Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13479]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9989]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6985]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6207]

DriverPack Solution 14.14 PL

Wersja: 14.14
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 8,61 MB
Pobrań: 374
Dodany: 31.12.2014
 DriverPack Solution
Opis: DriverPack Solution 14.14 PL
DriverPack Solution - bezpłatny program do aktualizacji sterowników w systemach Windows XP/Vista/7/8. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu korzysta ono z bazy komponentów w trybie offline.

Aplikacja jest łatwa w zarządzaniu, oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, pozwalając na szybkie oraz wygodne zarządzanie sterownikami urządzeń zainstalowanymi w środowisku Windows. DriverPack Solution baza zawiera sterowniki do większości najpopularniejszych urządzeń i komponentów montowanych w komputerach stacjonarnych, laptopach czy netbookach.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DriverPack Solution 14.14 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Windows Mobile Device Center 6.1

Najświeższa wersja darmowego narzędzia koncernu Microsoft skierowanego dla systemów Windows Vista, umożliwi nam synchronizację danych między komputerami z systemem Windows i programem Microsoft Outlook, a komputerami kieszonkowymi oraz telefonami komórkowymi opartymi o systemy Windows Mobile i Windows CE. Dzięki Windows Mobile Device Center 6 użytkownik może synchronizować pocztę e-mail, kontakty, kalendarz, zadania, notatki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i klipy video. Aplikacja samoczynnie znajduje zgodne urządzenia i umożliwia wymianę danych przy pomocy kabla USB, kabla szeregowego, połączenia Bluetooth lub na podczerwień. Mało tego, Windows Mobile Device Center 6 umożliwia na bezpośrednią synchronizację z serwerem Exchange Server 2003, dzięki czemu synchronizowane mogą być dane programu Outlook.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 227 Pobierz

Master Voyager 3.30

Master Voyager jest świetnym oprogramowaniem przezaczonym do tworzenia haseł i zabezpieczania płyt CD/DVD oraz nośników USB (pendrive, karta pamięci). Narzędzie jest w pełni zautomatyzowany i w dodatku podczas zabezpieczania nośników, nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerze. Aplikacja chroni hasłem wszystkie pliki i dane znajdujące się na płycie CD i DVD. Dodatkowo dane można również bezpiecznie przesyłać innym znajomym przy użyciu poczty elektronicznej, a także mogą być przechowywane na publicznych i prywatnych serwerach. Dodatkowo, wystarczy wpisać hasło aby przeglądać i modyfikować nasze zaszyfrowane dane.

Dodane 25.08.2014 | Pobrań: 58 Pobierz

SharpDevelop 4.4.1.9729 PL

Jest w pełni darmowym środowiskiem IDE, za pomocą którego możemy kreować projekty Boo, C#, VB.NET dla platformy .NET stworzonej głównie na potrzeby systemu Windows. Pośród ciekawych opcji warto wspomnieć o auto uzupełnianiu składni, wizualne tworzenie okienek graficznych za pomocą metody przeciągnij i upuść, kolorowanie składni dla języków C#, HTML, ASP, ASP.NET, VBScript, VB.NET, XML, wbudowany edytor XML i debugger. Aplikacja swym interfejsem przypomina aplikację Visual Studio. Najświeższa wersja programu działa z bibliotekami Microsoft .NET Framework (od 2.0 do 3.5), Mono i Compact Framework. Dodatkowo dzięki obsłudze wtyczek (pluginów) można dowolnie poszerzać możliwości środowiska SharpDevelop.

Dodane 04.02.2014 | Pobrań: 100 Pobierz

LogMeIn Free 4.1.1586

Jest to darmowy program dzięki któremu możemy zdalnie kontrolować komputer z systemem Windows lub Mac OS za pośrednictwem Internetu. LogMeIn Free wyróżnia się małą wagę i łatwością poruszania się po nim. Aby działać na na aplikacji musimy zarejestrować konto użytkownika, za pomocą którego kontaktować się będziemy z komputerem. Ponadto na stacji roboczej, z którą będziemy się chcieli łączyć zainstalować i skonfigurować musimy specjalną aplikację. Gdy zrobimy te zadania możemy uzyskać dostęp do np. komputera służbowego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, zainstalowanej na komputerze z dostępem do Sieci.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 76 Pobierz