Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 12.0.1
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [9680]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6859]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6108]

ESET NOD32 6.0.316.1 PL

Wersja: 6.0.316.1
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 48,84 MB
Pobrań: 1085
Dodany: 17.07.2013
ESET NOD32
Opis: ESET NOD32 6.0.316.1 PL
NOD32 to antywirus, który zdobywa co raz większą popularność na świecie. Popularność tą zdobywa dzięki wysokiej skuteczności wykrywania złośliwego kodu. NOD32 chroni nasz komputer przed różnymi wirusami, komponentami szpiegującymi (spyware), reklamowymi (adware) oraz phishingiem, sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną. Program cechuje bardzo wysoki stopień wykrywalności wirusów, co zawdzięcza m. in. zaawansowanej technologii heurystycznej umożliwiającej wykrywanie nowych, jeszcze nie sklasyfikowanych wirusów. Podobnie jak inne produkty tego typu, oferuje możliwość automatycznego aktualizowania bazy sygnatur wirusów przez Internet. Oprócz bardzo wysokiej skuteczności wykrywania wirusów, jego zaletą jest niezwykle duża szybkość skanowania i niewielkie wymagania systemowe.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ESET NOD32 6.0.316.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Avetix 3.3.9

Avetix Antivirus jest bezpłatnym program, który uchroni nas przed wirusami i wieloma innymi zagrożeniami jak trojany. Oprogramowanie działa w czasie rzeczywistym analizując zachowanie podejrzanych plików. Nie mogło zabraknąć także modułu chroniącego pocztę elektroniczną czy też trybu gracza, którego aktywowanie powoduje polepszenie się wydajności komputera podczas rozgrywki. Skanowanie całego systemu mamy możliwość przeprowadzić pzy pomocy jednego kliknięcia. Oczywiście istnieje możliwość doboru trybu skanowania spośród dwóch dostępnych – szybkiego i pełnego. Warto wspomnieć o tworzeniu profili ustawień użytkowników. Rozwiązanie to sprawi, że zachowanie Avetix będzie dostosowane dla każdego z nich indywidualnie.

Dodane 12.10.2014 | Pobrań: 57 Pobierz

Deep Freeze Standard 8.21.220.4760

Deep Freeze Standard - to bardzo fajne narzędzie, które zabezpiecza przed niepożądanymi zmianami poszczególne partycje dysku twardego wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym. Narzędzie zabezpiecza „zamrażając” wybrane przez użytkownika partycje dysku twardego, a następnie zapamiętuje wszystkie wprowadzone zmiany i ustawienia systemu Windows. Od tej pory wszystkie wprowadzone zmiany przez użytkownika w systemie zostaną całkowicie usunięte po ponownym uruchomieniu komputera. Deep Freeze Standard to niezbędne narzędzie do wszystkich komputerów używanych w szkole, biurze lub nawet w domu. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia komputera, używanego przez większą ilość użytkowników.

Dodane 13.02.2015 | Pobrań: 68 Pobierz

BitDefender Total Security 2014 Build 17.23

BitDefender Total Security 2014 to niezastąpione narzędzie do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, backdoorami, złośliwym oprogramowaniem typu spyware, adware oraz atakami phisherów. W programy mamy możliwość tworzenia kopii danych selektywnych w wielu różnych trybach. Dodano ponadto wsparcie dla opcji szyfrowania rozmów za pośrednictwem komunikatorów Yahoo! Messenger i MSN Messenger oraz zwiększono ochronę magazynów plików Vault, utworzonych w środowisku Autodesk, poprzez zabezpieczanie miejsca przechowywania danych, np. przy użyciu techniki szyfrowania. Ponadto ulepszono tryb Gamer, pracę na komputerach przenośnych oraz wsparcie dla IDS i IPv6. Zauważalny jest również skok wydajnościowy, spowodowany niższym wykorzystaniem zasobów systemowych.

Dodane 03.12.2013 | Pobrań: 56 Pobierz

VoxBox 2.15 PL

Program do aranżacji wnętrz udostępniany bezpłatnie przez producenta mebli VOX. Umożliwia zaprojektowania każdego wnętrza od \"zera\" do kompletnego projektu w kilku prostych krokach. W pierwszym z nich, VoxBox pozwala na zdefiniowanie wymiarów, kształtu i kolorów pomieszczenia - na tyle dokładne, że można nawet wybrać kształt sufitu (jednostronne lub obustronne \"skosy\"). Następnie możemy na powierzchnię nanieść drzwi, okna, grzejniki i rozpocząć projektowanie. Tak jak w przypadku innych narzędzi udostępnianych przez producentów mebli wybierać możemy tylko z katalogu mebli oferowanych przez firmę VOX. Trzeba jednak przyznać, że ich gama jest imponująca i jest w czym wybierać. Dostępne są meble do pokoju dziennego, sypialni, gabinetu itd.

Dodane 16.05.2011 | Pobrań: 150 Pobierz