Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13514]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10016]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7006]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6226]

DriverPack Solution 14.14 PL

Wersja: 14.14
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 8,61 MB
Pobrań: 387
Dodany: 31.12.2014
 DriverPack Solution
Opis: DriverPack Solution 14.14 PL
DriverPack Solution - bezpłatny program do aktualizacji sterowników w systemach Windows XP/Vista/7/8. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu korzysta ono z bazy komponentów w trybie offline.

Aplikacja jest łatwa w zarządzaniu, oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, pozwalając na szybkie oraz wygodne zarządzanie sterownikami urządzeń zainstalowanymi w środowisku Windows. DriverPack Solution baza zawiera sterowniki do większości najpopularniejszych urządzeń i komponentów montowanych w komputerach stacjonarnych, laptopach czy netbookach.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DriverPack Solution 14.14 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Disk Savvy 5.1.12

Disk Savvy - darmowe narzędziedo analizowana i wizualizacji danych zgromadzonych na dyskach twardych, serwerach NAS oraz tych ulokowanych w obrębie sieci lokalnej. Posiadając ten program dowiemy się które dane, a także jakie typy danych zajmują największą ilość wolnej przestrzeni dyskowej. Program potrafi również prezentować zebrane podczas analizy dane w postaci wykresów (kołowych lub słupkowych). Dane z raportu zapisane mogą być w postaci plików tekstowych, HTML, CSV, XML, PDF lub SQL.

Dodane 10.04.2013 | Pobrań: 78 Pobierz

Comodo EasyVPN 2.3.76.0

Jest bezpłatnym jeżeli chodzi o zastosowania prywatne i łatwym w użytkowaniu pod-produktem dla popularnego na całym świecie Hamachi. Aplikacja jest stworzona do kreowania oraz konfigurowanie sieci Virtual Private Network, dzięki którym możliwe jest komunikowanie się pomiędzy komputerami znajdującymi się za tzw. NAT-em. Program zaopatrzono w wbudowany komunikator tekstowy, a także szereg przydatnych opcji, umorzliwiających wymiany wszelakiego rodzaju plikami i ustanawiania połączenia zdalnego pulpitu. Wymiana danych pomiędzy użytkownikami programu odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego kanału komunikacji.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 107 Pobierz

Bookmacher 2.8 PL

Darmowy program przeznaczony do zapisywania kuponów bookmacherskich i prowadzenia zaawansowanych statystyk. Bookmacher w wersji 2.8 oferuje między innymi takie funkcje jak obsługa dwóch trybów wykresów (2D/3D) statystyk, liczenie stosunku poniesionych start do zysków oraz celność typowań, dodawanie kuponów wraz z datą i wybranym bookmacherem oraz usuwanie ich, automatyczne sprawdzanie czy mecz jest zaliczony. Umożliwia również użycie metody Ciągu Fibonacciego w kuponach i przemieszczanie się pomiędzy kuponami za pomocą strzałek na klawiaturze. Aplikacja obsługuje typu meczów: mecz wygra gospodarz, mecz wygrają goście, będzie remis, któraś z drużyn wygra, nie będzie remisu, mecz wygra gospodarz lub będzie remis, mecz wygrają goście lub będzie remis, padnie mniej niż n bramek, padnie więcej niż n bramek.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 118 Pobierz

TouchCopy 12.83

TouchCopy jest narzędziem stworzonym do administrowania zawartością następujących urządzeń iPhone i iPod we wszystkich osiągalnych wersjach działających na kanwie firmware 1.1.1, 1.1.2, 1.1.3, 1.1.4 i 2.0.x. Do zalet aplikacji trzeba bez wątpienia zaliczyć: możliwość kopiowania muzyki, filmów, podcastów, playlist, zdjęć czy pobranych gier na PC. TouchCopy umożliwa nam ponadto administrowanie oraz tworzenie kopii następujących elementów: notes, kalendarz jak i lista kontaktów. Przy pomocy aplikacji iPhone oraz iPod bez problemu możemy je wykorzystać jako przenośny dysk twardy zawierający dokumenty biurowe, muzykę, filmy video i każdego rodzaju inne pliki. Mało tego TouchCopy ma do zaoferowania opcję odsłuchiwania muzyki i oglądania filmów bez konieczności posiadania zainstalowanego w systemie programu iTunes.

Dodane 23.01.2016 | Pobrań: 123 Pobierz