizacje na dysku twardym oraz w rejestrze systemowym, gdzie znajdować się mogą pozostałości po oprogramowaniu GPU.

Dodane 23.01.2015 | Pobrań: 72 Pobierz

Comodo EasyVPN 2.3.76.0

Jest bezpłatnym jeżeli chodzi o zastosowania prywatne i łatwym w użytkowaniu pod-produktem dla popularnego na całym świecie Hamachi. Aplikacja jest stworzona do kreowania oraz konfigurowanie sieci Virtual Private Network, dzięki którym możliwe jest komunikowanie się pomiędzy komputerami znajdującymi się za tzw. NAT-em. Program zaopatrzono w wbudowany komunikator tekstowy, a także szereg przydatnych opcji, umorzliwiających wymiany wszelakiego rodzaju plikami i ustanawiania połączenia zdalnego pulpitu. Wymiana danych pomiędzy użytkownikami programu odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego kanału komunikacji.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 101 Pobierz