Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 4,2,0 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [13640]
 2. K-Lite Codec Full Pack 13.6.0
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [10230]
 3. Microsoft PowerPoint 2016 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [7047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [6293]

Firefox 4 beta 1 ENG

Wersja: 4 beta 1 ENG
Kategoria: Internet
Licencja: Freeware
O/S: Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Rozmiar: 8.963 MB
Pobrań: 153
Dodany: 12.07.2010
Firefox
Opis: Firefox 4 beta 1 ENG
Firefox 4 beta 1 jest przeznaczona do testów dla wszystkich zainteresowanych internauci, którzy na własnej skórze mogą wypróbować nowe możliwości popularnej przeglądarki. Programiści zapowiadają, że w ciągu dwóch lub trzech tygodni planowane jest wydanie Firefoksa 4 beta 2.
Testowa wersja Firefoksa 4 odznacza się wieloma nowymi funkcjami i usprawnieniami. Dlatego producenci przeglądarki zachęcają do jej testowania, ponieważ tylko odpowiednio duża grupa osób sprawdzających nowe oprogramowanie i raportująca usterki zapewni szybki i sprawny proces rozwoju browsera. Ci, którzy pobiorą Firefoksa 4 beta 1, dołączą automatycznie do programu beta Mozilli i będą otrzymywać regularnie powiadomienia o aktualizacjach.


Ponadto twórcy Firefoksa 4 beta 1 podkreślają następujące nowości:

Wersja beta popularnej przeglądarki internetowej Mozilla Firefox. Jest to wersja testowa, dlatego w trakcie korzystania z przeglądarki mogą wystąpić błędy. W najnowszej odsłonie możemy spodziewać się takich nowości jak:

- możliwość oglądania wysokiej rozdzielczości filmów w formacie WebM, dostępnych m.in. na serwisach typu YouTube.

- poprawienie bezpieczeństwa i prywatności przeglądania witryn internetowych

- ochrona przed błędami wywołanymi przez niestabilne wtyczki

- szybsze uruchamianie przeglądarki i wczytywanie stron internetowych

- nowy menadżer zarządzania tematami, wtyczkami, dodatkami

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Firefox 4 beta 1 ENG

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

UpRight 1.2.1

UpRight - jest to mały program przeznaczony do bardzo szybkiego wysyłania plików na serwery FTP, ścieżki lokalne i ścieżki sieciowe. Obsługa programu jest bardzo prosta, wystarczy na początku określić wszystkie dane dotyczące serwera (login, hasło, nazwa serwera, port itp.), a następnie zdefiniować jakie typy plików mogą zostać wysyłane na nasz serwer FTP czy katalog znajdujący się w sieci lokalnej.

Dodane 03.11.2011 | Pobrań: 110 Pobierz

SeaMonkey 2.29 PL

SeaMonkey jest zestawem aplikacji nierozwijanego już pakietu Mozilla Suite, składający się z przeglądarki WWW, klienta poczty oraz grup dyskusyjnych, edytora stron HTML jak i klienta IRC. Aplikacja jest to idealną propozycja dla użytkowników którzy pragną użytkować z kompleksowego rozwiązania zawierającego najpotrzebniejsze narzędzia które są potrzebne kiedy korzystania z Internetu. Rdzeniem pakietu jest SeaMonkey - przeglądarka internetowa : zaopatrzona jest w silnik zaczerpnięty z Firefoksa, wzbogacony o nowe funkcje, między innymi przenoszenie zakładek, zdalne profile i obsługę SVG.

Dodane 08.09.2014 | Pobrań: 165 Pobierz

PowerTrader 1.0.1.301 PL

PowerTrader to narzędzie, które umożliwia obieranie notowań intraday dla akcji z rynku podstawowego jak i NewConnect. Dostępne są również notowania intraday indeksów aktualizowane co minutę. Listę notowanych spółek można bardzo łatwo przeszukiwać dzięki opcji szybkiego wyszukiwania (wystarczy zacząć wpisywać nazwę spółki). Interesujące nas spółki/indeksy można umieścić na liście \"Obserwowane\" dzięki czemu będziemy mogli przeglądać spółki które są w naszym kręgu zainteresowania. Dostępna jest również ograniczona lista z notowaniami dla spółek z naszego portfela.

Dodane 10.10.2013 | Pobrań: 348 Pobierz

Web Architect 10.2.0

Web Architect to aplikacja dla ludzi zajmujących się tworzeniem stron WWW oraz aplikacji internetowych. Ma ono rozbudowaną funkcjonalność, pozostając jednocześnie bardzo proste w użyciu, nawet dla początkujących webmasterów. Program daje możliwość tworzenia zarówno prostych stron internetowych, jak również pracy nad bardziej złożonymi projektami. Pozwala użytkownikowi na samodzielne pisanie kodu HTML, CSS i JS, jak również oferuje wiele kreatorów, które sprowadzają nawet takie operacje jak umieszczenie na witrynie grafiki, hiperłączy itp. do wskazania ich lokalizacji czy adresów URL bez znajomości nawet podstawowych tagów HTML.

Dodane 25.11.2013 | Pobrań: 73 Pobierz