Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13624]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10205]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7041]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6281]

DriverMax 9.34 PL

Wersja: 9.34
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 5,8 MB
Pobrań: 181
Dodany: 04.07.2017
DriverMax
Opis: DriverMax 9.34 PL
DriverMax jest to świetne narzędzie do wyszukiwania, pobierania oraz instalowania sterowników do urządzeń w systemie Windows.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i jest darmowy, a oferowane przez niego funkcje pozwalają zaoszczędzić czas, który użytkownik poświęcić musiałby na wyszukiwanie odpowiednich sterowników lub co gorsza na reinstalację systemu po awarii, wynikającej z instalacji błędnych i problematycznych sterowników.

Zasada działania narzędzia jest identyczna jak ta stosowana w konkurencyjnych rozwiązaniach tego typu. Po uruchomieniu DriverMax przeprowadza analizę zainstalowanych (lub nie) w systemie sterowników dla sprzętu i w razie potrzeby daje możliwość ich pobrania oraz aktualizacji (lub instalacji). Program pozwala także zredukować liczbę restartów komputera koniecznych podczas instalacji większej ilości sterowników. W przypadku pracy z DriverMax niezależnie od ich liczby nastąpi tylko jeden raz ponowne uruchomienie systemu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DriverMax 9.34 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Opera Mobile Emulator 12.1

Opera Mobile Emulator jest emulatorem znanej przeglądarki internetowej Opera Mobile dla systemu Mac OS X. Ponadto Programiści wmontowali także emulator widżetów Opera Widgets Mobile dla Windows Mobile i Symbiana. Aplikacja jest osiągalna w pakiecie razem z emulatorem Opera Mobile. Programy mają ułatwić programistom, oraz osobom chciącym przetestować aplikacje Opery dla telefonów komórkowych. Emulator Opera Mobile daje możliwość wyświetlania jej w rozdzielczości 480x480, czyli standardowej dla większości smartfonów. Przeglądarką możemy operować za pomocą klawiatury albo ekranu dotykowego.

Dodane 15.11.2012 | Pobrań: 171 Pobierz

C.a.R. 11.0

C.a.R. - świetna aplikacja pomagająca w nauce geometrii euklidesowej i analitycznej oraz rozwiązywanie zadań konstrukcyjnych, przydatny szczególnie dla nauczycieli. Ten darmowy programik pozwala na tworzenie euklidesowe obiektów i konstrukcji geometrycznych (rysowanych za pomocą cyrkla i linijki) - punktów, prostych, wielokątów, okręgów, prostopadłych, równoległych itd. Punkty konstrukcyjne mogą mieć zmienne położenie i być animowane w czasie rzeczywistym.

Dodane 17.12.2012 | Pobrań: 78 Pobierz

STDU Viewer 1.6.313 PL

STDU Viewer jest bezpłatną przeglądarką dokumentów, plików graficznych oraz tekstowych. Oprócz zwykłych funkcji w tego typu aplikacjach znajdziemy w niej narzędzia pozwalające na eksport przeglądanych pozycji do plików graficznych lub tekstowych. Aplikacja charakteryzuje się dużą lekkością i szybkością działania. Aplikacja posłużyć może jako przeglądarka dokumentów TIFF, PDF, DjVu, XPS, JBIG2, WWF, plików graficznych BMP, PCX, JPEG, GIF, PNG, WMF, EMF, PSD, tekstowych TXT, TCR, PDB, FB2 oraz archiwów z komiksami CBR i CBZ. Program wyposażony jest w prosty i intuicyjny interfejs graficzny, którego obsługa pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinna nikomu przysporzyć żadnych problemów.

Dodane 22.04.2014 | Pobrań: 315 Pobierz

Windows SteadyState 2.5

Darmowy program stworzony przez Microsoft. Aplikacja wyprodukowana do ulepszenia narzędzi izolacji oraz zabezpieczeń użytkowników którzy pracują na publicznie dostępnych komputerach. Produkt skierowany jest przede wszystkim do szkół, biblioteki, kawiarenki internetowe jak i innych miejsc, gdzie komputery są wykorzystywane przez wielu użytkowników. Dzięki SteadyState możemy odpowiednio zabezpieczyć system przez: ograniczenie dostępu do zawartości dysków twardych, blokadę ustawień systemowych oraz stworzenie dedykowanych profili. Na koniec warto wspomnieć iż , SteadyState jest dedykowany dla administratorów nie posiadających dużej wiedzy i doświadczenia IT. Niestety program jest wyłącznie w języku angielskim.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 151 Pobierz