Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

Delphi 2007 for Win32 Enter

Wersja: 2007 for Win32 Enter
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003
Rozmiar:
Pobrań: 123
Dodany: 20.07.2010
Delphi
Opis: Delphi 2007 for Win32 Enter


Delphi 2007 dla Win32 daje możliwość kreowania pragramów Microsoft Windows na platformy XP jak i Vista. Delphi dla Win32 bazuje na interfejsie Vista Aero i technologii AJAX. Wsparcie Delphi dla systemu Vista obejmuje pełna obsługę interfejsów tematycznych, w tym przezroczystości, okien dialogowych i wizualizacji zadań. Nowa biblioteka komponentów VCL for Web ze wsparciem AJAX daje możliwość wizualnego tworzenia dynamicznych, sterowanych danymi aplikacji Webowych. Architektura bazodanowa DBX 4 ułatwia łączność z najpopularniejszymi bazami danych (Microsoft SQL Server, Codegear InterBase, MySQL, Oracle).

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Delphi 2007 for Win32 Enter

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SlimCleaner 4.0.25845.499585

SlimCleaner - bezpłatne i małe narzędzie do oczyszczania i optymalizacji systemów Windows XP/Vista/7/8. Największym pozytywnym aspektem aplikacji jest bardzo szybki i skuteczny silnik do oczyszczania i optymalizowania komputera. Bazuje on na informacjach przekazywanych przez społeczność użytkowników, które stanowią cenną bazę wiedzy dla początkujących użytkowników. SlimCleanera posiada też niezwykle dopracowany i intuicyjny interfejs graficzny, który pomimo braku polskiej wersji językowej przypaść powinien do gustu większości użytkowników. Poszczególne narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie różnych operacji, mających na celu poprawę ogólnej kondycji systemu i nie tylko zgromadzone zostały na zakładkach.

Dodane 14.12.2012 | Pobrań: 144 Pobierz

Network Monitor Network Monitor 3.4

Microsoft Network Monitor jest darmowym, profesjonalnym programem do zarządzania siecią, umożliwia przechwytywanie oraz analizowanie ruchu sieciowego. By prościej się pracowało z większą ilością danych narzędzie zostało zaopatrzone w kilkadziesiąt wbudowanych filtrów które umożliwiają zawężanie danych do analizy. Nowości jakie odnajdziemy w najnowszej wersji to przede wszystkim : udostępnienie trybu promiscuous, uniezależnienie aplikacji od SMS, nasłuch na kilku interfejsach jednocześnie, IntelliSense do filtrowania danych czy język NetMon Parser Language (NPL) do łatwego tworzenia nowych dekoderów protokołów.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 126 Pobierz

Turbo Delphi Explorer

Turbo Delphi to środowisko RAD. Umożliwia nam kreowanie aplikacji dla systemu Windows i jego natywnej platformy Win32. Ponadto możemy aplikować rozwiązania bez konieczności dostarczania dodatkowego środowiska uruchomieniowego, które wymagają dodatkowych zasobów. Turbo Delphi ukróca czas programowania poprzez zastosowaniu wielu ułatwień dla programistów np. refaktoryzacji, dynamicznych szablonów i funkcji uzupełniania kodu, funkcji analizy kodu oraz uzupełniania bloków. Aplikacja daje możliwość szybkiego tworzenia aplikacji Web osobom nie znającym języków HTML, JavaScript czy CSS korzystając z technologii IntraWeb.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 149 Pobierz

dobryskaner PL

Bezpłatny skaner antywirusowy vortalu dobreprogramy - dobryskaner - to niewielki program pozwalający na szybkie i kompleksowe sprawdzenie zasobów komputera oraz usunięcie ewentualnych infekcji. Aplikacja oferuje takie funkcje jak skanowanie wszystkich popularnych formatów archiwów, w tym również formatów pocztowych, skanowanie plików osadzonych, wygodny system raportowania i automatycznej aktualizacji bazy definicji szkodników. Wykorzystuje najnowsze techniki heurystyczne, w tym także Heur.RoundKick. Oferuje nie tylko możliwość wykrywania ale także pełnego leczenia systemu w momencie stwierdzenia infekcji (potrafi wyrzucić z pamięci zainfekowane procesy oraz usunąć referencje do nich zarówno z rejestru jak i z plików systemowych). Program bazuje na sprawdzonej technologii ArcaVir.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 174 Pobierz