Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

DirectX Happy Uninstall 6.1

Wersja: 6.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 22,29 MB
Pobrań: 93
Dodany: 29.03.2013
DirectX Happy Uninstall
Opis: DirectX Happy Uninstall 6.1
DirectX Happy Uninstall (DHU) pozwala na łatwe zarządzanie zainstalowanymi w systemie bibliotekami Microsoft DirectX.

Narzędzie oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii aktualnych ustawień DirectX z opcją przywracanie ich w dowolnej chwili, DISC-ROLLBACK, czyli odzyskiwanie pierwotnego DirectX z płyty instalacyjnej Windows i FULL INSTALL ułatwiającą instalację najnowszego DirectX na systemach Windows XP SP2(+) i Windows Server 2003 SP1(+).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DirectX Happy Uninstall 6.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ColorZilla 2.7.1 PL

Powiększona ColorZilla stworzona została do przeglądarki Firefox dając możliwość próbkowania koloru z dowolnego miejsca w przeglądarce, szybką edycję koloru oraz zastosowanie go w innym programie. Narzędzie ma do zaoferowania następujące przyrządy: Kroplomierz umożliwiające ściganie koloru dowolnego piksela w przeglądarce jak i funkcję powiększenia czyniąca ściąganie próbek kolorów łatwiejszym. Dużym plusem ColorZilla jest fakt że możemy szybko otwierać zaznaczone elementu w Inspektorze DOM ja i dokonywać pomiaru odległości między dwoma punktami w oknie przeglądarki. Paleta kolorów jaki ma do zaoferowania ColorZilla jest podobna do rozwiązań stosowanych w takich programach jak Photoshop czy Paint Shop Pro.

Dodane 04.06.2012 | Pobrań: 113 Pobierz

Filmoteka 1.61 PL

Filmoteka to bardzo łatwa w obsłudze aplikacja, która w prosty sposób ułatwi nam katalogowanie filmów, które mamy na płytach CD czy dysku twardym. Filmoteka to program Polskiej produkcji, wyszukuje szczegółowe informacje o kodekach video i audio, dodaje do bazy informację dotyczące rozmiaru pliku, czasu trwania filmu i jego rozdzielczości. Filmoteka oferuje dwa tryby pracy: przeszukanie naszych zasobów dyskowych, opcja - \"Wyszukaj filmy\" oraz przeglądanie płyt CD, poprzez opcję - \"Autoodczyt CD\". Bazę można eksportować do plików TXT bądź XLS. Istnieje również możliwość importowania bazy z Excela (w formacie txt). Atutem dodatkowym Filmoteki, jest możliwość współpracy z kilkoma polskimi serwisami filmowymi.

Dodane 14.04.2014 | Pobrań: 201 Pobierz

Magellan Explorer 3.33

Doskonały program do zarządzania plikami na dyskach oraz w Internecie poprzez FTP. Magellan Explorer można skonfigurować w zależności od własnych upodobań i preferencji. Wygląd i sposób zarządzania może przypominać starego Norton Commander\'a, Total (Windows) Commandera lub standardowego Exploratora Windows. Możliwości programu, oprócz standardowych jakie znajdziemy w tego typu aplikacjach, obejmują m.in. pełną obsługę najpopularniejszych formatów skompresowanych plików, wbudowanego klienta FTP, przeglądarkę obrazów i dokumentów oraz wiele innych pomniejszych funkcji.

Dodane 26.04.2010 | Pobrań: 129 Pobierz

C# Builder 2006 Architect

Borland C# Builder 2006 jest kompatybilnym środowiskiem o stworzonym do kreowania aplikacji na platformy Microsoft .NET. Daje nam następujące możliwości: przezroczyste przechowywanie obiektów, transakcje, mapowanie obiektowo-relacyjne, , modelowanie UML oraz zarządzanie cyklem życia aplikacji. Builder jest zaopatrzony w ciąg przydatnych narzędzi oraz mechanizmów: reverse enginiering, LiveSource za pomocą których możemy wersjonować i zarządzać kodem źródłowym, zintegrowane audyty i metryki, tworzenie baz za pomocą technologii drag&drop.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 122 Pobierz