Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

DirectX Happy Uninstall 6.1

Wersja: 6.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 22,29 MB
Pobrań: 79
Dodany: 29.03.2013
DirectX Happy Uninstall
Opis: DirectX Happy Uninstall 6.1
DirectX Happy Uninstall (DHU) pozwala na łatwe zarządzanie zainstalowanymi w systemie bibliotekami Microsoft DirectX.

Narzędzie oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii aktualnych ustawień DirectX z opcją przywracanie ich w dowolnej chwili, DISC-ROLLBACK, czyli odzyskiwanie pierwotnego DirectX z płyty instalacyjnej Windows i FULL INSTALL ułatwiającą instalację najnowszego DirectX na systemach Windows XP SP2(+) i Windows Server 2003 SP1(+).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DirectX Happy Uninstall 6.1

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

C++Builder 2010

C++Builder obsługuje standardowe w świecie języków oraz bibliotek ANSI C i ISO/ANSI C++ bazuje na opartym języku C++ natywnym narzędziem typu RAD dla środowiska Win32. Daje możliwość wdrażania rozwiązań bez przymusu dostarczania dodatkowego środowiska uruchomieniowego, które wymagają dodatkowych zasobów. C++Builder ukróca proces programowania przez zastosowanie wielu pomocnych dla programistów, w tym refaktoryzacji, dynamicznych szablonów i funkcji uzupełniania kodu, funkcji analizy kodu i uzupełniania bloków. Ponadto C++Builder daje możliwość szybkiego tworzenia aplikacji Web osobom nie znającym języków HTML, JavaScript czy CSS korzystając z technologii IntraWeb.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 127 Pobierz

SharePoint Designer 2010

SharePoint Designer 2010 należy do pakietu Office. Za pomocą bezpłatnego programu stworzymy wymarzoną stronę internetową oraz aplikacje które działają na platformie SharePoint. Narzędzie daje możliwość dowolnej edycji praktycznie każdej podstrony witryny pracy grupowej Windows SharePoint Services i Office SharePoint Server daje możliwość na naprawdę daleko posuniętej personalizazji witryny. Ponadto narzędzie to również alternatywa dla samodzielnego programowania przepływów pracy - dzięki kreatorowi który ma do zaoferowania w tym zakresie podstawowe, najczęściej wykorzystywane narzędzia.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 104 Pobierz

Everest Ultimate Edition 5.02 PL

Najnowsza wersja Everest Ultimate Edition, rozbudowanego narzędzia dostarczającego szczegółowych informacji na temat posiadanego sprzętu i oprogramowania w komputerze. Program analizuje takie komponenty jak procesor, płyta główna, pamięć RAM, karty multimedialne, itd. Wszystkie zebrane dane są przedstawiane w czytelnej, łatwej do analizy formie. Ważną funkcją, której nie zabrakło w opisywanej aplikacji jest możliwość tworzenia raportów. Z pomocą przychodzi tutaj wbudowany kreator, prowadzący użytkownika począwszy od szablonu zawartości raportu aż do końcowego efektu, który można zachować w formacie html. Everest umożliwia także wykonanie testów wydajności dysku twardego, pamięci operacyjnej oraz testu diagnostycznego monitora. Przy pierwszym uruchomieniu program automatycznie wykrywa wersję językową systemu operacyjnego, obsługując przy tym także język polski.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 455 Pobierz

FileMedic Antivirus 2012 build 1234 PL

FileMedic Antivirus to oprogramowanie antywirusowe zapewniające podstawową ochronę komputerów zarówno w domu jak i w miejscu pracy. Antyvirus został wyposażony w nowoczesną technologię FuseBox. Program ten zabezpiecza system operacyjny przed groźnymi wirusami, trojanami, aplikacjami szpiegowskimi i innymi szkodliwymi oprogramowaniami. Oprogramowanie antywirusowe monitoruje również system operacyjny w czasie rzeczywistym i zabezpiecza komputer przed większością zagrożeń rozpowszechnianych za pośrednictwem Internetu. Chroni przechowywane na dysku dane podczas korzystania i przeglądania stron internetowych. Monitoruje i zabezpiecza pocztę elektroniczną wraz z załącznikami, a także serwery FTP i programy do wymiany plików w sieci P2P oraz P2M.

Dodane 17.11.2012 | Pobrań: 108 Pobierz