Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

DirectX Happy Uninstall 6.1

Wersja: 6.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 22,29 MB
Pobrań: 90
Dodany: 29.03.2013
DirectX Happy Uninstall
Opis: DirectX Happy Uninstall 6.1
DirectX Happy Uninstall (DHU) pozwala na łatwe zarządzanie zainstalowanymi w systemie bibliotekami Microsoft DirectX.

Narzędzie oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii aktualnych ustawień DirectX z opcją przywracanie ich w dowolnej chwili, DISC-ROLLBACK, czyli odzyskiwanie pierwotnego DirectX z płyty instalacyjnej Windows i FULL INSTALL ułatwiającą instalację najnowszego DirectX na systemach Windows XP SP2(+) i Windows Server 2003 SP1(+).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DirectX Happy Uninstall 6.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RegSeeker 1.55 PL

Świetny i darmowy zestaw aplikacji przeznaczonych do robieia porządku w zainstalowanym systemie Windows. RegSeeker posiada takie narzędzia jak wyszukiwarka wpisów w rejestrze, deinstalator aplikacji, edytor autostartu systemowego, edytor ostatnio otwieranych aplikacji, stron internetowych, dokumentów itp. Na tym jednak nie kończy się funkcjonalność aplikacji, ponieważ oferuje ona również możliwość czyszczenia błędnych wisów w rejestrze i edycję kilku tweaków systemowych w tym zmianę rozmiaru ikon czy przyspieszenie prędkości wysuwania się menu START. Niepożądane efekty wykonywanych czynności w rejestrze systemowym można z powodzeniem wyeliminować dzięki funkcji tworzenia automatycznych kopii.

Dodane 10.12.2012 | Pobrań: 88 Pobierz

GoodSync 10.1.1.1 PL

GoodSync jest jednym z najpospolitszych programów przeznaczonych do kreowania kopii zapasowych danych oraz ich synchronizacji pomiędzy dwoma wskazanymi lokalizacjami. Przy pomocy aplikacji w bardzo prosty sposób użytkownik może zabezpieczyć się przed np. przypadkowym skasowaniem zawartość skrzynki mailowej, dokumenty, zdjęcia, muzykę i wiele innych cennych dla nas plików. Mechanizm działania narzędzia bazuje na analizie zawartości danych folderów, po której jeśli zostaną wykryte jakieś zmiany następuje synchronizacja danych lokalnych z ich odpowiednikami znajdującymi się na innym komputerze, laptopie, zewnętrznym dysku twardym, pamięci USB czy też smartphone\\\\\\\'ie pracującym pod kontrolą systemu Windows Mobile. GoodSync ma do zaoferowania też pomoc dla protokołów FTP, SFTP, WebDAV i Amazon S3.

Dodane 03.10.2016 | Pobrań: 145 Pobierz

MeGUI 2341

MeGUI - bezpłatna aplikacja do konwertowania materiałów wideo, która w rzeczywistości stanowi nakładkę graficzną dla innych aplikacji transkodujących dane multimedialne. meGUI jest kompatybilna z różnymi programami, w tym między innymi z Ffmpeg, DGIndex i MEncoder. MeGUI dzięki sporych możliwości umożliwia wykonywanie innych zadań związanych z transkodowaniem.

Dodane 28.05.2013 | Pobrań: 94 Pobierz

PHP 7.0.7

PHP jest programem na licencji open source pakietem programistycznym bazującym na C, JAVA, Perl. Posiada on narzędzie do tworzenia dynamicznych stron internetowych opartych właśnie o tą technologię. Użytkownik potrafi korzystać z dołączonych wersji API serwerów Apache, Apache2, Pi3Web, ISAPI, NSAPI, Servlet. PHP jest językiem międzyplatformowym, co oznacza, że z powodzeniem skorzystamy z jego możliwości w systemach takich jak Linux, Windows. Program ten jest bardzo przyjaznym dla programisty narzędziem zapewniającym dużą stabilność, szybkość oraz wysoki poziom bezpieczeństwa

Dodane 26.05.2016 | Pobrań: 53 Pobierz