Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13535]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10046]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7009]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6239]

DriverMax 9.34 PL

Wersja: 9.34
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 5,8 MB
Pobrań: 166
Dodany: 04.07.2017
DriverMax
Opis: DriverMax 9.34 PL
DriverMax jest to świetne narzędzie do wyszukiwania, pobierania oraz instalowania sterowników do urządzeń w systemie Windows.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i jest darmowy, a oferowane przez niego funkcje pozwalają zaoszczędzić czas, który użytkownik poświęcić musiałby na wyszukiwanie odpowiednich sterowników lub co gorsza na reinstalację systemu po awarii, wynikającej z instalacji błędnych i problematycznych sterowników.

Zasada działania narzędzia jest identyczna jak ta stosowana w konkurencyjnych rozwiązaniach tego typu. Po uruchomieniu DriverMax przeprowadza analizę zainstalowanych (lub nie) w systemie sterowników dla sprzętu i w razie potrzeby daje możliwość ich pobrania oraz aktualizacji (lub instalacji). Program pozwala także zredukować liczbę restartów komputera koniecznych podczas instalacji większej ilości sterowników. W przypadku pracy z DriverMax niezależnie od ich liczby nastąpi tylko jeden raz ponowne uruchomienie systemu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DriverMax 9.34 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GPU-Z 0.7.7

GPU-Z - bezpłatny program do identyfikacji zainstalowanej w komputerze karty graficznej oraz dostarczenia szczegółowych informacji o niej. Program wspiera większość najpopularniejszych układów, obsługując zarówno starsze jak i najnowsze modele produktów firm nVidia oraz ATI.

Dodane 15.02.2014 | Pobrań: 83 Pobierz

NETGEAR genie 2.3.1.25 PL

NETGEAR genie to niezbędne oprogramowanie dla każdego administratora sieci lokalnej lub internetowej. Przy użyciu programu możemy w prosty sposób zarządzać i kontrolować sieć, a także rozwiązywać wszelkie problemy związane z przewodowym i bezprzewodowym (WiFi) dostępem do internetu. UWAGA! Do pewnego i poprawnego działania programu wymagane jest posiadanie dowolnego routera firmy Netgear. W innym wypadku nie otrzymamy dostępu do wszystkich funkcji programu.

Dodane 18.06.2014 | Pobrań: 347 Pobierz

Database Browser 5.2.0

Database Browser - banalny w obsłudze i bezpłatny program do przeglądania i modyfikowania baz danych. Aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika. Database Browser daje możliwość nawiązania dowolnej liczby połączeń, a pomiędzy bazami przełączamy się za pomocą jednego przycisku. Umożliwia uruchamianie skryptów SQL, eksportowanie (do CSV, Excela i HTML), importowanie, filtrowanie, grupowanie oraz drukowanie treści. Współpracuje z bazami Oracle, MS Sql Server, ODBC, MySql, OleDB, PostgreSQL, SQLite, MS Sql Server Compact, Interbase i Firebird, a także obsługuje ciągi połączeń ODBC.

Dodane 26.11.2014 | Pobrań: 95 Pobierz

Virtual GPS 1.43

Virtual GPS jest symulatorem -Global Positioning System, który możemy zastosować do symulowania odbiornika nawigacji GPS który jest podłączonego do komputera. Aplikację bez problemu możemy stosować w celu kreowania aplikacji wymagających takiego urządzenia. Program obsługuje rozmaite sekwencje NMEA dając możliwość współpracowania z dowolnym oprogramowaniem mapującym system GPS. Apliakcja pracuje w dwóch trybach: symulacyjnym oraz plikowym. W trybie symulacyjnym szerokość i długość geograficzna są okresowo zwiększane o zdefiniowany wcześniej poziom. W trybie plikowym dane o koordynatach są ładowane z pliku tekstowego zawierającego sekwencje NMEA.

Dodane 26.04.2014 | Pobrań: 172 Pobierz