Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13604]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.3.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10174]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7033]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6264]

FBackup 7.0.174 PL

Wersja: 7.0.174
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 1,30 MB
Pobrań: 139
Dodany: 12.10.2017
default
Opis: FBackup 7.0.174 PL
FBackup to darmowa (zarówno wykorzystanie domowe jak i komercyjne) aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych danych zapisanych na dyskach HDD. Program oferuje takie funkcje jak automatyczne backupy, kompresja danych do formatu ZIP, zabezpieczanie plików kopii hasłem, tworzenie kopii danych jeden do jednego, obsługa wielu lokalizacji kopii plików w tym np. dyski zewnętrzne USB/Firewire, dyski sieciowe itp. Dodatkowym walorem aplikacji jest obsługa pluginów rozszerzających możliwości narzędzia o takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych dokumentów, ustawień czy plików stworzonych przez programy zainstalowane w systemie Windows (dane z poczty, savy z gier itp.).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: FBackup 7.0.174 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Windows Automated Installation Kit 7600.16385 PL

Jest obraz płyty DVD która zawiera paletę narzędzi pomocnych szczególnie administratorom dużych firm, niezwykle przydatny w czasie wykorzystywania profesjonalnych metod wdrażania systemów Windows Vista i Windows 7 oraz Windows Server 2008 i Windows Server 2008 R2. Pakiet został zaopatrzony w narzędzia pozwalający na kreowanie oraz zarządzania obrazami instalacyjnymi WIM jak i narzędzia umożliwiające planowania instalacji nienadzorowanej oraz obraz środowiska WinPE wraz z aplikacjami pozwalającymi na jego modyfikację czy wreszcie utworzenie bootowalnego obrazu ISO. W zestawie znajduje się także narzędzie Volume Activation Management Tool, które daje możliwość centralnego zarządzania aktywacjami za pomocą kluczy wielokrotnej aktywacji (MAK).

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 145 Pobierz

Splashtop Personal 2.4.5.2

Splashtop Personal to darmowe (do zastosowań domowych) narzędzie, które w połączeniu z aplikacją mobilną o tej samej pozwala sterować komputerem z poziomu tabletu lub smartfonu. Narzędzie dostępne jest na wszystkie popularne platformy systemowe (Windows, Linux oraz Mac OS) i daje możliwość zdalnego połączenia z komputerem poprzez takie urządzenia jak iPad, iPhone/iPod, Kindle Fire i wiele innych, pracujących pod kontrolą Androida.

Dodane 04.02.2014 | Pobrań: 66 Pobierz

CPU-Z 1.67

Darmowa aplikacja do bardzo szczegółowej identyfikacji zainstalowanego w komputerze modelu procesora, płyty głównej, chipsetu oraz pamięci. CPU-Z pokazuje informacje o modelu i nazwie procesora, typu złącza, technologii wykonania, napięciu, wewnętrznej i zewnętrznej prędkości taktowania, mnożniku, wsparciu dla instrukcji multimedialnych, a także o dokładne dane na temat pamięci podręcznej cache. Narzędzie to wspiera praktycznie wszystkie modele procesorów i chipsetów, będących na rynku

Dodane 12.10.2013 | Pobrań: 93 Pobierz

Pixel Repair 0.6.9

Wykrywanie uszkodzonych pikseli niejednokrotnie może być bardzo problematyczne. Dzięki programowi Pixel Repair, czyli oprogramowaniu, które umożliwia szybką lokalizację martwych punktów na ekranie. Należy ono do grupy aplikacji o bardzo prostym interfejsie, przystępnym nawet dla nie koniecznie zaawansowanego użytkownika. Wszystkie opcje dostępne są z poziomu okna głównego. Cały proces sprowadza się do wyboru koloru, który ma być wyświetlany na całym ekranie.

Dodane 04.09.2014 | Pobrań: 80 Pobierz