Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13581]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10138]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7023]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6256]

DriverMax 9.34 PL

Wersja: 9.34
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 5,8 MB
Pobrań: 176
Dodany: 04.07.2017
DriverMax
Opis: DriverMax 9.34 PL
DriverMax jest to świetne narzędzie do wyszukiwania, pobierania oraz instalowania sterowników do urządzeń w systemie Windows.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i jest darmowy, a oferowane przez niego funkcje pozwalają zaoszczędzić czas, który użytkownik poświęcić musiałby na wyszukiwanie odpowiednich sterowników lub co gorsza na reinstalację systemu po awarii, wynikającej z instalacji błędnych i problematycznych sterowników.

Zasada działania narzędzia jest identyczna jak ta stosowana w konkurencyjnych rozwiązaniach tego typu. Po uruchomieniu DriverMax przeprowadza analizę zainstalowanych (lub nie) w systemie sterowników dla sprzętu i w razie potrzeby daje możliwość ich pobrania oraz aktualizacji (lub instalacji). Program pozwala także zredukować liczbę restartów komputera koniecznych podczas instalacji większej ilości sterowników. W przypadku pracy z DriverMax niezależnie od ich liczby nastąpi tylko jeden raz ponowne uruchomienie systemu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DriverMax 9.34 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

OCCT 4.0.0

OCCT jest to bardzo dobre narzędzie do testowania bazowych elementów komputera, które zmodyfikowano i podkręcono w celu osiągnięcia większej wydajności. Dostarcza ono także szczegółowych informacji na temat Twojego sprzętu. Program podczas swojego działania poddaje komputer pod duże obciążenie, dając przy tym możliwość monitorowania podstawowych właściwości pracy podstawowych jego komponentów - tj. poziom użycia CPU i pamięci RAM, napięcie oraz temperatura poszczególnych rdzeni i jednostki GPU (o ile sprzęt wyposażony został w odpowiednie sensory). Do dyspozycji użytkownika pozostają 4 rodzaje testów: autorski oraz wykorzystujący bibliotekę LINPACK Intela do badania procesora, a także benchmarki sprawdzające kartę graficzną pod kątem renderowania obiektów 3D oraz zasilacz. W przypadku tego ostatniego obciążeniu poddawany jest zarówno procesor, jak również GPU. Wszystkie z dostępnych benchmarków w większym lub mniejszym stopniu mogą być konfigurowane.

Dodane 03.11.2011 | Pobrań: 86 Pobierz

Sky Char 3.4.1.1840 PL

Fajny program stworzony do wykreślania map nieba. Program korzysta z danych zawartych w 16 katalogach obiektów, które można pobrać automatycznie z poziomu programu. Mamy możliwość także pobierania ręcznego ze strony. Na mapie zobaczyć można pozycje planet, planetoid, komet, mgławic, gwiazdozbiory i tak dalej. Program jest przeznaczony do tworzenia map nieba, przede wszystkim przygotowanych do konkretnych obserwacji. Sky Charts umożliwia wygodny wybór odpowiednich katalogów, kolorów i wymiarów gwiazd czy też innych obiektów, prezentacje planet oraz układ i siatki współrzędnych. Sky Charts można polecić wszystkim miłośnikom obserwacji nieba. Na stronie autora dostępna jest przejrzysta dokumentacja (niestety tylko w jęz. ang.), która ułatwia efektywne korzystanie z aplikacji. Oczywiście program posiada funkcje typowego planetarium cyfrowego, jak symulacja ruchu ciał niebieskich w czasie, zmiana lokalizacji obserwatorium oraz ustawienia horyzontu.

Dodane 11.01.2012 | Pobrań: 88 Pobierz

Ocster Backup 1.95

Ocster Backup jest bezpłatnym narzędziem, umożliwiającym wygodne archiwizowanie zgromadzonych na dysku danych. Operator może ten proces zautomatyzować, dzięki wbudowanej w programie opcji harmonogramu zadań. Narzędzie jest świetnym przykładem rozwiązania funkcjonalnego, ale pozbawionego wszelakich zbędnych wodotrysków. Oferuje ona zestaw narzędzi, pozwalających łatwo tworzyć proste kopie zapasowe wskazanych przez nas danych, a w razie potrzeby również przywrócić na dysk wszystkie skopiowane wcześniej pliki. Ocster Backup działa w oparciu o specjalne kreatory, które krok po kroku prowadzą użytkownika przez każdą z możliwych do wykonania operacji.

Dodane 06.06.2014 | Pobrań: 62 Pobierz

Rainlendar Lite 2.12.2 PL

Rainlendar Lite - programik do edycji popularnego kalendarza wyświetlanego bezpośrednio na pulpicie systemu Windows lub Linux. Program bardzo dobrze pełni również funkcję terminarza, w którym można umieszczać ważne informacje i przypomnienia. Autor pomyślał o wykorzystaniu Rainlendara do wyświetlania bezpośrednio na pulpicie zadań do wykonania w najbliższym czasie i zdarzeń występujących w niedalekiej przyszłości. W programie jest także świetny tryb edycji skórek, dzięki którym wygląd kalendarza można dostosować do własnych potrzeb.

Dodane 15.03.2014 | Pobrań: 87 Pobierz