Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

FBackup 7.0.174 PL

Wersja: 7.0.174
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 1,30 MB
Pobrań: 141
Dodany: 12.10.2017
default
Opis: FBackup 7.0.174 PL
FBackup to darmowa (zarówno wykorzystanie domowe jak i komercyjne) aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych danych zapisanych na dyskach HDD. Program oferuje takie funkcje jak automatyczne backupy, kompresja danych do formatu ZIP, zabezpieczanie plików kopii hasłem, tworzenie kopii danych jeden do jednego, obsługa wielu lokalizacji kopii plików w tym np. dyski zewnętrzne USB/Firewire, dyski sieciowe itp. Dodatkowym walorem aplikacji jest obsługa pluginów rozszerzających możliwości narzędzia o takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych dokumentów, ustawień czy plików stworzonych przez programy zainstalowane w systemie Windows (dane z poczty, savy z gier itp.).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: FBackup 7.0.174 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Q10 1.2.21

Q10 jest prostym, lekkim notatnikiem stworzonym z myślą o pisarzach - zalety aplikacji docenią szczególnie osoby zmęczone korzystaniem z przeładowanych funkcjami edytorów tekstów. Program pozwala piszącemu w pełni skupić się na tworzonym tekście, pracuje w trybie pełnego ekranu, automatycznie zapisuje co jakiś czas edytowany materiał i może symulować odgłosy starej maszyny do pisania. Aplikacja umożliwia dostosowanie wyglądu czcionki do preferencji użytkownika i pozwala na wprowadzanie do pliku notatek i komentarzy. Piszący może także ustalić zakładaną w znakach, słowach lub liniach wielkość tekstu a Q10 poinformuje go na bieżąco o wyrażonych w procentach postępach w pracy. Osoby tworzące dłuższe dzieła docenią także możliwość tworzenia reguł autokorekty i szybkiego pisania, które pozwolą usuwać z pracy uporczywe błędy i zamieniać skróty na ich pełne wyrażenia. Q10 jest w pełni przenośny, nie wymaga instalacji, zajmuje na dysku ledwie 360 kb i cechuje się pomijalnym zapotrzebowaniem na pamięć.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 142 Pobierz

Amanda 3.1.3

Amanda może was zadziwić ale to naprawdę bardzorozbudowany, otwarto źródłowo system do backupów dla systemów Linux, UNIX, BSD, Mac OS X oraz Microsoft Windows.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 133 Pobierz

Air Explorer 1.9.0

Air Explorer to niezawodny eksplorator plików, który pokazuje w jednym miejscu dane z wielu chmur. Wspierane są takie usługi jak OneDrive, Google Drive, Box, Dropbox, Mega, Copy, Mediafire, Yandex, Baidu y WebDAV. Za pomocą tej aplikacji użytkownik oszczędzi zatem wiele czasu, który musiałby poświęcić na ręczne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi kontami. Air Explorer obsługuje się bardzo łatwo i intuicyjnie, w sposób przypominający do złudzenia klasyczny eksplorator plików.

Dodane 30.06.2016 | Pobrań: 38 Pobierz

CodeLite 6.1

CodeLite - narzędzie programistyczne mający graficzny interfejs zarządzania przestrzeniami roboczymi, projektami oraz kodem, które wydane zostało dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS. Aplikacja kompiluje kod m.in. C i C++ do postaci zrozumiałej dla komputera. Skompilowane przez niego programy są rozmiarowo nieco większe od tych skompilowanych przez środowisko Microsoft Visual C++, czego powodem jest dołączenie potrzebnych bibliotek bezpośrednio do pliku wykonywalnego, co za to skutkuje działaniem programu bez potrzeby instalacji dodatkowych bibliotek.

Dodane 26.08.2014 | Pobrań: 83 Pobierz