Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13418]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9894]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6934]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6173]

DirectX Happy Uninstall 6.1

Wersja: 6.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 22,29 MB
Pobrań: 84
Dodany: 29.03.2013
DirectX Happy Uninstall
Opis: DirectX Happy Uninstall 6.1
DirectX Happy Uninstall (DHU) pozwala na łatwe zarządzanie zainstalowanymi w systemie bibliotekami Microsoft DirectX.

Narzędzie oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii aktualnych ustawień DirectX z opcją przywracanie ich w dowolnej chwili, DISC-ROLLBACK, czyli odzyskiwanie pierwotnego DirectX z płyty instalacyjnej Windows i FULL INSTALL ułatwiającą instalację najnowszego DirectX na systemach Windows XP SP2(+) i Windows Server 2003 SP1(+).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DirectX Happy Uninstall 6.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CloneSpy 3.13

CloneSpy jest rozszerzonym narzędziem do zwalniania wolnej przestrzeni na dysku twardym, charakteryzujące się bogatą funkcjonalnością i szybkością działania. Umożliwia wyszukiwanie, a następnie usuwanie zduplikowanych plików przechowywanych w różnych lokalizacjach. CloneSpy wyposażony został w zestaw opcji konfiguracyjnych, pozwalających szczegółowo definiować jakiego typu duplikaty plików mają być automatycznie usuwanie. Oczywiście oferowany jest także tryb, w którym to użytkownik decyduje co ma być kasowane. Poza funkcją oczyszczania narzędzie umożliwia dodatkowo przenoszenie powtarzających się plików do wskazanego folderu oraz tworzenie listy zduplikowanych danych. Narzędzie pozwala na przetwarzanie w trybie wsadowym.

Dodane 29.06.2014 | Pobrań: 68 Pobierz

CoreEditor 2014 3.2.42.265 PL

CoreEditor to edytor stworzony to osób tworzących strony WWW i programistów. Wspiera kilkadziesiąt różnych kompilatorów, przeszło sto schematów kolorowania składni. Świetnie znajduje się w roli edytora dla piszących dokumenty w TeX. Twórcy aplikacji skupili się na wsparciu XHTML, CSS, PHP, JavaScript i MySQL, choć równie dobrze sprawdza się jako edytor do Pascala, C czy Javy. Sporo kreatorów, szablonów oraz gotowych do wykorzystania funkcji ułatwia pracę nad kodem. CoreEditor został wyposażony ponadto w rozbudowaną pomoc i kursy tworzenia stron WWW czy pisania dokumentów w Tex-u. Najważniejsze zmiany w wersji 1.5.9 to poprawa modułu FTP i pracy zdalnej oraz poprawa funkcjonalności w środowisku Windows Vista.

Dodane 15.04.2014 | Pobrań: 196 Pobierz

Angel Writer 3.2 PL

Darmowy edytor tekstów produkcji rosyjskiej. Angel Writer umożliwia tworzenie dokumentów w popularnych formatach RTF, TXT i HTML, nie oferuje jednak otwierania i zapisu w najpopularniejszym formacie DOC, wykorzystywanym przez Microsoft Word. Możliwości programu są dość ograniczone, do dyspozycji mamy jednak wszystko to co najpotrzebniejsze czyli zmiana czcionek, kolorów, hyperłącza, punktowanie, numerowanie, tabele, obrazki itp. Dużą zaletą programu jest interfejs użytkownika podobny do tego jaki znamy z Microsoft Word (większość ikon jest wręcz identyczna). Dzięki temu można bez większych problemów rozpocząć użytkowanie programu.

Dodane 08.10.2009 | Pobrań: 144 Pobierz

Stencyl 3.1

Stencyl jest programem do tworzenia gier bez znajomości programowania. Tworzenie gry odbywa się poprzez przeciąganie gotowych elementów, zdarzeń czy postaci. Edytor umożliwia szerokie pole do działania, gdyż można stworzyć bardzo dużą liczbę różnorakich scenariuszy zdarzeń. W dodatku do dyspozycji użytkownika oddano całkiem szeroką paletę grafik. Na szczęście producent nie ogranicza użytkownika do wbudowanych zasobów, bowiem istnieje możliwość importowania np. gotowych czcionek wykonanych w rozmaitych programach graficznych jak Photoshop.

Dodane 22.11.2014 | Pobrań: 51 Pobierz