Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

DriverPack Solution 17.7.62 PL

Wersja: 17.7.62
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 8,61 MB
Pobrań: 411
Dodany: 02.08.2017
 DriverPack Solution
Opis: DriverPack Solution 17.7.62 PL
DriverPack Solution - bezpłatny program do aktualizacji sterowników w systemach Windows XP/Vista/7/8. W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu korzysta ono z bazy komponentów w trybie offline.

Aplikacja jest łatwa w zarządzaniu, oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, pozwalając na szybkie oraz wygodne zarządzanie sterownikami urządzeń zainstalowanymi w środowisku Windows. DriverPack Solution baza zawiera sterowniki do większości najpopularniejszych urządzeń i komponentów montowanych w komputerach stacjonarnych, laptopach czy netbookach.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: DriverPack Solution 17.7.62 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

LastActivityView 1.08 PL

LastActivityView to fajne i nieduże narzędzie dla systemu operacyjnego. Program przeprowadza analizę i zbiera wszelkie info odnośnie wszystkich aktywnych źródeł na komputerze. Pokazuje szczegółowy raport z aktywnymi procesami i innymi aplikacjami uruchomionymi w systemie Windows. Program przedstawia zachodzące zmiany w aktualnych procesach i aplikacjach. Poza tym oprogramowanie może służyć do wyszukiwania podejrzanych i szkodliwych plików, które aktywują się po uruchomieniu systemu operacyjnego.

Dodane 02.02.2015 | Pobrań: 65 Pobierz

jGnash 2.32.0

jGnash jest bezpłatnym narzędziem (licencja GNU GPL) przeznaczonym do zarządzania osobistymi finansami. Posiada wiele opcji spotykanych tylko w komercyjnych projektach tego typu. Program jest bardzo przydatny do śledzenia wydatków oraz przychodów. Celem twórców było stworzenie prostego, a jednocześnie funkcjonalnego narzędzia finansowego, które będzie udostępniane całkowicie bezpłatnie. Daje możliwość tworzenia prostych raportów w formacie PDF, oferuje import QIF i QFX, dokładne kalkulacje, wsparcie dla skryptów BeanShell i JavaScript, obsługę wielu walut z całego świata i wiele innych. jGnash powinien bez problemów działać na każdej platformie, która obsługuje Java 1.6 (m.in. Windows, Mac OS X, Linux).

Dodane 19.06.2017 | Pobrań: 61 Pobierz

HEXelon MAX 6.07 PL

HEXelon MAX to bardzo zaawansowany i darmowy kalkulator matematycznego autorstwa Jerzego Znamirowskiego. Program pozwala na rozwiązywanie ciągów działań w postaci np.: Sin(Pi)-Pierwiastek(-8;3) itp., posiada wbudowany przelicznik walut i jednostek, a także gotowe, wbudowane wzory z różnych dziedzin (matematyka, fizyka itp.) oraz możliwość zapisania nowych wzorów - stworzonych przez użytkownika. Do dyspozycji są też zmienne, których wartość i opis może modyfikować. Kalkulator operuje na kilku systemach liczbowych oraz miarach kąta. Wychwytuje błędy w czasie wpisywania działań oraz posiada rozbudowany system pomocy.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 166 Pobierz

Any Video Converter 3.4.0 PL

Any Video Converter to darmowa aplikacja, która w bardzo szybki sposób przeprowadza konwersję plików video (DivX, XviD, MOV, rm, rmvb, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI, itp.) do formatu MPEG-4. Finalny plik jest w bardzo dobrej jakości.

Dodane 05.07.2012 | Pobrań: 295 Pobierz