Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13341]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9816]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6888]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6145]

DriverPack Solution 14.14 PL

Wersja: 14.14
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 8,61 MB
Pobrań: 349
Dodany: 31.12.2014
 DriverPack Solution
Opis: DriverPack Solution 14.14 PL
DriverPack Solution - bezpłatny program do aktualizacji sterowników w systemach Windows XP/Vista/7/8. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu korzysta ono z bazy komponentów w trybie offline.

Aplikacja jest łatwa w zarządzaniu, oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, pozwalając na szybkie oraz wygodne zarządzanie sterownikami urządzeń zainstalowanymi w środowisku Windows. DriverPack Solution baza zawiera sterowniki do większości najpopularniejszych urządzeń i komponentów montowanych w komputerach stacjonarnych, laptopach czy netbookach.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DriverPack Solution 14.14 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Password Depot 9.0.6

Password Depot to ciekawy program, służący do gromadzenia i bezpiecznego przechowywania listy haseł do różnego rodzaju portali internetowych, serwisów społecznościowych czy bankowości internetowej. Pozwala ono też gromadzić dane o kartach kredytowych, licencjach do oprogramowania, innych poufnych informacji oraz zaszyfrowanych plików. Praca z programem opiera się o tzw. grupy, czyli zaszyfrowane bazy danych, w których użytkownik zapisuje dane i informacje, które chciałby zabezpieczyć. Są one niczym innym jak zabezpieczonym plikiem na dysku twardym, który gromadzić może nawet tysiące pozycji. W celu dodatkowego zabezpieczenia cennych dla nas danych możemy wybraną grupę z hasłami umieścić w dowolnym miejscu poza komputerem, np. na przenośnej pamięci zewnętrznej czy karcie pamięci. Narzędzie stanowi bardzo dobrą ochronę naszych danych przez atakami siłowymi, słownikowymi czy też keyloggerami, wykradającymi wprowadzane przy użyciu klawiatury informacje. Kolejna przydatna funkcja to ochrona systemowego schowka.

Dodane 16.12.2015 | Pobrań: 67 Pobierz

Zipeg 2.9.3.1284

Zipeg to niewielkie narzędzie przeznaczone do obsługi plików spakowanych w formacie ZIP. Program oferuje prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu możemy zarówno pakować jak i rozpakowywać dokumenty i katalogi. Zipeg oferuje również możliwość częściowego podglądu danych, które zostały spakowane. Dzięki temu możemy wybierać pliki, które chcemy rozpakować albo decydować się na otworzenie całej paczki.

Dodane 14.07.2012 | Pobrań: 61 Pobierz

iLiberty 1.3.0.113

iLiberty+ jest aplikacją stworzoną do odblokowywania telefonów firmy Apple - iPhone w wersji firmware 1.1.4 lub niższym. Narzędzie ma do zaoferowania następujące funkcje: aktywowanie i odblokowywanie karty SIM, ściąganie oraz instalowanie słabiej zabezpieczonego Bootloadera 3.9, uaktywnianie możliwości instalacji oprogramowania nie wspieranego przez producenta (Jailbreak) oraz reperowanie aplikacji odtwarzającej kanał YouTube. Dzięki iLiberty+ możemy ponadto zainstalować program Cydia, za pomocą którego możemy pobierać i zgrywanie aplikacje dla telefonu iPhone. Narzędzie pozwala także przywrócić telefon do stanu pierwotnego.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 154 Pobierz

LeaderTask 9.2.0.0 PL

LeaderTask jest bardzo rozbudowanym narzędziem do zarządzania czasem, zadaniami i projektami. LeaderTask jest aplikacja, dzięki której każdy, nawet z zerową wiedzą o zarządzaniu czasem, jest w stanie poprawić swoją efektywność. Program bowiem skupia się na 3 podstawowych obszarach efektywności, jakimi są planowanie, ustalanie priorytetów i działanie. LeaderTask usprawnia cały ten cykl, dostarczając użytkownikowi kompletne informacje i listy zadań wtedy gdy jest to potrzebne, niczym elektroniczny asystent. Dość solidnie rozbudowana funkcjonalność programu pozwala używać go jako niemal podstawowego narzędzia pracy na komputerze. Posiada funkcje organizera, managera kontaktów, kalendarza, planera, a nawet prostego edytora tekstu. Dodatkowo program działa w wersji \"portable\", co ułatwia korzystanie z niego i przenoszenie danych między wieloma komputerami.

Dodane 18.11.2014 | Pobrań: 52 Pobierz